Main Nku Gehibabele Tank Jhia Dekhidela

Main Nku Gehibabele Tank Jhia Dekhidela

ମାଇଁଙ୍କୁ ଗେହିଁବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖିଦେଲା

Main Nku Gehibabele Tank Jhia Dekhidela  ମୋ ନାଁ ମନୀଷ । ମୋ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ । ଏହି ଷ୍ଟୋରିଟି ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା । ମୁଁ ସେତେବେଳ ବିବିଏ କରୁଥିଲି । ଲାମ୍ବା ଛୁଟି ପରେ ମୁଁ ମୋ ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିକିକୁ କେମିତି ଗେହିଲି ସେଇ କଥାକୁ ଏଇ କାହାଣୀରେ ଲେଖିଛି । ସେମିଷ୍ଟାର ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଛୁଟିରେ ମାମୁଁଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି । କାରଣ ତାଙ୍କ ଘର ମୋ କଲେଜ ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂର । ଛୁଟିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ମୁଁ କିଛି ଦିନ ରହିବା ପାଇଁ ପ୍ଳାନ ବନେଇଥିଲି ।

ମୁଁ ମୋ ମାଇଁଙ୍କୁ ମୋର ବିବିଏ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷରେ ଗେହିଁଥିଲି । ଆମ ମାଇଁ ଭଣଞ୍ଜାରେ ଲୁଚା ଚୋରା ସେକ୍ସ କରି ନେଉ । ସେ କଥା ବହୁତ ଲାମ୍ବା କଥା ତେଣୁ ଲେଖୁ ନାହିଁ । ମୋ ମାଇଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପୁରା ରାଣ୍ଡୀ ପରି ଲାଗନ୍ତି । ଯେମତି ସବୁବେଳେ ସେକ୍ସି ଲୁକ ସବୁବେଳେ ଦିଅନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସାଇଜ ୩୬-୩୨-୪୦ । ମାଇଁଙ୍କ ଝିଅ ନିକି ପୁରା ତନୁ ପାତେଲି ଟାଏ । ଦୁଧ ବେଶୀ ବଡ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ହଟ ମାଲ ଟେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ।

ଛୁଟିରେ ମାଇଁଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପ୍ଳାନ କରି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ଦ୍ଵିପ୍ରହର ସମୟ ଥିଲା । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ରୁମରେ ଚୁପ କରି ପଶିଗଲି ସେ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ସୋଇଥିଲି । ସେ ଜାଣିନଥିଲେ ମୁ ରୁମରେପଶିଛି ବୋଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସୂଚନା ନଦେଇ ମୁଁ ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲି । ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମାଇଁଙ୍କ ପାଖରେ ସୋଇଗଲି ।

ସେ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ସେ ସୋଇଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ନାଇଟକୁ ଉପର କରି ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଶୁଙ୍ଘି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ଗୋଟେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଦେବାରୁ ସେ ଉଠି ଗଲେ ।

ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ସେ ତାଙ୍କ ନାଇଟ ଖୋଲି ମୋତେ କହିବେ ମନୀଷ ମୋତେ ଆଜି ଗେହିଁ ଦିଅ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ତୁମ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ନାହିଁ ! କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲେ ବାପ ରେ ତୁମେ ଏକଣ କରୁଛ!

ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ବେଡର ସାଇଡରେ ପ୍ଲୋରରେ ନିକି ସୋଇଥିଲା । ତାକୁ ମୁଁ ଦେଖି ନଥିଲି ସେ ଉଠି ଠିଆ ହେଲା । ରୁମରେ ଏସି ଲାଗିଥିବା କାରଣରୁ ସେ ବି ରୁମରେ ସୋଇଥିଲା । ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଖୋଲି ମୁଁ ଧରିଥିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ ଥାଏ । ନିକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ତା ମୁହଁରେ ହାତ ଦେଇଦେଲା । ମାଇଁ କହିଲେ ମନୀଷ ଏସବୁ କଣ? ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲି ।

କିନ୍ତୁ ତାପରେ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ଦେଖି କହିଲି ମାଇଁ ନିକି କୁ ଦେଖି ନାଟକ କର ନାହିଁ । ଯଦି ସେ ନଥାନ୍ତା ତେବେ ତୁମ ଦେହରେ ବି କପଡା ନଥାନ୍ତା । ନିକି ତାର ମା କୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲା ମା ମନୀଷ ଭାଇ ଏ କଣ କହୁଛନ୍ତି ? କଣ ଏ ସବୁ ସତ ?

ମାଇଁ କିଛି କହୁନଥିଲେ, ନିକି ସବୁ ବୁଝିଗଲା । ସେ କହିଲା – ବାପରେ ତୁମେ ମାନେ କେତେ ଖରାପ, ଏମିତି ସମ୍ପର୍କରେ ଥାଇ ସେକ୍ସ କରୁଛ ।

ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ କହିଲେ ଆରେ ତୁ ଆଉ ଏତେ ଭଳେଇ ହଅ ନାହିଁ । ମୁଁ ତୋର ମେସେଜ ସବୁ ପଢିଛି ଯାହାକୁ ତୁ ସବୁ ୱାଟସ ଗ୍ରୁପରୁ ପଢୁ ଆଉ କରେଇ ସୋଇ କଣ କରୁ । ସେ ଗୋଟେ କଦଳୀ ଓ ଦୁଇଟା ଅଙ୍ଗୁରଷ୍ଟୋରି କଥା କହିବି ! ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଇଗଲି କି ସେ ମା ଝିଅ ଏମିତି ଝଗଡା କରୁଛନ୍ତି ।

ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ପୋଲ ଖୋଲୁଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ଏମିତି ଝଗଡା କର ନାହିଁ , ନିକି ଏସବୁ ଚାଲେ । ସମ୍ପର୍କରେ ହିଁ ନିଜର କରି ହୁଏ । ଆଉ ଲୋକମାନେ ଗେହିଁ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୁଅନ୍ତି  । ଯଦି ସମ୍ପର୍କରେ ସେକ୍ସ କରିବା ଭୁଲ ତାହାଲେ ଲୋକ ଏତେ ଖର୍ଚ କରି କଣ ପାଇଁ ବିବାହ କରୁଥାନ୍ତେ । ତାହାଲେ ଲୋକ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରନ୍ତେ ।

ୱା! ମୋ କଥା ପୁରା ଜଣେ ଫିଲୋସଫର କଥା ପରି ଥିଲା । ଏଇ ଗୋଟେ କଥାରେ ମୁଁ ନିକି କୁ ବୁଝେଇ ଦେଲି । ନିକି ଟିକେ ନରମି ବାରୁ ମାଇଁ ବି ତା ଉପରେ ଚଢିଗଲେ । ସେ କହିଲେ ହଁ ଝିଅ ମନୀଷ ଯାହା କହୁଛନ୍ତି ଠିକ କହୁଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ହୁଏ ଦେହର ଭୋକ ବହୁତ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରି ଦିଏ ।

ତୋ ବାପାଙ୍କୁ ଦେଖେ ସେ ପଢିଷା ଘର ଲତା ଆଣ୍ଟି ଙ୍କର କେମିତି ଗୁଲାମ ହେଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି । ତୁ କହ ମୁଁ ତ ଫୁଣି ମୋ ଦେହ ସୁଖ ପାଇଁ କାହାର ସାହାରା ନେବି କି ନାହିଁ ? ତୁ ତ ବଡ ହେଇଗଲୁଣି ନିଶ୍ଚୟ ଗୋଟେ ନାରୀର କଷ୍ଟକୁ ବୁଝିପାରୁ ଥିବୁ । ଏତିକି କହି ମାଇଁ କାନ୍ଧିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ନିକି ମାଇଁଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲା ସେ ମାଇଁଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାର କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି କହିଲା ସରି ମମି! ମୁଁ ଏବେ ବି ଲାଙ୍ଗଳା ଥିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଯାଇ କୁଣ୍ଡେଇ ଆଶ୍ଵାସନା ଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ମଝିରେ ପଶି ନିକିର ଜଙ୍ଘରେ ଟଚ କରୁଥିଲା । ନିକି ଗୋଟେ ଲାମ୍ବା ଟି ସାର୍ଟ ଓ ସର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ସୋଇଥିଲା । ତା ଜଙ୍ଘ ଖୋଲା ଥିଲା । ତାର ଜଙ୍ଘରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟଚ ହେବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଗଲା ।

ସେ ମୋତେ ଦେଖିଲା ଓ ହସି ଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ ନିକିକୁ ବି ଆମ ସହ ନେଲେ କେମିତି ହେବ! ନିକି କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ତାର ଓଠ ରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ କିସ କରିଲି । ସେ ମୋତେ ସପୋର୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗୁଥିଲା । ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଣିଥରେ ପୁରା ଜୋସରେ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ତଳ ଉପର ହେଉଥିଲା ।

ମାଇଁ ବାଣ୍ଡ ଚମଡା କୁ ଛୋଡି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ନିକିର ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ତାର ଦୁଧ ପୁରା ହାର୍ଡ ହେଇଯାଇଥିଲା । ତାର ଛୋଟ ସେଉ ପରିକା ଦୁଧ ମୋ ଆଗରେ ଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲି । ତାର ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ଟଚ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଫୁଣି ତାର ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ନିକି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାର ବେକରେ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ରଖି ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଅନ୍ୟପଟେ ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡପୁରା ପାଟିରେ ପୁରେ ଫୁଲ ମସ୍ତିରେ ଚୁଚୁମୁ ଥାନ୍ତି । ମାଇଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେଇ ସାଉଣ୍ଡ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ନିକିକୁ କହିଲି ତୁ ବି ଚୁଚୁମୁ ।

ସେ କହିଲା ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି ।

ମୁଁ କହିଲି ତୋ ମମି କୁ ଦେଖେ କେମିତି ଆରମରେ ଚୁଚୁମୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଲି ନିକିକୁ ଶିଖେଇ ଦିଅ କେମିତି ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମନ୍ତି । ନିକି ବି ଆଣ୍ଠେଇ ବସିପଡିଲା । ମାଇଁ କହିଲେ ଦେଖେ ୟାକୁ ଏମିତି ହାତରେ ଧରିବୁ, ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ଏମିତି ଗାଲ ସାଇଡରେ ନେବୁ । ପାଟି ମଝିରେ ନରଖି ଗାଲ ସାଇଡରେ ରଖିବୁ ଯଦି ବାନ୍ତି ବି ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ କଷ୍ଟବି ଲାଗିବ ନାହିଁ । ଟ୍ରାୟ କର!

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *