Mausi Ku Gehi Badala Neli ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁ ବଦଲା ନେଲି

Mausi Ku Gehi Badala Neli

ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁ ବଦଲା ନେଲି

Mausi Ku Gehi Badala Neli    ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ମାଉସୀ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲା । ମୋ ମାଉସୀର ନାମ ରଚନା । ମଉସା ପାଖା ପାକହି ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା କୁଏତ ରେ ଅଛନ୍ତି । ମାଉସୀର ବୟସ ଏବେ ଅତି ବେଶୀରେ ୩୫ ବର୍ଷ ଭିତରେ ହେବ । ମାଉସୀ ମୋର ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ସେ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ଗୋଟେ ବିଯୁଟି ପାର୍ଲର ଚଲାଉଛି । ମୋ ମାର ଓ ମାଉସୀର ଭାରି ଭଲ ପଡେ । ମୋ ନାଁ ସିଲୁ । ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢିବା ବେଳେ ଆମ ସାର କୁହନ୍ତି ଯେତେ ସିଲୁ ସେତେ ଦୁଷ୍ଟ ।

ମା ମାଉସୀ କୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଆଉ ମାଉସୀ ବି ମା କୁ ତେଣୁ ମାଉସୀ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଆମ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସେ । ମାଉସୀ ଓ ମା ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ରୁହନ୍ତି । ସେଦିନ ମୋତେ ରାତି ଦୁଇଟାରେ ଏକ ଲାଗିବାରୁ ମୁଁ ଉଠିକରି ବାର୍ଥରୁମ ଗଲି । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରୁ ପରିଶ୍ରା କରି ଆସିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଶୁଣିଲି ମା ର ରୁମରୁ କାମୁକ ସ୍ଵର ଶୁଭୁଚି ।

ମୁଁ ପାଦକୁ ଚାପି ଚାପି ଯାଇ କବାଟ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ମୋ ମା ର କଥା ଶୁଣିଲି – ଆଃ ଆଃ ଆଃ ରଚନା ଏବେ ମୋର ବିଆକୁ ଛାଡି ଦେ । ଦୁଇ ଥର ରସ ବାହାରି ସାରିଲାଣି ।

ରଚନା ମାଉସୀ – ନା ଦିଦି ଆଉ ଗୋଟେ ଥର ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଦେ, କେତେ ମଜା ଆସୁଛି । ତୁ ବି ତ ମୋ ବିଆରୁ ଦୁଇ ଥର ରସ ବାହାର କରି ପିଇଛୁ ।

ମା – ଦେଖ ଆଉ ଆଗ ଭଲି କଥା ନାହିଁ, ଏବେ ଜଳଦୀ ଥକି ଯାଉଛି ।

ମାଉସୀ – କଣ ପାଇଁ ଦିଦି ଭାଇ( ମୋ ବାପା )  ବି ତ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଆସି ନାହାନ୍ତି । ଏଇ ଦିନ ଭିତରେ ତୋତେ ତ କେହି ଗେହିଁ ନଥିବେ । ତ ଫୁଣି କେମିତି ଥକି ଯାଉଛୁ ? ମୁଁ ବି ତ ୪ ମାସ ହେଲା କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରି ନାହିଁ । ଭାଇ ଥିଲେ କେତେ ମଜା ଆସେ । ତୋର ମନେ ଅଛି ଜୁନ ମାସରେ ମୁଁ ଯେବେ ଆସିଥିଲି ତ ଭାଇ ଥିଲେ ।  ଭାଇ କେତେ ମଜାରେ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିଲେ ।

ମା – ଆରେ ତା ଠୁ ତ ଆହୁରି ମଜା ସେବେ ଆସିଥିଲା ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯେବେ ତୁ, ମୁଁ ଓ ମା ସ୍ଵାମୀ ମାନେ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠି ଆମେ ଚାରି ଜଣ ଗୋଟେ ରୁମରେ ରହିଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ତୋ ଆଗରେ ତୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ ଗେହିଁ ହୋଇଥିଲି । ଆଉ ତୁ ମୋ ଆଗରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲୁ ।

ମାଉସୀ – ହଁ ମଜା ତ ବହୁତ ଆସିଥିଲା । ସେଇ ସାତ ଦିନର ମସ୍ତିକୁ ମୋର ସବୁଦିନ ମନେ ପଡେ । ମୋର ଭଲରେ ମନେ ଅଛି କେମିତି ମୋର ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ତୋର ଗାଣ୍ଡି ମାରିଥିଲେ । ଆଉ ତା ଆଗ ରୁ କେବେ ଭାଇ ତୋର ଗାଣ୍ଡି ମାରି ନଥିଲେ । ଗୋଟେ ଅର୍ଥରେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ତୋ ଗାଣ୍ଡିର ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ।

ମା – ହଁ ରେ, ପ୍ରଥମ ଦିନତ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । ତୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ଯେତେବେଳେ ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲେ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଯିବ କିନ୍ତୁ ଧିରେ ଧିରେ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ଚକିତ । ମୁଁ ବୁଝି ଯାଇଥିଲି ଯେ ସେମାନେ ଏବେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ବିଆ କୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ସ୍ମୃତିକୁ ମନେ ପକେଇ ଖୁସି ହେଉଥିଲେ । ମୋତେ ମୋର ମା ଓ ମାଉସୀ ଉପରେ ଭାରି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା । ଯେଉଁ ମା କୁ ମୁଁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ଭାବୁଥିଲି ସେ ତାର ଛୋଟ ଭଉଣୀର ସ୍ଵାମୀ ସହ ଗେହିଁ ହୋଇ ସାରିଛି ।

ମୋତେ ମୋର ମଉସା ରାକେଶ ଉପରେ ବି ଭାରି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା । ଏଇ କାହାଣୀ ଆପଣ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇଜଣଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମାଉସୀ – ଦିଦି ଭାଇନା ତ ଏବେ ଏଠି ରହୁନାହାନ୍ତି ଆଉ କାହା ସହ କାମ ଚଳେଇ ଦେଉଛୁ କି ?

ମା – ଧେତ ପାଗେଳି , ମୁଁ କଣ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି କି, ଯିଏ କି ଏଠି ସେଠି ମୁହଁ ମାରିବ । ବାସ ଆଙ୍ଗୁଳି କରି କାମ ଚଳେଇ ଦେଉଛି । ତୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ବି ତ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି ତୁ ଆଉ ବାହାରେ କାହା ସହ କାମ ଚଳେଇ ଦଉଣୁ ତ ?

ମାଉସୀ – କଣ କରିବି ଦିଦି ଘରେ ତ ଆଉ କେହି ସଦସ୍ୟ ନାହାନ୍ତି  । ବୁଢୀ ଶାଶୁ ମୋର ଦିନ ସାରା ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି  । ନଚେତ କିଛି ନା କିଛି ବ୍ୟବସ୍ଥା ନିଶ୍ଚୟ କରି ନିଅନ୍ତି ।

ମା – ଆଃ ଆଃ, ମୋ ବିଆରେ ଜମା ଦାନ୍ତ ଲାଗା ନାହିଁ, ମୋର ମାଲ ଫୁଣିଥରେ ବାହରିବ, ଏଇ ଥର ଲାଷ୍ଟ ହେଲା ?

ମାଉସୀ – ଓକେ ଦିଦି, ମା ଜୋରେ ଜୋରେ ଶିତ୍ସକର କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଯାହାକି ମା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବା ସମୟରେ ଚିଲାଉଥିଲା । ଆଉ ସେପଟେ ମା ର ସାନ ଭଉଣୀ ତାର ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତାର ବିଆ ରସକୁ ପିଇ ଚାଲିଥିଲା । ଏସବୁ କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମାଉସୀର ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା । ଦିଦି ମଜା ଆସିଗଲା ମୁଁ ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ଥରୁମ ଯାଉଛି ।

ମା – ହଉ ଯା,

ମାଉସୀ ବିନା କିଛି ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିବାକୁ ବସିଥିଲା ମା ତାକୁ ରୋକିଲା ଆଉ କହିଲା – ଆରେ ଏ କଣ ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇଯିବୁ ? କମ ସେ କମ ନାଇଟ ତା ପିନ୍ଧିଦେ ।

ମାଉସୀ – କଣ ଯେ ଦିଦି, କିଏ ମୋତେ ଦେଖିବ ଏହି ସମୟରେ ? ଆପଣ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।  ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ବିନା କିଛି କପଡା ପିନ୍ଧିବି ଏଠି ସେଠି ଘର ଭିତରେ ବୁଲି ମଜା ଉଠେଇ ପାରିବି ।

ମା – ଆରେ ଏବେ ମୋ ପୁଅ ଘରେ ଅଛି, ଯଦି ସେ ଦେଖି ଦେବ ତ କଣ ହେବ

ମାଉସୀ – ଆରେ ଦିଦି ସେ ବିଚାର ଏବେ ସୋଇଥିବ, ଆଉ ଯଦି ଦେଖି ନେବ ତ କଣ ହେବ ? ଯବାନ ଟୋକା, ତାର ଯବାନ ମାଉସୀ କୁ ଉଲଗ୍ନ ଦେହକୁ ଦେଖିବ ନାହିଁ ତ ଆଉ କଣ ଦେଖିବ ?

ମା – ଧେତ ପାଗେଳି, ହଉ ଠିକ ଅଛି ଯା, ଯେମିତି ତୋର ଇଚ୍ଛା

ମାଉସୀ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୁଁ ତୁରନ୍ତ କାନ୍ଥ ଆଡୁଆଲରେ ଲୁଚି ଗଲି । ମୋର ମାଉସୀ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ଓ ହଲ ଲାଇଟ ଜଳେଇ ଦେଲା । ସେ ଭାବୁଥିଲା ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ସୋଇଥିବି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର ମାଉସୀକୁ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖୁଥିଲି । ମୋ ମାଉସୀର ଉଲଗ୍ନ ଚେହେରା ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେବା ପାଇଁ କାଫି ଥିଲା । Mausi Ku Gehi Badala Neli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved