Mo Sanga Janatare Ta StreeKu Gehili 2

Mo Sanga Janatare Ta StreeKu Gehili 2 ମୋ ସାଙ୍ଗ ଜାଣତରେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗେହିଲି 2 

Mo Sanga Janatare Ta StreeKu Gehili 2 ମୋ ସାଙ୍ଗ ଜାଣତରେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗେହିଲି (ଭାଗ -୨)
ମୁଁ ବିନୋଦ (ଛଦ୍ମ ନାମ) | ଏହି କାହାଣୀ ର  ପ୍ରଥମ  ଭାଗ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବା ବୋଲି ଆଶା | ଏବେ କାହାଣୀ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ |
ସକାଳେ ଲିଜା ମାଁ ସହିତ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମୁଁ ଦିନ ସାରା ସ୍ବପ୍ନ ରାଇଜ ରେ ଘୁରିବୁଲିଲି | ଆଖି ଆଗରେ ଖାଲି ଲିଜା ମାଁ ର ସୁନ୍ଦର ମୁହଁଟା ନାଚି ଯାଉଥାଏ | ସ୍କୁଲରୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ଭଲ ଗୋଟେ ଡେ଼ଓଡ୍ରାଣ୍ଟ ଆଉ ଗୋଟେ ଗୋଲାପ ଫୁଲ କିଣି ବସାକୁ ଫେରିଲି |

ଘର ସାମ୍ନା ରେ bike ରଖିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରବନ୍ଧ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ଲିଜାମାଁ ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଛି | ମୁଁ bike ତା ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ମାରି ସଂଗେ ସଂଗେ ଲିଜା ମାଁ ହାତ କୁ ଉପହାର ସହିତ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଟା ବଢ଼େଇ ଦେଇ ହାତକୁ ଧରି ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲି | ସେ ବି ମୋ ହାତ କୁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ ହସି ହସି ଘର ଭିତରକୁ ପଳେଇଲେ |

ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ ଟା ପାଖାପାଖି ଲିଜା,ତା ଭଉଣୀ ପୂଜା ଆଉ ସାହିର ଦୁଇ ଜଣ ପିଲା ମୋ ଘରେ ବସି ପଢ଼ୁଥାନ୍ତି | ଏ ସମୟରେ ଲାଇନ କଟିଗଲା | ପାୱାର କାଟ, ଘଂଟାଏ  ପରେ ଲାଇନ ଆସିବା ନିୟମ | ଠିକ ସେତିକି ବେଳେ ଲିଜା ମାଁ ର କଲ ଆସିଲା | mobile ଉଠେଇଲି | Hello କହୁ କହୁ ଲିଜାମାଁ କହିଲେ ଟିକେ ଆମ ଘରକୁ ଆସ, ମୁଁ ଲଣ୍ଠନ କି କିଛି ଅନ୍ଧାର ରେ ପାଉନାହିଁ | ମୁଁ ଲିଜା ମାଁ କଥାର ଅର୍ଥ ବୁଝିପାରିଲି ଆଉ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଟାସ୍କ ଦେଇ  ଟର୍ଚ୍ଚ ଟା ଧରି ବାହାରିଗଲି | ଲିଜା ମାଁ ମୋ ବାଟ ଚାହିଁ ବସିଥିଲା | ଘରେ ପଶୁ ପଶୁ ସେ କବାଟବନ୍ଦ କରି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରି ଚାଲିଲା |

ମୁଁ ବି ତାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ପୁରା ଟେକି ଧରି କିସ କରି ଖଟ ଉପରକୁ ନେଇ ଗଲି | ଖଟରେ  ବସି ଲିଜା ମାଁ କୁ କୋଳ ରେ ବସେଇ ମନ ଇଛା ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି, ଲାଲ ଲାଲ ନରମ ଓଠ କୁ ପୁରା ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି | ଗୋଟେ ହାତ  ବେକ ତଳେ ରଖି ଚୁମା ଦେବା ସଂଗେ ସଂଗେ   ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ବ୍ଲାଉସ  ଭିତରେ ଭର୍ତି କରି ତାର ମୁଲାୟମ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି | ୩୪ ସାଇଜ ଅଳ୍ପ ଝୁଲି ପଡିଥିବା ନରମ ନରମ ଦୁଧ ଚିପା ଖାଇ ଟାଣ ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ଭୁଣ୍ଡି ଗୁଡାକବି ସେତେ ବେଳକୁ ଠିଆ ହେଲାଣି |

ଲିଜାମାଁ ଆଃ  ଉଃ ଏ ମାଁ ବୋଲି  ଶିତ୍କାର କରୁକରୁ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମୋ ପିଠି କୁ  ରାମ୍ପୁଡ଼ି ପକାଇବା ସହିତ ମୋ କାନ ପାଖରେ ଧୀରେ କହିଲେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ରାଜା, ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ଭଲ କରି ଚିପ ଆଉ ଦୁଧ ଖାଇଯା | ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କରି ମୁହଁ ଲଗେଇ ଦେଲି | କି ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ ? ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ସାଙ୍ଗକୁ କଫି ରଙ୍ଗର ବଡ ବଡ ନିପ୍ଲ , ଚିପ ଖାଇ ସେତେ ବେଳକୁ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ଯାଇଥାଏ | ୨ଟା ଝିଅ ର ମାଁ ହେଲେ ବି ଦୁଧରେ ଦାଗ ପଡି ନଥାଏ, ପୁରା ଚିକଣ ନରମ ଦୁଧ |

ଦୁଧ ଖାଉ ଖାଉ ସାୟା ଭିତରେ ହାତ ଭର୍ତି କରି ବିଆ କୁ ଆଉଁସିଲି | ବିଆ ପୁରା ଘଂଚ ବାଳ ରେ ଭର୍ତି | ବିଆ କୁ ମାଲିସ କରି ଭିତରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭର୍ତି କରି ଆଗ ପଛ କଲି | ବିଆ ପୁରା ଗରମ ଲାଗୁ ଥାଏ | ଲିଜା ମାଁ ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଇ ମୋ ବେକ ରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ମୋତେ ଜୋର ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲି ଥାଏ | ୧୫ – ୨୦ ମିନିଟ ଏପରି ରତି କ୍ରୀଡା ଚାଲିଲା ଆଉ ଲିଜା ମାଁ ର ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇ ଗଲା | ଏଇଟା ଠିକ ସମୟ ଜାଣି ମୁଁ ତାର ସାୟା ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି | ଲିଜା ମାଁ କହିଲା, ସେମିତି କରନି, ସାୟା କୁ ଟେକି କର |

ମୁଁ ତା କଥା ରକ୍ଷା କରି ସେମିତି ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ସାୟା କୁ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ଗୋଟେ ତକିଆ ରଖି ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ଫାଡ଼ି ବାଣ୍ଡ କୁ ମାଡି ଦେଲି | ତନୁପାତାଳି ମାଇକିନା, ବିଆ ଗାତ ଟିକେ ସରୁ, ହେଲେବି ଦୁଇ ପିଲାର ମାଁ, ମୋର ବଡ ବାଣ୍ଡ ପଶିବାକୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲାନାହିଁ , ହେଲେବି ବହୁତ ଟାଇଟ ଲାଗିଲା ଆଉ ମଜା ବି |

ଲିଜା ମାଁ ଆଁ,ଉଁ ମାଁ ଗୋ କହି ମୋ ଅଂଟା ରେ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ଛନ୍ଦି ମୋ ବେକରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ଖିଲି ଖିଲି ହସିବାରେ ଲାଗିଲା | ଅଧା ଘଣ୍ଟା ଅଂଟା ନଚେଇ ନଚେଇ ଗେହିଲି, ବାଣ୍ଡ ଭିତର ବାହାର କଲା ବେଳେ ଲିଜା ମାଁ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ଆହୁରି ଜୋର ଆହୁରି ଜୋର କର ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି କହୁଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୀଯମାନ ର ପାଣି ବାହାରିଲା | ଏତେ ପାଣି ବାହାରିଲା ଯେ ତଳେ ବେଡ଼ସିଟ ଓଦା ହେଇଗଲା | ଟାୱାର ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା | ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ସବୁ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି | ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିଲା ବେଳେ ଲିଜା ମାଁ ମୋତେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଏ | କିଛି ସମୟ ଲିଜା ମାଁ ଉପରେ ସୋଇ ମନ ଇଛା ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଚିପିଲି |

ଲିଜା ମାଁ କହିଲା ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଏମିତି ମଜା ମିଳିଲା ମୋ ରାଜା | ସବୁ ଦିନ ଏହି time ରେ ହେବା, ଦିନ ବେଳେ ବି ହେଇ ପାରିବ ଯଦି ତମେ ସ୍କୁଲ ରୁ ଆସି ପାରିବ | ଲିଜା ବାପା ତ ଦିନ ବେଳେ ଖାଇବାକୁ ଆସୁ ନାହାନ୍ତି, ଦିପହର ପୁରା ଫାଙ୍କା | ମୁଁ  କହିଲି ଚେଷ୍ଟା କରିବି |
ଏମିତି ପ୍ରାୟ ସବୁ ଦିନ ଲିଜାମାଁକୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ମିଳିଲା, ରବିବାର ଆଉ ଛୁଟି ଦିନ ଟିକେ ଅସୁବିଧା ହୁଏ | ପ୍ରାୟ ପ୍ରତି ମାସରେ ଲିଜା ମାଁ ର ମେନ୍ସ ହେଲା ଦିନ ଠାରୁ ୭ ଦିନ ଛାଡି ୨-୪ ଦିନ ବେଶୀ ଥର ହୁଏ |

ଇନ୍ଦ୍ରମଣି ବି ସେ ସମୟରେ  ଦୋକାନ କାମ ବାହାନାରେ ରାୟପୁର, କଲିକତା ଯାଏ ଆଉ ରାତିରେ ବି ଲିଜମା  କୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ | ଏମିତି ଏମିତି ରେ ୩ ମାସ କଟିଗଲା | ତା ପରା ମାସ ରେ ଦିନେ ଲିଜା ମାଁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବାନ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖିଲି | ମୋତେ ଦେଖି ସେ ମୁରୁକି ହସି ଆଖି ଠାରିଲା | ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି ତାର ଗର୍ଭ ରହିଲା | ତା ପରେ କିଛି ସପ୍ତାହ ଅଳ୍ପ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲା | Mo Sanga Janatare Ta StreeKu Gehili

ଲିଜା ମାଁ ମୋ ଉପରେ ବସି ଗେହିଁ ହୁଏ | ୪ ମାସ ହେଲା ପରେ ପେଟ ବଡ ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲେ ତାକୁ କଷ୍ଟ ହୁଏ ତେଣୁ ଆଉ ସେକ୍ସ ହେଲା ନାହିଁ | ସେ ଭିତରେ ସେ କୌଣସି ଗୋଟେ clinic  ରେ  ଚୋରା ଭାବରେ ଟେଷ୍ଟ କରେଇ ଜାଣିଲେ ଯେ ଗର୍ଭ ରେ ପୁଅ ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇ ଜଣ ବହୁତ ଖୁସି | ୨୦୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ଶେଷ ବେଳକୁ ଲିଜା ମାଁ ପୁଅଟେ ଜନ୍ମ କଲା | ଏବେ ପୁଅକୁ ୪ ବର୍ଷ | ଆଉ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ବି ସେମିତି ଅଛି | ଏବେ ବି ଲିଜା ମାଁ କୁ ଗେହିଁବାରେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ମିଳୁଛି |

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved