Piusi Ku Patei Gehili ପିଉସୀକୁ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି

ପିଉସୀକୁ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି Piusi Ku Patei Gehili

Piusi Ku Patei GehiliOdia Sex ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରାଣମ ଜଣେଇ ମୋର କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହା ମୋର ରିୟଲ ଷ୍ଟୋରି ଆଶା କରିବି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ବିଷୟରେ କହି ରଖେ, ମୋ ନାଁ ବିଷୁ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ । ଉଚ୍ଚତାରେ ଟିକେ କମ ୫ଫୁଟ ୨ଇଞ୍ଚ କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଓ ବାଣ୍ଡ ବି ବହୁତ ବଡ ଯାହାକୁ ପ୍ରତିଟି ମୁହୂର୍ତରେ ବିଆର ସନ୍ଧାନରେ ଥାଏ । Odia Sex Story 

ଏବେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ପିଉସୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛି, ମୁଁ ଯେବେବି ତାଙ୍କୁ ଦେଖେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖମ୍ବ ପରି ଠିଆ ହେଇଯାଏ । ମୋ ପିଉସୀଙ୍କ ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ, ସେ ଦେଖିବାକୁ ବିପାଶା ବସୁ ପରିକା, ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଆକାର ହେଉଛି ୩୦-୨୮-୩୨ ଅଟେ । ମୋ ପିଉସୀଙ୍କର ବିବାହ ସରି ଯାଇଛି ସେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ୭ବର୍ଷର ଝିଅ ଅଛି । କିନ୍ତୁ ପିଉସୀଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟା ହେଲା ପିଉସା ବହୁତ ମଦ ପିଅନ୍ତି ଏବଂ ଜୁଆବି ଖେଳନ୍ତି ।

ପିଉସୀ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ବୁଝେଇଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ବୁଝିଲେ ନାହିଁ ଓଲଟି ସେ ପିଉସୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଲେ । ଏବେ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ବାପ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି । ପିଉସୀଙ୍କ ଘରେ ପିଉସୀ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ପିଉସୀଙ୍କ ଭାଇ ଓ ବାପା ରୁହନ୍ତି  । ପିଉସୀଙ୍କ ଭାଇ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ କାମ ପାଇଁ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ପିଉସୀଙ୍କୁ କେବଳ ପିଉସୀ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ ପିଉସୀଙ୍କର ଏକ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି, ସେ କେବେବି ବ୍ରା ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ, ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଲୁଜ ଗାଉନ ପିନ୍ଧନ୍ତି । Odia Sex Gapa

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଏବେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପିଉସୀ ଙ୍କ ଦୁଧ ଦର୍ଶନ କେମିତି ପାଇଲି । ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କ ଘରକୁ କିଛି ଜିନିଷ ଆଣିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି,ପିଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ ପ୍ରଥମେ ତୁ ମୋତେ ଏଇ ସମାନଟା ଉଠେଇବାରେ ହେଲ୍ପ କରିଦେ ତାପରେ ମୁଁ ତୋତ ଜିନିଷ ଦେଇ ଦେବି । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଏବେ ପିଉସୀ ମୋ ସମାନ୍ନାରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଝିରେ ଓଜନିଆ ଡବା ଥିଲା । ପିଉସୀ ସମାନ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ନଇଁ ପଢିଲେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ପିଉସୀ ତ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନାହାନ୍ତି , ତାଙ୍କର ମୋଟା ମୋଟା ଦୁଧ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ଥିଲା । ମନ ହେଉଥିଲା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଡି ସବୁ କ୍ଷୀର ପିଇଯିବା ପାଇଁ, ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ପିଉସୀ କହିଲେ ତୁ ଏ ଡବା ଉଠେଇବା ବଦଳରେ ତୁ କଣ ଦେଖୁଛୁ ? Piusi Ku Patei Gehili

ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ ଯେମିତି ପିଉସୀ ଡବା ଉଠେଇ ଆଗକୁ ବଢୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୋହୋଳୁଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମୋ ମନକୁ ଗୋଟେ କଥା ଆସିଲା କାସ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କ ଦୁଧ ପିଇପାରିବି । ଆଉ ସେଇ ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ ପଟେଇବାରେ ଲାଗିଗଲି । ସେଇ ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କ ଆଗରେ ପଛରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖେ ପାଖେ ଥାଏ । ଗୋଟେ ଦିନ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପିଉସୀଙ୍କୁ କିଛି ଇଂଙ୍ଗଲିସ ସ୍ପେଲିଙ୍ଗ ପାଚାରିଲା, କିନ୍ତୁ ପିଉସୀ ତାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ , କାରଣ ସେ ବେଶୀ ପଢା ପଢି ଜାଣିନଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ କହିଲେ ପଲ୍ଲବୀ କୁ ଏଇ ଇଂରାଜୀ ଶିଖେଇ ଦେ, ତାପରେ ମୁଁ ପଲ୍ଲବୀକୁ ସ୍ପେଲିଙ୍ଗ କହିଦେଲି ।

ପିଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ ଯଦି ତୁ ଫ୍ରି ଅଛୁ ପଲ୍ଲବୀକୁ ଇଂରାଜୀ ଶିଖେଇବା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସି ସବୁଦିନ ତାକୁ ଟିକେ ଦେଖେ । ମୁଁ ଏକଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି । ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି କାରଣ ମୁଁ ଏବେ ଅଧିକା ସମୟ ପିଉସୀଙ୍କ ସହ ବିତେଇ ପାରିବି । ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଯଦି ସେଇ ଟାଇମ ରାତିରେ ହେବତ ? ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ କହିଲି ଦିନରେ ତ ଫ୍ରି ହେଇ ପାରିବି ନାହିଁ ଯଦି ତୁମେ କହିବ ରାତିରେ ଆସି ତାକୁ ଦେଖି ପାରିବି । ସେଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ପଲ୍ଲବୀକୁ ପଢେଇବା ପାଇଁ ରାତିରେ ଯାଏ । ଏମିତିବି ବେଳେ ରାତି ୧୦ -୧୧ ହେଇଯାଏ । ପଢେଇବା ବାହାନାରେ ପିଉସୀଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦେଖି ମଜା ନିଏ ।

କିଛି ଦିନ ଭିତରେ ପଲ୍ଲବୀ ଇଂରାଜୀରେ ହୁସିଆର ହେଇଗଲା, ପିଉସୀ ଏହା ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ସେ ମୋତେ ପ୍ରମିଜ କରି କହିଲେ କି ତୋର ଯେତେବେଳେ କିଛି ଆବଶ୍ୟକ ଥିବ ମୋତେ କହିବୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ହେଲ୍ପ କରିବି । ମୁଁ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ମୁଡରେ ନଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ ମନ କଥା କହିବା ପାଇଁ ଭାବିଲି । ପିଉସୀ ବହୁତ ଇମୋସନାଲ ସେ କଥା ମୁଁ ଜାଣେ । ଗୋଟେ ଦିନ ପିଉସୀ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ପିଉସୀ କଣ ଆପଣ ମୋତେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ? ପିଉସୀ କହିଲେ ହଁ ନିଶ୍ଚୟ, ତୁ କହ ତୋତେ କଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଦରକାର , ସେଠୁ ମୁଁ ମୋର ମନ ଗଢା କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ମୁଁ କହିଲି ପିଉସୀ ମୁଁ ଟିକେ ହେଲଥି ହବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି? ତୁମେ ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଟିକେ ହେଲ୍ପ କରିଦିଅ । ତାପରେ ପିଉସୀ କହିଲେ ଏଥିରେ ମୁଁ ତୋତେ କଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବି, ତୁ ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେ ଆପେ ଆପେ ହେଲଥ ହେଇଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ପିଉସୀ ସେଥିପ୍ରତି ମୁଁ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛି କିନ୍ତୁ ତାପରେବି ସେମିତି କିଛି ଫରକ ପଡୁ ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଅଛି ଯିଏ କି ପ୍ରଥମେ ମୋ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ କାଫି ହେଲଥି ହୋଇଗଲାଣି ।

ସେ କହିବା କଥା ସେ ତାଙ୍କ ପଡିଶା ଆଣ୍ଟି ସହ ସବୁ ଦିନ ସେକ୍ସ କରେ ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ଭଲ ହେଲଥ ହେଇ ଯାଇଛି । ଏବେ ପିଉସୀ ମୋ କଥା ଶୁଣି ରାଗି ନାଲି ପଡିଗଲେ ଆଉ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମାନିବା ପିଲା ନଥିଲି , ମୁଁ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ପିଉସୀ ତୁମେ ମୋତେ ଏଇ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଅ ମୁଁ ଜୀବନ ସାରା ତୁମ ସେବା କାରିବି , ପ୍ଳିଜ ପିଉସୀ ତୁମେ ଯାହା କହିବ ମୁଁ କରିବ । ପ୍ଳିଜ ପିଉସୀ ପ୍ଳିଜ ପିଉସୀ , କିନ୍ତୁ ପିଉସୀଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡୁନଥିଲା ।

ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତୁମ ପଲ୍ଲବୀର ପଢିବା ଦାୟିତ୍ଵ ମୁଁ ପୁରା ନେବି, ତାକୁ ଗୋଟେ ଭଲ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ବନେଇଦେବି ପିଉସୀ ପ୍ଳିଜ ମାନି ଯାଅ ନା… ଏହା କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ପିଉସୀ କହିଲେ ଆମେ ଏ କରିପାରିବା ନାହିଁ ଯଦି କେହି ଦେଖି ଦେବ? ମୁଁ କହିଲି ପିଉସୀ ଏବେ କରିବା ନାହିଁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ରାତିରେ ପଲ୍ଲବୀକୁପଢେଇବା ପାଇଁଆସିବି ସେତେବେଳେ କରିବା । ଏବେ ମୁଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପିଉସୀଙ୍କୁ ମନେଇ ଦେଲି । ସେଦିନ ରାତି ପାଇଁ ମୁଁ ପୁରା ପ୍ଳାନ କରି ରଖିଥିଲି । ପିଉସୀଙ୍କ ଘର ମୋ ଘରକୁ ଲାଗି ସେଥିପାଇଁ ସେଦିନ ମୁଁ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପ୍ଳାନ କଲି । ଏହା ଦ୍ଵାରା ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କ ଘରକୁ ସହଜରେ ଯାଇ ପାରିବି । ଆଉ ଯଦି ରାତିକୁ ମୋର ଢେରି ହୁଏ ମୋତେ କେହି ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆସିବେ ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ଘରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହି ଦେଇଥିଲିଯେ ମୁଁ ଉପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ।

ମୁଁ ସେଦିନ ପଲ୍ଲବୀକୁ ରାତି ୧୦ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢେଇଲି ଏବଂ ପଲ୍ଲବୀକୁ ପାଣି ପାଇଁ ପଠେଇ ପିଉସୀଙ୍କୁ କହି ଦେଲିକି ମୁଁ ଆଜି ରାତିରେ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇବି, ଯେତେବେଳେ ପଲ୍ଲବୀ ସୋଇଯିବ ତୁମେ ମୋତେ ଗୋଟେ ମିସ କଲ କରିଦେବ । ଏ କଥା ଶୁଣି ପିଉସୀ ହଁ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଲିପ କିସ କଲି । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ପଲ୍ଲବୀ ଆସିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଉପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *