Main Nka Dudha Mate Asta Bysta Kari Pakaila

Main Nka Dudha Mate Asta Bysta Kari Pakaila

ମାଇଁ ଙ୍କ ଦୁଧ ମତେ ଅସ୍ତ ବ୍ୟସ୍ତ କରି ପକାଇଲା 

Main Nka Dudha Mate Asta Bysta Kari Pakaila  ମୋ ନା କଳିଙ୍ଗ | ଏହା ୭ ବର୍ଷ ତଳର ଘଟଣା | ମୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହି କଲେଜ ପାଠ ପଢୁଥିଲି ଏବଂ ମେସ ରେ ରହୁଥିଲି | ମୋ ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ହେବ | ମୋର ମାମୁ ଓ ମାଇଁ ବି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରୁହନ୍ତି | କଲେଜ ଛୁଟି ହେଲେ ମୁ ବେଳେ ବେଳେ ମାମୁ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଏ | ମାମୁ ବାହାରେ କାମ କରୁଥିବା ହେତୁ ସେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଦିନ ରେ ଠାରେ ଆସନ୍ତି ତେଣୁ ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ଏକା ରୁହନ୍ତି | ମୁ ଦିନେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥାଏ ମାଇଁ କହିଲେ କଳିଙ୍ଗ ସରୋଜ (ମାଇଁ ଙ୍କ ପୁଅ ) କିଛି ପାଠ ପଡ଼ୁନି ତୁମେ ତାକୁ ଟିକେ ଟ୍ୟୁସନ କଲେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା ଆଉ ତୁମେ ବି ତ ଭଲ ପାଠ ପଢ଼ାଉଛ (ମୁ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଟ୍ୟୁସନ ବି କରେ) ତେଣୁ ସରୋଜ କୁ ବି ଟିକେ ଦେଖା ଭଲ ହେବ| ମୁ ମନ କରିପାରିଲି ନାଇଁ ଠିକ ଅଛି କହି ସେ ଦିନ ମେସ କୁ ଆସିଗଲି | ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ମୁ ଗଲି ସରୋଜ କୁ ଟ୍ୟୁସନ କରିବାକୁ ଏଇମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା | ଦିନେ ଟ୍ୟୁସନ ସରିଲା ବେଳକୁ ବର୍ଷା ହଉଥିଲା ତେଣୁ ମାଇଁ କହିଲେ ବର୍ଷା ହଉଚି ଆଜି ରହିଯାଅ ସକାଳୁ ଚାଲିଯିବା | ମୋର ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ବି ନଥିଲା ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ରହିଲି | ଯେ ହେତୁ ମାମୁ ନଥିଲେ ତେଣୁ ଆମେ ତିନି ଜଣ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଶୋଇଲୁ | ମୋର ଟିକେ ଡେରିରେ ଶୋଇବା ଅଭ୍ୟସ ତେଣୁ ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ମାଇଁ ଓ ସରୋଜ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇଥାନ୍ତି ଓ ମୁ ତଳେ ସୋଇ ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ଉଠିଲେ ବାଥରୁମ ଯିବାକୁ ଓ ମୋତେ କହିଲେ କ ସୋଇନ ଲେଟ ହେଲାଣି ଶୋଇପଡ
ମୁ : ନିଦ ଲାଗୁନି ଟିଭି ଦେଖୁଚି
ମାଇଁ : (ବାଥରୁମ ରୁ ଆସିଲାପରେ) ମଜାରେ କହିଲେ କ ଏକା ଶୋଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି
ମୁଁ – ନାଇଁ ମାଇଁ ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ
ମାଇଁ – କ gf ସହ କଥା ହେଇନ କି ନିଦ ଲାଗୁନି
ମୁଁ : shock ହାଇଗଲି ମାଇଁ କ ଏଇମିତି କହିଲେ| ନାଇଁ ମାଇଁ ମୋର କୁଆଡେ gf ଆସିବେ | ଲେଟ ରେ ଶୁଏ ତ ନିଦ ଲାଗୁନି
ମାଇଁ – ମୋର ବି ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା  Main Nka Dudha Mate Asta Bysta Kari Pakaila
ଏଇମିତି ବହୁତ କିଛି କଥା ହେଲୁ ରାତି ଦୁଇଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ସରି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମାଇଁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଟିକେ କହିଦିଏ
ବୟସ 35 size 34-32-36. ପୁରା ରାଣିମୁଖାର୍ଜି ଭଳି ଦେଖା ଯାନ୍ତି | ମୋର ସେମିତି କିଛି ମନ୍ଦ ଚିନ୍ତା ନଥିଲା |
ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଥଣ୍ଡା ଟିକେ ଲାଗୁଥିଲା ମାଇଁ କହିଲେ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଚି ତୁମେ ବି ବେଡ଼ ଉପର କୁ ଆସ ତିନି ଜଣ ମିଶି ଶୋଇ ଯିବା
ମୁ – କିଛି ସମୟ ଚୁପ ଚାପ ରହିଲା ପରେ ମାଇଁ – ପଚାରିଲେ କ ହେଲା
ମୁ – କିଛି ନାଇଁ
ମାଇଁ – କ ହେଲା ପାଖରେ ଶୋଇବାକୁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି
ମୁ – କିଛି ନ କହି ଯାଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି  Main Nka Dudha Mate Asta Bysta Kari Pakaila
କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ମୋ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲେ
ମୁ କିଛି ରିଏକ୍ସନ କଲିନି
ମାଇଁ ଭାବିଲେ ବୋଧେ ମୁ ସୋଇପଡ଼ିଛି ତେଣୁ ସେ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲେ | ମୁ କିଛି ରିଏକ୍ସନ କରୁନଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ରେ ହାତ ରଖିଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହେଇଗଲାଣି | କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ମାରିଲେ ତା ପରେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ରେ ହାତ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇଲେ ମୁ ଟିକେ ନ ଜାଣିଲା ଭଳି କଡ ଲେଉଟାଇଲି ସେ ଟିକେ ଡରିଗଲେ ଓ ହାତ ବାହାର କରିଦେଲେ |
ମୋ ମନ ଫିକା ପଡିଗଲା | ଭାବିଲି ମାଇଁ ତା ଗରମ ହେଇକି ଅଛନ୍ତି ନିଜ ଆଡୁ ଟିକେ ଚେଷ୍ଟା କରେ | କିଛି ସମୟ ପରେ ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ମାଇଁ ଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲି ସେ କିଛି କହିଲେନି ସେ ବି ଜାଣିଲେ ଯେ ମୁ ବି ଶୋଇନି | କିନ୍ତୁ କେହି କାହାକୁ କିଛି କହୁନଥିଲୁ | କଲେ ମାଇଁ ଖରାପ ଭାବିବେ ଓ ମାମୁ ଙ୍କୁ କହିବେ ବୋଲି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟୁଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଦିନ କିଛି କରିପାରିଲିନି ଯାହା ଖାଲି ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି ହେଲା | କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହଁ ସୋଇପଡିଲୁ | ସକାଳୁ ମାଇଁ ଜଲ୍ଦି ଉଠି ସରୋଜ କୁ ସ୍କୁଲ ପାଇଁ ରେଡି କରି ଛାଡିଲା ପରେ ମୋତେ ଉଠେଇଲେ | ମୁ କିଛି କହି ପାରୁନଥୟ ରାତିର ଘଟଣାକୁ ନେଇ | ମାଇଁ ଟିଫିନ କରି ଥିଲେ ମୁ ଫ୍ରେଶ ହେଇ ଟିଫିନ ଖାଇବା ବେଳେ ମାଇଁ ଆସି ପାଖରେ ବସିଲେ ଓ ପଚାରିଲେ ରାତିରେ କ ନିଦ ହଉନଥିଲା କି|
ମୁ – ନାଇଁ ତ ମୁ ଜଲ୍ଦି ସୋଇପଡିଲି କ ହେଲାକି (ନ ଜାଣିଲା ଭଳି )
ମାଇଁ – ନାଇଁ କିଛି ନୁହଁ
ମୁ – ହଉ ମାଇଁ ମୁ ଯାଉଛି ମୋ ମେସ କୁ
ମାଇଁ – ଟିକେ ରୁହ ମୁ ଟିକେ ଗାଧୋଇ ସରେ ତୁମେ ଯିବ
ମୁ – ଠିକ ଅଛି
ମାଇଁ – 10 ମିନଟ ପରେ ଫ୍ରେଶ ହେଇକି ଆସିଲେ ଗୋଟେ ଟାୱାଲ ପିନ୍ଧି
ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଗଲାଣି ପୁରା କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରେ ତଥାପି ମୁ କଂଟ୍ରୋଲ ରେ ଥିଲି | କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ କାହିଁକି ମୋ ମେସ କୁ ଆସିଗଲି ମାତ୍ର ସେ ଦିନ ଆଉ କଲେଜେ ଗଲିନି ଖାଲି ମାଇଁ ଙ୍କ କଥା ଭାବି ଦୁଇ ଥର ମୁଠି ମାରି ପାଣି ବାହାର କାଲି ଓ ହାଲିଆ ହୋଇ ସୋଇପଡିଲି | 3 ଟା ହେବ ଫୋନେ ଆସିଲା ଦେଖେ ତ ମାଇଁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ଓ କହିଲେ କି କଳିଙ୍ଗ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଯିବା ପାଇଁ | ମୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ନ କରି ହଁ କରିଦେଲି ଓ ଠିକ 5 ତା ରେ ଆମେ ବାହାରି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲୁ |

ଆମେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ବାହାରେ ଖାଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ରାତି 10. ଟା ବାଜିଲାଣି ତେଣୁ ମୁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ କହିଲି ମୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଯାଉଛି ତ ମାଇଁ କହିଲେ କି ଏତେ ରାତି ହେଲାଣି ଏଇଠି ରହିଯାଅ (ମୋର ବି ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ମାତ୍ର ମୁ ଜାଣିଶୁଣି ମନାକଲି ଯେ ମୋର କାମ ଅଛି ମୁ ଯାଉଛି | ମାଇଁ ଟିକେ ବାଧ୍ୟ କାଲେ ତେଣୁ ମୁ ରହିଗଲି ଓ ଫ୍ରେଶ ହୋଇ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି ମାତ୍ର ନିଦ ଆସୁନଥାଏ ତେଣୁ ମୋବଇଲ ରେ ଗୀତ ଶୁଣୁଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ଆସି ପଚାରିଲେ ଏଇଠି କ ଶୋଇନ
ମୁ – ନା ନିଦ ଲାଗୁନି
ମାଇଁ – କ ପାଇଁ ନିଦ ଲାଗୁନି
ମୁ – ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ ନିଦ ଆସିଲେ ସୋଇପଡ଼ିବି ତୁମେ ଶୋଇପଡ
ମାଇଁ – ମୋତେ ବି ନିଦ ଲାଗୁନି
ମୁ – ତୁମକୁ କ ପାଇଁ ନିଦ ଲାଗୁନି
ମାଇଁ – ଏକା ଶୋଇଲେ ନିଦ ଲାଗୁନି ତୁମେ ଆସ ମିଶିକି ସୋଇପଡିବ
ମୁ – ସରୋଜ ସୋଇଛି ପା (ମାଇଁ ଙ୍କ ପୁଅ)
ମାଇଁ – ସେ ଶୋଇଲେଣି ତୁମେ ଆସ ଆମେ ୩ ଜଣ ଗୋଟିଏ ଖଟ ରେ ସୋଇପଡିବ ବର୍ଷା ହଉଚି ଆଉ ଥଣ୍ଡା ବି ଲାଗିବନି
ମୁ – ଠିକ ଅଛି ଚାଲ
ସବୁ ମିଶି ଗୋଟିଏ ଖଟ ରେ ଶୋଇଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲେ | ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ଠିଆ ହେଇଗଲା ମୁ ବି ମାଇଁ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି ଓ ଧୀରେ ଧୀରେ ବ୍ଳଉସ ଉପରେ ଚିପିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉଥାନ୍ତି | ମୁ ତାଙ୍କର ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ବ୍ରା ଉପରେ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପିଲି ସେ ଗରମ ହେଇଗଲେ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଲେ | ଖାଲି ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥାଏ ପୁରା ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ | ଯେଉଁ ଖୁସି ମିଳୁଥିଲା ତାହା ମୁ ଲେଖିପାରିବିନି ଆପଣମାନେ ବୁଝୁଥିବେ | ବହୁତ ନରମ ଲାଗୁଥିଲା 32 size ଦୁଧ କୁ ଧରି ମୁ ପୁରା ଅଟା ଦଳିଲା ପରି ଦଳି ଚାଲିଲି ମାଇଁ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲେଣି ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ହଲାଉଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ଗରମ ଗରମ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲା ଓ ସେ ପାଟି ଲଗେଇ ସବୁ ଖାଇଲେ ଓ ସଫା କରିଲେ | ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ ସେ କହିଲେ ତୁମର ତା ବାହାରିଗଲା ମୋର ଟିକେ ବାହାର କରିଦିଅ | ମୁ କହିଲି ତୁମେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଟିକେ ଗେଲ କର ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେ ତୁମର ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେବ | ତ ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେଲ କଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୁହା ଭଳିଆ ଟାଣ ଓ ଗରମ ହେଇଗଲା ମାଇଁ ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପୁରା ଖରାପ ହେଲାଣି ସେ କହିଲେ ଜଲ୍ଦି ମୋ ବିଆରେ ପୁରାଓ | ଆର ରୁମ କୁ ଚାଲ ଏଇଠି ସରୋଜ ଉଠି ଯିବା ଆମେ ଆର ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଓ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲୁ | ମାଇଁ ଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଘଷିଲି ସେ ଆହୁରି ଗଲସମା ହେଇଗଲେ ଓ ଗରମ ଗରମ ନିଶ୍ୱାସ ଛାଡିଲେ
ଖାଲି ଆଃ ଓଃ ଆହଃ ହଃ ହଃ ହଃ ଓଃ ଓଃ କରି କହିଲେ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରାଓ ମୁ ଆସ୍ତେ ପୁରେଇଲି ତାଙ୍କୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲା | ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ମୋଟା ଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ନର୍ମାଲ ହେଲେ ଓ ମୋ ସାଥ ଦେଲେ ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କରୁଥିଲି ଓ ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି | ସେ ଥରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ପରେ ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ବଢିଗଲା ମୁ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇଲି ସେ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ
ତାଙ୍କୁ ମୁ କିସ୍ସ କରି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କଲି ଏପଟେ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦୁଇଟା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଦଳୁଥାଏ ଓ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ଜୋର ନାଦୁ ଥାଏ ଏଇ ଭିତରେ ସେ ତିନି ଥର ପାଣି ଛାଡିଲେଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ କହିଲି ଡଗି style ରେ କରିବାକୁ ସେ ରାଜି ହେଲେ ଓ ମୁ doggy ଷ୍ଟ୍ୟଲେ ରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲି ଲି ସେ ବି ବହୁତ ମଜ଼ା ନାଉଥିଲେ | ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦୁଇଟା ଦୁଧ କୁ ଧରି ମୁ ଗେହୁଁଥିଲି | 20 ମିନଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ହେଲା ମୁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କା କରିବି ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡିଦିଅ | ଶେଷ ସମୟ ରେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁ ଲି ଓ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ସମୟରେ ବାହାରିଗଲା ଓ ଆମେ ହାଲିଆ ହେଇ କିଛି ସମୟ ସେଇଠି ଶୋଇଲୁ ତା ପରେ ଆସି ଖଟ ରେ ଶୋଇଲୁ ଓ ମୁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଦୁଧ କୁ ଜାବୁଡି ଧରି ଶୋଇଲି | କେତେବେଳେ ସକାଳ 10 ହେଲାଣି ମୁ ଆଉ ଜାଣିନି ମାଇଁ ମୋତେ ଆସି ଉଠେଇଲେ ଦେଖିଲି ସରୋଜ ସ୍କୁଲ କୁ ଗଲାଣି ଓ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଟାଣି ଆଣି ଖଟ ରେ ଶୁଆଇଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ଗରମ କରି ଆଉ ଠାରେ ଗେହିଁଲି ଓ ଫ୍ରେଶ ହେଇ ମୋ ରୁମ କୁ ଗଲି | ଯେତେବେଳ ସମୟ ମିଳେ ଆମେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉ | ମୋର ବାଣ୍ଡ ମାଇଁ ଙ୍କ ଭାରି ପସନ୍ଦ | Main Nka Dudha Mate Asta Bysta Kari Pakaila

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved