ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ସହ ରାତି ଅଧିଆ ଖେଳ Padisha Ghara Jhia

ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ସହ ରାତି ଅଧିଆ ଖେଳ

Padisha Ghara Jhia Saha Rati Adhiaa Khela

Padisha Ghara Jhia Saha Rati Adhiaa Khela – ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାମ ଲିଲୁ, ଘର ଠିକଣା କହିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଠିକ ମନେ କରୁ ନାହିଁ, ହୁଏତ କିଏ ଆମ ଗାଁ ଲୋକ ପଢୁଥିବା ତେଣୁ ଠିକଣାକୁ ମୋର ଗୋପନ ରଖୁଛି । ମୋ ହାଇଟ ୫ଫୁଟ ୮ଇଞ୍ଚ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଏବଂ ଫିଗର ଫିଟ ଅଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବି ଆପଣମାନଙ୍କ ପରି ଏହି ୱେବସାଇଟ ର ପାଠକ ଅଟେ । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ କାହାଣୀ ଭିତରକୁ ଯିବା । Odia Sex Padisa Gaha Jhia Saha

ଥରେ ମୁଁ ମୋ ଅଜା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି । ଅଜା ଘର ଆଗରେ ଗୋଟେ ଘର ଥାଏ ଆଉ ସେଇ ଘରେ ଗୋଟେ ମସ୍ତ ମାଲ ରୁହେ । ନାଁ ଟି ତାର ନିରୁ ସେ ଦେଖିବା ତୋଫା ଗୋରା । ତାର ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୧୯ ବର୍ଷ ଏବଂ ତାର ଫିଗର ମସ୍ତ ଅଟେ । ତାର ଦୁଧ ବେଶୀ ବଡ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ତାର ପତଳା ଶରୀର ଅନୁସାରେ ଠିକ ଅଛି । ତାର ଗାଣ୍ଡି ବେଶୀଟେକି ହେଇ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ନିରୁ ହଟ ମାଲ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ କ୍ୟୁଟ ମାଲ୍ । ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଯେତେବେଳେ ଲାଇନ ମାରିଲି ସେ ବେଶୀ ଭାଉ ଖାଇଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ବେଶୀ ଚେଷ୍ଟା କଲି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମାମୁଁ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲି ମାମୁଁ ଘର ଛାତ ଉପରେ ଘର ହୋଇଥିଲା ଆଉ ନିରୁ ଘର ଛାତ ଉପରେ ବି ଘର ହେଇସାରିଥିଲା ।

ମୁଁ ଲାପଟପ ନେଇ ମାମୁଁ ଘର ଉପର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ଘର ଭିତରୁ କବାଟ ଦେଇ ଫିଲ୍ମି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲି ଅଚାନକ ନଜର ପଡିଲା ନିରୁ ମୋତେ ଦେଖୁଛି ଝରକା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ । ମୁଁ ଫିଲ୍ମି ବନ୍ଦ କରି ତାକୁ ଲାଇନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଇସାରା ଇସାରା ରେ ଟିକେ କଥା ହେଉଥିଲି କିନ୍ତୁ ତା ମମ୍ମି ଆସିବାରୁ ସେ ଛାଲିଗଲା । ସେ ଚାଲିଯିବାରୁ ଆଉ ମୋ ମନ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଲାପଟପ ଅନ କଲି ଏବଂ ହେଡଫୋନ ଦେଇ ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ସାରିଥିଲା ।

ମୁଁ ପର୍ଣ୍ଣ ଦେଖୁଥିଲି ଅଚାନକ ତାକୁ ଫୁଣି ଦେଖିଲି, ତାକୁ ଦେଖି ମୋତେ ମଜା ଆସିଗଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ବେଡ ସିଟରେ ନିଜକୁ ଘୋଡେଇ ଦେଇ ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ କଳ୍ପନା କରି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖୁଛି ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ବନ୍ଧ କରିଦେଲି କାରଣ ସେ ଯେମିତି ମୋତେ ଖରାପ ନଭାବୁ, ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଇସାରା ଇସାରାରେ ତାକୁ ଫୋନ ନମ୍ବର ମାଗିଲି । ସେ ଗୋଟେ କାଗଜରେ ତା ନମ୍ବର ଲେଖି ମୋ ବିଲିଡିଙ୍ଗ ଆଡକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା । ମୁଁ ବାଳକନୀ ରୁ ଯାଇ କାଗଜ ଉଠେଇଲି ତାର ନମ୍ବରକୁ ସେଭ କରି ତାକୁ ୱାଟସ୍ଆପରେ ମେସେଜ କଲି ଏବଂ ତାକୁ ଇସାରା ଦେଇ କହିଲି ମୋବାଇଲ ଚେକ କରିବାକୁ କହିଲି ।

ସେ ମୋତେ ରିପ୍ଳାଏ ଦେଲା ଏବଂ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଚାଟ କାରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । କଥା କଥାରେ ମୁଁ ତାକୁ ଜଣେଇଦେଲି ଯେ ମୁଁ ତାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ । ସେ ବି ମୋତେ କହିଲା ସେ ବି ମୋତେ ପସନ୍ଦ କରେ । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାକୁ ଆଇ ଲଭ ୟୁ କହିଦେଲି । ସେ ମୋତେ ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଠୁ କହିଲା ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ତାକୁ ତ ଆଉ ସିଧା ଗେହିଁବା ପାଇଁ କହି ହବ ନାହିଁ ତେଣୁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମକୁ କିସ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ମନ ହେଉଛି  । ସେ କହିଲା କି କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କର, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏତେ ଦିନ ହେଲା କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ରହିଥିଲି ହେଲେ ଆଉ ହେଉ ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ କହିଲା ହଉ ମୁଁ ଦେଖୁଛି କଣ କରି ହେଉଛି । ମୁଁ ଖୁସି ହେଇ ତାକୁ ଚାଟରେ କିସ ଷ୍ଟିକର ପଠେଇଲି ।

ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ତାର ମେସେଜ ଆସିଲା କି ସେ ରାତିରେ ଉପର ଘରେ ଏକା ସୋଇବ । ମୁଁ ବି ମାମୁ ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଦେଲି ଉପରେ ଭଲ ନେଟୱର୍କ ଆସୁଛି ଆଉ ମୋତେ ଲାପଟପରେ କିଛି କାମ କରିବାର ଅଛି ତେଣୁ ମୁଁ ଉପରେ ଶୋଇବି । ମୁଁ ଖାଇ ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଆଉ ତାର ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଲି । ପାଖା ପାଖି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସେ ବି ଖାଇ ଚାଲି ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କୁହ ଏବେ କେମିତି କଣ କରି ହେବ । ସେ କହିଲା ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କର ସମସ୍ତେ ସୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ । ୧୦ ପାଖା ପାଖି ସମସ୍ତେ ସୋଇ ପଡିଲେ ସେ କହିଲା ଗୋଟେ ଉପାୟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ରିକ୍ସ ଅଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ କୁହ ମୁଁ ରିକ୍ସ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । ସେ କହିଲା ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲ, ଆମ ଦୁଇଘର ଛାତ ମଝିରେ ୪ ଫୁଟର ଦିଷ୍ଟାନ୍ସ ଅଛି । bf Gf odia Sex Story

ଏବେ ସେ ଯାହା କହିଲା ସତରେ ତାହା ରିକ୍ସ ଥିଲା । ସେ କହୁଥିଲା ଗୋଟେ ପଟା ପକେଇ ମୁଁ ଆମ ବାଳକୁନିରୁ ତାଙ୍କ ବାଲକୁନିକୁ ଯିବି ଆଉ ତାକୁ କିସ କରି ଆସିବି । ମୁ ଗୋଟେ ୬ ଫୁଟିଆ ପଟା ମାମୁଁ ଘରେ ଥୁଆ ହେଇଥିଲା ଖଟ ହବା ପାଇଁ, ତାକୁ ପକେଇଲି ଆଉ ସେଥିରେ କେହିବି ଆରମରେ ଯିବା ପାରିବ । ମୁଁ ଚାରି ଆଡେ ଦେଖିଲି, ଅନ୍ଧାର ଥିଲା ତେଣୁ ଡର କମ ଥିଲା କେହି ଦେଖିବାର । ମୁଁ ସେପଟକୁ ଯାଇ ସେ ପଟାକୁ କାଢି ସେପଟେ ରଖି ଦେଲି । ଏବେ ମୁଁ ଆଉ ସେ ତାର ରୁମ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲୁ ।

ମୁଁ ଯେମିତି ଯାଇଛ ତାର ରୁମର କବାଟକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଏବଂ ତାକୁ କାନ୍ଥକୁ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ତାକୁ ଜୋରଦାର କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ସେ ବି ଗରମ ଥିଲା ତେଣୁ ମୋତେ ସେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ତାର ବେକ ଓ ତାର ଚାରି ପଟେ କିସ କାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ସେ ମସ୍ତ ହେଇକରି ସିତସ୍କାର ମାରିବା ରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋର ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ତା ଉପରକୁ ଚଢି ଗଲି । ସେ ବୁଝିସାରିଥିଲା ମୁଁ କଣ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି, ସେ ମୋତେ କହିଲା କିସ କରିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା କିସ କଲ ଏବେ ଯାଏ ସେ ସବୁ ପରେ କେବେ …. ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଛା ହଉ ଭଲରେ କିସ କାରିବା ପାଇଁ ଦିଅ । ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି କିନ୍ତୁ କେବଳ କିସ । ମୁଁ କହିଲି ଓକେ । ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ତାର ଓଠକୁ କିସ କରି ତାର ବେକକୁ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । କିସ କରିବା ସମୟରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ସେ ମୋର ହାତକୁ ହଟେଇ ଦେଲା । ଏବେ ମୁଁ ଫୁଣି ଥରେ ତାକୁ କିସ କରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି ଏବଂ ମୋ ହାତକୁ ତାର ଦୁଧ ଉପରକୁ ନେବାରେ ଲାଗିଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାର କାନ ପାଖରେ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ତାକୁ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ସେ ତାର ହାତକୁ ଢିଲା କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୁଁ ଟିକେ ଜୋର ଦେଇ ମୋ ହାତକୁ ତାର ଦୁଧ ଉପରକୁ ନେଇ ଗଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମଜାରେ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ତାର କପଡା ଉପରୁ ତାର ଦୁଧକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମସ୍ତିରେ ଶିତ୍ସକାର ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାର ଟପ୍ସକୁ ଉପରକୁ କରିଦେଲି ଏବଂ ବ୍ରା କୁ ସାଇଡ କରି ତାର ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲ । ତାର ଛୋଟ ଛୋଟ ନିପଲ ଚୁଚୁମୁଥିଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ତାର ସେଇ ଛୋଟ ଦୁଧ ରେ ଯୋଉ ମଜା ଥିଲା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ରେ ସେ ମଜା ମୁଁ କେବେ ପାଇନି । ତାର ଦୁଧ ମୋତେ ମିଠା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ତାର ଅନ୍ୟ ଦୁଧଟିକୁ ମୋର ହାତରେ ଧରିଲି ଓ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି । ମୋତେ ମଜା ଆସୁଥିଲା । Kunari Jhia Saha Sex Story Odia

ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁଁ ତାର ଲୋୟର ତଳେ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ପୁରେଇ ତାର ବିଆକୁ ସୁଲେଇବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଟିକେ ରାଗି ଯିବାର ଦେଖି ମୋତେ ଆହୁରି ମଜା ଆସିଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି କିସ କରିଚାଲିଲି । ସେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକା ଗରମ ହେଇ ସାରିଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ମୋର ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତାର ବିଆ ଭିତରେ ପଶେଇ ଦେଲି ଏବଂ ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାର ବିଆ ପୁରା ଟାଇଟ ଥିଲା ଏବଂ ଟିକେ ଓଦା ବି ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ ସିତସ୍କାର ନେବାରେ ଲାଗିଲା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ଏବେ ତାର ଲୋୟର ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ମୁଁ ଏବେ ଆଉ ଅଧିକ ଡେରି କରିବା ଠିକ ଭାବିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟ କଲି ଏବଂ ଗୋଟେ ଧକାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ତାର ମୁହଁକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି କେହି ଯେମିତ ନଶୁନ୍ତି । ଏବେ ମୁଁ ଧକା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ଆଉ ସେ ବି ମଜା ନେଇ ଚାଲିଥାଏ । ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଝଡି ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରୁ ବାହର କରି ଖଟ ସାଇଡରେ ମୋର ସବୁ ରସ ଢାଳି ଦେଲି । ମୁଁ ତାକୁ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରି ସୋଇଗଳଲି ପାଖା ପାଖି ୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆମ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ଯେମତି ଯାଇଥିଲି ସେମିତି ମୋର ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଏବେ ମୁଁ ଯେବେ ଯାଏ ସେକ୍ସର ମଜା ନିଏ । Padisha Ghara Jhia Saha Rati Adhiaa Khela

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved