Madam Nka Seal Phateili ମାଡାମଙ୍କ ସିଲ ଫଟେଇଲି

Madam Nka Seal Phateili   ମାଡାମଙ୍କ ସିଲ ଫଟେଇଲି

Madam Nka Seal Phateili,odia teacher student sex story,madam nku  gehili,madam nka saha sex    ମୋ ନାଁ ଅପୁ, ମୋବୟସ ୧୮ବର୍ଷ । ମୋ ମାଡାମଙ୍କ ବୟସ ୨୬ବର୍ଷ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ଶ୍ୟାମଳୀ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ୩୬-୨୬-୩୪ । ସେ ଦେଖିବା ଏକଦମ ହଟ ଓ ସେକ୍ସିଲାଗନ୍ତି । ଆଉ ଚାଲିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ଠିଆ ହେଇଯାଏ । ମୁଁ ମୋର ଷ୍ଟୋରି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଆଶା କରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବା ଏବଂ ମୋ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଏଞ୍ଜୟ କରିବେ ।

ଏହି କଥା ସେତେବେଳର ଯେବେ ମୁଁ ମୋ ଇଂଜିନିଯରିଂର ପ୍ରଥମ ବର୍ଷରେ ଥିଲେ ଯେତେବେଳ ମୁଁ ମୋର ଫାର୍ଷ୍ଟ ସେମିଷ୍ଟାର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖିଲି ମୁଁ ୪ଟା ବିଷୟରେ ଫେଲ ହୋଇଥିଲେ ସେଥିରୁ ୨ଟା ବିଷୟ ମୋତେ କାବ୍ୟା ମାଡାମ ପଢାଉଥିଲେ । ମୋତେ ଡରଥିଲା ମୋର ଏବର୍ଷ ପୁରା ଖରାପ ହେବାରେ ତେଣୁ ମୁଁ କାବ୍ୟା ମାଡାମଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି ।

ମାଡାମ ଲ୍ୟାବରେ ବସିଥିଲେ ଏବଂ କଣ ପଢୁଥିଲେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ଗଲି ମୁଁ ଯାଇ ମାଡାମଙ୍କ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲି । ମୋତେ ତାଙ୍କର ଦୁଧର ଦର୍ଶନ ମିଳିଗଲା । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆହେଇଗଲା । ତାପରେ ମାଡାମ ମୋତେ ଦେଖିଲେ ଏବଂ ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲା ? ମୁ ତାଙ୍କୁ ସବୁକଥା କହିଲି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରୋବଲେମ କହିବା ସମୟରେ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥିଲେ ।

ତାପରେ ମାଡାମ ମୋତେ କହିଲେ ହଉ ତୁ ଟ୍ୟୁସନ ଯାନାହି ମୁଁ ତୋତେ ପଢେଇବି । ତାପରେ ମୁଁ ସବୁଦିନ ମାଡାମଙ୍କ ଲ୍ୟାବକୁ ଯାଇ ମାଡାମଙ୍କ ପାଖରେ ପଢିଲି । ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲିକି ମାଡାମଙ୍କ ବିବାହ ଏବେ ଠିକ ହେଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ମୁଦି ପିନ୍ଧା ସରିଲାଣି । ମୁଁ କଲେଜରେ ପଢିବା ବେଳେ ମୁଁ ବହୁତ ଡିଷ୍ଟର୍ବ ହେଲି ତାପରେ ମାଡାମ କହିଲେ ତୁ ମୋ ଘରକୁ ଆସେ ସେଠି ମୁଁ ତୋତେ ପଢେଇବି ।

ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକା ରୁହନ୍ତି, ସେ ଏଇଠି ଗୋଟେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରୁହନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ମାଡାମ । ତାପରେ ମାଡାମ କହିଲେ ତୁ ଏକା ଆସିବୁ, ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆଣିବୁ ନାହି ଏବଂ କାହାକୁ କହିବୁ ନାହିଁକି ତୁ ଏଠାକୁ ଆସିଛୁ ବୋଲି । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଆଉ ମୋତେ ବି ଏକଥା ଦରକାର ଥିଲା, ମୁଁ ମାଡାମଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହେଇଗଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାରେ ଲାଗିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ସକାଳୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ମାଡାମ ଗାଧୋଉଛନ୍ତି । ମୁଁ ବେଲ ବଜାଇଲି ମାଡାମ କହିଲେ ୫ମିନିଟ ଅପେକ୍ଷା କର ମୁଁ ଆସୁଛି । ମୁଁ ବାହାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲି ଆଉ ଏଇ ଭିତରେ ଡୋର ଖୋଲିଲା ଆଉ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । ମାଡାମ କେବଳ ଗୋଟେ ଟାଉଲ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ ।

ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଗଲା ଆଉ ମାଡାମ ଦେଖି ଦେଲେ ଏବଂ ହସି ଦେଇ କହିଲେ ପାଗଳ କେଉଁଠିକାର । ମାଡାମ ମୋତେ କହିଲେ ଭିତରକୁ ଆ ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ମାଡାମ ଙ୍କୁ ପଟେଇବା ସହଜ ହେବ । ମୁଁ ବାହାରେ ବସିଥିଲି ମାଡାମ ଜଲ୍ଦି ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସିଲେ । ତାପରେ ଆମେ ପଢିବାରେ ଲାଗିଲୁ ସବୁଦିନ ଏମିତି ଚାଲିଲା ।

ତାପରେ ମୋ ବାପାଙ୍କର ଗାଁକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଗଲା । ସେ ମୋ ମା ଓ ଭଉଣୀକୁ ନେଇ ଗାଁକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ କଲେଜ ପାଖରେ ଗୋଟେ ରୁମ ଭଡା ନେଇ ରହିଜିବି । ମୁଁ ସେଦିନ ରୁମ ଖୋଜୁଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ସେଦିନ କ୍ଳାସ ଯାଇପାରିଲି ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ମାଡାମ ମୋତେ ଫୋନ କରିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଲି ।

ମାଡାମ କହିଲେ ଆରେ ପାଗଳ ମୋ ରୁମ ଅଛି ନା, ଏତେ ବଡ ରୁମ ଆଉ ଏମିତିରେ ବି ମୁଁ ଏକା ରହୁଛି ଆଉ ରୁମରେ ବୋର ହେଉଛି ତୁ ମୋ ସହ ରୁମ ସେୟାର କରିନେ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏକଥା ଶୁଣି ଏତେ ଖୁସି ହେଇଗଲିକି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ପାରିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ସେଇଦିନ ମାଡାମଙ୍କ ପ୍ଳଟକୁ ସିଫ୍ଟ ହୋଇଗଲି । ତାପରେ ମାଡାମ ବିଲକୁଲ ନିଜ ଘର ଭାବି ରହିବୁ । ତାପରେ ତ ମୋର ଲଟିରି ଲାଗିଗଲା ଜାଣ !

ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ଆମେ ଡିନର କରି ସୋଇପଡିଲୁ । ମାଡାମଙ୍କ ରୁମରେ ଡବଲ ବେଡ ଥିଲା ତେଣୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସୋଇଗଲୁ । ରାତି ୨ଟାରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ମୁଁ ମାଡାମଙ୍କୁ ଦେଖିଲି । ସେ ପୁରା ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଥିଲେ । ସେ ଗୋଟେ ହାଲ୍ପ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ସ୍ଳିଭ ଟପ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟିକେ ଢିଲା ଥିବାରୁ ରାତିରେ ଖସି ଆସିଥିଲା ମୋତେ ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ମଝିର କ୍ଲିଭେଜ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହର କରିଲି ଏବଂ ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି। ଏଇ ଭିତରେ ମାଡାମ କଡ ଲେଉଟେଇବାରୁ ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଏବଂ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେମିତି ସୋଇଗଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସାକାଳୁ ଉଠିଲି ମାଡାମ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ହୋଲରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ।

ତାଙ୍କ ଉପରେ ସାଉର ପାଣି ପଡୁଥାଏ । ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ସାବୁନ ଲଗାଉଥାନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ସେଇଠି ମୁଠି ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ତାପରେ ମାଡାମ ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ମୁଁ ସେଠୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଚାଲି ଆସିଲି । ତାପରେ ଏମିତି ଭାବେ ଚାଲିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଇଯାଉଥିଲୁ । ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ କଥା ମୋ ସହ ସେୟାର କରୁଥିଲେ ।

ଆମେ ସବୁବେଳେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ବୁଲିବା ସହ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ସପିଙ୍ଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଯେତେବେଳ ଆମେ ବାହରେ ବୁଲୁ ମାଡାମ ମୋ ହାତ ଧରି ବୁଲନ୍ତି । ସେ ମୋ ସହ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ପରି ରୁହନ୍ତି । ଏମିତି ଥରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥାଉ ମାଡାମ ମୋ ହାତ ଧରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଟଚ କରୁଥିଲା । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ।

ତାପରେ ଆମେ ମୁଭି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲୁ । ସେ ମୁଭିଟା ଫୁଲ ଲଭ ଷ୍ଟୋରି ଥିଲା, ମୁଭି ସରିବା ପରେ ଆମେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ସେଠି ମାଡାମ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ତୁ ଏତେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଆଉ ସ୍ମାର୍ଟ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ତୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବେ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ପସନ୍ଦର କେହି ମିଳିନାହାନ୍ତି ।

ତାପରେ ସେ କହିଲେ କି ତୁମକୁ କେମିତିକା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦରକାର ମୋତେ କହ? ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ କହି ଦେଲି କି ବିଲକୁଲ ତୁମ ପରିକା । ସେ ପୁରା ଚୁପ ହୋଇଗଲେ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି କି କଣ ହେଲା ? ତାପରେ ସେ କହିଲେ କି ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମାଡାମଙ୍କୁ କହିଲି ମାଡାମ ଆଇ ଲଭ ୟୁ । ତାପରେ ମାଡାମ କହିଲେ ଏ ଠିକ ନୁହେଁ ଏବେ ମୋର ବିବାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved