Main Galapare Mamu Nka Saha ମାଇଁ ଗଲାପରେ ମାମୁଁଙ୍କ ସହ

Main Galapare Mamu Nka Saha   ମାଇଁ ଗଲାପରେ ମାମୁଁଙ୍କ ସହ

Main Galapare Mamu Nka Saha  ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ଧାରୀ ପୁରୁଷ ଓ ରସିଲା ବିଆ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର । ମୋ ନାମ ନେହା । ମୁଁ ବାପା ମାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ସନ୍ତାନ । ମୋର ଘର ମୋ ମାମୁଁ ଘର ପାଖରେ । ଯେତେବେଳେ ମୋର ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ହୋଇଥିଲା ମୋ ବାପାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଜାଗାକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଗଲା । ତେଣୁ ସେମାନେ ମୋତେ ମାମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ପାଖରେ ଛାଡି ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ । ତାଙ୍କର ବିବାହ ୫ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲେ ବି କୌଣସି ପିଲା ହୋଇନଥିଲା ।

ସେତେବେଳେ ମୁଁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଟିକେ ଜାଣିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ସେଠି ଯିବାର ତିନି ମାସରେ ମାଇଁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ହୋଇଗଲେ । ସେମାନେ ମୋତେ ଲକି ବୋଲି ମାନୁଥିଲେ ଏବଂ ସେଠି ମୋତେ ଆହୁରି ବେଶୀ ଭଲପାଇବା ମିଳିଲା । ଏବେ ମାଇଁ ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ ରହୁନଥିଲା, ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ବି ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଲେ । ଏବେ ଜାଣ ମାମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲେ ।

ଆଉ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ତାଙ୍କ ହାତ ରଖିଥାନ୍ତି । କେତେବଳେ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିପକାନ୍ତି କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଦିଅନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସେକ୍ସର ବାସନା ଏତେ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେ ମୁଁ ବି ପାଖରେ ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଟିକେ ଡର ନଥିଲା । ଏବେ ମାଇଁ ମାମୁଁ ଙ୍କ ପାଇଁ ପୁରା ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ମାଇଁଙ୍କ ବାପା ଘର ତାଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଲେ ଆଉ ମାଇଁ ଚାଲିଗଲେ ।

ମାଇଁ ଚାଲିଯିବାର ଦୁଇ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାମୁଁ ଶାନ୍ତ ରହିଲେ । ଫୁଣି ଗୋଟେ ଦିନ ମାମୁଁ ଅଫିସରୁ ଆସି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଇ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ରୁମ ଗଲି, ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୋ ପାଟି ଓ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଲୁଚିକରି ସବୁ ଦେଖିଚାଲିଲି ।

ଆଗାମୀ ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ସ୍କୁଲ ଓ କୋଚିଙ୍ଗରୁ ଆସିବା ପରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିବା ଛାଡିଦେଲି ଆଉ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି ମାମୁଁଙ୍କ ନଜର ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଲା । ମାମୁଁ ବେଶୀ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ଇଗନୋର କରି ରହିପାରିଲେ ନାହିଁ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଯେବେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଆସିଲି ମାମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲେ । ସେ ମୋତେ ଶୋଇଥିବାର ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲେ ।

ସେ ମୋ ନାଇଟର ବଟନକୁ ଖୋଲି ମୋର ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲେ । ଆଃ ଆଃ ଆଃ …. ମୋତେ କେତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ? ଏବେ ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ନେବା ପାଇଁ । କିଛି ସମୟ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ଓ ଚିପିବା ପରେ ମାମୁଁ ମୋର ବିନା ଅନୁମତିରେ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲେ ଏବଂ ମୋ ବିଆକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଏବେ ମୋର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇଯାଉଥିଲା । ସେଯେମିତି ମୋ ବିଆ ରେ ତାଙ୍କ ଜିଭ ଲଗେଇଛନ୍ତି ମୁଁ ଶିହରଣରେ ଉଠିଗଲି । ଏବେ ସେ ମୋତେ ଉଠିବା ଦେଖି ଡରିଯାଇଥିଲେ । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲିମାମୁଁ ଆହୁରି ଚାଟ ମୋ ବିଆକୁ ତୁମ ଜିଭରେ ମୋ ବିଆକୁ ଗେହିଁପକା । ଏକଥା ଶୁଣି ମାମୁଁ ଆହୁରି ଜୋସରେ ଆସିଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଏବେ ମୋର ଏତେ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇଯାଉଥିଲା ଯେ ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମାମୁଁଙ୍କ ଲାମ୍ବା ଓ ସୁନ୍ଦର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇଲି । ମାମୁଁଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଗରମ ଓ ଶକ୍ତ ଥିଲା । ଏବେ ମୋ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ମୁଁ ଓ ମାମୁଁ ପୁରା ମସ୍ତ ହୋଇ ୬୯ ପୋଜିସନରେ ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆ ଚୁଚୁମୁଥିଲୁ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଝଡିଗଲୁ ମୋର ପାଟି ତାଙ୍କ ଅମୃତରେ ଭରିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କର ରସ ବାହାରକରି ତୃପ୍ତ ହୋଇଗଲି ଏବଂ ମୋ ମାମୁଁ ମୋର ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ । ତାପରେ ଆମେ କିଛି ସମୟ ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମୁଁଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଫୁଣିଥରେ ଠିଆ ହେଲା ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଫ୍ରେଞ୍ଚ କିସ କରି ମୋତେ ଗରମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ସେ ମୋର ପୁରା ଦେହକୁ ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ଚାଟି ଚାଲିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋର ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଦେହସାରା କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଫୁଣିଥରେ ଆମେ ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମା ଚୁଚୁମି ହେଲୁ ।

ମୋ କୁଆଁରୀ ବିଆରୁ ୨ଥର ପାଣି ବାହାରି ସାରିଥିଲା, ବିଆ ପୁରା ଚିକିନିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମାମୁଁ ତାଙ୍କର ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆର ମୁହଁରେ ରଖିଦେଲେ । ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ପୁରେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏବେ ପୀଡା ଓ ମଜା କାରଣ ରୁ ମୋର ଚିଖ ବାହାରି ଆସିଲା । ମାମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପେଲି ଚାଲିଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ମିଠା ମିଠା ଦରଜର ମଜା ନେଉଥାଏ ।

ମାମୁଁ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଧା ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଚିଲେଇ ଉଠିଲି । ତାପରେ ମାମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଧିରେ ଧିରେ କରି ଆଗ ପଛ କରିଲେ ଆଉ ପରେ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ମାମୁଁ ଙ୍କୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି । ମାମୁଁ ମୋତେ କିସ କରି ଟିକେ ଆଶ୍ଵସ୍ଥ କରିଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved