Office Ra Saha Karamachari Jhia Saha Sex

Office Ra Saha Karamachari Jhia Saha Sex

ଅଫିସର ସହ କର୍ମଚାରୀ ଝିଅ ସହ ସେକ୍ସ

Office Ra Saha Karamachari Jhia Saha Sex   ମୋର ଏହି ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ତାପରେ ଆଗ ବଢି ହେୟଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଲେଖୁଛି । ମୋ ନାଁ ଗଗନ, ବୟସ 28ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଠିକ ଠାକ ଅଟେ । କଲେଜ ସମୟରେ ମୁଁ ବହୁତ ଲାଜକୁଲା ଥିଲି । କେବେ ବି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ ନିବିଡ ଭାବେ ବନ୍ଧୁତ୍ଵ କରି ନାହି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେହେତୁ ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ର ଥିଲି ତେଣୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିଥିଲି ।

ମୋତେ ବି ସେମିତି ମୋ ପସନ୍ଦର କେହି ମିଳିନଥିଲେ ଯିଏ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପରି ଭଲି ନହେଉ ପଛେ କିନ୍ତୁ ଭଲ ବିଚାର ରଖୁଥିବ ଓ କୋମଳ ହୃଦୟ ଥିବା ଝିଅଟିଏ ମୋତେ ଦରକାର ଥିଲା । ମୁଁ ଖୋଲା ମନ ଓ ସତ କହୁଥିବାରୁ ମୋ ମନକୁ ଯାହା ଆସେ ମୁଁ ସେଇଆ କହି ଦିଏ । ଆଉ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କାହାକୁ ଏମିତି କୁହେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ମୋ କଥା ସହି ପାରନ୍ତି ।

ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତ୍ଵରୁ ଟିକେ ଆଗ ଯାଇ ପ୍ରେମ ବିଷୟ କଥା ବଢିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଶାରୀରିକ ଭାବେ କାହାକୁ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଦେଇ ନାହି । ନା ମୁଁ କାହାକୁ ମଉକା ଦେଇଛି ନା କାହାର ଫାଇଦା ଉଠେଇଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଭଲରେ ବୁଝିପାରିବାରେ ମୁଁ ଭୁଲ କରୁନଥିଲି । ତାଙ୍କର କଣ ଆବଶ୍ୟକ, ସେ କଣ ଚାହାନ୍ତି, କି ସେ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କର ଭାବନାକୁ ବୁଝିପାରେ ।

ମୋର ପଢା ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମୁଁ ମୋ କାମକୁ ବହୁତ ମନ ଲଗେଇ କରେ । ମୋର ସେମିତି କିଛି ବିଶେଷ ସଉକ ନଥାଏ । ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବି ମୋର ଥାଏ, ସମସ୍ତ ସହ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ହସ ଖୁସିରେ କଥା ହୁଏ । ମୋ ଅଫିସରେ ଗୋଟେ ଝିଅବି ଥିଲା ।

ସେ ଟିକେ ନଟ ଖଟ ଟାଇପର ଝିଅ, ସେ ସବୁବେଳେ ଫ୍ରେସ ରହି କାମ କରେ ଓ ଜୋସରେ ବହୁତ ଜଳଦୀ କାମ ସାରିଦିଏ । ସେ ତାର କାମ ବହୁତ ଭଲରେ କରେ । ତା ସହ ସହିତ ମୋର ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ହେଇଯାଇଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ମନ ଲଗେଇ କାମ କରୁ ଫ୍ରି ଟାଇମରେ ହସ ଖୁସିରେ କିଛି ମିଠା ମିଠା କଥା ହେଇଯାଏ ।

ଏଇ ଭିତରେ କିଛି ଦିନ କିଛି ମାସ ବିତି ଗଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ବହୁତ ଉଦାସ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ସେଇ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁତା ସହ କଥା ହେଲି । ସେ କହିଲା ତାର ବାପା ମା ତାକୁ ଅନ୍ୟ କେଉଁଠି ଜବ କରିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି । ତାର ବାପା ମାଙ୍କୁ ଏଠିକା ଦରମା ଠିକ ଲାଗୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତାର ଏଠୁ ଜବ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବାପା ମା ଙ୍କ କଥା ମାନିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ତାକୁ ଏଠି ଆଉ ତିନି ମାସ ରହି ଯିବାର ଥିଲା, ତାର ଯିବାର କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଲାଗିଲା । କାରଣ ତାକୁ ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭଲପାଇ ବସିଥିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ଆମେ ଅଫିସ କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲୁ । କାମରୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ବସିଥିଲୁ । ଡ୍ରାଇଭର ଆଗରେ ବସିଥିଲା । ସେ ଉଦାସ ହୋଇ ବସିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଆଖି ରେ ପଲକ ନପକେଇ ଦେଖୁଥିଲା ।

ମୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି ଏ ଆଉ ମୋତେ ପସନ୍ଦ କରୁ ନାହିଁ ତ ? କିନ୍ତୁ ମୋ ଭିତରେ ମୁଁ ସାହସ ଜୁଟେଇ ପାରୁନଥିଲି ତାକୁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ । ଆଉ ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟାର ବାଟ ଥିଲା । ଅଚାନକ ଗାଡିର ବ୍ରେକ ଲାଗିଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ଆଗକୁ ଝୁଙ୍କି ପଡିଲୁ । ମୋର ହାତ ତାର ହାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ତାର ହାତ ସେମିତି ରଖିଛି ।

ଆମେ ଠିକ ହୋଇ ବସିଲୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ହାତ ଉଠେଇଲି ନାହିଁ । ସେ ତାର ହାତକୁ ମୋଡି ଦେଲା ଯେମିତି ମୁଁ ତାର ହାତକୁ ଭଲରେ ଧରି ପାରିବି । ବାସ… ତାପରେ ବାକି ରାସ୍ତା ତାର ହାତକୁ ମୋ ହାତରେ ନେଇ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ ଚାହିଁ ଚାଲିଗଲା । ଏହା ପରେ ଆଉ ଦୁଇଦିନ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ ଦେଖିବା, ହସିବା, ଆଖିରେ ଆଖିରେ ତୀର ମାରିବା, ଛୁଇଁ କରି ଚାଲିଯିବା ଏଇଥିରେ ଚାଲିଗଲା ।

ଫୁଣୀ ତୃତୀୟ ଦିନ କୌଣସି କାମରେ ସେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲା । ସେତେବେଳେ ମୋ ରୁମରେ କେହି ନଥିଲେ ସମସ୍ତେ ୮ଟା ପରେ ଆସିବେ ।  ଆମେ କାମ ବିଷୟରେ କଥା ହେଇ କାମ ଶେଷ କରି ଦେଲୁ । ସେ ହସି ଦେଇ ଚାଲିଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଦୁଖୀ ହେଲି ଆଗ ଡୋର ଖୋଲା ଥିବା କାରାଣରୁ ମୁଁ ତାକୁ ଛୁଇଁ ପାରୁନଥିଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରି କହିଲି – ତୁମେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସିଥିଲ ମୁଁ ତୁମକୁ ଟିକେ ବି ପାଣି ଯାଚି ପାରିଲି ନାହିଁ ।

ସେ କହିଲା – ଏ ଘର ତ ଅଲଗା ଘର ନୁହେଁ, ନିଜ ର ତ ଘର !

ସେ ଏତିକି କହି ନିଜେ ନିଜେ କିଚେନକୁ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବି ତାର ପଛରେ ଗଲି । ତାକୁ ପଛ ପଟୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଦେହ ରେ ଲଗେଇ ଦେଲି । ମୋର ଏଇ ହରକତକୁ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା ।  ମୁଁ ଧୀରେ କରି ତା ହାତରୁ ପାଣି ଗାଲ୍ସ କୁ ଆଣି ଅଲଗା ରଖି ଦେଲି ଆଉ ତାକୁ ଜୋର କରି ମୋ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲି ।

ସେ ବି ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା । ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଛାତିର ସ୍ପଦନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ପୁରା ଦେହରେ ଗୋଟେ କରେଣ୍ଟ ଦଉଡୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଗାଲକୁ ପାଗଳଙ୍କ ପରି ଚୁମି ଯାଉଥିଲି । ତାପରେ ଓଠର ପାଳି ଆସିଲା । ତାର ଓଠକୁ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ଛୁଇଁଲି । ମୋର ଓଠକୁ ତାର ଓଠ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ବହୁତ ଧିରେ କରି ତାର ତଳ ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ରଖି ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଧିରେ ଧିରେ ତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ଫୁଣି ତାର ଓଠକୁ ମୁଁ ଦାନ୍ତରେ ହାଲକା ଭାବେ କାମୁଡି ଦେଲି । ସେ ମୋ ପ୍ରେମର କାମନାରେ ବଶୀଭୂତ ହୋଇ ସେ ବି ମୋତେ ତାର ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୋର ଓଠ ସାଥିରେ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋର ହାତକୁ ତାର ମୁଣ୍ଡରୁ ଆଣି ତାର ଛତି ଉପରେ ରଖିଲି । ତାର ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧକୁ ମୋ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଫୁଣି ଧିରେ କରି ତତାର ଦୁଧ ଉପରେ ପ୍ରେସର ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋର ହାତକୁ ଧରି ଜୋରେ କରି ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ମାଡି ଦେଲା । ମୁଁ ବି ତାର ସହମତି ପାଇଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ତାର ବେକକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ ଓ ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପି ମୁଁ ତାକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରାଉଥିଲି ।

ଫୁଣି ମୋର ଡାହାଣ ହାତକୁ ଧିରେ କରି ପେଟ ଦେଇ ତଳକୁ ନେଇ ତାର ସାଲୱାର ର ଡୋର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚେଇ ଦେଲି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କୌଣସି ଝିଅର ଏହି ବସ୍ତ୍ରକୁ ଜାନୁଥିଲି, ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି ହାତ ଭିତରକୁ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ତାର ଡୋରକୁ ଖୋଜିଲି ସେଇ ଗଣ୍ଠିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ବୁଝା ପଡୁନଥିଲା ।

ସେ ହସି ଦେଲା ଓ ମୋର ହାତ ଡୋର ର ଗଣ୍ଠି ଉପରେ ଲାଗିଗଲା । ତାର ଡୋର ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ମୋର ହାତ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟିର ଇଲାଷ୍ଟିକ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା । ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କରି ମୁଁ ମୋର ଆଙ୍ଗଠିକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପୁରେଇଲି । ତାପରେ ମୋର ପୁରା ହାତ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ମୋ ହାତ ଥରୁଥିଲା ତଥାପି ମୁଁ ଭିତରେ ମୋ ହାତକୁ ଭିତରେ ବୁଲେଇଲି ।

କିଛି ବାଳର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ବାଳ ଚାରିପଟେ ମୁଁ ହାତ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ଟିକେ ଆଗକୁ ଯିବା ପରେ କାମ ରସରେ ଭିଜି ଯାଇଥିବା କୋମଳ ପାଖୁଡା କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଲି । ମୋର ପୁରା ହାତ ସେଇ କାମ ରସରେ ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ସେଇ ପାଖୁଡାକୁ ଆଉଁସି ଭିତରେ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି ।

ସେ ତଡପି ଉଠିଲା ଏବଂ ମୋ ହାତକୁ ଜୋରେ କରି ଧରି ପକେଇଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ କରି ଆଉ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭିତରେ ପଶେଇଲି । ସେ ତାର ଜଙ୍ଘକୁ ଜାକି ଦେଲା ଓ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ଏକ ଅଜବ ଗରମ କୁ ଅନୁବଭ କରିଲା । ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଭିତର ବାହାର କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ହାଲକା ହାଲକା ସିତସ୍କାର ମାରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଫୁଲି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାର ବିଆରେ ଲଗେଇ ତାର କାମରସରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିକୁ ଭିଜେଇ ଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିକୁ ବିଆର ଦ୍ଵାରରେ ପୁରା ରଗଡିଲି । ଆଉ ତା ବିଆରୁ କାମ ରସ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଥାଏ । ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ହାଲତ ଦେଖି କରି ତାକୁ ଇସାରରେ ପଚାରିଲି, ସେ ତାର ଆଖିକୁ ତଳକୁ କରି ମୋତେ ଆହୁରି ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved