Mohini Ra Aakarshaniy Chehera ମୋହିନୀ ବିଆ ସିଲ ଫାଟିଲା

Mohini Ra Aakarshaniy Chehera ମୋହିନୀର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରା

Mohini Ra Aakarshaniy Chehera  ମୋ ନାମ ସଞ୍ଜୟ । ମୁଁ କଟକରେ ରୁହେ, ମୋର ବୟସ 28ବର୍ଷ ଆଉ ମୋତେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । ମୋତେ ଯେବେବି ଛୁଟି ମିଳେ ମୁଁ ନୂଆ ନୂଆ ଜାଗା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାଏ । ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ କେଉଁଆଡେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇନଥିଲି, ମୁଁ ଚିନ୍ତା କଲି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ମୋର ଗାଁ ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲିଯିବା । ମୁଁ ଅଫିସରୁ ଛୁଟି ନେଇ ମୋର ଗାଁକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି ।

ମୋତେ ଗାଁରେ ରହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । କିନ୍ତୁ ମୋର ଫ୍ୟାମିଲି କଟକରେ ସେଟେଲେ ହେଇଯାଇଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବେଶୀ ଗାଁ କୁ ଯାଇ ପାରେ ନାହି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଳି ମୁଁ ମୋର ଦାଦାଙ୍କ ଘରେ ରହିଲି । ଦାଦା ଗାଁରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ବିଲ ବାଡି କଥା ବୁଝନ୍ତି । ଗାଁ ରେ ଆମର ଗୋଟେ ବଡ ଆମ୍ବ ବଗିଚା ଅଛି । ଯାହାକୁ ମୋର ଦାଦା ବୁଝାବୁଝି କରନ୍ତି ।

ମୁଁ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଆମ ଗାଁ ଯାଇଥିଲି ଗଛରେ ପ୍ରଚୁର ଆମ୍ବ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ବଗିଚା ଆଡେ ଗଲି ଦାଦା କହିଲେ ଏଇ ବର୍ଷ ଗଛରେ ଭଲ ଆମ୍ବ ଆସିଛି ଆଉ ଏଥର ଭଲ ବିକ୍ରି ହେବା ଆଉ ଭଲ ପଇସା ବି ମିଳିବ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବଗିଚାରେ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବସି କଥା ହେଲୁ । ଦାଦା ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୋର କାମ କେମିତି ଚାଲିଛି ?

ମୁଁ ଦାଦାଙ୍କୁ କହିଲି କଣ ଆଉ କାମ ଏଇ ଛୋଟ ଚାକିରି ଖଣ୍ଡେ କରିଛି ଆଉ ସେଇଥିରୁ ଯାହା ଦରମା ମିଳୁଛି ଚାଲିଯାଉଛି । ଦାଦା କହିଲେ ତୁ କଣ ପାଇଁ କିଛି ଗୋଟେ ବିଜନେସ ଆରମ୍ଭ କରୁ ନାହୁଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଏବେ ତ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ କାରଣ ସହରରେ ଅଧିକା ଖର୍ଚ ହେଉଛି । ଆଉ ମୁଁ ମୋର ବିଜନେସ କେମିତି ଆରମ୍ଭ କରିବି । ମୋ ପାଖରେ ମୋର ସେଭିଙ୍ଗ ବି ରହୁ ନାହି।

ସେ କହିଲେ ହଁ ତୁ ଯାହା କହୁଛୁ ଠିକ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ କଥା ହୋଇ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିଲୁ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆଗରୁ ଜଣେ ଝିଅ ଆସୁଥିବାର ଦେଖିଲି । ସେ ୱାଇଟ କଲରର କୁର୍ତା ଓ ବ୍ଲୁ ଚୁଡିଦାର ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ଦାଦାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଏ କିଏ ଦାଦା କହିଲେ ଏବି କଟକରେ ରୁହେ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଆମ ପଡିଶା ଘରକୁ ଆସିଛି । ସେ ତାଙ୍କର କଣ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ହେବ ।

ୟାଠୁ ଅଧିକା ମୋତେ ତା ବିଷୟରେ ଜଣା ନାହିଁ । ମୁଁ ସେ ଝିଅ ଆଡକୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି, ତା ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତା ସହ କଥା ହେବା ସ୍ଥିର କରିନେଲି । ସେ ମୋତେ ଯେବେ ବି ଦେଖେ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ହସି ଦିଏ ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ ସ୍ମାଇଲ ଦିଏ । ମୋତେ ଲାଗିଲା ଏବେ ମୋତେ ତା ସହ କଥା ହେବା ଦରକାର ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତା ସହ କଥା ହେବା ବେଳେ ତାକୁ ପଚାରିଲେ କଣ ତୁମେ କଟକ ରେ ରୁହ ? ସେ ମୋତେ କହିଲା ହଁ ମୁଁ କଟକ ରେ ରୁହେ, ତୁମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ଏକଥା ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ଗାଁ ରେ ତ ସହର ଭଲି ଏତେ ଲୋକ ରାହୁନାହାନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜାଣିପାରିବି ତୁମେ କେଉଁଠି ରହୁଛ । ମୋର ଏ କଥା ଶୁଣି ବଡ ଜୋରେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତା ସହ ହାତ ମିଳେଇ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେକ କରିଲି ଓ ମୋର ନାମ କହିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ତାର ନାଁ କହିଲା, ତାର ନାଁ ମୋହିନୀ । ମୁଁ ମୋହିନୀକୁ କହିଲି ମୁଁ ବି କଟକରେ ରୁହେ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ସେ ଆମର ଘର ପାଖରେ ରୁହେ ମୁଁ ଆହୁରି ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆରେ ଏ ବି ବଡ ଅଜବ ସଂଯୋଗ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏତେ ପାଖା ପାଖି ରହିବି ଜଣେ ଜଣକୁ ଜାଣିନାହେଁ ।

ସେ କହିଲା କି ସହରରେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ସମୟ ଥିଲେ ସିନା ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବେ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ତୁମେ ବିଲକୁଲ ଠିକ କହୁଛ । ମୋର ମୋହିନୀ ସହ କଥା ଭଲରେ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗାଁରେ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବାହାରିପଡୁଥିଲୁ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଏକ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ହାତ ଧରା ଧରି ହୋଇ ବୁଲୁଥିଲୁ ସମସ୍ତେ ଆମକୁ ଦେଖୁଥିଲେ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆମେ ଦୂର ଜାଗାକୁ ବୁଲିଗଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା ? ସେ କହିଲା ଏଇଠି ସେମିତି କିଛି ଟ୍ରାଭେଲର ସୁବିଧା ନାହିଁ, ଆମେ କେମିତି ଯିବା ? ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ମୋର ଦାଦାଙ୍କ ଠୁ ବାଇକ ଆଣିବି ଆଉ ଆମେ ବୁଲିଯିବା । ସେ କହିଲା ହଉ ଠିକ ଅଛି । ଆଗାମୀ ଦିନ ମୁଁ ମୋର ଦାଦାଙ୍କ ଠୁ ବାଇକ ଆଣିଲି ଏବଂ ମୋହିନୀକୁ ନେଇ ଗାଁ ଠୁ ଦୂରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ ।

ମୋ ପାଖରେ କ୍ୟାମେରା ଥିଲା, ମୋତେ ଯାହା ଭଲଲାଗେ ମୁଁ ଉଠେଇ ନିଏ, ମୋତେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି କରିବା ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । ମୋହିନୀ ବି ମୋତେ ଏମିତି ଜିନିଷ ଦେଖାଉଥିଲା ଯାହା ବିଲକୁଲ ଅଲଗା ଲାଗେ, ତାକୁ ମୁଁ ମୋର କ୍ୟାମେରାରେ ଉଠେଇ ନିଏ । ମୋହିନୀ ବି ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ ।

ମୁଁ କେବେ ଭବିନଥିଲି ମୋର ମୋହିନୀ ସହ ଏତେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଯିବ। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ବସିଲୁ ସେଠି ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁମକୁ ସମୟ ମିଳିଲେ ତୁମେ କଟକରେ ମୋତେ ଦେଖା କରିବ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ତ ମୁଁ ତୁମକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖା କରିବି, ତୁମେ ମୋର ଏତେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ସାରିଛ । ମୁଁ ମୋହିନୀକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କଣ କରୁଛ ?

ସେ କହିଲା ମୁଁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମୋର କଲେଜ ପଢା ସାରିଲି ଆଉ ଏବେ ମୁଁ ଘରେ ରହୁଛି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏବେ କିଛି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଶୂନଶାନ ଜାଗାରେ ବସିଥିଲୁ । ମୋର ଇଛା ମୋହିନୀକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ପାଇଁ ହେଲା । ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି । ସେ ବି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ବସିଲା । ତାର ଦୁଧ ଯେତେବେଳେ ମୋର ଦେହ ସହ ଟଚ ହେଉଥିଲା ମୋ ଦେହରେ ଉତ୍ତେଜନା ବଢିଯାଉଥିଲା ।

ଯେମିତି ସେ ମୋତେ ଇସାରା କରି କହୁଛି ଡେରି ନକରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଦିଅ । ମୁଁ ବି ବେଶୀ ଡେରି ନକରି ତାର ଓଠକୁ କିସ କରିଲି । ମୁଁ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ଚୁଶକି ଚୁଚୁମୁଛି । ତାର ଓଠ ବହୁତ ଗରମ ଓ ମଜାଦାର ଥିଲା । ମୋ ଦେହର ଗରମ ବାହାରକୁ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟେ କୁଡିଆ ଭିତରକୁ ନେଇଗଲି ।

ମୁଁ ମୋହିନୀକୁ ଲଙ୍ଗଲା କରିଦେଲି । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲି । ମୋହିନୀ ମୋର ବାଣ୍ଡକ ହଲେଇବା ଆରାମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଯେମିତି ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇଛି ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଆଜି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସେ ଜୁଷ ବାହାର କରିଦେବ । ପ୍ରଥମେ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା । ତାପରେ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved