Nisa Madam Nka Matuala Bia ନିଶା ମାଡାମଙ୍କ ମତୁଆଲା ବିଆ

ନିଶା ମାଡାମଙ୍କ ମତୁଆଲା ବିଆ

Nisa Madam Nka Matuala Bia

Nisa Madam Nka Matuala Bia  ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁଁ ରୁଦ୍ର । ମୋର ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର, ଗୋରା ରଙ୍ଗ ଓ ମସ୍ତ ଫିଗର ହେବା କାରଣରୁ ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ଦେଖି ଝିଅମାନେ ଦିୱାନୀ ହେଇଯାନ୍ତି । ଏବେ ଅସଲି କଥା ଉପରକୁ ଆସୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ବାଣ୍ଡ ଯାହାର କଳ୍ପନା ସବୁଠୁ ଅଧିକ କୁଆଁରୀ ଝିଅମାନେ କରନ୍ତି ଆଉ ରାତିରେ ତାର ରଙ୍ଗୀନ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖି ନିଜ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆର ଗଳୁକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଏକଥାବି ନୁହେଁ ଯେ କେବଳ କୁଆଁରୀ କନ୍ୟା ମାନେ ହିଁ ଦମଦାର ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ବିକଳ ହୁଅନ୍ତି, ଜଣେ ଯବାନୀ ବିବାହିତ ମହିଳା ବି ତାଗଡା ବାଣ୍ଡ ପାଇବା ପାଇଁ ବି ଆତୁର ହୁଏ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଇ କଥା ସେବେକାର ଯେବେ ମୋର +୨ ପରୀକ୍ଷା ସରି ମୁଁ ରେଜଲ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଆହୁରି ୩ ମାସ ଥିଲା ।

ଏଇ ସେହି ସମୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯବାନ ଟୋକା ତାର ଆକାରରେ ବଢୁଥିବା ବାଣ୍ଡ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଏ ଓ ତା ସହ ବଢୁଥିବା କଳା କଳା ବାଳ କୌଣସି ମତୁଆଳ ବିଆର ରସ ପାନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରିତ କରିଥାଏ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସେହି ଫ୍ରି ସମୟରେ ମୁଁ ଏକ ଇଙ୍ଗ୍ଲିଶ ସ୍ପିକିଙ୍ଗ କୋର୍ଷ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଆଉ ସେତେବେଳେ ଆମ ଘର ଠାରୁ କିଛି ଦୂର ଏକ ନୂଆ ଇଙ୍ଗ୍ଲିଶ କୋଚିଙ୍ଗ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିଥିଲା ।

ଯେଉଁଠି ମୁଁ ଆଡମିଷନ ନେବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ । ସେଠାକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ସେଠି ଜଣେ ମସ୍ତ ସୁନ୍ଦରୀ ମାଡାମ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପଢାଉଛାନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଦେହର କାମୁକ ବାସ୍ନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ଭିତରେ ତୋଫାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ମୋର ମନ ତ କହୁଥିଲା ତାଙ୍କୁ ସେଇଠି ଧରି ଗେହିଁ ଦେବା ପାଇଁ ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ କଣ କରିପାରିବି ? କାରଣ ମୁଁ ସେଠାକୁ ପଢିବାକୁ ଯାଇଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ମନ କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ବୁଝେଇ ଶାନ୍ତ କରିଦେଲି । ସତ କହୁଛି ସାଙ୍ଗମାନେ ସେଇ ମାଡାମଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖି ମୋ ମନ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ମନରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଆସିବା ତାଙ୍କ ସହ ବହୁତ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ହେଉଥିଲା ।

ସେ ମୋତେ ସହ କଥା ହେବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ମୋ ଆଖି ମିଶି ଯାଉଥିଲା । ସାଙ୍ଗମାନେ ସେ ୨୭ବର୍ଷ ଗୋରା ଚେହେରା ଥିବା ଜଣେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆକର୍ଷକ ମାଡାମ ଥିଲେ । ଯିଏ କି କୌଣସି ବୁଢା ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋସ ଓ ମସ୍ତିରେ ଆସିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଦେବ । ସେ ବିବାହିତ ହେବା ସ୍ଵତେ ବି ତାଙ୍କ ଆଗରେ କୁଆଁରୀ ଝିଅ ଫିକା ପଡିଯାନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ଆକାରରେ ବହୁତ ବଡ ଓ ଉପରକୁ ଟେକି ହୋଇ ରହିଥାଏ ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧ । ସେ ଚାଲିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ଏମିତି ହଲେଯେ ଲାଗେ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କହୁଛି ଆ ମୋ ରାଜ ଆସି ମୋ ଗାଣ୍ଡିର ବଜା ବଜେଇ ଦେ । ତାଙ୍କର ଗୋରା ଦେହର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଟି ଅଙ୍ଗ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଥିଲା ।

ମୋର ଆଡମିଶନ ସରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମାଡାମ କେତେ ବେଳେ ଆସିବି ? ସେ ମୋତେ ହସି କରି କହିଲେ କାଲି ସକାଳୁ ୭ଟା ରେ ଆସିବ । ମୁଁ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପାଇନ ପଚାରିଲି ମୋତେ କଣ କଣ ସବୁ ବହି ଆଣିକି ଆସିବା ପାଇଁ ପଡିବ ? ସେ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ କେବଳ ଗୋଟେ ଖାତା ନେଇ ଆସିବ । ତାପରେ ମୁଁ ସେଠୁ ମୋର ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

କିନ୍ତୁ ଏବେ ବି ମୋ ଆଖିରେ ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ବାରମ୍ବାର ଆସି ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ଭାବି ପୁରା ରାତି ସୋଇ ପାରିଲି ନାହିଁ । ସେଇ ପୁରା ରାତିରେ ମାଡାମଙ୍କର ସେଇ ସୁନ୍ଦର ହସ ଓ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ମୋ ଆଗରେ ବାରମ୍ବାର ଆସିଯାଉଥିଲା । ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ଥିବାସେଇ ଦୁଇ ସୁନ୍ଦର ପକ୍ଷୀଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି ଯେଉଁମାନେକି ବାହାରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଅଧିର ହେଉଥିଲେ ।

ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ତାଙ୍କର ବିଆ କେମିତି ହୋଇଥିବ ? ଗୋଲାପି ବିଆ ଉପରେ କଳା ରଙ୍ଗର ଛୋଟ ସିଙ୍ଗଡା ଥିବ । ତାଙ୍କ ବିଆର ପାଖୁଡା ମୋଟା ହୋଇଥିବ ନା ପତଳା ହୋଇଥିବ ? ବିଆ ରସ ଲୁଣିଆ ହୋଇଥିବା ନା ମିଠା ? ତାଙ୍କ ବିଆ ରସରେ କେତେ ନିଶା ଥିବ ? ତାଙ୍କ ବିଆର ଗୋଲାପ ପାଖୁଡାକୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ କଣ ହେବ ? ବିଆ ଭିତରର ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବା କୁ କେମିତି ହୋଇଥିବ ?

ସାଙ୍ଗମାନେ ଏହି ସବୁ କଳ୍ପନା ମୋତେ ଆହୁରି ମଦହୋସ କରିଦେଉଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲି ମୋଟା ଓ ଲାମ୍ବା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ଚଡି ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା । ମୁଁ ପରଦିନ ସକାଳୁ ଜଳଦୀ ଉଠି ଗାଧୋଇ ମୁଁ ମୋର ଇଙ୍ଗ୍ଲିଶ କୋଚିଙ୍ଗରେ ଠିକ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେଇ କ୍ଳାସରେ ଆଉ କିଛି ଗୋରା ଝିଅ ମାନେ ବି ଥିଲେ ଆଉ କିଛି ସୁନ୍ଦର ବିବାହିତ ମହିଳା ବି ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗେ ବହୁତ ଧନୀ ଘରର ଝିଅ ପରିକା ।

ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଇଙ୍ଗ୍ଲିଶ ସ୍ପିଙ୍କିଙ୍ଗ କୁ ବଢେଇବା ପାଇଁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଯାହାଦ୍ଵାର ସେମାନେ ଭଲ ଇଙ୍ଗ୍ଲିଶ କହିପାରିଲେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଓ ପରିବାର ରେ ତାଙ୍କ ଖାତିର ବଢିବ । ମୁଁ ଯାଇ ପଛରେ ଗୋଟେ ସିଟରେ ବସିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ସେଇ ମାଡାମ ସେଠାକୁ ଚାଲିଆସିଲେ । ସେ ସୁପ୍ରଭାତ କହିବା ସହ ତାଙ୍କ ନଜର ମୋ ଉପରେ ପଡିବା ମାତ୍ରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ଏଠାକୁ ଆସି ଆଗରେ ଆସି ବସ ।

ସେ କହିବା ପରେ ମୁଁ ଯାଇ ଆଗ ସିଟରେ ବସିଗଲି । ତାପରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଦେଇ କହିଲେ ମୋର ନାଁ ନିଶା । ଏବେ ଆପଣମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପରିଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ପରିଚୟ ଦେଲୁ । ତାପରେ ସେ ପଛକୁ ବୁଲିପଡି କାନ୍ଥରେ ଲାଗିଥିବା ବୋର୍ଡରେ କିଛି ଲେଖିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ବୁଲିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଟା ଠିକ ମୋ ଆଗରେ ଥିଲା ।

ଆଉ ମନ ଆଉଥରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ବିଚାରରେ ହଜିଗଲା । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ବା ଆଉ କଣ କରିବି ମୋର ଏଇ ୧୮ ବର୍ଷ ଯବାନୀ କେଉଁଠି ଶାନ୍ତ ହୋଇ ରହୁଛି ? ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରେ ତାଙ୍କ କଳା ବ୍ରା ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧର ଗୋଳେଇ ମୋ ମୁହଁରେ ପାଣି ଆସିଯାଉଥିଲା ।

ଏକ ଅଜବ ଲୋଭ ମୋ ମନରେ ଜାଗି ଉଠିଥିଲା । ତାପରେ ସେ ପୁନଃ ପଛକୁ ବୁଲିପଡି ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗ୍ରାମର ବିଷୟରେ କହିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏବେ ସେ ମୋର ପୁରା ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲେ । ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ବସିଥିଲି । ସେ ମୋର ଏତେ ପାଖରେ ଆସି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପେଟର ଖୋଲା ଭାଗ ମୋ ମୁହଁ ର ପୁରା ପାଖରେ ଥିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଲ ଓ ଗଭୀର ନାଭିକୁ ଦେଖି ଖୁସି ଥିଲି । ତାଙ୍କର ଦେହର ବାସ୍ନା ମୋ ମନରେ ଏକ ମିଠା ଜହର ଭରି ଦେଉଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ମଦହୋସ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ହାତରୁ ପେନ ଖସି ଆସି ମୋ ଆଗରେ ପଡିଗଲା । ପେନକୁ ନେବା ପାଇଁ ଯେମତି ସେ ନଇଁଛାନ୍ତି ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ମୋ ମୁହଁର ଆଗକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ।

ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ କୁ ଦେଖି ମୋର ହଲାତ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ସେଦିନ ଆମ କ୍ଳାସ ଚାଲିଲା କିନ୍ତୁ ମୋର ମୁଣ୍ଡ ତାଙ୍କ କଥା ଖାଲି ଭାବୁଥିଲା । ମୋର ଧ୍ୟାନ ବିଲକୁଲ ବି ପଢାରେ ନଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ଆମର ପଢା ସାରିଲା ଆମେ ସମସ୍ତେ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲୁ ମାଡାମ ମୋତେ ରହିବା ପାଇଁ କହିଲେ ।

ମୁଁ ମୋ ସିଟରେ ବସି ରହିଲି । ସମସ୍ତେ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମାଡାମ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଓ କହିଲେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଛାତ୍ର ପରି ଲାଗୁଛ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋର ତାରିଫ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ କହିଲି । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମେ ଏବେ କଣ କରୁଛ ? ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଏବେ +୨ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛି ଆଉ ଏବେ ଘରେ ଅଛି । ମାଡାମ ହସି କରି କହିଲେ ଆଚ୍ଛା ତୁମେ ଏବେ ସାବାଳକ ହୋଇସାରିଲଣି ?

ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଲି ହଁ ମାଡାମ ମୁଁ ସାବାଳକ ହୋଇସାରିଲିଣି । ତାପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ଚିନ୍ତା କରି ମୋତେ କହିଲେ ତୁମର କଦଳୀ ତ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ତାଙ୍କର କହିବାର ଅର୍ଥ ଠିକ ସେ ବୁଝି ଯାଇଥିଲି କି ମାଡାମ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଇସାର କରି କହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ପୁରା ଅଜଣା ହୋଇ ରହିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆପଣ ମୋର କେଉଁ କଦଳୀ କଥା କହୁଛ ? Nisa Madam Nka Matuala Bia

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved