Madam Nku Cinema Hall Bhitare Gehili

ମାଡାମଙ୍କୁ ସିନେମା ହଲ ଭିତରେ ଗେହିଁଲି 

Madam Nku Cinema Hall Bhitare Gehili

Madam Nku Cinema Hall Bhitare Gehili   ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାଁ ମଣ୍ଟୁ । ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରହି କମ୍ପୁଟର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବେ କାମ କରେ । ଏହି କାହାଣୀ ମୁଁ ଜବ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟେ ଘଟଣା ସହ ଯୋଡି ହେଇ ଯାଇଥିଲା । କାହାଣୀ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖେ । ମୋ ବୟସ ୨୬ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସାଧାରଣ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପରି । ମୋ ଫିଗର ବି ସାମାନ୍ୟ ଅଟେ । ମୋର ଜିମ ଯିବାରେ ସଉକ ଥାଏ କିନ୍ତୁ କାମ ପ୍ରେସର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ସଉକ ପୁରା କରି ପାରେ ନାହିଁ ।

ଏଇ କାହାଣୀ ଆଜି ଠାରୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା । ମୁଁ କମ୍ପାନୀରେ କମ୍ପୁଟର କାମ ପାଇଁ ଯାଇଥାଏ । ମୋର ଦେଖା ସେଠି ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ହୁଏ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଥିଲା । ତା ଦେହରେ ମୋର ସବୁଠାରୁ ପସନ୍ଦ ତା ମୋଟା ମୋଟା ଗାଣ୍ଡି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାର ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦେଖିଲି ଦେଖି ରହି ଗଲି ।

ବହୁତ ମୋଟା ଓ ଗୋଲ ଗାଣ୍ଡି ଥିଲା ତାର । କିନ୍ତୁ ସେଠିକୁ ମୁଁ ତାର ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନଥିଲି । ମୁଁ ତ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କାମରେ ଲାଗିଲି । ସେଇଠୁ ସେ ଝିଅ କହିଲାକି ତାର କମ୍ପୁଟର ବି କାମ କରୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାର କମ୍ପୁଟର ଚେକ କରିଲି । ମୋତେ ସେ କମ୍ପୁଟର ର ପ୍ରୋବ୍ଲେମ କଣ ଜଣା ପଡିଗଲା ମୁଁ ତାର କମ୍ପୁଟର ଜଳଦୀ ଠିକ କରିଦେଲି ।

ଏଇ ଭିତରେ ମୁଁ ସେ ଝିଅ ସହ ବାହାନା ବନେଇ କଥା ହେବା ପାଇଁ ବି ଚେଷ୍ଟା କରିଲି । ଯେତେବେଳେ ତାର କମ୍ପୁଟର ଠିକ ହେଇଗଲା ସେ ମୋତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲା । ମୁଁ ସାହାସ କରି ତାର ନମ୍ବର ବି ନେଇ ଆସିଲି ଓ ମୋ ନମ୍ବର ବି ତାକୁ ଦେଇଦେଲି । ସେ ତାର ଦେବାକୁ ମୋତେ ଥରଟିଏ ବି ମନା କରିଲା ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତା ସହ ଆହୁରି କଥା ହେବ ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେଠି କଥା ହେବା ଠିକ ନଥିଲା । କାରଣ ମୋ କାମ ସରିଯାଇଥିଲା। ସେଠୁ ମୋତେ ଫେରିବାର ଥିଲା । ସେ ମୋର କଥା ବୁଝି ସାରିଥିଲା କି ମୁଁ ତା ସହ କଥା ହେବ ପାଇଁ ଚାହୁଞ୍ଛି । ସେ ନିଜେ କହିଲା କି ସେ ଘରେ ଯାଇ ମୋ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହେବ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଳି ସିଧା ବାର୍ଥରୁମରେ ପଶିଗଲି । ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ତାର ବଡ ଦୁଧ ଓ ମୋଟା ମୋଟା ଗାଣ୍ଡି ମନେ ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରେ ପଶି ତା କଥା ଭାବି ମୁଁ ମୁଠି ମାରିଦେଲି । ମୋ ମାଲ ମୁଁ ସେଇଠି ବାର୍ଥରୁମରେ ବାହାର କରିଦେଲି ।

ମୁଁ ତାର କଲକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଲାଗିଲି । କିନ୍ତୁ ତାର କଲ ଆସିଲା ନାହିଁ । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଆରମ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାକୁ କଲ କରିବି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଗୋଟେ ଝିଅ ଥିଲା ତେଣୁ କଲ କଲି ନାହିଁ କାଳେ ସେ ଖରାପ ଭାବିବ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ରଖିବା ଠିକ ବୋଲି ଭାବିଲି ।

ତା ଫୋନ ର ଅପେକ୍ଷାରେ ମୁଁ ଥିଲି ତାର ଫୋନ ଗିଙ୍ଗ ହେଲା। ମୁଁ ଫୋନ ରିସିଭ କରି ହାଲୋ କହିଲି ସେପଟୁ ମିଠା ସ୍ଵରରେ ହାଲୋ ଶୁଭିଲା । ସେ କହିଲା – ମୁଁ ମିନା କହୁଛି । ତା ନାଁ ଶୁଣି ମୋ ଖୁସିର ଠିକଣା ରହିଲା ନାହିଁ । ସେ ବହୁତ କଥା କହିବା ପରେ ସେ କହିଲା କି ତାର ଘର କମ୍ପ୍ୟୁଟର ବି ଠିକ ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ ତା ଘରର କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଠିକ କରିବା ପାଇଁ ପଚାରିଲା । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଜବାବ ଦେଲି – କଣ ପାଇଁ ନୁହେଁ ଏଇଟା ତ ମୋ କାମ ।

ମୋ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମ ଘରର ଠିକଣା ମୋତେ ମେସେଜ କର । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କି ମୁଁ ଯେଉଁଦିନ ଫ୍ରି ଥିବି ତୁମ ଘରକୁ ଯାଇ ଠିକ କରିଦେବି । ମୁଁ ରବିବାର ଦିନ ତାର ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିଲି କାରଣ ରବିବାର ଦିନ ମୋ ଅଫିସ ଛୁଟି ଥାଏ । ମିନା ବି କହିଲା ସେ ରବିବାର ଦିନ ସେ ଘରେ ଥିବ । ମୁଁ ରବିବାର ଦିନ ତାର ଘରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଳି ।

ସେଠି ଯାଇ ଜାଣିବାବକୁ ପାଇଲି ତାର ଘରେ ବି ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମୋର ମିନା ସହ ତାଙ୍କ ଘରେ ବେଶୀ କିଛି କଥା ହେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଚୁପଚାପ ମୋ କାମ କରି ସେଠୁ ଚାଲି ଆସୁଥିଲି, ସେ ପଚାରିଲା ମୋ ଚାର୍ଜ କେତେ ? ମୁଁ କହିଲି – କିଛି ନାହିଁ

ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଦେଲି କି ମୁଁ ଏଥିରେ କିଛି ଅଲଗା ପାର୍ଟ୍ସ ଲଗେଇ ନାହିଁ । ବାସ ସର୍ଭିସ ଟିକେ କରି ଦେଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମ ଠାରୁ କଣ ଚାର୍ଜ ନେବି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ କଥା ମାନିଲା ନାହିଁ । ତା ଘର ଲୋକବି କହିଲେ ସେ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇଦେଲେ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ନେବା ପାଇଁ ମନା କଲି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋ କଥାକୁ ଶୁଣିଲେ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବୁଝେଇଲି ଏତେ ପଇସା ବହୁତ ହେଇଯାଉଛି । ମୁଁ କିଛି ନୂଆ ପାର୍ଟସ ଲଗେଇ ନାହିଁ । ବାସ ସର୍ଭିସ କରିଛି । ମିନା ପ୍ରେମରେ କହିଲା – ତୁମେ ରଖିନିଅ ପ୍ଳିଜ । ମିନା କହିବା ପରେ ମୁଁ ପାଇସା ରଖିଲି । ଆଉ ସେଠୁ ଚାଲିଆସିଲି । ଏବେ ମିନା ନମ୍ବର ମୋ ପାଖରେ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ୱାଟସଆପରେ ତା ନମ୍ବର ସାର୍ଚ କରି ଦେଖିଲି ସେ ୱାଟସଆପ ଇଉଜ କରେ ।

ମୁଁ ତାକୁ ଦିନେ ଏମିତି ଗୁଡମର୍ନିଂ ମେସେଜ କରିଲି । ତୁରନ୍ତ ତାର ଉତ୍ତର ଆସିଗଲା । ସେଦିନ ପରେ ତା ସହ ମୋର ୱାଟସଆପରେ କଥା ହୁଏ । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ କଥା ହେଉଥିଲା ତାକୁ ମୁଁ ତାର ପରିବାର ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି । ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ତାର ଗୋଟେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର ଝିଅବି ଅଛି । ସେ କହିଲା ତା ସ୍ଵାମୀ ତାକୁ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତା ସ୍ଵାମୀ କେଉଁଠି ରୁହନ୍ତି – ସେ କହିଲା ତା ସ୍ଵାମୀ ଓଡିଶା ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । ମୁଁ ମିନା କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହେଲି । ମୁଁ ଏକଥା ଭାବୁଥିଲି ଏମିତି ସେକ୍ସି ମାଲ କିଏ କେମିତି ଛାଡି ପାରିଲା ! ସତ କହୁଛି ମିନାକୁ ଦେଖି କେହି କହି ପାରିବେ ନାହିଁ ସେ ଗୋଟେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପିଲାର ମା ବୋଲି ।

ତା କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ଚିନ୍ତା ପରି ପଡିଗଲି । କାରଣ ମିନା ପୁରା ଗୋଟେ କୁଆଁରୀ ଝିଅ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ତାର କଥା ରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିଶ୍ଵାସ ହେଲା ନାହିଁ । ସେଦିନ ପରେ ଆମେ ଫୋନରେ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ଗୋଟେ ଦିନ କଥା ସେ କଥା କଥାରେ ମି ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କି ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ? ମୁଁ ତାକୁ କହି ଦେଲି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ସେ କହିଲା ଏମିତି କେମିତି ହେଇ ପାରିବ ? ତୁମେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଲାଗୁଛ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଜଣେବି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମ ପରିକା ଆଜିପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ମିଳି ନାହାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ମୁଁ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରି ପାରିବି । ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ହସିଲା ।

ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖୁବ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଆମେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଧିରେ ଧିରେ ଆମ ଭିତରେ ସେକ୍ସ କଥା ବି ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ତା ବିଆ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା । ସେ ମୋତେ କଥା ହେବା ବେଳେ ଅନେକ ଥର କହିଛି ସେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଲାଳାୟିତ ହେଉଛି ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏବେ ତର ତରରେ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଆହୁରି ଗରାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୋ ମନ ବହୁତ ହେଉଥିଲା କି ତାକୁ ଦିନେ ଧରି ଗେହିଁଦେବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ଜଳଦବାଜିରେ କରିବା ଠିକ ନଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କଥାରେ ଭୁଲେଇ ରଖିଥିଲି।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *