ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା Maa Deha Dana Kala

Mo Pain School Sir Nku Maa Deha Dana Kala

ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା – ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବା ମୋର ସବୁ ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବି ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଜୁହାର । ମୁଁ ଦୀପନ, ଡାକ ନାଁ ଦିପୁ, ଏହି ଘଟନା ମୋର ତିନି ବର୍ଷ ତଳର, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଥିଲି, ଏବେ ତ ମୁଁ ଗ୍ରାଜୁଏସନ କରୁଛି । ମୋର ଦଶମ କ୍ଳାସ ଟେଷ୍ଟ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ମୋର ସାରଙ୍କର ଫୋନ ମୋ ମା ପାଖକୁ ଆସିଲା । ସାର ବୋଧେ ମୋ ପଢା ବିଷୟରେ ମୋ ମା ସହ କିଛି କଥା ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ମୋ ମାର ବୟସ ସେତେବେଳେ ଥିଲା ୩୫-୩୮ ବର୍ଷ ଭିତରେ । ସାର ମୋ ମା କୁ କହିଲେ ଆଜି ତୁମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ ରେ ତୁମ ପୁଅକୁ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବ । ମା ସାରଙ୍କୁ କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ସାର ମୋର ଦୁର୍ବଳ ପାଠ ପଢା ବିଷୟରେ କହିଲେ  । ମୋ ସାରଙ୍କୁ ପଟେଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ସାର ଆପଣ ମୋ ପୁଅକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଦଶମ ଟା ପାସ କରେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ତୁମର ବଡ ଉପକାର ହେବ ।

ସାର କହିଲେ – ଆପଣ ଆସନ୍ତୁ ତାପରେ ଦେଖିବା କଣ କରିହେବ । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମା କହିଲା – ହଁ, ଆପଣ ସବୁ କିଛି ଦେଖି ପାରିବେ,ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି

ସାର କହିଲେ – ମାନେ ଜାଣିପାରିଲିଣି?

ମା କହିଲା – ଆପଣ ଯଦି ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି… ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ରାଜି ଅଛି

ସାର ଏଥର ବୁଝିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ – ଠିକ ଅଛି, ଆପଣଙ୍କର ଏକଥା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହେବ

ସାରଙ୍କ ରହି କଥାରେ ମୋ ମା ଗରମ ହେଇଗଲା, ବୋଧେ ହୁଏ ତାକୁ ଯୌନ କ୍ରୀଡା କରିବାରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ । ଏହାପରେ ମୋ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେଲା ଆଉ କଥା ହେବା ଭିତରେ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଟକ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଦୁଇଜଣ ନିଜ ନିଜକୁ ବହୁତ ଗରମ କଲେ । ମୁଁ ଓ ମା ଠିକ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ ରେ ସାରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ମୁଁ ମା ଚେହେରାରେ ତାର ଦେହର ଗରମକୁ ଦେଖିପାରୁଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ଆମ ସାରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ସାର ଆମକୁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ । ତାପରେ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ପାଖା ପାଖି ୪-୫ ମିନିଟ ଆଖିରେ ଆଖିରେ କଥା ହେଲା । ଏହା ଦ୍ଵାରା ବି ସାର ବହୁତ ଗରମ ହେଇଗଲେ । ସେଦିନ ମା ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା । ସାର ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପାଠ ପଢଉଥିଲେ ସାର ସେମାନଙ୍କୁ ଛୁଟି କରିଦେଇ ତାକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଦେଲେ । ଫୁଣି ସାର ମୋତେ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୁଁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମନ ଅଧୀର ହେଲା କି ସାର ଓ ମା କଣ କରୁଛନ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ସେ ରୁମର କବାଟ ପାଖରେ ଯାଇ ଠିଆ ହେଇଗଲି । ମୁଁ କବାଟ କଣାରେ ଦେଖିଲି ସାର ମୋ ମା କୁ ଧିରେ ଧିରେ କିସ କରୁଥିଲେ ।  ସାର ଯେଉଁ ଭଡା ଘର ନେଇ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଥିଲେ ସେ ଘର ବହୁତ ପୁରୁଣା ତେଣୁ କବଟା ରେ ବହୁତ ଫାଙ୍ଖ ଥିଲା । ମୋ ମା ତାର ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲିଦେଇଥିଲା । ମୋ ମା ଗୋଟେ ଆଇଟ ବମ ପରି ମସ୍ତ ମାଲ ଲାଗୁଥିଲା । ତାପରେ ସାର ମାର ଦୁଧ କୁ ଧରି ନେଲେ ଓ ତାର ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୋ ମା ବି ବଡ ମସ୍ତିରେ ସାରଙ୍କୁ ଦୁଧ ପିଆଉଥିଲା । ଏବେ ମୋ ମା ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ହେଇଗଲା । ମା ସେମିତି ଉଲଗ୍ନ ହେଇ ବିଛଣା ରେ ସୋଇଗଲା (ସାର ସେଠି ବେଳେ ରାତିରେ ରୁହନ୍ତି ତେଣୁ ସେଠି ଗୋଟେ ଖଟିଆ ରଖିଥିଲେ ) । ତାପରେ ସାର ମା କୁ ଆଉ ଟିକେ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ମାର ପାଦରୁ ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମା ଆହୁରି ଗରମ ହେବା କୁ ଲାଗିଲା । ମାର ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଇସ ଇସ ଇସ ଇସ କାମୁକତା ଭରା ଶବ୍ଦ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ସାର ମାର ନାଭିକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ମା କାମନାରେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଥିବା Next ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *