ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେଇ ଝିଅ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେଇ ଝିଅ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି

Odia sex story padhei jhia patei gehili

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେଇ ଝିଅ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି :- ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବା ମୋ ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ, ମୋ ନାଁ ଆକାଶ, ମୁଁ କଟକ ସାଲେପୁର କହୁଛି, ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ, ମୋ ଏହି କାହାଣୀ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଆଜିଠାରୁ ୫ବର୍ଷ ତଳର କଥା ଯାହା ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆଜି କହୁଛି । ଆମ ଘର ଆଗରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ରୁହନ୍ତି । ସେହି ପରିବାର ୩ ଜଣ ଝିଅ ରୁହନ୍ତି । ବଡ ଝିଅ ଏତେ ଖାସ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ତା ତଳ ବାଲା ମସ୍ତ ମାଲ । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଟିକେ ଛୋଟ ଲାଗେ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତା ଆଡେ ଧ୍ୟାନ ଦିଏ ନାହିଁ । ବେଳେ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ହସି ଦିଏ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ତା ଦୁଧ ବଡ ବଡ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ବଡ ହେଇଗଲାଣି । ଏବେ ମୁଁ ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଏମିତି କଣ କଲେ ସେ ନିଜେ ନିଜେ ଏସବୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଯିବ । ଦିନେ ମୁଁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲି ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଗୋଟେ ମୁଭିର ସିଡି ନେବା ପାଇଁ ଆସିଲା । ସେତେବେଳେ ୪ଜି ନଥିଲା ତେଣୁ ଘରେ ଡିଭିଡି ରେ କ୍ୟାସେଟ ପକେଇ ମୁଭି ଦେଖା ହୁଏ । ସେ କହିଲା ମୁଁ ବିବାହ ମୁଭି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି, କଣ ତୁମେ ଆଣିଦେବ କି ? ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି କାଲି ନେଇ ଆସିବି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ସିଡି ସବୁ ଦେଖେଇ କହିଲି ଏହା ଭିତରୁ କିଛି ଦରକାର ଅଛି ଯଦି ନେଇ ଯାଏ । ସେ ଚେୟାର ବସି ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ସିଡି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ସେ ସିଡି ଦେଖୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାର ଯବାନୀକୁ ଦେଖି ମନେ ମନେ ତାକୁ ଗେହୁଁଥିଲି । ଆଉ ସେତେବେଳେ ମୋତେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର କାହାଣୀ ମନେ ପଡିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅଫିସରେ ଫ୍ରି ଥାଏ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ର ପ୍ରିଣ୍ଟ ବାହାର କରି ନେଇ ଆସି ରାତିରେ ଆରମରେ ପଢେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ରପ୍ରିଣ୍ଟ ସେଇ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖି ଦେଇଥିଲି । ତାର ଯବାନୀ ଦେଖି ମୋତେ ନିଶା ହେଇଗଲା, ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯିବାରୁ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ଚାଲିଗଲି । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲି ଦେଖିଲି ତା ହାତ ରେ ସିଡି ଅଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ର ପ୍ରିଣ୍ଟ ଯାହାକୁ ସେ ପଢଉଥିଲ ।

ସେ ଯେମିତି ଜାଣିଲା କିଏ ଆସୁଛି, ସେ ତୁରନ୍ତ ସେ ପେପର କୁ ଥୋଇଦେଲା ଏବଂ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ହସି କହିଲା ମୁଁ ଏ ସିଡି ନେଇ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏ ଏଇ ଷ୍ଟୋରି ବୋଧେ ପଡି ସାରିଛି ଆଉ ମୁଁ ନିସ୍ପତି ନେଲି ତାକୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ୟେ ଠିକ ଉପାୟ । ଯଦି ତାକୁ ଡେଲି ଗୋଟେ ଏମିତି ଗିହା ଗୁହି କାହାଣୀ ମିଳିଯାଏ ସେ ଆପେ ଆପେ ବିଆ ମେଲେଇ ଦେବ । ଆଉ ମୁଁ ସବୁଦିନ ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଆଣିଲି ଆଉ ଟିକେ ଶୁଣ ଶାନ ଦେଖି ତା ରୁମ ରେ ସେ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପକେଇ ଦେଇ ଆସେ ।

ପ୍ରଥମ ଦିନ ମୁଁ ଭାବିଲି ଚାଲ ଦେଖିବା ଏ କେମିତି ରିଆକଟ କରୁଛି, ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ମୁଁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖିଲି ଯେମିତି ପେପର ପଡିଛି ଆଗ କୁ ପଛକୁ ଦେଖି ଚୁପ ଚାପ ଷ୍ଟୋରି ଲେଖା ଥିବା ସେ କାଗଜ କୁ ଉଠେଇ ନେଇଗଲା । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ୟାକୁ ଗରମ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବାରେ ମଜା ଆସୁଛି । ଏମିତି ମୁଁ ଲଗାତର ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ କରିଲି । ଆଉ ସେ ବି ଜାଣି ଯାଇଥିଲା ତା ପାଇଁ ଏ ଷ୍ଟୋରି ମୁଁ ରଖୁଛି ବୋଲି । ଦିନେ ମୋ ବଡ ମାମୁଁ ଆସିଲେ ଏବଂ ମା କୁ କହିଲେ ଚାଲ ମୋ ସହ ନୂଆ ଘରକୁ, ମା ମାମୁଁଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି ଏବଂ ମୋତେ ପରେ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲା ।

ମୁଁ ସେଇ ସମୟ ରେ ମୋର କିଛି କାମ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଯାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ,ସେଦିନ ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ଅଫିସରୁ ଛୁଟି ନେଇ ଆସିଲି, ସଂଯୋଗ ବଶତଃ ମୁଁ ସେଦିନ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲି । କାମ ସାରି ମୁଁ ମୁଭି ଦେଖୁଥିଲି, ସେଦିନ ଗୋଟେ କାମୁକତା ଝିଅର ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଟେବୁଲ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇଥିଲି, ସେ ସେହି ସମୟ ରେ ଆସି ଗଲା ଏବଂ କହିଲା କେଉଁ ମୁଭି ଦେଖୁଛ ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ବସି ଦେଖ ନିଏ । ସେ ବି ମୋ ସହ ବସି ମୁଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଫୁଣି ମୋ ନଜର ତା ଉପରେ ଯେତେବେଳେ ପଡିଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ବାରମ୍ବାର ସେ ଷ୍ଟୋରି ର ପେପର କୁ ଲକ୍ଷ କରୁଛି ।

ସେତେବେଳେ ମୋ ମୋବାଇଲ କଲ ଆସିବାରୁ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଯାଇ କଥା ହେଇ ଆସିଲି । ପାଖା ପାଖି ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ଆସିଲି, ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଟେବୁଲ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇଛି, ସେହି ସମୟରେ ତା ପିଠି ମୋ ଆଡକୁ ଥିଲା,ମୁଁ ଧିରେ ପାଦକୁ ଚାପି ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେ ସେ କାହାଣୀ କୁ ପଢୁଛି, ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିଆ ହେଲି…..  ତାପରେ ମୁଁ ଆବାଜ କଲି ତାକୁ ଯେମିତି ଲାଗିବ ମୁଁ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସିଲି ଗଲି ।  ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆସି ବସିପଡିଲା ପୂର୍ବ ପରି କିନ୍ତୁ ଏବେ ବି ତା ହାତରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଥିଲା । ମୁଁ ବି ମନେ ମନେ ହସି ବେଡ ଉପରେ ଆସି ବସିପଡିଲି, ଏବଂ ମୁଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାକୁ ଯେମିତି ଲାଗିବ ମୁଁ କିଛି ଦେଖି ନାହିଁ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ହାତରେ ପେପର କୁ ଦେଖି ପଚାରିଲି ଏ କଣ? ପ୍ରଥମେ ସେ ତାକୁ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତା ହାତ ରୁ ପେପର ନେଇ ଆସି ଖୋଲି କରି ଦେଖିଲି, ଏବଂ ତାଆଡକୁ ଚାହିଁଲି । ସେ ଡରରେ ଚୁପ ଚାପ ବସି ମୁଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମକୁ ଏମିତି ଷ୍ଟୋରି ଭଲ ଲାଗେ? ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଏବେ ଛୋଟ ଅଛି ତୁମେ ଏସବୁ ପଢିବା କଥା ନୁହେଁ । ସେ କହିଲା କି ମୁଁ ଏତେ ଛୋଟ ନୁହେଁ, ମୁଁ ସବୁ ବୁଝିପାରେ, ତୁମେ ମୋତେ ତ ଏହା କୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଦିଏ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯଦି ସବୁ ବୁଝୁଚ ତାହାଲେ କୁହ ଏବେ ଷ୍ଟୋରି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ସେ ହସି କରି କହିଲା ଭଲ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ବସ ଭଲ ଲାଗିଲା… ଆଉ କିଛି ଲାଗିଲା ନାହିଁ ? ସେ ଓଠକୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି କହିଲା ନା ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ସତକୁ ସତ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରିବ? ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲାଇ ନାହିଁ କଲା । ସେ କହିଲା ମୋତେ ଡର ଲାଗିବା। ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯଦି ଡରିବ ତାହାଲେ କେବେବି ୟା ମଜା ନେଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ଅଛି କିଛି ଭୁଲ ହେବା ପାଇଁ ଦେବି ନାହିଁ । ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖି କହିଲା ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ କେମିତି କରିବ?

ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଏ କଥା କୁହ ତୁମ ମା କେତେବେଳେ ଆସିବେ? ସେ କହିଲା ସେ ଟିକେ ପାଖ ପିଉସୀ ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛି ଆସିବା ପାଇଁ ୨ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିବ । ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି, ସେହି ସମୟ ରେ ସେ ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଆପଣ ମାନେ ଏ କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମ ସାର୍ଟ ଖୋଲି ଦିଅ ସେ କହିଲା ନା ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିବ । ପ୍ରଥମେ ଏ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ଖେଳକୁ ମୁଁ ଆରମ୍ଭ କଲି, ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଦେହକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ ଓଠ କୁ କିସ କଲି । ସେ ଏକଦମ ଜୋରେ ଜୋରେ ନିଶ୍ଵାସ ନେଉଥାଏ, ତାକୁ ବି ମଜା ଆସିଗଲା । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କରି ଚାଲିଲୁ ।

ତାପରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ତା ଦୁଧରେ ରଖି ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି, ତାକୁ କିଛି କିଛି ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଗୋଟେ ଝଟକା ରେ ତା ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି । ଦେଖିଲି ତା ଦୁଧ ବର୍ତମାନ ଛୋଟ ଛୋଟ ଥିଲା ଏବଂ ତା ପିଂକ କଲର ନିପଲ ଠିଆ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁସିଲି । ଏହା ଦ୍ଵାରା ତାକୁ ବୋଧେ ଆହୁରି ମଜା ଆସିଗଲା । ସେ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ସାଥିରେ ଧିରେ କରି ତାର ଜିନ୍ସ ର ବଟନ ଖୋଲିଦେଲି । ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଚଡି ଉପରୁ ତା ବିଆ କୁ ଆଉଁସିଲି ।

ସେ ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା,ମୁଁ ତା ଜିନ୍ସ ଖୋଲିଦେଲି । ଏବେ ସେ ମୋ ଆଗରେ କେବଳଚଡି ଥିଲା ଏବ୍ବୋଙ୍ଗ ତା ଆଖିରେ ନିଶା ଭରି ରହିଥିଲା । ତାକୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସେ ବହୁତ ପିଇ ଦେଇଛି । ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବି ଖୋଲିଦେଲି,ବିଆ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା ଏବଂ ବିଆ ଚାରିପାଖେ ବ୍ରାଉନ କଲର ବାଳ ବହୁତ କମ ଉଠିଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ତା ବିଆ ବିଲକୁଲ ପିଂକ ରଙ୍ଗର ଥିଲା । ଯେମିତି ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତା ବିଆ ରେ ରଖିଛି ସେ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ହାତରେ ଟିକେ ମସାଜ କରିଛି ସେ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏବଂ ଶିହରଣୀ ରେ ତାର ଶରୀର କମ୍ପି ଉଠୁଥିଲା ସେ ତା ଦୁଧ କୁ ନିଜେ ନିଜେ ଚିପି ପକାଉଥିଲା ।

ଆଉ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଉପରେ ମୋ ଜିଭ ରଖି, ବିଆ ର ପିଙ୍କ ଓଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା ମୁହଁରୁ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆବାଜ ଆସୁଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ତାର ହୃଦୟର ସ୍ପଦନ ବହୁତ ବଢି ଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ତାର ବିଆ ରେ ପୁରେଇଛି ସେ ଚିହିକି ଉଠିଲା । ସେତେବେଳେ ମୋତେ ସ୍କୁଟି ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁ ଶୁଭିଲା ।  ମୁଁ ଝରକାରେ ଦେଖିଲି ତା ମା ଆସିଗଲେ । ସେ ଏହା ନଜାଣି ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଥାଏ, ପାଣି ବାହାରକୁ ଆସିଥିବା ମାଛ ପରିକା ଛଟପଟ ହଉଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତା କାନରେ କହିଲି ତୁମ ଆସି ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଲା – ପ୍ଳିଜ ଜଲ୍ଦି ମୋର ଡିଶ୍ଚାର୍ଜ କରିଦିଅ । ଏବେ ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁ ନାହିଁ । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ଆଙ୍ଗୁଳି କୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାକୁ ଆଗ ପଛ କଲି । ଏବଂ ତା ଓଠକୁ ଚୁମିବାରୁ ସେ ଡିଶ୍ଚାର୍ଜ ହେଇଗଲା । ତାପରେ ସେ ଗୋଟେ ଝଟକାରେ ଉଠି ତା ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଦେଲା। ଆଉ ଯିବା ସମୟରେ ମୋତେ କିସ କରି ଗଲା । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ଏମିତି ସୁଖ ଦୁନିଆ ରେ ଅଛି ବୋଲି, ଆଜି ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖେଇଳ ।

କିନ୍ତୁ ତୁମ ପାଇଁ ମୁଁ ଆଉ ଏମିତି ଗୋଟେ ଦିନ ଖୁବଶୀଘ୍ର ନେଇ ଆସିବି । ଏବେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କେମିତି ଶାନ୍ତ କଲା ଆଗକୁ ଆଉଏକ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିବି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁଛି ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved