Piusi Nka Bia Ra Masaj Karili ପିଉସୀଙ୍କ ବିଆର ମସାଜ କରିଲି 

Piusi Nka Bia Ra Masaj Karili  ପିଉସୀଙ୍କ ବିଆର ମସାଜ କରିଲି 

Piusi Nka Bia Ra Masaj Karili   ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟେ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ନେଇ ଆସିଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋର ଏବଂ ମୋ ପିଉସୀ ମଧ୍ୟରେ ଘଡିଉଠି ଥିବା ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ । କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି, ମୋ ନାଁ ବିବେକ । ମୋର ବୟସ ୨୬ବର୍ଷ ହାଇଟ ୫ଫୁଟ ୮ଇଞ୍ଚ ଏବଂ ମୋ ଓଜନ ୬୪ କେଜି ।

ମୁଁ ଗୋଟେ ବଡ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ଠାରୁ ବଡ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ । ଯେତେ ବଡ ମହିଳା ସେତେ ଅଧିକା ମଜା । ମୁଁ ପିଲାଦିନରୁ ମୋର ପିଉସୀଙ୍କ ସହ ମୋର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲି । ଏବେ ତାଙ୍କ ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୪୨ ବର୍ଷ ହେବ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ପୁରା ଠିକ ଠାକ । ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ କୁ ନେଇ ବେଶୀ କିଛି ଖୁସି ନଥିଲେ ।

ତାଙ୍କର ଦୁଇଟା ପୁଅ ଓ ଗୋଟେ ଝିଅ । ସେ ଘରକୁ ବର୍ଷକୁ ଦୁଇଥର ଆସନ୍ତି । ଖରା ଦିନ ଛୁଟି ଓ ଦଶହରା ଛୁଟିରେ ସେ ଆସନ୍ତି । ମୁଁ ପିଲାଦିନରୁ ସବୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ ଥିଲି । ଏହି କାହାଣୀଟି ଖରା ଦିନ ଛୁଟି ସମୟର । ସେ ଘରକୁ ଆସିବାର ପାଖା ପାଖି ୨୦-୨୫ ଦିନ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଅଙ୍କଲ ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଯିବା ପାଇଁ ଶେଷ ଦିନ ଛୁଟିର ପୂର୍ବରୁ ଆସନ୍ତି ।

ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଚାକିରି କରେ ତେଣୁ ମାସକୁ ଥରେ ଘରକୁ ଯାଏ । ଏଥର ପିଉସୀ ଆସିଛନ୍ତି ତେଣୁ ୫ଦିନ ଛୁଟି ନେଇ ଆସିଥିଲି  । ତାପରେ ମୁଁ ଘରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିଲି । ପିଉସୀଙ୍କ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲି । ଆମେ ସବୁ ସମସ୍ତେ ଘରର ହଲରେ ସୋଉ । ପିଉସୀ, ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲା, ମୁଁ ଓ ମୋର ଭାଇ । ମୋର ଓ ମୋ ଭାଇର ଗୋଟେ ବେଡ ରୁମ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ସୋଉ ।

ମୁଁ ଯିବାର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନରେ ପିଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ଗୋଡ ଟିକେ ଚିପୁ ଦବୁ । ବହୁତ ଦରଜ ହେଉଛି। ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି । ସେ ଘରେ ଥିବା ବେଳେ ଗାଉନ ପିନ୍ଦନ୍ତି ତେଣୁ ମୁଁ ଗାଉନ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମୋଡିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଗୋଡ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ମୋତେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ବହୁତ ମୁଲାୟାମ ଲାଗୁଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମୋଡି ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଉନକୁ ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ବି ଟିକେ ଛୁଉଁ ଥିଲି । ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇ ଯାଉଥିଲି ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ମୁଁ ହାତରେ ଛୁଇଁବା ଦ୍ଵାରା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହିଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମଝିରେ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଗରମ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରି ମୋ ମସାଜର ମଜାନେଉଥିଲେ ।

ସେ କହିଲେ ଏବେ ସେତିକି ଥାଉ ତୁ ସୋଇପଡ । ତାପରେ ମୁଁ ଆସି ସୋଇପଡିଲି ଏବଂ ନିଦରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଏବେ କେଉଁଠି ନିଦ ଆସିବ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଗୋରା ଗୋରା ଜଙ୍ଗ ମୋ ଆଖିରେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀଙ୍କ ସହ ମନ ଖୋଲି କଥା ହୁଏ । ତାଙ୍କୁ ଜଣା ଅଛି ମୋ ଲାପଟପ ଓ ମୋବାଇଲରେ ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଅଛି ।

ମୁଁ ଡେରି ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେକ୍ସ ଚାଟ କରେ ସେ ବି ମୋତେ ଚିଡାନ୍ତି ମୁଁ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ ଦେଖୁଥିବାରୁ । ଆଗାମୀ ଦିନ ସକାଳେ ଆମେ କିଛି କଥା ହେଉଥିଲୁ । ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମୋ ପାଦକୁ ସଲ ସଲ କରିଲେ ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ରେ ସେମିତି କିଛି ଖାସ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା ।

ଏମିତି ହସ ମଜାକରେ ଦିନ ବିତିଗଲା, ରାତିରେ ପିଲାମାନେ ଉପରେ ଶୋଇବାର ପ୍ଳାନ କରିଲେ । ମୋର ଭାଇର ଓ ମୋର ଉପରେ ଦୁଇଟା ବେଡ ରୁମ ଅଛି । ଭାଇ ବେଡରୁମରେ ଟିଭି ଅଛି ମୋ ବେଡ ରୁମରେ ଟିଭି ନାହିଁ । ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମୁଭି ଦେଖିବାର ବହୁତ ସଉକ ଥାଏ, ତେଣୁ କରି ପିଉସୀ କହିଲେ ପିଲା ଓ ମୋ ଭାଇ ତାର ରୁମରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ  । ମୁଁ ଏବଂ ପିଉସୀ ମୋ ରୁମରେ ସୋଇଯିବୁ ।

ମୁଁ ଏବଂ ପିଉସୀ ମୋ ରୁମରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ । ସେ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇ କହିଲେ କାଲି ପରିକା ମୋ ଗୋଡ ଚିପିଦେ, କାଲି ବହୁତ ଆରମ ମିଳିଲା ଆଉ ଆଜି ଟିକେ ଅଣ୍ଟା ଟା ବି ଚିପି ଦେବୁ । ସେ ଏକଥା ସେ ତାଙ୍କ ଗାଉନକୁ ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଲେ । ରୁମରେ କେବଳ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଥିଲୁ । ମୁଁ କେବଳ ଗୋଟେ ହାଲ୍ପ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ସୁଏ ଆଉ ଉପରେ କିଛି ପିନ୍ଧେ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ମୋ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଲି । ମୋ ବଡି ଠିକ ଠାକ ଅଛି କାରଣ ମୁଁ ସବୁଦିନ ଘରେ ଟିକେ କସରତ କରେ । ସେ ମୋ ଛାତିରେ ହାତ ରଖି କହିଲେ କେତେ ବାଳ ତୋ ଛାତିରେ । ସେ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ କହିଲେ ଆଜିକାଲି ବଡି ବନେଇ କୋଉ ନୂଆ ଆଣ୍ଟି ଚକରରେ ଅଛୁ କି ? ତୁ ବଡ ହାରାମି ଟେ ।

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ପିଉସୀ ସେମିତି କିଛି କଥା ନାହିଁ । ମୁଁ ଗୋଟେ ଛୋଟ ସର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ଗୋଡ ପାଖରେ ବସିପଡିଲି । ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଚିପୁଥାଏ । ଆଜି ମୁଁ ହାତ ଆଉ ଟିକେ ଉପରକୁ ନେଇଗଲି । କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ କି କୌଣସି ବିରୋଧ କରିଲେ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ବହୁତ ଗରମ ଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ ଅନୁବଭ ହେଉଥିଲା ।

ଏହି କାରଣରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ କେବଳ ଟିକେ ଜୋରେ ଚିପିବା ପାଇଁ କହୁଥାନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଲାୟମ ଗୋଡର ମଜା ନେଇ ଚାଲିଥାଏ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଏବେ ମୋ ପିଠି ଓ ଅଣ୍ଟା ଟିକେ ଚିପିଦେ । ସେ ଏକଥା କହି ପିଠି ଉପରକୁ ଶୋଇପଡିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ର ଅଣ୍ଟା ଓ ପିଠିକୁ ମାସାଜ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କର ପିଠି ମସାଜ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦୁଇଥର ଚିପିଦେଲି ।

ମୋର ହିଟ ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଥାନ୍ତି ଓ ସେ ମୋତେ ବୁଲିପଡି ଦେଖିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ଫୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲେ ସେତିକି ଥାଉ, ଚାଲ ଏବେ ସୋଇପଡିବା, ଆମେ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରି ସୋଇଗଲୁ । ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ପିଉସୀଙ୍କ ଗାଉନ ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ମୋଟା ଓ ଲାଙ୍ଗଳା ଜଙ୍ଘ ମୋ ଗୋଡ ଉପରେ ଥିଲା ।

ସେ ସମୟର ଫିଲିଙ୍ଗସ କୁ ମୁଁ ଶବ୍ଦରେ କହି ପାରିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ କରି ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଛୁଇଁ ଫୁଣି ସୋଇଗଲି । ଆଗାମୀ ଦିନ ଦ୍ଵିପ୍ରହର ସମୟରେ ମୋ ଭାଇର ପାଦ ମୋଡି ହୋଇଗଲା ଆଉ ତାର ମାସାଜ କରୁଥିଲି ସେଠୁ ମୋ ମା କହିଲା କି ମୁଁ ଭଲ ମସାଜ କରେ । ବେଳେ ବେଳେ ବାପା ଓ ଭାଇ ଗାଧେଇବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ଠାରୁ ବଡି ମସାଜ କରି ନିଅନ୍ତି ।

ତାର ହାତରେ ଯାଦୁ ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ବୋଧେ ଦରଜ କମି ଯାଏ । ବେଳେ ବେଳେ ମା ର ଗୋଡବି ମୋଡି ଦିଏ । ମା ପିଉସୀଙ୍କୁ କହିଲା ତୁମେ ତାଠାରୁ ଥରେ ଗୋଡ ମସାଜ କରି ନିଅ । ତାର ହାତ ବହୁତ ଭଲ ଦରଜ କମି ଯିବ । ପିଉସୀ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି । ସେଦିନ ବି ଦିନ ଏମିତି ବୀତିଗଲା । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଖାଇ ସାରି ମୋ ବେଡରେ ସୋଇ ଲାପଟପରେ ପର୍ଣ ମୁଭି ଦେଖୁଥିଲି ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହୋଇଥିଲା । ଅଚାନକ ପିଉସୀ ମୋ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଆସିଲେ । ସେ ଗୋଟେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଚିତ୍ରା ଥିବା ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଆସିବାର ଦେଖି ମୁଁ ଲାପଟପକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ଆଉ ମୁଁ ସେମିତି ରହିଲି । ସେ ହସି କରି କହିଲେ ତୁ ସୁଧୁରିବୁ ନହିଁ… ଏବେ ତ ଏସବୁ ବନ୍ଦ କର ତୁ ୨୬ବର୍ଷ ହେଇଗଲୁଣି କେତେ ଦିନ ଦେଖିବୁ ଏ ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ।

ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଲାପଟପ ଖୋଲିଲି ଆଉ ଶଟ ଡାଉନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି… ସେ କହିଲେ ରହ ଟିକେ ବନ୍ଦ କର ନାହିଁ , ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରିଲି ନାହିଁ । ପିଉସୀ ନର୍ମାଳ ହୋଇ ମୋ ସହ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ନିଜକୁ ବହୁତ ଗିଲଟି ଫିଲ କରୁଥିଲି ମୁଁ ଭିଡିଓ କୁ ବନ୍ଦ କରି ଫୋଲ୍ଡର କୁ ସେମିତି ରଖିଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *