Prathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu

Prathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu

ପ୍ରଥମଥର ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବାର୍ଥରୁମରେ ସେକ୍ସ କରିଲୁ

Prathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu    ହେଲୋ ମୋର ନାଁ ରିକୁ । ମୋର ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି, ମୁଁ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀ ରେ ଜବ କରେ । ମୁଁ ମୋର ପରିବାର ସହ ରୁହେ ଆଉ ମୋର ବିବାହ ବି ହୋଇ ସାରିଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନାମ ସୀମା । ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକଦମ ସେକ୍ସି ଓ ଆକର୍ଷକ ଚେହେରା । ଆମେ ଗୋଟେ ଦିନରେ 2-3 ଥର ସେକ୍ସ କରୁ । ମୁଁ ମୋର ଏକ ସେକ୍ସ ଅନୁବଭ ବିଷୟରେ କହୁଛି ।

ମୋର ଏହି ଦେଶୀ ଯବାନ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରେ ଅସଲି ସେକ୍ସ ଅନୁବଭ ପଢିକରି ତୁମର ବି ସେକ୍ସର ବାସ୍ନା ବଢିଯିବ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମୋ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଛୁଟି ଦିନରେ ଗାଁ କୁ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ଳାନ କରିଲୁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜୟପୁର ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲୁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଭୁବନେଶ୍ଵରରୁ ବାହାରିଲୁ ।

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେଠି ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସକାଳ ୬ଟା ବାଜିଯାଇଥିଲା । ସେ ଜାଗାକୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା । ସେଠି ଭୁବନେଶ୍ଵର ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ଲାଗେ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଥିବା ଦେଖି ମୁଁ ତାକୁ ମୋର ଜ୍ୟାକେଟ ଖୋଳିକରି ଦେଇଦେଲି । ଜ୍ୟାକେଟ ଦେବା ପରେ ତାକୁ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାର ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ହାତକୁ ଧରିଲା ।

ଆମେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ ରୁମ ବୁକ କରିବା ପାଇଁ ଗଲୁ କାରଣ ଆମ ଗାଁ ସେଠାରୁ ଆହୁରି ୪୦-୫୦ କିମି ଦୂର ଥିଲା । ରୁମ ବୁକ କରି ସାରିବା ପରେ ଆମେ ରୁମକୁ ଗଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ ଫ୍ରେସ ହେବା ପାଇଁ କହିଲି ଆଉ ସେ ଫ୍ରେସ ହୋଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଗଲି । ମୋର ଗାଧୋଇବା ସରିଲା ଆଉ ଟାଉଲ ଦେଖତ ବାର୍ଥରୁମରେ ନଥିଲା ।

ମୁଁ ଟାଉଲ ଆଣିବା ପାଇଁ ଭୁଲିଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ସୀମା କୁ ଟାଉଲ ମାଗିଲି । ଏଇ ବାହାନାରେ ମୋତେ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା । ସେ ଟାଉଲ ଦେବା ପାଇଁ ତାର ହାତକୁ ବାର୍ଥରୁମରେ ଭିତରକୁ କରିଲା । ମୁଁ ଟାଉଲକୁ ଧରିବା ବଦଳରେ ତାର ହାତକୁ ଧରିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଲି ଆଉ ତାକୁ ପାଗଳ ପରି ଦେଖିଲି ଯେମିତି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖୁଛି ଆଉ ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗରମ ପାଣିର ସାୱାର ତଳେ ଠିଆ କରିଲି । ତାର ପୁରା ଦେହ ଫୁଣିଥରେ ପୁରା ଭିଜିଗଲା । ମୁଁ ତାର ଗୋଲାପି ଗାଲକୁ ହାତରେ ଆଉଁସି ତାର ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଲି । ମୋର ସେକ୍ସି ସ୍ତ୍ରୀ ର ଗୋଲାପି ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଇ ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିଲି । ସେ ଖୁସି ହୋଇ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ମୋତେ ଜୋରେ ଜୋରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ର ଚାନ୍ସ ମିଳିଲେ ଆମେ ଡେରି ନକରି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଉ । ଆଉ ପାଗଳ କରି ସେକ୍ସ କରିଥାଉ । ତାର ଜିଭକୁ ମୋ ଜିଭ ଏକା କରିଦେଇ ଓଠର ମଧୁର ରସ ପାନ କରି ଆନନ୍ଦ ନେଲି । ମୁଁ ତାର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ବ୍ରା ର ଉପରୁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚୁମିଲି । ତାର ଛାତିକୁ ଚୁଚୁମି ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପି ପକାଉଥିଲି ।

ମୋର ବାଣ୍ଡ ଲାଠି ପରିକା ଲାମ୍ବା ଓ ଲୁହା ପରି ହାର୍ଡ ହୋଇଥିବା ଦେଖି ସେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲା । ସେ ତଳେ ବସିଗଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା । ଆଉ ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡି ଉପରେ ତାର ଜିଭକୁ ବୁଲେଇଲା । ତାର ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ମୋର ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ହାର୍ଡ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୋତେ ତାର ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ।

ମୁଁ ମୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇ ତାର ପାଟିରେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାର ସେକ୍ସି ଓ କାମୁକ ଚେହେରାକୁ ଦେଖି ସେକ୍ସ ନିଶା ଟା ବଢିଗଲା । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଳା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଠିଆ କରିଲି । ସେକ୍ସି ସ୍ତ୍ରୀ ର ଗୋଲାପି ଓଠକୁ କିସ କରି ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ତାର ଗାଲରେ ତାର ବେକରେ ତାର ପେଟରେ କିସ କରି ମଜା ନେଲି ।

ମୁଁ ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ତାକୁ ଉଲଗ୍ନ କରିଦେଲି । ତାକୁ ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ କରି ତାର ବିଆକୁ ଆଉଁସିଲି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସର ଆନନ୍ଦ ନେଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୁଁ ମୋର ହାର୍ଡ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ବିଆରେ ପୁରେଇ ଧକା ମାରିଲି । ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରି ତାକୁ ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ  ।

ଏହିପରି ଭାବେ ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ପୁରା ସୁଖର ସାଗରରେ ନିଜକୁ ହଜେଇଦେଇ ସେକ୍ସ ର ଆନନ୍ଦ ନେଲୁ । ସେ ବି ତାର ଗାଣ୍ଡୀକୁ ହଲେଇ ମୋତେ ଉତ୍ତେଜିତ କରିଲା । ସେ ଘୋଡୀ ହୋଇକରି ମୋତେ ଖିଲା – ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରାଅନା… ଏହି କଥାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଏହି କଥାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡପୁରା ଗରମ ହୋଇଗଲା ।

ମୁଁ ତାର ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ମୋର ହାର୍ଡ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି । ସେ ଖୁସି ହୋଇ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସର ସ୍ଵାଦ ନେଲା, ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ତାର ଗାଣ୍ଡୀରେ ପୁରେଇଲି । ଏହି ପରି ଭାବେ ମୋର ମନମୋହକ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସର ଆନନ୍ଦ ନେଲା । ତାର ମଧୁର ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ମୁଁ ମୋର ଗତି ବଢେଇ ତାକୁ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved