Mora Prathama Jouna Avilash Purna Hela

Mora Prathama Jouna Avilash Purna Hela

ମୋର ପ୍ରଥମ ଯୌନ ଅଭିଳାଷ ପୂର୍ଣ ହେଲା

Mora Prathama Jouna Avilash Purna Hela ,odia sex story,odia sex kahani, odia sex gapa,  ସମସ୍ତ ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ ଙ୍କୁ ମୁ ଅଭି ,ବୟସ 27, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରୁ ସେକ୍ସ କାହାଣି ଡ଼ଟ କମ ରେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି,ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାଣି ଡ଼ଟ କମ ରେ ସେକ୍ସ ଗପ ପଢ଼ିବା ପରେ ମୋର ସାହସ ଜୁଟାଇ ମୁ କରିଥିବା ଖରାପ କାମ କୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛି,ଯାହା ବାସ୍ତବ ରେ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ, ତେବେ ଏଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନ ଆଉ ନାମ ସବୁ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ |

ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଘଟଣା ଆଜିକୁ ଦୁଇବର୍ଷ ହେବ,ଘଟିଥିଲା,ମୁ ପାଠପଢ଼ା ସାରିଘରେ ରହୁଥାଏ,ମୋ ବାପା ଆଉ ବୋଉ ଆଉ ଗୋଟେ ଭଉଣୀ ଆଉ ଦୁଇ ଭାଇ କିଂ ନେଇ ଆମ ପରିବାର, ଭାଇ ମାନେ ବାହା ହୋଇ ବାହାରେ ପରିବାର ନେଇ ରହୁଛନ୍ତି, କେବଳ ମୋ ଭଉଣୀ ବାପା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଆମେ ଘରେ ରହୁ,ମୁଁ ଗୋଟେ କାମୁକ ପ୍ରକୁର୍ତି ର ପିଲା,ସବୁବେଳେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଗପ ସେକ୍ସ ମୁଭି ଦେଖିବା,ଗାଁ ପୋଖରୀ ତୁଠରେ ମହିଳା ମାନେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି  କି ଦେଖି ମୁଠିମାରିବା ମୋର ବଦ ଅଭ୍ୟାସ, କିନ୍ତୁ ମୁ ସିଧାସଳଖ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି, କିଂତୁ ମୋ ଭାଗ୍ୟ କୁ ଜଣେ ମହିଳା ଆସି ଜୁଟିଲେ,ସେ ଆମ ପଡିସା ଘର ଶୋଭା ଆଣ୍ଟି |

ପାଠକେ ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ସେ ମୋ ବାପା ଙ୍କ ଭାଉଜ ,ବାପାଙ୍କ ବଡ଼ ବାପାଙ୍କ ର ସେ ଦୁତୀୟ ପତ୍ନୀ,ବଡ଼ ବାପା ଙ୍କ ବୟସ 72 ବର୍ଷ କିନ୍ତୁ ଶୋଭା ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ବୟସ 51 ବର୍ଷ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବଡ଼ ମା ବୋଲି ଡାକେ,ସେ ବହୁତ କାମୁକ ପ୍ରକୁର୍ତି ର ମହିଳା, ଭାରି ଯୌନ ଅଭିଲାସୀ ମାଇକିନିଆ, ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଗାଁ ରେ ମୋ ପିଲାଦିନେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବ ଶୁଣିଛି,କାହିଁକି ବା ନ ହେବ?ମସ୍ତ ମାଇକିନିଆ ଖଣ୍ଡେ,ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ,ବିଲକୁଲ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ନିଗ୍ଧା ମହାନ୍ତି ଭଳି,ଗୋଟା ଚାଉଳ ରେ ଗଢ଼ା,ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତ ବିଲକୁଲ ଲମ୍ବା ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଭଳି 36 ସାଇଜ଼ କୁ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ବଡ଼ ବଡ଼ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ର42 ସାଇଜ଼ ।

ସେ ଯେତେବେଳେ ଦାଣ୍ଡ ରେ ଚଲା ବୁଲା କରନ୍ତି ତାଙ୍କର ହାତ କଟା ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଥାନ୍ତି,ଗୋରା ହାତ ବାହା କୁ ଗୋରା ଓହଳି ପଡିଥିବା ପେଟ,ପିଠି ପଟ ବ୍ଲାଉଜ ତଳକୁ ଗୋରା ଅଣ୍ଟା, ପିଠି ରୁ ଫାଳେ ,ଆଉ ଦୁଇ ଫାଳ ତାଙ୍କର ବିଶାଳ କାୟ ଦୋହଲି ଦୋହଲି ଚାଲୁଥିବା ଗାଣ୍ଡି ,ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବୀର୍ୟ ବୋହିପଡିବ,ବୟସ 51 ହେଲେ କଣ ହେଲା ଦେହର ତେଜ ମୋତେ ଛାଡ଼ି ନାହିଁ |

ପାଠକେ ମୋର ତ 40 ରୁ ଉର୍ଧ୍ୟ ବୟସ ର ମାଇକିନିଆ ଭାରି ପସନ୍ଦ,ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କର ପୁଅ ମାନେ ବାହା ସା ହୋଇ ଘର ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଆଉ ଝିଅ ମାନେ ସବୁ ବାହା ହୋଇ ଶାଶୁ ଘରେ,କେବଳ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇଜଣ ଘରେ,ଅବଶ୍ୟ ଘରେ ଜମିବାଡ଼ି ଭଲ,ଅଛି,ତା ଛଡା ପୁଅ ମନେ ଘରକୁ ଟଙ୍କା ପଠାନ୍ତି, ଆମ ପରିବାର ସହ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କ ଖୁବ ନିବିଡ଼,ମୋ ବୋଉ ତାଙ୍କ ଘରେ ବୋଲ ହକ ସବୁ କରେ,ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜଣେ ପାରାଲିସସ ତଥା ଡାଇବେଟିସ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ରୋଗୀ,ଘରକୁ ମଣିଷ ବଳ ଦରକାର, ତେଣୁ ଆମର ସାହାଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତି,ତା ପ୍ରତି ବଦଳ ରେ ସେ ଆମ ପରିବାର କୁ ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ କଟାଏ,ତାଙ୍କର ଘରେ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ ପଡେ ମୋତେ କହି ସେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିନିଅନ୍ତି |

ଦିନେ ମୋ ଜୀବନରେ ଗୋଟେ ଏମିତି ସମୟ ଆସିଲା ଯାହା ମୁ କେବେ କଳ୍ପନା କରିନଥିଲି, ବଡ଼ ବାପା ଙ୍କ ର ଦେହ ଟିକେ ଖରାପ ହେଉଥିଲା,ଦେହରେ ପ୍ରବଳ ଜ୍ଵର,ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ରୋଗୀ,ପୁଣି,ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁ ଔଷଧ ଆଣି ମୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଇ ଆସିଥିଲି,ବଡ଼ ମା ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ ରାତିରେ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ,ମୋ ବୋଉ ମୋତେ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହି ବଡ଼ ବାପା ଙ୍କ ପାଖରେ ସେବା

ଶୁଶ୍ରୁଷା କରିବାକୁ କହିଲା,ମୁ ବୋଉ କଥା ମାନି ରାତିରେ ଘରୁ ଖାଇପିଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି,ବଡ଼ ମା ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି,ସେ କହିଲେ ଅଭି ଭଲ କଲୁ ତୁ ଚାଲିଆସିଲୁ,ମୁଁ ଏଇଲେ ତୋ ବୋଉକୁ କହିଥାନ୍ତି ତୋତେ ଆମ ଘରକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ,ତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲି, ପାଠକେ ସେହି ସମୟରେ ଗୋଟେ ଟିଭି ସିରିୟଲ ସାଭଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ ର ଗୋଟେ ଯୁବକ ସହିତ ଜଣେ ଵୟୋ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମହିଳା ଙ୍କ ଗୋପନ ସମ୍ପର୍କ  ହଟ ସିନ ଦେଉଥିଲା, ତାହା ଦେଖି ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଉତେଜିତ ହେବାକୁ ଲାଗୁଥିଲି ।

ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ବଡ଼ ମା ଙ୍କ ରୂପ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ମୋତେ ମନେପକେଇ ଦେଉଥିଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ଟାଣ ହେଉଥିଲା,କିଛି ସମୟ ପରେ ବଡ଼ ମା ମୋତେ କହିଲେ ବାବା ଆସି ଶୋଇପଡ,ରାତ୍ରି ବହୁତ ହେଲାଣି,ମୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଟଭି ବନ୍ଦ କରି ବଡ଼ ବାପା ଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରକୁ ପଶିଲି,ସେଠି ବଡ଼ ବାପା ଖଟ ଉପରେ ସୋଇଥିଲେ ଗଭୀର ନିଦ ରେ,ବଡ଼ ମା ତଳେ ସଉପ ପକାଇ ନିଜେ ସୋଇଲେ,ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ବାପା ତୁ ଏଠି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇପଡ,ତୋ ବଡ଼ ବାପା ତ ନିଘୋଡ଼ ନିଦ୍ରାରେ ସୋଇଛନ୍ତି, ତୁ କେତ ସମୟ ତାଙ୍କୁ ଜଗିବସିବୁ,ବରଂ ଏଠି ଶୋଇପଡ ।

ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା ଦେଖିବା କଣ ହେଉଛି,ମୁ ବଡ଼ ମା ଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇବା କୁ ଗଲି,କିନ୍ତୁ ମନ ଭାରି ଦକ ଦକ,ମୋର ବଡ଼ ମା ଙ୍କ ପ୍ରତି ଯୌନ ଲାଳସା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇ ଫୁଲି ଉଠିଥିଲା,ବଡ଼ ମା ତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଲକ୍ଷ କରିଥାନ୍ତି,ସେ ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ପାଖରେ ଶୋଇବା କୁ ବାରମ୍ବାର କହୁଥାନ୍ତି,ମୁଁ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି,ଘର ଆଲୁଅ ବନ୍ଦ ଥାଏ, ମୋତେ ଜମାରୁ ନିଦ ହଉ ନ ଥିଲା,ମୁଁ ଖାଲି ଏପଟ ସେପଟ ହେଉଥାଏ ।

ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ମୋତେ ଅଥୟ କରିଦେଉଥାଏ,କିଛି ସମୟ ଗଲା ବଡ଼ ମା ମୋତେ ଡାକି କହିଲେ ଅଭି ମୋତେ ଭାରି ପରିସ୍ରା ଲାଗୁଛି,ତୁ ଟିକେ ଆସି ଅଗଣା ରେ ଠିଆ ହୁଅ, ମୁଁ ଉଠିପଡ଼ିଲି,ବଡ଼ ମା ଅଗଣା ରେ ନଳା ପାଖରେ ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ସରସର କରି ମୁତିଲେ, ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା କୁ ମୁ ଦେଖି ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇଉଠିଲି,କି ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡି ଦିଟା, ଇଚ୍ଛା ହେଉଥାଏ ଯାଇ କାମୁଡି ଛିଡାଇ ଦେବାକୁ, ବଡ଼ ମା ମୁଟି ସାରି ଉଠିଲେ,ଆଉ ପଛପଟ କୁ ଚାହିଁ ମୋତେ ଟିକେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲେ,ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରି ଲି ନାହିଁ,ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଜାବୁଡି ଧରିପକାଇଲି,ସେ କହିଲେ ଆରେ ଏକଣ ହଉଛୁ,ଛାଡ଼ ମୋତେ,ମୁଁ କହିଲି ବଡ଼ ମା ମୋତେ ଟିକେ ଆଜି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଆ,ମୋର ତୁମକୁ ଦେଖି ଭାରି ମନ ହେଲାଣି, ଏତକି କହି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦଳିଲି,ଭାରି ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା ଦୁଧ ଦଳିବାକୁ |

ବଡ଼ ମା କହିଲେ ହଉ ହେଲା,ଦେବୀ ଯେ,କିନ୍ତୁ ତୁ ଏକଥା କାହା ଆଗରେ ପ୍ରଘଟ କରିବୁନାହିଁ,ତୋତେ ତୁ ବୋଉ ରାଣ, ତୋ ବାପା ରାଣ, ମୁଁ ହଁ ଭରିଲି, ସେ କହିଲେ ହଉ ଚାଲ ଏବେ ଘର ଭିତରକୁ, କହି ଆମେ ଦୁହେଁ ପସିଗଲୁ ତାଙ୍କ ଶୋଇଲା ଘରକୁ ଲାଗି ତାଙ୍କ ର ଆଉ ଗୋଟେ ଶୋଇଲା ଘର ଯୋଉ ଘରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆଉ ବୋହୁ ଶୁଅନ୍ତି,କବାଟ କୁ ଆଉଜେଇଦେଲେ,ବଡ଼ ମା, ତା ପରେ ଆମେ ଦୁଂହେ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ ପରସ୍ପର ଗେଲ କରା କରିହେଲୁ,ଦୁଧ ଦଲଦଳି ଚିପାଚିପି ସବୁ ଚାଲିଲା,ବଡ଼ ମା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଚେନ କୁ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା କୁ ହାତରେ ଧରି ପକାଇ କହିଲେ ତୋ ଯନ୍ତ୍ର ତା ବହୁତ ବଡ଼ ଆଉ ଭାରି ଗରମ ହେଇଛି,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲି,ସେ କହିଲେ ଅଭି ,ତୋ ବଡବାପା ତ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ରୋଗୀ ।

ମୋ ଦେହ ର ଭୋକ ସେ କଣ ବୁଝିବେ, ମୁଁ କି କଷ୍ଟ ପାଉଛି ସେ କଥା ମୁଁ ଜାଣୁଛି, ତୁ ତ ସବୁ ବୁଝିପାରୁଥିବୁ,ତୋତେ କଣ ବୁଝେଇବି,କହି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ର ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତାମ କୁ ଖୋଲିଲି, ସେ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ପୁରା କାଢ଼ିଦେଲେ,ଆଉ ଲୁଗା କୁ ମୁ ଭିଡି କାଢ଼ିଦେଲି,ଆଉ ଦେହରେ ଖାଲି ସାୟ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦୁଇହସ୍ତରେ ଧରି ଦଳିଲି, ଆଉ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚାଟି କାମୁଡି ଲି,ତାଙ୍କର ମୁଁହ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ନାଲି ପଡ଼ିଲା, ସେ ଗରମ ହୋଇ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହଉ ଥାନ୍ତି |

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଚୁମ୍ଭନ ଦେଇଚାଲିଲି,ତାଙ୍କ ପେଟ ଆଉ ତାଙ୍କ ପିଠି ସାରା ଚାଟି ଚୁମ୍ଭନ ଦେଇଗଲି,ବଡ଼ ମା ପୁରା ଗରମ,ତାଙ୍କ ସାୟା ଫିଟେଇବା କୁ ଗଲି ସେ ଲାଜ ରେ ମୋତେ ମନକଲେ,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମଣିଲ ନାହିଁ,ଭିଡି ଖସାଇଦେଲି,ସେ ପୁରା ଇପସତ ଲଂଗଳା, ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ,ଦୁଧ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି,କଣ ଦେଖିବ,କାମୁଡି ଦେଇ ଗଲି ତାଙ୍କର ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଲିଆ ଗାଣ୍ଡିକୁ, ମୁଁ ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ, ସାଙ୍ଗ ସଙ୍ଗେ ନିଜେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ିଲ,ତା ପରେ ଖଟ ଉପରେ ଉଭୟ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ,ତା ପରେ ତାଙ୍କ ମୋଟା ଜଙ୍ଗ କୁ ନାକ ଲଗେଇ ଘଷିଲି ।

ମୋତେ ତାଙ୍କର ବିଆ ଟା ଜଙ୍ଗଲ ଭଲିଆ ହୋଇଥିଲା,ତାହା ଦେଖାଗଲା,ମୁଁ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲ ସଲ କଲା ରୁ ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟେକି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଇସସସ କଣ କରୁଛୁ ଆଉ ଟିକେ ଆଉ ଟିକେ ହେଲେ,ତାଙ୍କ ବିଆ ପୂରା ନାଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା,ମୁଁ ଚାଟି ଦେଲି,ବଡ଼ ମା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ,ଯାଉଥାନ୍ତି, ତା ପରେ ମୋ ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ବାଣ୍ଡ ତା ତାଂକ ବିଆ ଭିତରେ ଜୋରରେ ମାଡିଦେଲି,ବିଆ ଭିତର ଲାଳ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପଚ ପଚ ହେଇ ପଶିଲା,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଠି ତଳୁ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଲି,ଆଉ ତାଙ୍କର ଓଠ କୁ ଆଉ ଚିକିଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକାଉଥାଏ, ସେ ଖାଲି ପାଟି ଚାପି ଇସସସ ଇସସସ,ଓଃ ଓଃ ହଉଥାନ୍ତି,ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟେକି ମୋତେ ଗେହିଁବାରେ ଭାରି ସାହଯ୍ୟ କରୁଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ବଡ଼ ମା ଆଇ ଲଭ ଇୟୁ,କହି ତାଙ୍କ ର ଦୁଧକୁ କାମୁଡ଼ି ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ,କୀ ସୁଖ ସେ ବେଳର,ଗେଂହିଲା ସମୟ ରେ,ବଡ଼ ମା ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କହୁଥାନ୍ତି ଆସ୍ତେ କର ଜମାରୁ ତର ବର ହୁଅନା,ମୋ ବିଆ ଖାଲି ଶୁଳେଇ ହେଉଛି,ମୁଁ କହୁଥାଏ ଶୋଭା ତୁ ଗୋଟେ ମସ୍ତ ମାଲ ଟେ ହେଇଛୁ,ତୋତେ ସବୁଦିନ ଗେହିଁବାକୁ ମନ ହେଉଛି,ପ୍ରାୟ 15 ମିନିଟ ରେ ମୋର ଗରମ ବୀର୍ୟ ଭସ ଭସ ହୋଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେପିଚକାରୀ  ଭଳି ପଶିଗଲା ।

ମୁଁ ଉତେଜନାରେ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି, ବଡ଼ ମା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇନ ଥିଲେ ,ମଧ୍ୟ ଖୁସୀ ହେଲେ,ତା ପରେ ଆମେ ହସା ହସି ହେଲୁ,ଆଉ ଲୁଗାପଟା ପିନ୍ଧି ବଡ଼ ବାପା ଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲୁ,ଆଜି ପାଈଁ ଏତକି ରହିଲି ନମସ୍କାର | Mora Prathama Jouna Avilash Purna Hela

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved