Khudurukuni Dina Premika Ku Guhala Ghare Gehili

Khudurukuni Dina Premika Ku Guhale Ghare Gehili  

ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଦିନ ପ୍ରେମିକାକୁ ଗୁହାଳ ଘରେ ଗେହିଁଲି

Khudurukuni Dina Premika Ku Guhala Ghare Gehili କେମିତି ଅଛନ୍ତି ସାଙ୍ଗମାନେ ? ଆଜି ମୁଁ ଦିପୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛି ମୋ ନିଜର ଏକ କାହାଣୀ । ମୁଁ ଚାରି ମାସ ତଳେ ଗୋଟେ ଝିଅ ପଟେଇ ଥିଲି ତା ସୁଚିତ୍ରା (ନାମ ପରିବର୍ତନ ହେଇଛି) । ସୁଚିତ୍ରା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗୋରା ଓ ପତଳି ତାର ଫିଗର ୩୨-୨୮-୩୦ । ଝିଅ ଟା ଆମରି ଗାଁ ମାନେ ତାର ଓ ମୋର ଗୋଟିଏ ଗାଁ । ସେ ଏଇ ବର୍ଷ +୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଆଡ୍ମିଶନ କରିଛି ।

+୨ ବେଳେ ତା ପଛରେ ୧୦-୧୫ ଟୋକା ତା ଭିତରେ ମୁଁ ବି ଥିଲି । ମୁଁ ତା ପଛରେ ପୁରା ୮ମାସ ପଡିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ହଁ କଲା । ମୋର ଏଇଟା +୩ ଶେଷ ବର୍ଷ । ସେ ମୋତେ ହଁ କରିବା ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଆମର ଫୋନରେ କଥା ବାର୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ କେବଳ ଆମେ ଦିନରେ କଥା ହେଇଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ମାସ ପରେ ଆମେ ରାତିରେ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ଆମ ଭିତରେ ଧିରେ ଧିରେ କଥା ଆଗକୁ ବଢିଲା । ସେ ମୋତେ ଗେଳ କରିବା ପାଇଁ କୁହେ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଫୋନରେ ଗେଳ କରେ । ତାକୁ ପ୍ରଥେମ ଫୋନରେ କିସ ଦେଲି । ତାପରେ ସେ ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ଆଗକୁ ବଢିଲି କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲାଅ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି ଥାଉ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ ହେଉଛ  । ମୁଁ ଯେତେ କହିଲି ବି ସେ କଥା ଆଗକୁ ବଢେଇଲା ନାହି ।

ଦିନେ କଲେଜରେ ପଛ ପଟେ ତାକୁ ଡାକି ନେଇ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ମିଶେଇ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କରିଲି ସେଇ ଦିନ ଠାରୁ ତାର ଲାଜ ଛାଡିଗଲା । ଆଉ ସେଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ସେକ୍ସ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ୱାଟସଆପରେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ତାକୁ ଆମେ ବାହେ ହେଲେ ଏମିତି କରିବା ବୋଲି ସେ କହେ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହେ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ କଣ ତୁ ମୋତେ ଜମା କରିବା ପାଇଁ ଦେବୁ ସେ ପୁରା ସଫା ସଫା ମନା କରିଦିଏ । ତା ସହ ମୁଁ ସେକ୍ସ କଥା ହେବା ବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ହେଲେଇ ନିଜେ ଶାନ୍ତି ହୋଇ ସୋଇ ପଡେ । ଦିନେ ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ କଲା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କପିଳାସ ଆଡେ ବୁଲେଇବା ପାଇଁ ନେଇ ଗଲି । ସେ ମୋ ବାଇକ ପଛରେ ବସିଥାଏ ।

ସେ ପ୍ରଥେମ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ବସିଲା କିନ୍ତୁ ଆମ ଗାଁଠାରୁ କିଛି ଦୂର ଗଲା ପରେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ବସିଲା । ଓଃ ତା ନରମ ଦୁଧର ମଜା ତା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନଥିଲି । ତାର ନରମ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ପୁରା ଛାପି ହୋଇଥାଏ । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ହମ୍ପସ ପଡିଯାଉଥାଏ ଆଉ ମଜା ଆହୁରି ଦୁଇଗୁଣ ବଢି ଯାଉଥାଏ ।

ଆମେ କପିଳାସରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ଆମେ ଠାକୁର ଦର୍ଶନ କରି ଆସିବା ପରେ ଆମେ ସେଇ ପାଖ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଗଲୁ । ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଓ ତାର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବି ଯାଇଥିଲେ । ସେ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ କହିଲା ସାଙ୍ଗ ତୁ ଏଇଠି ଆମକୁ ଜଗି କିଛି ହେଲେ ଫୋନ କରିବୁ । କାରଣ ସେ ପୁରା ପ୍ଳାନରେ ଆସିଥିଲା ତା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ।

ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ଓ ସୁଚିତ୍ରା ଗାଡି ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ମାରି ଗାଡି ଉପରେ ବସିଲୁ । ମୁଁ ସୁଚିତ୍ରା କୁ କହିଲି ସେମାନେ କଣ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜାଣିଛ ଟି ? ସେ ମୁହଁକୁ ତଳକୁ କରି କହିଲା ହଁ । ମୁଁ କହିଲି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କେତେ ଆଗକୁ ଗଲେଣି କିନ୍ତୁ ତୁମେ ମୋତେ ଜାମାବି ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଦେଊନ । ସେ ସେଠୁ କହିଲା ଓଃ ତୁମେ ତାହାଲେ ମୋତେ ନକହି ଏଥିପାଇଁ ମୋତେ ଆଣିଥିଲ ।

ସେ ମୋତେ କହିଦେଲା ଯାହା ହେବ ବାହାଘର ପରେ ହେବ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏତେ ରାଗୁଛ କଣ ପାଇଁ ଯେ । ସେ ସେଠୁ କହିଲା ରାଗୁ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ହଁ ତୁମେ ମୋତେ ଏତେ କଷ୍ଟ କରି ଆନିଚ କହି ସେ ମୋତେ କିସ ଦେଇ କହିଲା ଏଇଟା ଚଳିବ । ମୁଁ କହିଲି ଯାହା ହେଉ ନାହି ମାମୁଁ ଠୁ କଣା ମାମୁଁ ଭଲ । ମୁଁ ତାକୁ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ।

ଆମେ ଏମିତି କିସ ଦିଆ ନିଆ ୧୦ ମିନିଟ ଯାଏଁ ହେଲୁ । ମୁଁ କିସ ଦେଇ ସାରିଲା ପରେ ସାଙ୍ଗେ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଗୋଟେ ହାତ ରଖି ଚିପିଲି ଓ ତାକୁ କିସ କରିଲି ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ସେଦିନ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଭଲ କରି ଚିପିଲି କିନ୍ତୁ ସେଠି ଆଉ ଆଗକୁ ଯାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆଉ ଗୋଟେ କାମ କରିଦେଲି ତାକୁ ବହୁତ ରିକ୍ୟୁଷ୍ଟ କଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାର ଦୁଧ ଓ ବିଆକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେଲା ।

ସେ ତାର ଦୁଧକୁ ଯେତେବେଳେ ତାର ଡ୍ରେସ ଓ ବ୍ରା ଟେକି ଦେଖେଇଲା ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଭୁଁଡି ଉପରେ ମୋ ଜିଭକୁ ବୁଲେଇ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚାଟିଲି ।ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ଗୋଟେ କିସ କରିଦେଲି ଓ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରି ତାର ପାଣି ବାହାର କଲି ଓ ତାର ସବୁ ପାଣିକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ।

ସେ ବି ଟିକେ ଟିକେ ଗରମ ହେଇ ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ହଠାତ ଗୋଟେ ଗାଡି ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭିବାରୁ ସେ ତାର ଡ୍ରେସ କୁ ତଳକୁ ପକେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋର ଚାନସ ବି ମିଶି ହେଇଗଲା । ସେ ଗାଡି ଆସିଲା ଟା ସେପଟ ରାସ୍ତାରେ ପଳେଇଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମର ତ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋର । ସେ କହିଲା ଦେଖାଅ ମୁଁ ତୁମର ହଲେଇ ଦେବି । ତାପରେ ମୁଁ ସେଇ ଗାଡି ଉପରେ ବସିଲି ସେ ତଳେ ଠିଆ ହେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହର କରି ଦେଲା ।

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି କହିଲା ଇଲୋମାଲୋ ତୁମେ ଏଇଟା କେଡେ ବଡ ହେଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ରିକ୍ୟୁଷ୍ଟ କରି ପ୍ଳିଜ ମୋ ସୁନା ଏମପି ଧନ ଟିକେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦିଅ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଳା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା । ତାପରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଓ ତାର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସିଲେ ।

ଆମେ କପିଳାସରୁ ଚାଲିଆସିଲୁ ଘରକୁ । ସେ ମୋତେ ରାତିରେ ଫୋନ କରିଲା ଆମେ ଏମିତି କିଛି ନର୍ମାଳ କଥା ହେବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଆଉ କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲା ଭଲ । ମୁଁ କହିଲି କେତେ ଭଲ ସେ କହିଲା ବହୁତ ଭଲ । ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଟିକେ ତ ଆଗକୁ ବଢିଥିଲେ ତୁମେ  ଅସଲ ମଜା ଟା ନେଇଥାନ୍ତା । ଏଇଟା କେବଳ ଟ୍ରେଳର ଥିଲା ।

ସେ କହିଲା ତୁମର ଯେତେ ବଡ ହେଇଛି ମୋର ତ ଫାଟି ଯିବ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆରେ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଲାଗିବ କିନ୍ତୁ ପରେ ଯେଉଁ ମଜା କୁହନି । ସେ ସେଠୁ କହିଲା କଣ କାହାକୁ କରିଛ କି ? ପୁରା ଏକ୍ସପିରେନ୍ସ ଥିଲାଅ ଭଳିଆ କହୁଛ । ଆରେ ବିପିରେ ଦେଖି ସବୁ ଜାଣିବାକୁ ପଡୁଛି ତୁମେ କେଉଁ ଦେଉଛ ଯେ ମୁ କରିବି । ସେ ସେଠୁ କହିଲା ଆଜି କଳନି ମୁଁ କଣ ମନା କରୁଥିଲି ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଡରିକି କଣ ପାଇଁ ଡ୍ରେସ ପକେଇ ଦେଉଥିଲ । ସେ କହିଲା ତୁମେ ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ସହ କରିବାର ଥିଲା । ମୋରବି ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି ତାହାଲେ ଆଉ କେବେ ଯିବା ।  ସେ କହିଲା ହଉ ଦେଖିବା । ମୁଁ କହିଲି ଥରେ ନିଅ ଦେଖିବ କେତେ ମଜା । ସେ କହିଲା ହଉ ତୁମ କଥା ରଖି ନିଶ୍ଚୟ ନେବି ତୁମ ପାଇଁ ଥରଟେ କିନ୍ତୁ ଆଉ କେବେ କହିବ ନି ।

ମୋର ତ ଖୁସି ନକହିଲେ ସରେ ତାର କଥା ଶୁଣି । ଆମେ ଏମିତି ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖାଲି ସେକ୍ସ କଥା ହେଲୁ ରାତିରେ ଫୁଲ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ଯାଉତିଲୁ । ସେ ଶନିବାର ରାତିରେ କହିଲା ଆଉ ରହି ହଉନି । ମୁଁ ବି କହିଲି ମୁଁ ବି ଆଉ ରହି ପାରୁ ନାହିଁ, ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ତୁମେ ଏବେ କହିଲେ ଏବେ ଯାଇ ତୁମକୁ ଗେହିଁ ଦେଇ ଆସିବି । ସେ କହିଲା ହେଲେ ମୋତେ ଡର ଆଗୁଛି କାଲେ କିଏ ଦେଖି ଦେବ ।

ମୁଁ ବହୁତ ଭାବି ତାକୁ ଗୋଟେ ପ୍ଳାନ ଦେଇ କହିଲି ତୁମେ ରାତିରେ ତୁମ ସେଇ ବାରି ଆଡେ ଯେଉଁ ପୁରୁଣା ଗୁହାଳ ଟା ଅଛି ଆମେ ସେଇଠି ହେବା । ସେଆଡକୁ କେହି ତ ଆସୁ ନାହାନ୍ତି । ତାପରଦିନ ପ୍ରଥମ ପାଳି ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଉଷା ଥିଲା । ତୁମେ ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ଆସିବ ସେତେବେଳେ ହେଲେ ତୁମକୁ କେହି ଘରେ ଖୋଜିବେ ନାହିଁ । ଆଉ ତୁମକୁ ପୂଜା ଠେ କେହି ନଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆମର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା ସୁମିକୁ କହି ମୁଁ ସବୁ ସେଟ କରି ଦେବି ଆଉ ତୁମକୁ ଘରକୁ କେହି ଖୋଜିବାକୁ ଯିବେ ନାହିଁ ।

ସେ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ସୁମିକୁ କହିବ ନାହିଁ ଆମେ ସେକ୍ସ କରିବା ବୋଲି । ମୁଁ କହିଲି ନା ତାକୁ ମୁଁ କଣ କହିବି ସେ କଥା ମୁଁ ଜାଣିଛି । ତୁମେ କାଲି ରାତି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇ ଥାଏ । ମୁଁ ରବିବାର ଦିନ ଯାକ ପୁରା ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଥିଲି । ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ଟା ହେଲା ପୂଜା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା । ସେ ଭୋଗ ରଖି ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହି ଦେଇ ଆସିଲା ମୁଁ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସୁଛି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved