Mo Bidhaba Bhauni Ku Ta Sasura Gehuthile

ମୋ ବିଧବା ଭଉଣୀକୁ ତା ଶଶୁର ଗେହୁଁଥିଲେ

Mo Bidhaba Bhauni Ku Ta Sasura Gehuthile

Mo Bidhaba Bhauni Ku Ta Sasura Gehuthile   ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଶିଶିର । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ କାହାଣୀ କହିବି ତାହା ମୁ ମୋ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଛି । ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ମୋର ବିଧବା ଭଉଣୀ ଓ ତାର ଶଶୁର ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଯାହା ମୁଁ ତାର ଘରକୁ ଯାଇ ଥିବା ସମୟରେ ଜାଣି ପାରିଥିଲି । ମୋର ଭେଣେଇ ଭାଇ ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୋର ଭଉଣୀ କୁ ଏକା କରି ଆର ପାରିକୁ ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ।

Bhabhi Ki Chut Ki Tadap Ko Sant Kiya

ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋର ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି । ମୋର ନାନୀ ତାର ସାନ ଭାଇକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲା । ମୋତେ ଦେଖି ନାନୀ ମୋତେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଧରିଲା । ଆଉ ମୋତେ ପଚାରିଲା ଆରେ କେମିତି ଅଛୁ ? ଏତେ ଦିନ ପରେ ତୋର ଏଇ ନାନୀ କଥା ତୋର ମନେ ପଡିଲା ? ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ କଣ କରିବି ତୁ କହ କାମ ବ୍ୟସ୍ତରେ ଆସି ପାରୁ ନଥିଲି ।

ତାପରେ ନାନୀ ପଚାରିଲା ନାନୀ ଘରେ ସବୁ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ? ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ସମସ୍ତେ ଠିକ ଅଛନ୍ତି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଘର ଭିତରକୁ ଆସିଲୁ । ଆଉ ନାନୀ ମୋ ପାଇଁ ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ଖାଇବା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ରେ ଲାଗିଲା । ନାନୀର ଶଶୁର ବିଲ ଆଡେ ଯାଇଥିଲେ ସେ ମୁଁ ଆସିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସିଲେ । ଯେମିତି ନାନୀର ଶଶୁର ମୋତେ ଦେଖିଛନ୍ତି ସେ ହସିକରି ତୁରନ୍ତ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ଆରେ ପୁଅ ତୁ କେତେବେଳେ ଆସିଲୁ ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ହଁ  ଏଇ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଛି । ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ନାନୀକୁ ଦେଖି ନଥିଲି ତ ସେଥିପାଇଁ ଚାଲି ଆସିଲି । ତାର ଶଶୁର କହିଲେ ହଉ ଭଲ କରିଲୁ ପୁଅ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ବାପା ଏଥର ତୁମ ଗାଁରେ କିଛି ଦିନ ରହିଜିବି ବୋଲି ଭାବିଛି । ମୋର ଏହି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ନାନୀ ଶଶୁରଙ୍କ ମୁହଁ ଟିକେ ମଉଳି ଗଲା ।

ନାନୀ ଗୋଟେ ଧଳା ଓ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା, ନାନୀର ଶଶୁର କୁର୍ତା ଓ ଧୋତି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଆଉ ବେକରେ ଗୋଟେ ରଙ୍ଗୀନ ଗାମୁଛା ପକେଇ ଥିଲେ । ନାନୀର ଶଶୁର ଘର ଏତେ ବଡ ବି ନଥିଲା । ନାନୀ ଘରେ ଗୋଟେ ଟୟଲେଟ, ୨ଟା ବେଡ ରୁମ ଆଉ ଗୋଟେ କିଚେନ ରୁମ ଏବଂ ଗୋଟେ ହଲ ରୁମ ଥିଲା । ସାରା ଦିନ ହସ ଖୁସିରେ ଏମିତି କିଛି ଘର କଥା ଆଉ ବାହାର କଥା ହୋଇ ଦିନ ଚାଲିଗଲା ।

ରାତିରେ ନାନୀ ଗୋଟେ ରୁମରେ ସୁଏ ଆଉ ତାର ଶଶୁର ଗୋଟେ ରୁମରେ ଶୁଅନ୍ତି । ନାନୀର ପିଲା ମାନେ ବି ତାର ଶଶୁର ପାଖରେ ସୁଅନ୍ତି । ସେଦିନ ମୁଁ ଯାଇଥିଲି ତେଣୁ ତାର ଶଶୁର କହିଲେ ବୋହୁ ତୁ ଆଜି ମୋ ରୁମରେ ଶୋଇ ପଡ, ଶିଶିର ତୋ ରୁମରେ ଶୋଇ ପଡିବ ଆଉ ମୁଁ ହଲରେ ଶୋଇପଡୁଛି । ନାନୀ ମୋ ରୁମରେ ମୋ ପାଇଁ ବିଛଣା ଲଗେଇ ଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଗଲେ ।

ସକାଳ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ଉଠିଲି, ଗାଁ ରେ ସମସ୍ତେ ସକାଳେ ହେଲେ ଉଠି ଦାନ୍ତ ଘଷିନ୍ତି, ଗାଁରେ ପ୍ରାୟ ଲୋକ ମାନେ ଦାନ୍ତ ଘଷିବା ପାଇଁ ବ୍ରଷ ବଦଳରେ ଦାନ୍ତ କାଠି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି । ମୁଁ ଘରର ବାରିପଟ ଆଡେ ଚାଲିଗଲି ଦାନ୍ତ ଘଷିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଏମିତି ବାରିରେ ବୁଲି ବୁଲି ଦାନ୍ତ ଘସୁଥିଲି ମୋ ନଜର ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଯେଉଁଠି କାଫି ସାରା କଣ୍ଡମ ପ୍ୟାକେଟ ପଡିଥିବାର ଦେଖିଲି ।

ସେ ସବୁ କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିଲା, ସେଇ କଣ୍ଡମ ଭିତରେ ଗୋଟେ କଣ୍ଡମ ପୁରା ନଗଦ ତାଜା କଣ୍ଡମ ପରିକା ଲାଗୁଥିଲା । କାରଣ ସେଇ କଣ୍ଡମର କାହାର ବୀର୍ଯ୍ୟ ଥିବାର ଜଣା ପଡୁଥିଲା ଆଉ ସେଇ କାଲି ରାତି ନିଶ୍ଚୟ ହୋଇଥିବା ବୋଲି ଜାଣି ପାରିଲି । ମୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି କି ଏଇଠି କଣ୍ଡମ କିଏ ବ୍ୟବହାର କରୁଛି ? ମୋ ନାନୀର ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଛି ଆଉ ସେ ବିଧବା ।

ଆଉ ମୋ ନାନୀର ଶଶୁର ବି ରାଣ୍ଡୁଆ ତାଙ୍କର ବି ସ୍ତ୍ରୀ ମରିଯାଇଛି । ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ କିଏ ଯିଏ ଏଠି ରାତିରେ ଆସି କାମ କରି ଯାଉଛି । ମୋର ଟିକେ ସନ୍ଦେହ ମୋର ଭଉଣୀ ଉପରେ ବି ହେଲା । ମୁଁ କଣ କରିଲି ନା ମୋ ନାନୀର ରୁମରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ କ୍ୟାମେରା ଲଗେଇ ଦେଲି ଯାହାର କନେକସନ ମୋର ଲାପଟପ ସହ ଥିଲା । ମୁଁ ବିସିଏ ପଢେ ତେଣୁ ମୋର ବ୍ୟାଗରେ ସବୁ ବେଳେ ଲାପଟପ ଥାଏ ।

ମୁଁ ସବୁ କନେକ୍ସନ କରିଦେଲି ଆଉ ରାତିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଲି । ନାନୀ ଓ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ହସି ଖେଳି ଦିନ ବିତିଗଲା । ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ବି ମୋର ରୁମକୁ ଯାଇ ଲାପଟପକୁ ଅନ କରି ବସିଗଲି । ବହୁତ ସମୟ ହେଇଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ କେହି ନାନୀର ରୁମକୁ ଆସୁ ନଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ୧୦ଟା ବାଜିଲା ତାପରେ ୧୧ଟା ବାଜିଲା ।

ରାତି ୧୨.୩୦ ଟାରେ ମୋ ନାନୀର ରୁମର କବାଟ ଖୋଲିଲା । ମୁଁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି ସେ ରୁମରେ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ମୋ ନାନୀର ଶଶୁର ପଶିଲେ । ଶଶରୁ ପଶିବା ମାତ୍ରେ ସେ ରୁମର କବାଟକୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଲେ । ଆଉ ସେଇ ସିଧା ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଗଲେ ଯେଉଁଠି ମୋ ନାନୀ ସୋଇଥିଲା । ନିଜ ବୋହୂର ଲୁଗା କୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଦେଖିବା ଭିତରେ ତାର ଶଶୁର ନାନୀର ସବୁ ଶାଢୀ ଖୋଲିଦେଲେ । ଆଉ ଭଉଣୀର ଶଶୁର ବି ନିଜେ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ । ଏସବୁ କୁ ମୁଁ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପୁରା ଦେଖୁଥିଲି । ମୁଁ ବୁଝି ସାରିଥିଲି ମୋ ଭଉଣୀ ଓ ତାର ଶଶୁର ମଧ୍ୟରେ ଗୁପ୍ତରେ ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ମୋର ଭଉଣୀର ତାର ଶଶୁର କୁ କହିଲା – ବାପା ଆଜି ଦିନକ ପାଇଁ ତ ଆପଣ ଆସି ପାରିନଥାନ୍ତେ କାରଣ ମୋ ଭାଇ ଆସିଛି । ଯଦି କେହି ଜାଣି ଦିଏ ?

ଶଶୁର କହିଲେ – ଆରେ ବୋହୂ ତୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କି ତୋତେ ନଗେହିଁଲେ ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ଶାନ୍ତ ହୁଏ ନାହିଁ । ତୋତେ ମୁଁ ଯେତେ ଥର ଗେହିଁଲେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ କମ ପଡି ଯାଉଛି । ଦେଖୁନୁ ତୋ ତେଦେଖି କେମିତି ଠିଆ ହୋଇ ସଲାମ କରୁଛି । ବାସ ବୋହୂ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେ ।

ନାନୀ କହିଲା – ଠିକ ଅଛି ବାପା, ତୁମେ ପ୍ରଥମେ କଣ୍ଡମ ନେଇ ଆସ, କାରଣ ମୁଁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ ମୁଁ ଆଉଥରେ ପ୍ରେଗନେଟ ହୁଏ ବୋଲି ।

ଶଶୁର – ବୋହୁ କିଛି ହେବ ନାହିଁ ତୁ ମୋ ଉପରେ ଭରସା ରଖ

ନାନୀ – ତୁମ ଉପରେ ଭରସା ରଖି ଥିଲି ବୋଲି ଗୋଟେ ପିଲା ଭିତରୁ ତୁମର ଗୋଟିଏ ପିଲା, ଯାହା କେହି ଜାଣିନାହନ୍ତି

ଶଶୁର – ବୋହୂ ମୁଁ କଣ କରିବି ଆଜି ମୋତେ କଣ୍ଡମ ପ୍ୟାକେଟ ମିଳିଲା ନାହିଁ

ନାନୀ – ମିଳିବ ବି କେମିତି ତୁମେ ତ ପୁରା ୬ ପ୍ୟାକେଟ କଣ୍ଡମ ଗୋଟେ ସପ୍ତାହରେ ସାରି ଦେଲ, ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଦିନ ରାତି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଚ

ଶଶୁର – ବୋହୂ ତୁ ଏବେ ମୋର ମନର କଥା ଟିକେ ବୁଝୁ, ମୁଁ ଏବେ କେଉଁଠୁ କଣ୍ଡମ ଆଣିବା ପାଇଁ ଯିବି । ତୁ ପ୍ଳିଜ ରାଜି ହେଇଯା ଯଦି କିଛି ହେବ ମୁଁ ତୋତେ ନର୍ସିଙ୍ଗହୋମ ନେଇଜିବି ।

ଏତିକି କହି ଶଶୁର ନାନୀର ଗୋଡ ଦୁଇଟା କୁ ମେଲେଇ ତାର ମଝିକୁ ଚାଲି ଆସିଲେ । ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡକୁ ବିନା କଣ୍ଡମରେ ବୋହୁ ବିଆରେ ରଖି ଗୋଟେ ଧକା ମାରିବାରୁ ୩ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ନାନୀ ବିଆରେ ପଶିଗଲା । ନାନୀ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆହା ଆହା ଆହା ଆଃ ଆଃ ଆହା କି ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା ।

ଶଶୁର – ବୋହୂ ତୋର ବିଆକୁ ମୁଁ ଯେତେ ଗେହିଁଲେ ବି ନୂଆ ନୂଆ ବିଆ ଲାଗୁଛି ଆଜିବି ସେମିତି ଟାଇଟ ଅଛି । ତାପରେ ଶଶରୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ମାରି ଆଉ ଦୁଇ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ପଶେଇ ଦେଲେ । ତାପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଜୋର ଧକା ମାରି ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।

ନାନୀ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ଆସିଲା । ଏବେ ଶଶୁର ବୋହୁ କୁ ପାଗଳ କାରିକା କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ତାର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଶଶୁର ବୋହୁର ଦୁଧକୁ ପିଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଅଣ୍ଟାକୁ ଆଗ ପଛ କରି ବୋହୁକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାନ୍ତି । ରୁମରେ ହାଲକା ହାଲକା ପଚ ପଚ କି ମଧୁର ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥିଲା । Mo Bidhaba Bhauni Ku Ta Sasura Gehuthile

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved