Piusi Dehara Kama Jwala ପିଉସୀ ଦେହର କାମ ଜ୍ଵଳା

Piusi Dehara Kama Jwala ପିଉସୀ ଦେହର କାମ ଜ୍ଵଳା

Piusi Dehara Kama Jwala ମୁଁ ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କ ନିକଟରେ କୃତାଞ ଯେଉଁମାନେ ମୋର ଏହି ଷ୍ଟୋରିକୁ ତାଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟରୁ କିଛି ବାହାର କରି ପଢୁଛନ୍ତି । ଆଶା କରୁଛି ଷ୍ଟୋରି ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣମାନଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁବ । ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ଘଟଣା ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ହେଲେ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣ ମୁଁ ଏହି କାହାଣୀକୁ ଲେଖି ପାରୁନଥିଲି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାଁ ବିଜୟ, ମୋ ଘରେ ବାପା, ବୋଉ ଓ ମୋର ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ପିଉସୀଙ୍କ ସହ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରହୁ । ମୋର ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ଅଟେ । ମୁଁ ମଜବୁତ ଡଉଲ ଡାଉଲ ଶରୀର ଧାରି ଯୁବକ ଅଟେ । ମୋ ବାପା ସହରର ଗୋଟିଏ ବଡ କମ୍ପାନୀରେ ଜଣେ ଉଚ୍ଚତମ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ମୋ ମା ମଧ୍ୟ ସେହି କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି । ମୋର ପିଉସୀ ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ୩୦ ବର୍ଷ, ତାଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହେଇ ସାରିଛି । ସେ ପାଖାପାଖି ୪ବର୍ଷ ହେଲା ଆମ ସହ ରହୁଛନ୍ତି । ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କପଡା ଡିଜାଇନ ଶିଖାନ୍ତି । ଆମ ଘର ତଳ ରୁମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଦୋକାନବି ଅଛି । ମୋ ପିଉସୀ ସୁନ୍ଦରତାର ଗୋଟିଏ ମୃତି, ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଗୋରା, ତାଙ୍କର ଲାମ୍ବା କଳା ବାଳ ଭାରି ରମଣୀୟ, ଆଉ ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୨୮-୩୬ ଅଟେ ।

ମୋ ସହ ଏହି ଘଟଣାଟି ବର୍ଷେ ତଳେ ଘଟିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ମୋର କଲେଜରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି ଚାଲିଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଅଧିକ ସମୟ ଘରେ ରୁହେ । ମମ୍ମି ଓ ପାପା ବହୁତ ଡେରିରେ ଫେରନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବେଳେ ବେଳେ ପିଉସୀଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ମୁଁ ତଳକୁ ଚାଲିଯାଏ । ପିଉସୀ ଦିନ ୨ଟାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୋକାନରେ ରୁହନ୍ତି, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପରେ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଚାଲିଆସନ୍ତି । ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଖାଇ ବସ, ସେ ମୋର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ମୋ ମନପସନ୍ଦର ଖାଇବା ତିଆରି କରିମୋ ପାଇଁ ରଖିଥାନ୍ତି ।

ଯେବେଠୁ ମୋର ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି ହେଲାଣି ମୋ ଦିନରେ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ମ ଏମତି ଥାଏ । ଦିନର ଅଧିକ ସମୟ ମୁଁ ଉପରେ ରୁମରେ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ବିତିଯାଏ ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ପିଉସୀଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାଏ । ସୋମବାର ଦିନ ମୁଁ ବସି ଟିଭିରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥାଏ, ସେଦିନ ସମୟ ହେବ ୧୧ଟା ପିଉସୀ ଉପରକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ତାଙ୍କ ରୁମ ଭିତରେ ପଶିଗଲେ । ଯେତେବେଳେ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବାହାରିଲେ ନାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଅଚାନକ ଉପରକୁ ଆସିବାର କାରଣ ଜଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ରୁମ ପାଖକୁ ଗଲି । ତାଙ୍କ ରୁମର ଅଧା କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା ଏବଂ ଅଧା ବନ୍ଦ ଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବିନା ନକ କରି ଭିତରକୁ ପସିଗଲି ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ରୁମ ଭିତରର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲି, ମୁଁ ବିନା କୌଣସି ଆବାଜ ନକରି ଓଲଟା ସେଠୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲି ଭାରି । ରୁମ ଭିତରେ ପିଉସୀ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଆଖି ବୁଜି ସୋଇଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ଚଉଡା କରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଗୋଟେ ଭାଇବ୍ରେଟିଙ୍ଗ ଡିଲଡୋ ( ନକଲି ବାଣ୍ଡ ) ପୁରେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଭିତର ବାହାର କରୁଥାନ୍ତି । ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ଫୁଣି ଆସି ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ଟିଭିରେ ଲାଗୁନଥିଲା, କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ କେବଳ ପିଉସୀଙ୍କ ରୁମର ଦୃଶ୍ୟ ଘୁରିବୁଲୁଥିଲା । ସେହି ଘଟଣା ମୋତେ ପୁରା ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲା । ମୋର ପିଉସୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ଭାବନା ବଦଳି ଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ପରଦିନ ମଙ୍ଗଳବାର ଥାଏ ମୁଁ ସକାଳୁ ପିଉସୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଚାଲିଗଲି ତଳକୁ ଦୋକାନରେ ବସିବା ପାଇଁ । ସମୟ ୧୧ଟା ପାଖା ପାଖି ପିଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ ବସିଥାଏ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଆସୁଛି କହି ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ପିଉସୀ ଯିବା ଦେଖି ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ରୋକୀ ପାରିଲି ନାହିଁ ଦୋକାନର କବାଟ ଭିତରୁ ଦେଇ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କ ରୁମ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି । ପୂର୍ବ ଦିନ ପରି କବାଟ ଅଧା ଖୋଲା ଓ ଅଧା ବନ୍ଦ ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ କବାଟ କୁ ଧରି ନଇଁ କରି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ପିଉସୀଙ୍କୁ ମୁଁ ଫୁଣି ସେଇ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ମୁଁ ତଳକୁ ଚାଲିଆସିଲି ।

ତାପରେ ବୁଧବାର ଦିନ ମୁଁ ଯେତେବେଳ ଫୁଣି ସେହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଲି ମୁଁ ଭୁଝିଗଲି ସାତ ବର୍ଷେ ତଳେ ହୋଇଥିବା ଡିଭର୍ସ ପାଇଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ ଯୌନ ସଂଘର୍ଷ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପଯୁକ୍ତ ବାଣ୍ଡ ନମିଳିବା କାରଣରୁ  ସେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ହେଉଥିବା ଖୁଜୁଳି କୁ ମିଟେଇବା ପାଇଁ ଏମିତି କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ସବୁଦିନ ଏମିତି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଦେଖି ପିଉସୀଙ୍କ ନାଁରେ ଦିନକୁ ଦୁଇ ତିନି ଥର ହସ୍ତମୈଥୁନ କରି ନିଏ । ଏବଂ ପିଉସୀଙ୍କ ବିଆର ଗଳୁ କେମିତି ଶାନ୍ତ କରି ହେବ ସେହି ବିଷୟରେ ଯୋଜନା କରେ । ମୋ ଯୋଜନାକୁ ଅସ୍ଵୀକାର କରି ଯଦି ପିଉସୀ ମୋ ବାପା ମାଙ୍କୁ କହିଦିଅନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଡରରେ ମୋ ଯୋଜନାକୁ ବରଖାସ୍ତ କରିଦିଏ ।

ଶନିବାର ରାତିରେ ମମ୍ମି ଓ ପାପା ଘରକୁ ଆସିଲେ ସେମାନେ କହିଲେକି ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ସମସ୍ତ ପରିବାର ନେଇ ଆଗାମୀ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ମନାଲି ଭ୍ରମଣରେ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେହି ଯାତ୍ରା ତାଙ୍କ ସହ ଘରର ପ୍ରତେକଟି ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଯାଇ ପାରିବେ । ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ ଅବଗତ କରେଇ ଦେଲେ କି ଆମ କୁ ନେବା ପାଇଁ ରାତି ୧୦ଟାରେ କମ୍ପାନୀ ଗାଡି ଆସିବ । ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣିବାରେ ପିଉସୀ ଦୋକାନର ବାହାନା ବନେଇ ମନାଲି ଯିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଲେ । ପିଉସୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବି କହିଦେଲି ଘର ଓ ଦୋକାନ କଥା ପିଉସୀ ଏକା ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁ ତେଣୁ ମୁଁ ବି ରହିଯାଉଛି ।

ଆମର ଏହି କଥା ଶୁଣି ପାପା ଓ ମମ୍ମି ଆମକୁ ଛାଡି ଯିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଲେ । ସେମାନେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲେ। ମୁଁ ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସିଥାଏ । କାରଣ ମୋ ନଯିବାର କାରଣ କୌଣସି ଏକ ଯୋଜନା କରି ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କ ଖୁଜୁଳି ମିଟେଇବି । ମୋତେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ଥିଲା ଯେ ପାପା ଓ ମାମି ଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତରେ ଏହି କାମ ବିନା କୌଣସି ଡର ଭୟ ଓ କଠିନ ହେବ ନାହିଁ ତଥା ଅତି ସରଲ ହେଇଯିବ । ଏହିଥିରେ ମୋତେ ପିଉସୀଙ୍କ ଠାରୁ ପୁରା ସହୋଯୋଗ ମିଳିବାର ଆଶା ବି ଥିଲା ।

ରାତି ୧୦ଟାରେ ପାପା ଓ ମମ୍ମି ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୁଁ ଓ ପିଉସୀ ନିଜ ନିଜ ରୁମରେ ଯାଇ ସୋଇଗଲୁ । ତାପରଦିନ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସକାଳୁ ଉଠିଲି ମୋତେପିଉସୀଙ୍କ ବାର୍ଥରୁମରୁ ପାଣି ବୋହୁଥିବାର ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ପିଉସୀ ଗାଧୋଉଥିବେ ତେଣୁ ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଉଠିକରି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି । ଭିତରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ବାର୍ଥରୁମର କବାଟ ଟିକେ ଖୋଲା ଥିଲା ପିଉସୀ ଭିତରେ ସାବୁନ ଲଗାଇ ଗାଧୋଉଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ଯୋଜନା ଜନ୍ମ ନେଲା । ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଯାଇ ମୋ କ୍ୟାମେରା ନେଇ ଆସିଲି ।

ମୁଁ ଲୁଚିକରି ସେହି ମନରମ ଦୃଶ୍ୟର ଭିଡିଓ ରେକଡିଙ୍ଗ କରିନେଲି । ପିଉସୀଙ୍କ ଗୋରା ରଙ୍ଗ ଚମଡା ଉପରେ ପାଣି ପଡୁଥାଏ । ତାଙ୍କ ଗୋଲାପି ଓଠ ଚମକୁଥାଏ ।ଦୁଧ ଉପରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା । ତାଙ୍କ ଯୋନିର କିଛି ବାଳ ପାଣିରେ ଭିଜି ତାଙ୍କ ଦେହ ସାଥିରେ ଲାଗି ଯାଇଥାଏ । ଆଉ ଯେଉଁ କିଛି ବାଳ ଠିଆ ହେଇଥିଲା ସେଥିରେ ପାଣି ପଡି ତଳକୁ ପଡୁଥାଏ ଯାହାକୁ ଅତି ମନୋଲୋଭା ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ସେଠୁ ଯାଇ ମୁଁ ସେହି ରେକଡିଙ୍ଗ କୁ ମୋ କମ୍ପୁଟରକୁ ନେଇଗଲି ଓ କ୍ୟାମେରାରୁ ଡ଼ିଲିଟ କରିଦେଲି । ପିଉସୀ ଗାଧୋଇ କରି ଆସି ସେଇ ଖାଇ ଦେଇ ଦୋକାନକୁ ଚାଲିଗଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ବସି କମ୍ପୁଟରରେ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଥାଏ ତାପରେ ବାର୍ଥରୁମ ଯାଇ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ହସ୍ତମମୈଥୁନ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସବୁଦିନ ପରିକା ସେଦିନ ବି ପିଉସୀ ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ଉପରକୁ ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଯୋନିରେ ଡିଲଡୋ( କୃତିମ ବାଣ୍ଡ ) ପୁରେଇ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । Piusi Dehara Kama Jwala

ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ କ୍ୟାମେରା ନେଇ ତାଙ୍କ ରୁମ ବାହାରେ ଠିଆ ହେଇ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ରେକଡିଙ୍ଗ କରିନେଲି । ଯେତେବେଳେ ପିଉସୀ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଦୋକାନକୁ ଚାଲିଗଲେ ମୁଁ ମୋ କ୍ୟାମେରା ନେଇ ସେଥିରୁ ଭିଡିଓକୁ କମ୍ପ୍ୟଟୁରରେ ଲୋଡ କରିଦେଲି ଓ ସେ ଭିଡିଓକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଡ଼ିଲିଟ କରିଦେଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କର ଏକ ପିକନିକ ଭିଡିଓ ଥିଲା ସେଇ ସବୁ ଭିଡିଓ କୁ ସଞ୍ଜୋଜିତ କରି ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରତୁତ କରିଦେଲି ଆଉ ତାକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେହି ମିକ୍ସ ଭିଡିଓଟି ବହୁତ ବଢିଆ ହେଇଥିଲା ଆଉ ସେଥିରେ ପିଉସୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଅଙ୍ଗ ସ୍ପଷ୍ଟ ନଜର ଆସୁଥିଲା । ମୋତେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ଆସି ଯାଇଥିଲା ତାଙ୍କ ଯୋନି ଓ ଯୋନିରେ ପସୁଥିବା ଡିଲଡୋ ସେହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମଲା ବାଣ୍ଡରେବି ଜୀବନ ଚାଲି ଆସିବ । ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ପିଉସୀଙ୍କ ନାଁ ନେଇ ହଲେଇଦେଲି ଓ ତାପରେ ଆଗାମୀ ଯୋଜନାରେ ବିଷୟରେ ଭାବିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ରାତି ୮ଟା ବେଳେ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଉପରକୁ ଆସିଲେ । ମୁଁ ମୋର ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି । ଯେମିତି ସେ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚୁପ କରି ଚାଲିଗଲି । ସେହି ସମୟରେ ପିଉସୀ କେବଳ ତାଙ୍କ ଶାଢୀ ଖୋଲିଥିଲେ । ସେ ମୋ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ,ଶୟା ଓ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲିଲେ । ମୋ କ୍ୟାମେରା ଚାଲୁ ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ ସେଥିରେ ସେ ସବୁ ଦୃଶ୍ୟ ରେକଡିଙ୍ଗ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ନଇଁ କରି ଉଠନ୍ତି ତାଙ୍କ ନଜର ମୋ ଉପରେ ପଡିଲା ସେ ହଡବଡ ହୋଇଗଲେ । ସେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ଶାଢୀକୁ ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଲୁଚେଇ ଦେଲେ ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ ଗାଳି କରି ପଚାରିଲେ ମୁଁ ଏଠାରେ କଣ କରୁଛି? ସେଠୁ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ କହିଦେଲି ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ବନାଉଥିଲି । ସେଠୁ ସେ ମୋର କାନକୁ ମୋଡି କହିଲେ କେହି କଣ ଏମିତି ଭିଡିଓ କରେ? ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏକଥାବି କହିଦେଲି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲି । ସେହି ଭିଡିଓ ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଏହି ପରି ଭିଡିଓର କମି ରହିଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରେକଡିଙ୍ଗ କରି ତୁମକୁ ଗିପ୍ଟ ଦେବା ପାଇଁ ସେହି ଭିଡିଓ ଶ୍ରୁଙ୍ଖଳା କୁ ପୁରା କରୁଥିଲି ।

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved