Phani BatyaRe Bou O Mora Sampark Badaligala

Phani BatyaRe Bou O Mora Sampark Badaligala ଫନି ବାତ୍ୟାରେ ବୋଉ ଓ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ବଦଳିଗଲା

Phani BatyaRe Bou O Mora Sampark Badaligala ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁଁ ଲିଟନ ଘର ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି । ମୋର ଏ କାହାଣୀ ଟି ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି । ମୁଁ ଏବେ +୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଛାତ୍ର । ବାତ୍ୟା ଫନି ଝଡରେ କେତେ କାହା ଘର ଭାଙ୍ଗି ମଣିଷକୁ ନିରାଶ କରି ଚାଲିଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏ ଅଦିନିଆ ବାତ୍ୟାରେ ମୋ ଜୀବନର ବୈଶାଖ ତାତି ଶୀତଳ କରିଦେଲା । ସେଦିନ ଝଡ ତୋଫାନ ରାତିକୁ ମୁଁ କେବେ ବି ଭୁଲିପାରିବି ନାହିଁ । ଯେବେ ଠାରୁ ମୁଁ ମୋବାଇଲ ଧରିଛି ମୁଁ ବିପି ଦେଖିବା ଓ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା କେବେ ବନ୍ଦ କରି ନାହିଁ । ସବୁଦିନ ମୁଁ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ହେଉ ପଛେ ମୁଁ ବିପି ଦେଖେ । Odia maa pua sex story

ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ରେ ମୋତେ ପାରିବାରିକ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା ପାଇଁ ଭଲ ଲାଗେ । ମୁଁ କିନ୍ତୁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି ମୋ ସହ ଦିନେ ଏମିତି କିଛି ଘଟିବ ଆଉ ମୁଁ ନିଜ କାହାଣୀ ଲେଖିବି । ଚଲାନ୍ତୁ ଡେରି ନକରି ଆଗକୁ ବଢିବା । bou saha sex

ମୋ ପରିବାର କହିଲେ ବାପା ବୋଉ ଓ ମୁଁ । ମୁଁ ମୋ ବାପା ମା ଙ୍କର ଏକ ମାତ୍ର ସନ୍ତାନ ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ମୋତେ ଅତି ଗେଲ୍ହାରେ ବଢେଇଛନ୍ତି । ମୋର ସବୁ ଅଳି କୁ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦଶମରେ ପଢିବା ଦିନ ଠାରୁ ବାପା ମୋର ଚେନ୍ନାଇ ରେ ଯାଇ କାମ କରନ୍ତି । ୩-୪ ମାସରେ ଥରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ୭-୮ ଦିନ ରହି ଚାଲିଯାନ୍ତି । ଘରେ ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ରହୁ । ବାପା ମାସକୁ ମାସ ପଇସା ପଠେଇ ଦିଅନ୍ତି ଆମେ ମା କୁ ଚାଲିଯାଉ ଆମର କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ ।

ବୋଉ ମୋର ଦେଖିବାକୁ ତୋଫା ଗୋରା । ବୟସ ତାର ୩୬ କିନ୍ତୁ ତାର ଚେହେରା ସହିତ ତା ବୟସ ଖାପ ଖାଏ ନାହିଁ । ସେ ତା ମଥାରୁ ସିନ୍ଧୁର ହାତରୁ ଶଙ୍ଖା ଖୋଲିଦେଲେ ୨୫ ବର୍ଷୀୟା ଅବାଡୁଅ ଝିଅ ପରି ଲାଗିବ । ୫ଫୁଟ ୪ ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚତା ସାଙ୍ଗ ତାର ୩୬ ସାଇଜ ଦୁଧ, ୩୦ ସାଇଜ ଅଣ୍ଟା ୩୮ ଗାଣ୍ଡି ତାକୁ ପୁରା ସେକ୍ସି ମାଲ ପରି ଲାଗେ । ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ମୋର ସେମିତି କୌଣସି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ବାତ୍ୟା ରେ ସବୁ କିଛି ଓଲଟ ପାଲଟ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେ କିନ୍ତୁ କେବେ ମୁଁ ବୋଉକୁ ସେ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖି ନଥିଲି ।

ଆମର ତିନି ବଖାର ଛାତ ଘର ତେଣୁ ବାତ୍ୟା ପ୍ରତି ଆମର କୌଣସି ଭୟ ନଥିଲା । ଆମେ ମା ପୁଅ ନିଶ୍ଚିନ୍ତରେ ଘରେ ଥାଉ । ସମୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ ହେବ, ଲାଇନ କାଟି ଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ଆମେ ସବୁ ଶୀଘ୍ର ଖାଇ ଦେଇଥିଲୁ । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ବସି ବିପି ଦେଖୁଥାଏ । ୨୦ ମିନିଟ ପାଖା ପାଖି ଦେଖିଛି ମୋ ମୋବାଇଲରୁ ଚାର୍ଜ ସରିଗଲା,ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ପାୱାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଣିବା ପାଇଁ ବୋଉ ରୁମ ଗଲି ସେ ତା ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜ ବସେଇଥିଲା ।

ସବୁ ଆଡେ ଅନ୍ଦାର କିଛି ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା, ମୁଁ କାନ୍ଥ କୁ ଧରି ଧରି ଯାଉଥିଲି । ବୋଉ ତା ରୁମ ବାଟ ମୁହଁରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ମୋ ହାତ ଯାଇ ବୋଉ ଦୁଧରେ ପଡିଗଲା ମୁଁ ବି ବିପି ଦେଖି ପୁରା ହିଟ ହୋଇଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଚିପି ଦେଲି, ବୋଉ ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ … ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ଆସିଲା । ଯେମିତି ମୁଁ ଏକାଣ୍ଡ କରିଛି ସିଧା ମୁଁ ମୋ ରୁମ କୁ ଚାଲିଆସିଲି, ପାୱାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଣିଲି ନାହିଁ । bou ku gehili odia sex gapa

ମୋ ରୁମ କୁ ଆସି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ମୁଁ ଏ କଣ କଲି କେତେ ବଡ ଭୁଲ କରିଦେଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଚାଲିଆସିଲା ପରେ ବୋଉ ମୋତେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ୧୦ ମିନିଟ ପାଖା ପାଖି ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ବୋଉ ରୁମ କୁ ଗଲି । ସେତେବେଳେ ବୋଉ ତା ରୁମରେ ଗୋଟେ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଜଳେଇ ସୋଇଥାଏ ।

ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ଯାଇ ସୋଇଲି ଆଉ ବୋଉ କୁ ଭୁଲ ମାଗି କହିଲି ସରି ବୋଉ ଅନ୍ଧାରରେ ଦେଖା ଗଲା ନାହିଁ ତ ସେଥିପାଇଁ ଏମିତି ଭୁଲ ହୋଇଗଲା । ବୋଉ କହିଲା ଅନ୍ଧାର ଦେଖା ଗଲାଣି ଛାତିରେ ହାତ ପଡିଗଲା ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୋର କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତାପରେ ତୁ ଯାହା କଲୁ ଜାଣିଶୁଣି ଏମିତି କରିଛୁ ଯାହା ଠିକ ନୁହଁ । ମୁଁ – ବୋଉ ସରି ସରି ଭୁଲ ହେଇଗଲା ମୋ ସୁନା ବୋଉ ଟା ପରା ରାଗେ ନାହିଁ

ବୋଉ – ଆରେ ମୁଁ ତୋ ଉପରେ ରାଗି ନାହିଁ, ଏ ବୟସରେ ଏମତି ହୁଏ, ତୋ ବାପାଙ୍କୁ କହି ତୋ ବାହାଘର କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ

ମୁଁ – ନା ନା ବୋଉ ତୁ ଏକଥା ଜମା ବାପାଙ୍କୁ କହିବୁ ନାହିଁ, ମୋର ବାହାଘର ବୟସ ହେଇନି, ବାହା ହାବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲେ ମୁଁ କହିବି

ବୋଉ – ହଉ ହେଲା, କିରେ ତୁ ଏମିତି କହୁଛୁ ଯେମତି ମୋ ପାଇଁ ବୋହୁ ଠିକ କରି ରଖିଛୁ

ମୁଁ ଟିକେ ନିରବ ରହିଲି, ବୋଉ – କିରେ କହୁନୁ, ତୁ ଆଉ ଏତେ ଲାଜ କରନା

ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ ମୋର ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ଡେଟ ଚାଲିଛି

ବୋଉ – ଟିକେ ମୋତେ ତା ଫୋଟ ଦେଖେଇଲୁ

ମୁଁ ମୋ ମୋବାଇଲର ଗୋଟେ ସିକ୍ରେଟ ଫାଇଲ ଖୋଲି ମୋ ବୋଉ କୁ ତାର ଫୋଟ ଦେଖେଇଲି, ବୋଉ ତାର ଫୋଟ ଦେଖି କହିଲା ମୋ ପୁଅର ପସନ୍ଦ କୁ ମାନିବାକୁ ପଡିବ । ସେଇ ଫୋଲ୍ଡରରେ ତାର ଅନେକ ଫୋଟ ଥିଲା ବୋଉ ସ୍ଲାଇଡ କରି ଗୋଟିକ ପରେ ଗୋଟିଏ ଫୋଟ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ଆଉ ମାନେ ନାହିଁ ସେଇ ଫୋଲ୍ଡରରେ ଆମର କିଛି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୃତର ଫୋଟ ଥିଲା ।

ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ତାକୁ କିସ କରିଛି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଛି । ବୋଉ ସେ ଫୋଟ ସେମିତି ଦେଖିଛି ମୋତେ ମୋବାଇଲ ଦେଇ ପଚାରିଲା କଣ ତୁମ ଭିତରେ ଝଗଡା ହେଉଛିକି, ଏ ସବୁ କଣ ପାଇଁ ରଖିଛୁ କଣ ତାକୁ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ?

ମୁଁ – ନାଇଁ ବୋଉ ଆମ ଭିତରେ ସେମିତି ବଡ ଝଗଡା କେବେ ହେଇ ନାହିଁ, ବେଳେ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଏଇ ଫୋଟ କୁ ଦେଖି ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରି ଦିଏ ।

ବୋଉ – ହଉ ତୁ ଯାହା କରୁଛୁ କର କିନ୍ତୁ ବୁଝିବିଚାରୀ କରିବୁ ଯେମିତି ଏସବୁ କଥା ପଦା କୁ ନଆସେ ।

ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ, ହେଲେ ତୋତେ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ତୁ ରାଗିବୁ ନାହିଁ

ବୋଉ – ପଚାରେ ରାଗିବି କଣ ପାଇଁ, ମୁଁ କଣ କେବେ ତୋ ଉପରେ ରାଗି ପାରିବି

ମୁଁ – ବୋଉ ମୁଁ ଆମ ଗାଁରେ ବହୁତ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ ରହି କାମ କରନ୍ତି ଆଉ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଯୌନ ସୁଖ ର ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ପର ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖନ୍ତି, ଏହା ଭୁଲନା ଠିକ ?

ବୋଉ –  ତୁ ସବୁ ଏକଥା କାହିଁ ପଚାରୁଛୁ

ମୁଁ – ବୋଉ, ଆଗକୁ ମୋର ବି କାମ ରେ ଆସିପାରେ,  ( ବାସ୍ତବରେ ମୁଁ ଏ ବିଷୟରେ ବୋଉର ମତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି )

ବୋଉ – ତୁ ପଚାରୁ ଯଦି କହୁଛି, ଦେଖେ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଯୌନ ସୁଖ ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ସେ ପୁରୁଷ ହେଉ କି ନାରୀ, ଯଦି କେହି ନାରୀ ତା ସ୍ଵାମୀ ଠାରୁ ଦେହ ସୁଖ ନପାଇ ଏମିତି କରେ ସେଥିରେ କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ,  ପୁରୁଷ ମାନେ ଯେହେତୁ ବାହାରେ ରହି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବେଶ୍ୟା କୋଠି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରି ନିଅନ୍ତି । ଏମିତି କି ତୋ ବାପା ବି କେବେ ଚାଲିଯାନ୍ତି ।

ମୁଁ – ବୋଉ ଯଦି ଏହା ଠିକ ତୁ ବି ତ ଏସବୁ କରି ପାରିବୁ,  ତୁ ବି ବେଳେ କାମନାର ନିଆଁରେ ଜଳୁଥିବୁ

ବୋଉ – ଆରେ ଏସବୁ ଠିକ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଥରେ କଥା ଲିକ ହେଇଯାଏ ବଦନାମ ଡର ରହିଛି, କାରଣ ଆମ ସମାଜ ଏହାକୁ ଶୀକୃତି ଦିଅ ନାହିଁ, ଏସବୁ ପାଇଁ ସେତିକି ବିଶ୍ଵସ୍ଥ ଲୋକ ଦରକାର । ବାହାର ଲୋକ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ ସେମାନେ ଯାଇ ପଦାରେ କେବେ ନା କେବେ କହି ଦେବେ

ଠିକ ଏହି ସମୟରେ ମୋ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡର ଫୋନ ଆସିଲା ମୁଁ ଲାଉଡ ସିପକର ଦେଇ କଥା ହେଲି,  ତା କୁ ମୁଁ କହିଲି କେତେ ତମକୁ ଫୋନ କଲିନି କେମିତି ଅଛ ବୋଲି

ସେ – ମୋବାଇଲରେ ଚାର୍ଜ ନଥିଲା, ଏବେ ଭାଇକୁ କହି ଚାର୍ଜ କରି ଆଣିଛି, ଭଲରେ ଅଛି ତୁମେ କେମତି ଅଛ ?

ମୁଁ – ତୁମ ପାଖରେ ପାୱାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଥିଲା ସେଥିରେ ବି ଚାର୍ଜ କରି ପାରିଥାନ୍ତ ଏତିକି କହି ମୁଁ ଫୋନ କାଟି ଦେଲି ଆଗକୁ ପଡିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ..

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved