Mun O Mo Jaa Bia Chata Chati Helu

ମୁଁ ଓ ମୋ ଜା ବିଆ ଚଟା ଚଟି ହେଲୁ

Mun O Mo Jaa Bia Chata Chati Helu

Mun O Mo Jaa Bia Chata Chati Helu – Odia Lesbian Sex ମୁଁ ରୀନା ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ସମସ୍ତ ଓଡିଆ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର ଜଣାଇ ମୋର କାହାଣୀକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ଏଇ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ମୁଁ ଯେବେ ଠାରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିଛି ମୋର ସେବେଠାରୁ କେବେ ଏହାର ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢିବା ବନ୍ଦକରି ନାହିଁ । ଏହି କାହାଣୀ ସେତେବେକାର ମୋର ବାହାରଘର କୁ ୬ ମାସ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମୋର ଆଗ୍ରହ ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦେଉଥିଲା ।

ମୋର ବିବାହ ଯେବେ ଠାରୁ ଠିକ ହେଲା ମୁଁ କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା ଭାବୁଥିଲି ଚଉଠି ରାତିକୁ ମୁଁ କେମିତି ଏନଜୟ କରିବି । ମୋର ଅନେକ ସାଙ୍ଗଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇ ସାରିଥିଲା ଆଉ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସେକ୍ସର ଅନୁଭୂତିକୁ ମୋ ସହ ସେୟାର କରୁଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କର ଗୋଟିଏ କଥା ଯେବେ ପ୍ରଥମେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିବ ମଜା ଆସିବ । ସେଇ ମଜା କୌଣସି ଝିଅ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ନନେଇ ଅନୁଭବ କରି ପାରିବ ନାହିଁ ।

ତାପରେ ସେକ୍ସ ର ମଜା ଏତେ ଆସିଯିବ ବାଖ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଶବ୍ଦ ନଥିବ । ସେମାନଙ୍କ କହିବା କଥା ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଟେକି ବାଣ୍ଡ ନେବାରେ ମଜା ଆସିଥାଏ ଯାହା ଦୁନିଆର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ନାହିଁ । ଏହା ବ୍ୟତିତି ପୁରୁଷ ପୁଅ ଉପରେ ଚଢି ଗେହିଁ ହେବା ର ମଜା ଅଲଗା ଓ ଡଗି ପୋଜର ମଜା ଆହୁରି ମସ୍ତ ମଜା ଦେଇଥାଏ ।

ଏହି କଥା ସବୁ ଶୁଣି ଶୁଣି ମୁଁ ବାଣ୍ଡର କଳ୍ପନା କରି ଚାଲିଥାଏ । ଯେବେ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଯାଏ ବାଣ୍ଡ କେମିତିକା ହୋଇଥିବ କେତେ ମଜା ଆସେ ସେଥିରୁ ଏସବୁ ଭାବି ମୋ ବିଆରେ ଆଗୁଥି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରି ମନେ ମନେ ଭାବେ ମୋତେ କେହି ଗେହୁଁଛି । ଏଥିରେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସେ ଏବଂ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ଫିଗରିଙ୍ଗ କରି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହର କରିଛି ।

କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ମୋର ସେକ୍ସ କୁ ନେଇ ଥିବା ଆଶା ପାଣି ଫୋଟକା ପରି ଫାଟିଗଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପୁରି ଭାବେ ଟେଙ୍ଗେଇ ପାରେ ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ କହିଲେ କି ସେ ନିଜେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଘର ଲୋକ ଜୋର କରିବାରୁ ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲେ ମୋତେ ଏସବୁ ପାଇଁ କ୍ଷମା କରିଦିଅ ।

ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଆଉ କଣ କହିବି ଏକା ବସି କାନ୍ଦେ । ବିବାହ ହୋଇ ସାରିଲାପରେ ବି ମୁଁ କୁଆଁରୀ ହୋଇ ରହିଯାଇଥିଲି । ସେ ମୋତେ କେବେ ବି ଛୁଇଁ ନାହାନ୍ତି । ସେ ଜାଣିଥିଲେ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୁଏ ନାହିଁ ଆଉ ଯଦି ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କିଛି କରିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଗରମ ହୋଇଜିବି ସେ ମୋତେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେ ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ଠାରୁ ସବୁବେଳେ ଦୂରତା ରଖି ସୁଅନ୍ତି ।

ମୋ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ସ୍ଵାଦ ଚାଖିବା ପାଇଁ ଆତୁର ହେଉଥିଲା । ମୋ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାଗ୍ୟ ବୁଲା କୁତି କୁକୁର ମାନଙ୍କର ଥିଲା । କୁତି ଗରମ ହୋଇଗଲେ ତା ପଛରେ ଗଲିର ସବୁ କୁକୁର ପଛରେ ପଡିଯାନ୍ତି । ଯେବେ ଦେଖିବ କୌଣସି ନା କୌଣସି ପୁରୁଷ କୁକୁର ମାଇଁ କୁକୁର ଉପରେ ଚଡି ଯାଉଥିବେ । ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ଗୋଟେ କୁକୁର ପୋଷିବି ଆଉ ତା ସହ ଟ୍ରାୟ କରିବି । କିନ୍ତୁ ଡର ଲାଗୁଥିଲା ଯଦି ତାର ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପଶିଯିବ କଣ ହେବ ?

ଅନେକ ଥର ବାଇଗଣ,କାକୁଡି ମୋ ବିଆରେ ପଶେଇଛି କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ତ ବାଣ୍ଡ ନା । ସେମିତି ଟିକେ ମଜା ପାଇଁ ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇ ଚାଲୁଥାଏ । ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ସମୟରେ କୌଣସି ପୁରୁଷକୁ ଦେଖି ତାର ବାଣ୍ଡର କଳ୍ପନା କରି ନେଉଥିଲି, କେମିତି ହୋଇଥିବ ତାର ବାଣ୍ଡ ? ମୋ ବିଆରେ ପଶିଲେ କେମିତି ଲାଗିବ ? ମୋ ବିଆରେ ଗଳୁ ହେବାରେ ଲାଗେ ଓ ମୋ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ବିଆ କୁ ଓଦା କରି ଦିଏ ।

ମୁଁ ଘରକୁ ଆସି ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ମୋ ବିଆରେ କାକୁଡି କି ବାଇଗଣ କି ମହମବତୀ ପୁରେଇ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତି କରିଦିଏ । ମୁଁ ସପନରେ ବି ସେକ୍ସ କଥା ଆସେ । ସପନରେ ବଡ ବଡ ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଥିବା ପୁରୁଷ ମାନେ ଆସନ୍ତି । ଯେଉଁମାନେ କି ମୋ ବିଆକୁ ରଗଡି ରଗଡି କରି ଗିହଁନ୍ତି ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡି ମାରନ୍ତି । ଏମିତି ମୋର ସ୍ଥିତି ହୋଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ବି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି ।

ମୋ ଶଶୁର ଘରେ ଗୋଟେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଗଲା ମୋର ଦେଢଶୁର ଯିଏ କି ଓଡିଶା ବାହାରେ ରହି ଭଲ ଚାକିରି କରିଥିଲେ ତାଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଗଲା। ତାଙ୍କର ବିବାହ ମୋର ବିବାହର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିଲା, ଜା ବି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହୁଥିଲେ । ଏବେ ବି ତାଙ୍କର କୌଣସି ପିଲା ପିଲି ହୋଇନଥିଲା । ଦେଢଶୁର ଙ୍କର କ୍ରିୟା କର୍ମ ସରିବା ପରେ ମୋ ଜା ଆମ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ ଚାଲିଆସିଲେ । ମୋ ଜାଙ୍କ ନାମ ସୀମା ।

ଜା ଙ୍କୁ ଯେମିତି ଏକୁଟିଆ ଫିଲ ନହେବ ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ଦିନ ପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ନିଦରୁ ଉଠି ଦେଖେ ସୀମା ର ବସି କାନ୍ଧୁଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ଵନା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ କାନ୍ଦ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ବହୁତ କାନ୍ଧିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମନ ହାଲକା ହେବା ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ । ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ କୁଣ୍ଡାଇ ସୋଇଥାଉ ।

ତାଙ୍କ ଦେହର ଗରମ ଓ ବାସ୍ନା ରେ ଓ ଦେହରେ ଅଜବ ଏକ ଫିଲିଙ୍ଗସ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେଲ କରିବା ବାହାନାରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଲି ଏବଂ ହାଲକା ହାଲକା ଚୁମା ଦେଉଥାଏ । ସୀମା କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚୁପ ରହିଲେ ତାପରେ ସେ ଜୋରେ ନିଶ୍ଵାସ ନେଇ ସେ ତାର ମୁହଁକୁ ଏମିତି ବୁଲେଇଲା ଯେ ମୋ ତାର ଓଠ ମୋ ଓଠରେ ଘଷି ହୋଇଗଲା ।

ସୀମା ମୋତେ ତାର ବାହୁରେ ଧରି ନେଇ ମୋ ଓଠକୁ ପାଗଳ ପରି ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା। ମୋ ଦେହରେ ସେକ୍ସର ନିଶା ଚଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଅଟେ ମଜା ଦେଇ ପାରିବ । ଏବେ ସୀମାର ହାତ ମୋର ବ୍ଳାଉଜ ଉପରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା । ସେ ଦୁଇ ତିନି ସେକେଣ୍ଡ ଭିତରେ ମୋର ସବୁ ହୁକ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ତାର ହାତକୁ ଆଣି ରଖିଲା ।

ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଲା । କାରଣ ମୋତେ କେହି ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି ଛୁଇଁନଥିଲେ । ସୀମା ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ଓ କ୍ଷୀର ପରିକା ଗୋରା ।

ସୀମା କହିଲା – କେମିତି ଲାଗୁଛି ?

ମୁଁ କହିଲି – ବହୁତ ଭଲ ଆଗକୁ ବଢ ନା

ସୀମା ମୋର ନିପଲକୁ ତାର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲା ଓ ପରେ ତାର ଜିଭରେ ମୋ ନିପଲକୁ ଚାଟି ଚାଟି ହାର୍ଡ କରିଦେଲା ତା ସହିତ ମୋର ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ଚିପିଚାଲି ଥାଏ । ଏବେ ମୋର ଉତ୍ତେଜନା ମୋ ବିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା । ମୋ ବିଆ ଓଦା ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ସୀମା ତାର କୁର୍ତା ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ଫୋଫାଡି ଦେଲା । ତାର ଦୁଧ ବି ମୋର ଦୁଧ ପରିକା ବଡ ଓ ତାର ନିପଲ ହାର୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ସେ ତାର ଛାତିକୁ ଆଣି ମୋ ଛାତିରେ ଲଗେଇଲା ଆଉ ତାର ଓଠକୁ ମୋ ଓଠ ଉପରେ ରଖି କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆମ ଦୁଧ ପରସ୍ପର ଭିତରେ ଘଷି ହେଉଥାଏ । ଆମେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ପୁରା ଅନ୍ୟଏକ ଦୁନିଆ ରେ ଥାଇ କିସ କରୁଥିଲୁ । ମୋର ପୁରା ଦେହ ମସ୍ତିରେ ଡୁବ ପକାଉଥିଲା । ତାପରେ ସୀମା ମୋର ହାତକୁ ନେଇ ତାର ଛାତି ଉପରେ ରଖି କହିଲା ପ୍ଳିଜ ଚିପ ନା !

ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ସୀମା ବି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ସୀମାର ନିପଲକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ନେଲି ଓ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ସୀମା କହିଲା – ତୁମେ ମୋ ପଛୁଆ ବୁଲି ପଡି ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମ ଏମିତି ହେଲେ ମୁଁ ବି ତୁମର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମି ପାରିବି । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ସୀମା କହିଥିବା ପୋଜରେ ଆସି ସୀମାର ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଳା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved