Manabhari Gehili Bouku ମନଭରି ଗେହିଂଲି ବୋଉକୁ

Manabhari Gehili Bouku

ମନଭରି ଗେହିଂଲି ବୋଉ କୁ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି

Manabhari Gehili Bouku   ମୋ ବଡ଼ ଦିଦି ଉପରେ ମୁଁ ନଜର ପକେଇ ଥିଲି।ସେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପଢ଼ା ଶେଷ କରିବାପରେ ଏବେ ଘରେ ରହୁଛି ଏବଂ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।ସେଥିପାଇଁ ଏବେ ସେ ଅଧିକସମୟ ଘରେ କାଟୁଛି।ଦିଦି ଗାଧେଇବା ବେଳେ ମୁଁ ଲୁଚି ଲୁଚି ବାଥରୁମ କି-ହୋଲ ଦେଇ ତାକୁସବୁଦିନେ ଦେଖେ। ଦିଦି ଦେହର ସେକ୍ସି ଅଙ୍ଗ ପ୍ରତ୍ୟଙ୍ଗ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠି ଠିଆହୋଇ ଯାଏ। ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରେ। ଦିଦି ଗାଧେଇବା ବେଳକୁ ବୋଉଶୋଇଥାଏ। ଦିନ ବାରଟା ପରେ ଦିଦି ଗାଧାଏ। ଘରର ଯାବତୀୟ କାମ ଦାମ କରି ଥକି ଯିବାରୁବୋଉ ଶୋଇ ପଡ଼ି ଥାଏ।

ମୁଁ ଏବଂ ମୋର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଶୋଉ। ଗୋଟିଏ ରୁମରେଗୋଟିଏ ବିଛଣାରେ ଶୋଇଲେ ବି ରାତିରେ ଦିଦିକି ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ମୁଁ ସାହସ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲି।ମୁଁ ଦୂରରୁ ଶୋଇଥିବା ମୋ ଦିଦିର ସେକ୍ସି ଚେହେରାକୁ ଚାହିଁ ମୁଠି ମାରି ମୋ ଦେହର ଗରମକୁଥଣ୍ଡା କରୁଥିଲି। ଅନେକ ଦିନ ଏହିପରି କଟିଲା। ଦିନେ ସାହସ କରି ଦିଦି ଦୁଧରେ ହାତମାରିଲି।

ଦିଦି ଦୁଧରେ ହାତ ବାଜିବା ମାତେ ଉତେଜନାରେ ଚଡ଼ି ଭିତରେ ମୋ ବଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇଉଠିଲା। ହେଲେ ହାତ ମାରିବା ବ୍ୟତୀତ ମୁଁ ଡରରେ ଆଉ କିଛି କରି ପାରିଲି ନାହିଁ। ଏପରିକିଦୁଧକୁ ଟିକିଏ ଚିପିବା ପାଇଁ ବି ମୋର ସାହସ ହେଲାନି। ଦିଦି ଛାତିରୁ ହାତଟା ଖସେଇ ଆଣିଲି।ସବୁ ଦିନ ପରି ମୁଠି ମାରି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି। ତାପରେ ଦିଦିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି।

ଗାଧେଇବାକୁ ଯିବା ବେଳେଦିଦିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭାବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଶକ୍ତ କରି ଠିଆ କରାଉଥିଲି ଏବଂ ତାଆଗରେ ଏପରି ଭାବରେ ବୁଲା ଚଲା କରୁଥିଲି ଯେପରି ମୋ ସର୍ଟସ ତଳେ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆହୋଇଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ଦେଖି ପାରିବ। ଏମିତି ହେଲା ଯେ ଦିଦି ମୋ ଉଚ୍ଚା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ହସିଦେଇ କହିଲା – ରାହୁଲ, ତୁ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି।

ମୁଁ ବି ହସି ଦେଲି। ଏହା ଦ୍ବାରା ମୋ ସାହସ ବଢ଼ିଲା। ତାପର ଦିନ ମୁଁ ଯୋଜନା କଲିଯେ ମୁଁ ଗାଧେଇ ସାରିବା ପରେ ମୋ ଟାଉଲକୁ ଖସେଇ ପକେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଦିଦିକି ଦେଖେଇବି।ମୁଁ ଗାଧେଇ ସାରି ରୁମକୁ ଆସିଲି। ଦିଦି ରୁମକୁ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କଲି। ମୋତେ ଜଣାଗଲାଦିଦି ରୁମକୁ ଆସୁଛି। ଦିଦି ଯେମିତି ରୁମର ଡୋର ଖୋଲିଚି ମୁଁ ମୋ ଟାଉଲକୁ ଖସେଇପକେଇଲି।

ମୋର ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ୭ ଇଂଚ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଦିଦିକୁ ସଲାମ କରିବାପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ରୁମ ଭିତରକୁ ଦିଦି ନୁହେଁ ବୋଉ ପଶି ଆସିଲା। ବୋଉକୁଦେଖି ମୁଁ ଡରିଗଲି। ଟାଉଲ ଉଠେଇ ମୋ ଅଂଟାରେ ଗୁଡେ଼ଇ ପକେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଘୋଡେ଼ଇପକେଇଲି। କିନ୍ତୁ ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ସାରିଥିଲା। ବୋଉ ଆଖିରେ ଏକ ଅଜବ ଚମକ ମୁଁଦେଖିଲି। ବୋଉ କହିଲା – ରାହୁଲ, ତୁ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲୁଣି।

ପୋଷାକ ଠିକ ଭାବରେ ବଦଳ।ଏହା କହି ବୋଉ ରୁମ ଭିତରୁ ବାହାରି ଗଲା।ଏହା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଦିଦିକି ବାଣ୍ଡ ଦେଖାଇବାରସ୍ବପ୍ନ ଛାଡିଦେଲି। କିନ୍ତୁ, ସେହି ଦିନ ପର ଠାରୁ ବୋଉର ମୋ ପ୍ରତି ବହୁତ ନଜର ରହିଥିବା ମୁଁଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି। ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମୋ ମାମୁଙ୍କ ପୁଅର ବାହାଘର ଥିଲା। ମୋର ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା।ଦିଦି ମାମୁ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା। ମୋର ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ବୋଉକୁ ବି ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିଲା।

ଦିଦି ନ ଥିବାରୁ ମୋ ମନ ବହୁତ ଦୁଃଖ ହେଉଥିଲା। ସେଦିନ ରାତିରେ ତା ପାଖରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ବୋଉ ମୋତେ ଡ଼ାକିଲା। ମୁଁ ବହୁତସତର୍କ ହୋଇ ଶୋଇଲି, କାଳେ ବୋଉ ଉପରେ ମୋ ହାତ କି ଗୋଡ଼ ପଡ଼ିଯିବ ବୋଲି।ହେଲେ, ବୋଉ ମୋ ଦେହରେ ଚିପିହୋଇ ହାତ ପକେଇ ଶୋଇଲା। ତାପର ଦିନ ବୋଉ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ବାଥରୁମରୁ ମୋତେ ଦୁଇ ଥର ଡାକିଲା।

ପ୍ରଥମଥର ସାବୁନ ପାଇଁ ଏବଂ ତା ପର ଥର ଟାଉଲ ପାଇଁ। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବୋଉକୁ ସାବୁନଦେବା ପାଇଁ ଗଲି ବୋଉ ବାଥରୁମ ଡୋରକୁ ଅଧା ଖୋଲି ମୋ ହାତରୁ ସାବୁନ ନେଲା। ବୋଉଦେହର ଡାହାଣ ଭାଗଟା ମୋତେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା। ସେ ତା ଦେହରେ ପାଣି ଢ଼ାଳି ହୋଇଥିଲାଏବଂ ତା ଶାଢ଼ୀ ପାଣିରେ ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା। Manabhari Gehili Bouku

ବ୍ଲାଉଜ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇଥିବାରୁ ଓଦା ଶାଢ଼ୀଭିତରୁ ବୋଉର ବଡ଼ ଦୁଧ ଓ ଦୁଧର କଳା ଭୁଣ୍ଡି ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ମୋବାଣ୍ଡ ଗରମ ହୋଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ ଫେରି ଆସିବା ବେଳକୁ ବୋଉର ଦୁଧ ଖାଲି ମୋ ଆଖିଆଗରେ ଦିଶି ଯାଉଥିଲା। ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ଯେତେବେଳେ ବୋଉ ଟାଉଲ ଦେବା ପାଇଁ ମୋତେଡାକିଲା, ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଥର ଆଉ କିଛି ଅଧିକା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ।

ମୁଁ ଟାଉଲ ନେଇବୋଉକୁ ଦେବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ ଗଲା ବେଳକୁ ବାଥରୁମ ଡୋରଟା ପୁରା ଖୋଲାଥିଲା। ବୋଉନଇଁ ପଡ଼ି ତା ପାଦକୁ ଘଷୁଥିଲା। ତା ଶାଢ଼ୀର ପଣତଟା ତା ଦେହରୁ ଖସି ଯାଇ ଚଟାଣ ଉପରେଲୋଟୁଥିଲା ଆଉ ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଖୋଲା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଓହଳି ଥିଲା। ଗୋରା ଗୋରାଦୁଧରେ ପାଣି ଲାଗି ପୁରା ଚିକ୍ ଚିକ୍ ଦିଶୁଥିଲା। ବୋଉର ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହକ’ଣ ହୋଇଗଲା।

ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ହୋଇ ଠିଆହେଇ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚାହିଁଥିଲି। ମୋତେଦେଖି ପକେଇ ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ପଣତକୁ ଚଟାଣ ଉପରୁ ଉଠେଇ ସିଧା ହୋଇ ଛିଡା ହୋଇ ତାଦୁଧକୁ ଘୋଡେ଼ଇଲା। ତା‘ର ଦୁଧ ଘୋଡେ଼ଇବାରେ ସେତେ ବ୍ୟଗ୍ରତା ନ ଥିଲା। କହିଲା -ଆସିଲୁଣି ବେଟା। ଦେଏ ମତେ। ବୋଉ ଟାଉଲ ନେବାକୁ ବାଥରୁମ୍ ଡୋର ପାଖକୁ ଆଗେଇଆସିଲା।

ବୋଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଦେଇ କହିଲା – କ’ଣ ଦେଖୁଥିଲୁ ? ଆଗରୁକେବେ କ’ଣ ଦେଖିନୁ। ମୋ ହାତରୁ ଟାଉଲ ନେଇ ବୋଉ ଡୋର ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। ମୁଁ ତା ଗୋରା ଦେହ, ବଡ଼ବଡ଼ ଗୋଲ ଦୁଧ ଦେଖି ଏତେ ଗରମ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ଯେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିପକେଇ ତା ଦୁଧକୁ ମନେ ପକେଇ ମୁଠି ମାରିଲି।

ମୁଠି ମାରିବାରେ ମୁଁ ଏମିତି ନିମଗ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲି ଯେ ଡୋରଟା ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି। ହଠାତ୍ ମୋ ରୁମଡୋର ଖୋଲି ବୋଉ ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିଲା। ବୋଉ କେବଳ ଟାଉଲଟା ଗୁଡେ଼ଇ ହୋଇଥିଲା।ଆଉ କିଛି ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲା। ମୁଁ ମୁଠି ମାରୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖିଲା। ସେ ମୋପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ଏବଂ ମୋତେ ଧମକେଇ କହିଲା – ତୁ ଇଏ କ’ଣ କରୁଚୁ।

ଏ ସବୁଖରାପ କାମ। ସେ ଯେମିତି ମୋ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛି, ତା ଦେହରୁ ଟାଉଲଟା ଖୋଲିଯାଇ ଗଳି ପଡ଼ିଲା���ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ବୋଉର ସୁନ୍ଦରିଆ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଅତି ପାଖରୁ ଦେଖିଲି। ତା’ରବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ଗୋଲାପୀ ବିଆ ଉପରେ ଅଳ୍ପ ହାଲୁକା ବାଳରେ ବୋଉ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ବୋଉକୁ ଏପରି ଭାବରେ ଦେଖି ମୁଁ ମୋଟେ ନିଜକୁ ଆୟତରେ ରଖି ପାରୁ ନ ଥିଲି।ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା – ମୁଠି ମାରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ମୁଠି ମାରିଲେ ବାଣ୍ଡ ଦୁର୍ବଳହୋଇଯାଏ।

ବାଣ୍ଡକୁ କିପରି ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ପାରିବ ସେ କଥା ମୁଁ ତୋତେବତେଇ ଦଉଛି। ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ବୋଉଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖି ସାଉଁଳେଇଲି। ଦୁଧକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିବାରୁ ବୋଉର ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଶକ୍ତହୋଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ ବୋଉର ନରମ ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଏବଂ ସେ ତା ରସାଳ ଜିଭରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁଚାଟିବା ଫଳରେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା। ବୋଉ କହିଲା – ଆଉ ଟିକିଏ ଜୋରରେଚିପୁନୁ।  Manabhari Gehili Bouku

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

admin

One thought on “Manabhari Gehili Bouku ମନଭରି ଗେହିଂଲି ବୋଉକୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved