mo dharam bhauni saraju aau ta bhauja nku gehinli-ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ସରଯୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କୂ ଗେହିଁଲି

ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ସରଯୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କୂ ଗେହିଁଲି

mo dharam bhauni saraju aau ta bhauja nku gehinli

odia sex story,odia bhauja story,bhai bhauni sex,odia sex gapa,odia sex kahani,odiasexgapa.in,odia sex book

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆଉ ସରଜୁ ବି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରେ ତାକୁ କମ୍ପାନୀ ରହିବ ପାଇଁ ରୁମ ଦେଇଥାଏ ସେ ଏକା ରୁହେ ସରଜୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ହଳଦିଆ ଗୋରା ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ପତଳି ଦୁଧ ସାଇଜ ପ୍ରାୟ ୩୨ ହେବ ଅଂଟା ୩୦ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ୩୪ ତା ଗାଣ୍ଡି ଏତେ ଚଉଡା଼ ଯେ ଯେବି ଦେଖିବ ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଯିବ ସରଜୁ ଚାଲିଲା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଆଃ ନାଚୁଥାଏ ସେ ମୋତେ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ତା ରୁମ କୁ କୁ ଯାଏ ଦିନେ ଏମିତି ମୁଁ ତା ରୁମ କୁ ଯାଇ ଥାଏ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ହେଇଗଲା ସରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ରହିଯାଏ କାଲି ସକାଳେ ଯିବ ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ସେ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା ତାପରେ ଆମେଦୁହେଁ ହୋଟେଲ ରେ ଯାଇ ଖାଇ ଆସିଲୁ ତା ପରେ ଦୁହେଁ ବସି ଏମିତି କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସରଜୁ ତା ଗୋଡ କୁ ନେଇ ମୋ ଗୋଡ ରେ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏ କଣ କରୁଚୁ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ତୁ ବି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚୁ ତାପରେ ସରଜୁ କୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏମିତି ଦୁହେଁ ୧୦ ମିନିଟ ଯାଏ କିସ କରା କରି ହେଲୁ ତାପରେ ସରଜୁ ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଚେନ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲା ଭାଇ ତମର ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ତାପରେ ସରଜୁ ବାଣ୍ଡ କୁ କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନାପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ସରଜୁ ର ଡ୍ରେସ ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ଓଃ କି ଦୁଧ ହେଇଚି ତାର ପୁରା ଟାଣ ଦୁଧ ପୁରା ଗୋରା ମାଛ ମଚ ମଚ ଭୁଣ୍ଡି ଟି ପୁରା ବାଦାମୀ କଲର ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ହେଇଚି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ କଣ ଦେଖୁଛ ଖାଉନ ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଆର ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗପଛ କରି ହଲାଉ ଥାଏ ମୋତେ ବି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ କିଛ ସମୟ ପରେ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଚାରିପଟେ ଏତେ ବାଳ ହେଇଚି ଯେ ବିଆ ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ ତାପରେ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ଆଜି ଯାଏ କେବେ ହେଲେ ବାଳ କାଟିନି କାରଣ ବାଳ ରଖିବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ତାପରେ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଲାଗୁଚି ତା ପରେ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ କଣ ଏତେ ଓଦା ଲାଗୁଚି ସରାଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି ତାପରେ ତା ବିଆ ଵାଲ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କହୁଥାଏ ଭାଇ କି ମଜା ଚାଟ ଜୋର ଜୋର ରେ ମୋ ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ସେଠୁ ସେଣ୍ଟି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରୁ ଖାଲି କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଏମିତି ଚାଟୁ ଚାଟୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାର ସବୁତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି ବହୁତ ମିଠା ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ଗିଜ ବି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ସତରେ ଭାଇ ଏତେ ମଜା ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଆଛା ଭାଇ ତମେ କାହାକୁ ଏମିତି କରିଥିଲ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ତୋ ସହ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ମୁଁ ବି ଆଜିଯାଏଁ ଏମିତି କା ସହ କରିନଥିଲି ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସରଜୁ କହିଲା ଆମ ପଡିଶା ହର ଯୋଉ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି ସେ କହୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହା ର କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ସତରେ ଭାଇ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲେ ଏତେ ମଜା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଆହୁରି ପାଣି ବାହାରିବ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ନାଁ ଭାଇ ତମର ଏତେବଡ ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ଦେଖିବୁ ପରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗିବ ତୁ କହିବୁ ସବୁଦିନେ ଏମିତି ପୁରେଇବାକୁ ତାପରେ ମୁଁ ସରଯୁକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ବିଆ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ଏକ ଧକା ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା କେନ୍ଦି ହେଇ ଅଳ୍ପ ତା ବିଆରେ ପଶିଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚି ବାହାର କର ମୁଁ କିନ୍ତୁ ବାହାର ନକରି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ସରଜୁ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆ ସିଲ ଛିଡେଇ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଫାଟିଗଲା ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଛିଡିଗଲା ସରଜୁ କହିଲା ତମର କଣ ଛିଡିଗଲା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ମୁଁ କାହାକୁ କେବେ କରିନଥିଲି ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଯୋଉ ଚମଡା ତାହା ଛିଡିଗଲା ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ମୋତେ ଟିକେ ଭଲ ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ମୁଁ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କୁ ବିଆ ମଜା ଲାଗିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସରଜୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ଗିଁହା ଗିହିଁ ରେ ଏତେ ମଜା ଓଃ ଭାଇ ଗିଁହ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗିଁହା ମୋ ବିଆ କୁ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ମୁଁ ସେଠୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେଂହୁଥାଏ ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ଏମିତି ହେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋରି କଣ ବାହା ରିପଡିଲା କି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବୋହିଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ପରେ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି ହେଲେ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଯିବୁ ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ହେଉ ଭାଇ ମୁଁ ମେଡିସିନି ଖାଇଦେବି ଭାଉଜ କହୁଥିଲେ ବିଆ ରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗେ ତେଣୁ ତମେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦିଅ କହି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରି ତା ବିଆ ପୁରା ଭର୍ତି ହେଇଗଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ସତରେ ବିଆ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଛିଣ୍ଡି ଖାଲି ରକ୍ତ ବୋହୁଛି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଚମଡା ବି ଛିଡି ଯାଇଛି ସେଠୁ ଦୁହେଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସିଲୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କନା ରେ ସଫା କରି କେନ୍ଦି କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଚମଡା ପୁରା ଛିଡି ଯାଇଛି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ଆଜି ଆମର ଚଉଠି ରାତି ଥିଲା ହଁ ଭାଇ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ଘଇତା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ତୁ ବି ମୋ ମାଈପ ତୁ ବାହା ହେବା ଯାଏଁ ମୋ ମାଈପ ହେଇ ରହିବୁ ହଁ ଭାଇ ମୁବାହା ହେବା ଯାଏଁ ତମେ ମୋ ଘଇତା ହେଇ ରହିବ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଶୋଇଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ମୋ ବିଆ ପୁଣି ଗଲୁ ହେଲାଣି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ଏଥର ମୋତେ ଗେହେଁ ସେ କହିଲା କେମିତି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଶୋଉଚି ତୁମୋ ଉପରେ ଚଢି ତୋ ବିଆ ରୀ ମୋ ବାଣ୍ଡୁକୁ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହେବୁ ସେଠୁ ସରଜୁ ସେୟା କଲା ଏଣେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦଳି ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଦୁଧ ଖାଅ ମୋ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ସବୁତକ ପାଣି ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରିଦେଲା କିନ୍ତୁ ମୋର ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ଏଥର ବାଡ଼ କୁ ଧରି ନଏ ସେଠୁ ସେ ନଇଁଲା ଆଉ ମୁଁ ପଛପଟୁ ତା ବିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ ପଛୁଆ ତା ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ପୁଣି ତୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲାଣି ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମେ ସେମିତି ଗେଂହୁଛ ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ଗେହିଁବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି କହି ସବୁତ ତକ ଗିଜ ତା ବିଆ ରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ଗିଁହା ଗିହିଁ ରେ ବହୁତ ମଜା ତାପରେ ଦୁହେଁ ସୋଇପଡିଲୁ
ଆଗକୁ  ପଢିବା ପାଇଁ next page ଯାଅନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved