ମାଉସୀ ମୋ ମନର ଅପ୍ସରୀ ତାକୁ ଗେହିଁକି ମୋ ମନ ଭରିଲା

ମାଉସୀ ମୋ ମନର ଅପ୍ସରୀ  ତାକୁ ଗେହିଁକି ମୋ ମନ ଭରିଲା,Mausi Mo mana Ra Apsari taku gehin mo mana bharila,mausi putura sex story in odia,odia aunty sex story,odia banda bia gapa,odia sex story 2018,odia sex story in odia,odia desi sex sory,odia sex story maa pua,odia maa pua sex gapa,odia sex kahani

ମାଉସୀ ମୋ ମନର ଅପ୍ସରୀ  ତାକୁ ଗେହିଁକି ମୋ ମନ ଭରିଲା

Mausi Mo Mana Ra Apsari Taku Gehin Mo Mana Bharila

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ, ମୁଁ କେଦାର, ମୋ ବୟସ 31, ବ୍ରହ୍ମଗିର ରୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡ଼ଟ କମ ର ନିୟମିତ ପାଠକ, ମୁଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉ ଛି, ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡ଼ଟ କମ କୁ ଯେ ସେ ଅନେକ ଭଲ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ରୁ,ଆଜି ମୁଁ ମୋର ଏକ ଲେଖା ଲେଖୁଛି, ଯାହା ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟି ଥିବ ଘଟଣା । ଏଥିରେ ନାୟକ ମୁଁ ନିଜେ ଆଉ ନାୟିକା  ମୋ ନିଜ ମାଉସୀ, ପାଠକେ ଆପଣ ଜାଣିଥାନ୍ତୁ, ଯେ ମୋର ସବୁବେଳେ, ମୋଠୁ ବୟସରେ ବଡ ବିବାହିତ ନାରୀ ଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ନଜ଼ର ।

ସେମାନଂକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ଆଉ ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ, ମୋର ର ବୋଉ କୁ ମିଶାଇ 6 ଭଉଣୀ,ସମସ୍ତେ କେହିକାହାକୁ କମ ନୁହଁନ୍ତି, ମୋ ବୋଉର ଯେମିତି ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋ ମାଉସୀ ମାନଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଆଉ କଖାରୁ ଭଳି ବିଶାଳକାୟ ଗାଣ୍ଡି, ସମସ୍ତେ ତୋଫା ଗୋରା ଆଉ ସୁନ୍ଦର, ମୁଁ ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ସବୁ ମାଉସୀ ମାନକୁ ମନେପକାଇ ତକିଆ ଧରି କୁଣ୍ଢେଇ ମୁଠିମାରେ, ମୋ ର ଏଇ ମାଉସୀ ଯାହାଙ୍କ ନା, ସୁଲୋଚନା (ଛଦ୍ମ ନାଁମ) ମୋ ବୋଉର ନିଜ ଭଉଣୀ, ତାର ଦୁଧ ସାଇଜ଼ ୩୬,34 ସାଇଜ଼ ର ଅଣ୍ଟା, ଆଉ ୪୨ସାଇଜ଼ ର  ବୋଇତି ଆଳୁ ପରି ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି ।

ଆଜିକୁ ପ୍ରାୟ 10 ବର୍ଷ ହେବ ସେ ବିଧବା ହେବାର, ତାର ଦୁଇ ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟେ ପୁଅ, ମାଉସା ଦେହାନ୍ତ ହେବା ପରେ ଆମେ ତା ଘର କଥା ସବୁ ବୁଝା ସୁଝା କରୁ, ଆମେ ଲାଗିକରି ତା ବଡ଼ ଝିଅ କୁ ଗୋଟେ ଭଲ ଜାଗା ଦେଖି ବାହା କରିଦେଲୁ,ମୋ ମାଉସୀ ଭାରି ଦୁଃଖ ରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାର ଗୋଟେ ଦୁର୍ବଳତା ଥିଲା, ସେ ଭାରି ସିନେମା ଓ ଯାତ୍ରା ପ୍ରିୟ, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ଘରକୁ ଯାଏ ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ତା ଘର ଅଗଣା ରେ ଗାଧୁଆ କରୁଥାଏ, ସେ ଗାଧେଇଲାବେଳେ ତା ଦେହରେ ଲୁଗା କିମ୍ୱା ବ୍ଲାଉଜ ନଥାଏ,ଓଦା ଦେହରେ ପାଣି ପଡି ତା ଗୋରା ଦକଦକ ପିଠି ଆଉ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଉଠେ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମାଉସୀ ମୋ ବୋଉ କୁ ଫୋନ କରି କହିଲା, କୁନୁ କୁ (ମୋ ଡାକ ନାମ) ମୋ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେ, ମୋ ସାନ ଝିଅ ତା ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇଛି, ଆଉ ପୁଅ ପିକନିକ ତା କଲେଜ ତରଫ ରୁ ଯାଇଛି, ମୁଁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ, କୁନୁ ମୋ ପାଖେ 4 ଦିନ ରହିବ,ବୋଉ ମୋତେ ମାଉସୀ ଘରେ 4 ଦିନ ରହିବାକୁ କହିଲା । ମୁଁ  ମୋ ବେଡିଙ୍ଗ ପତ୍ର ଧରି  ସଂଜ ବେଳକୁ ତା ଘରେ ପହଁଚିଲି, ମାଉସି ମୋତେ ଭାରି ଆଦର କଲା ।

ମାଉସୀ କି ଦେଖିବା ପରେ  ର ତା ପ୍ରତିଭାରି କାମ ଲାଳସା ବଢି ବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେ ଘରେ ଚଲା ବୁଲା ବେଳେ ତା ଟୋକେଇ ଭଳି ବିଶାଳ କାୟ ଗାଣ୍ଡି କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଦୁଧକୁ ଦୋହଲି ହେଇ ଚାଲି ବା ର ଦୃଶ୍ୟ ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥାଏ ରାତିରେ, ଆମେ ଖାଇସାରି ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲୁ, ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ କିପରି ଗେହହିଁବି ସେଇ କଥା ଭାବୁଥାଏ, ମୋର ଗୋଟେ ଭଲ ଆଇଡିଆ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୁଟିଲା, ମୁଁ ମାଉସୀ ଟିଭି ରେ ପେନଡ୍ରାଇଭ ଲଗାଇ ଗୋଟେ ହଟ୍ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଯୋଉଁଥିରେ ଭଲ ଭଲ ହଟ୍ ଆଣ୍ଟି ସେକ୍ସ ସୀନ ଥିଲା ତାହା ଚଲାଇ ମାଉସୀ କୁ ଡାକି ଭଲ ଫିଲ୍ମ ଚାଲିଛି ବୋଲି କହି ଦେଖାଇଲି ।

ମାଉସୀ ପ୍ରଥମେ କିଛି ଜାଣିପାରୁନଥାଏ,ଯେତେବେଳେ ଆଣ୍ଟି ସହ ଗୋଟେ ପୁଅର ସେକ୍ସ ସୀନ ଆସିଲା ମାଉସୀ ତାହା ଦେଖି ପୁରା କାବା, ମୋତେ କହିଲା ଏଗୁଡା କଣ ମୋତେ ଡାକି ଦେଖଉଛୁ,ଏଗୁଡା ଦେଖିବା ଖରପ,ଏଗୁଡା ସବୁ ବନ୍ଦ କର, ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଏଗୁଡ଼ିକ ଦେଖୁନି, ଟିଭି ରେ ଏଗୁଡା ଦେଉଛି, ମୁଁ କଣ କରିବି । ମାଉସୀ ଜାଣିପାରିଲନାହିଁ,ଫିଲ୍ମ ସରିଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ,ସେ ବସି ଦେଖିଲା ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ ଦେଖୁଥାଏ,ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇ ରହିଥାଏ,ଫିଲ୍ମ ସରିଲା ପରେ ମାଉସୀ ଶୋଇବାକୁ ଗଲା,ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଆମେ ଶୋଇବା ବ୍ୟବସ୍ତା ହେଇଥିଲା ।

ମାଉସୀ ତଳେ ଆଉ ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇବା ବ୍ୟବସ୍ତା ହେଲା, ହଠାତ ରାତିରେ ବିଜୁଳି କଟିଗଲା, ଗାଁ ଘର ବିଜୁଳି ଆସିବା ସମ୍ଭାବନା କମ, ତା ପରେ ଘଡ ଘଡି ବର୍ଷା, ଅନ୍ଧାର ଘର, ମୋତେ ରାତିରେ ଜମାରୁ ନିଦ ଲାଗୁନଥିଲା, ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ମାଉସୀ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଭାରି ଇଛା, ମାଉସୀ ଗୋଟେ ଲଣ୍ଠନ, ଆଲୁଅ ଲଗାଇ ଘର କୋଣରେ ରଖିଦେଲା,ତାକୁ ମଧ୍ୟ ଠିକସେ ନିଦ ହଉନଥିଲା,ମୋତେ ଭାରୀ କାମ ଲାଳସା ଜାଗିଲା ମୁ ଧୀରେ କିନା ଉଠିଯାଇପାଖରେ ବସିଲି,ଆଉ ମାଉସୀ କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇ ତା ଦୁଧକୁ ଟିକେ ଚିପିଲି , ମାଉସୀ ହଠାତ ଚେଇଁଇ ଉଠିଲା, ମୋତେ କହିଲା ଏ କଣ ସବୁ, ମୁଁ କହିଲି ମାଉସି ମୋର ଭାରି ମନ,ତୁ ଜମା ମନା କରନି ।

ମାଉସୀ ମୋତେ ଠେଲିଦେଲା, କହିଲା ଛାଡ଼ ଏଗୁଡିକ ଖରପ କାମ, ପାପ ହେବ, ତୋ ବୋଉ ଜାଣିଲେ କଣ ହେବ ତୋ ଅବସ୍ଥା, କାହାକୁ ମୁହଁ ଦେଖେଇପାରିବୁ ନାହିଁ, ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତାକୁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇକହିଲି, ମାଉସୀ ତୋରକଣ ଇଛା ହେଉନି, ତୁ ଟିକେ ମୋ ମନ କଥା ବୁଝ, ତୋତେ ମୋର ରାଣ, ଜମାରୁ ମନା କରନି, ମାଉସୀ କୁ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ, ତାର ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ବଡି ପୁରା ଗରମ, ଭାରି ଇଚ୍ଛା, କିନ୍ତୁ ମାଉସୀ ସହ ପୁତୁରା ଭାରି ଖରପ କଥା, ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲା ନା ଏମିତିକା କାମ ଭଲ ନୁହେଁ,ତୁ ଛାଡ଼ ମୋତେ ମୁଁ ଶୋଇବି ।

ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଓଠ କୁ ଗୋଟେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିଦେଲି,ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି କହିଲା, କୁନୁ ତୋର ଯଦି ମୋତେ କରବାକୁ ଇଚ୍ଛା ତାହେଲେ ଶୁଣ ତୋତେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଛୁଇଂ ନିୟମ କର ଏହା ତୋ ମୋ ଛଡ଼ା କେହି ଜାଣିବେନାହିଁ, ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଛୁଆଁଇ କହିଲି ଯେ ତୋ ମୋ ଛଡା କେହି ଏକଥା ଜାଣିବେନାହିଁ, ତୁ ଜମା ଡର ନା, ଏକଥା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୁପ୍ତ ରହିବ, ତାପରେ ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ ଖଟରେ ଗଡାଈ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି,ତା ମୁହଁ ସାରା ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇଗଲି, ମୁଁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଲୁହା ଛଡ଼ ପରି ହାର୍ଡ ହୋଇ ଗେହିବା ପାଇଁ ଉଛନ ହଉଥାଏ,

ମୁଁ ତାର ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଖୋଲି ତା ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ପାଟିରେ ପୁରାଇ କାମୁଡି ପକାଇଲି, ମାଉସୀ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ବାକୁ ଲାଗିଲା, ତାପରେ ତା ଲୁଗା କାଢ଼ି ତା ସାୟା କୁ ଫିଟାଇ ତା ତା ଜଙ୍ଘ ରେ ହାତଘସି ମାଲିଶ କଲି, ତା ପେଟ କୁ ଚୁମା ଦେଇଗଲି, ମାଉସୀ ପୁରା ହିଟ୍ ହଉଥାଏ, ଆଉ ପାଟି ଚିପି ହଉଥାଏ, ମୁଁ ତା ବାଳୁଆ ଜଙ୍ଗଲୀ ବିଆ କୁ ଖୋଜି ବାକୁ ଲଗିଲି, ଅନ୍ଧାର ରେ ବହୁ କଷ୍ଟ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି ତା ବିଆରେ, ମାଉସୀ  ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଲା, ତା ବୀଆ ସଲସଲ କଲା ରୁ ଖାଲି ଲାଳ ବୋହିଲା ।

ମାଉସୀ, ଅସସସ ଉଃହଃହଃହ ଉଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ ଉଃ ହେଲା, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି, ନିଜେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଭର୍ତ୍ତି କରିଦେଲି, ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଶିବାରୁ ଖାଲି ଭସ ଭସ ହୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲା ଆଉ ବାହାରିଲା,ମାଉସୀ ଖାଲି ଉଃ ହଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ ହଃ ଉଃ , ଆଃ ହଃ ହଃ ଆଃ ହଃ ଆଃ ହଃ ଆଃ ଉଃ ହଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତାର ପିଠି ତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଗେହିଁ ଚାଲି ଥାଏ,ଫୁଲ ଦମରେ,ତା ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ପକାଉଥାଏ,ତା ଓଠ କୁ ମଧ୍ୟ କାମୁଡି ପକାଉଥାଏ,ମାଉସି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ।

ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ହଲେଇ ଗେହିଁବାର ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ, ମାତ୍ର 15 ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ମାଉସୀ ବିଆରେ ମୋ ବୀର୍ୟ ବୋହିଗଲା ଆଉ ମାଉସୀ ର ମଧ୍ୟ ବୀଆ ରସ ବାହାରି ଗଲା, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ଚିକଣିଆ ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକାଇଲି, ରାତିରେ ସେମିତି ଉଭୟ ସୋଇ ରହିଲୁ, ସକାଳ ହେଲା ମାଉସୀ ଉଠି ଲୁଗା ପଟା ସଜାଡି ବାକୁ ଉଦ୍ୟତ ହେଲା,ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା,ସାମ୍ନାରେ ମାଉସି କୁ ଦେଖି ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା  ।

ମୁଁ ଉଠି ପଡି ତା ଲୁଗା କୁ ଖୋଲି ଦେଲି, ମାଉସୀ ମୋତେ ବାରଣ କଲା ହେଲେ ମୁଁ ଶୁଣିଲି ନାହିଁ, ତା ବ୍ଲାଉଜକୁ କାଢି ଫୋପାଡ଼ିଦେଲି, ତା ସାୟା କୁ ଭିଡ଼ି ଦେବାରୁ ସେପୁରା ଲଂଗଳା, ତା ଦୁଧ ବିଆ ଗାଣ୍ଡୀ ପେଟ ପିଠି ଗାଲ ସାରା ଚୁମ୍ବନ ମାରି ତାକୁ ଖଟରେ ଗଡାଈ ତାଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି, ତା ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦୁଧକୁ ଦଳି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆରେ ସିଧା ଧକ୍କା ଦେଇ ଜୋରରେ ଗେହିଲି, ସେ ଖାଲୀ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁସିଲା, ଆଉ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହୋଇ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥାଏ ।

ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁଗେହିଁ ପୂରା ତା ବିଆରସ କାଢି ପକାଉ ଥାଏ, ମାଉସୀ ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇ ଥିବାରୁ ତା ବୀଆ ରସ ବୋହି ଖଟ ସାରା ପଡିଥାଏ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବୀର୍ୟ ତା ବିଆରେ ଭସ ଭସ ହୋଇ ପାସିଗଲା, ମୁଁ ତା ମୁଁହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଉଠି ଆସିଲି, ଉଭୟ ଙ୍କୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା । ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲା 10 ବର୍ଷର ଏଇ ଦେହର ଭୋକଟାକୁ ତୁ ଗୋଟାଏ ଦିନରେ ପୂରଣ କରିଦେଲୁ । ସେଇ ୪ ଦିନ ମୁଁ ପ୍ରତେକ ରାତିରେ ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁଛି । କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଜର ମତା ମତ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସ ରେ ଜଣାନ୍ତୁ ।

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved