Puri Re Bada Bapa Jhia Ku Gehinli (Odia Sex Gapa)

Puri Re Bada Bapa Jhia Ku Gehinli (Odia Sex Gapa)

ପୁରୀରେ ବଡ ବାପା ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲି

ମୋର ପ୍ରିୟ ବଡ ଭାଇ , ଭାଉଜ ଓ ଗୁରୁଜନ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରଣାମ ଓ ସାନ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ସ୍ନେହ ଦେଇ ମୋର ଏହି ଓଡିଆ ବେଧ ଗପ ଟି କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଚି। ମୁଁ ସମ୍ଭବ (ସିବୁ) ଘର କୋରାପୁଟ ଏହି କାହାଣୀଟି ରେ ମୋର ମୋ ବଡବାପା ଝିଅ ରିତୁ(ଛଦ୍ମନାମ) ଯେ କି ମୋ ଠାରୁ ୩ବର୍ଷ ବଡ ଅଟେ ତା ସହ ଦେହର ସମ୍ପର୍କ ହେଇଯାଇଥିଲା। ଆମେ ଦିଜଣ କାମନା ର ନିଆଁ ଅନ୍ଧ ହେଇଯାଇଥିଲୁ ଆଉ ସବୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭୁଲି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଇଥିଲୁ। ଏଇ ରଥଯାତ୍ରାକୁ ଆମେ ପୁରୀ ଯାଇଥିଲୁ, ଆମ କାମନାର ମୂଳଦୁଆ ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରା ବେଳେ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ହୋଟେଲ ଭିତରେ ସବୁ କିଛି ଭୁଲ ହେଇଗଲା।

ଦିଦି ମୋର ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ସେ ଆମ କୋରାପୁଟ ର ପାହାଡି ଇଲକାର ସୁନା ହରିଣୀ ଟିଏ, ତାର ହରିଣୀ ଆଖି କେତେ ଟୋକା ଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଛି , ତାର ଲମ୍ବା ବେଣୀ ତା ଚାହାଣୀ ତାର ଚୁମ୍ବକ ପରି ଟାଣି ନିଏ ତା ପାଖକୁ, ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ମୁଁ ତାର ବେଶୀ ପ୍ରଶଂସା କରୁଚି, କିନ୍ତୁ ସତ କଥା ହେଲା ତାର ଯେତେ ଗୁଣ ଗାଣ କଲେ ବି କମ ହେଇଯିବ। ଦିଦି ଖରାପ ମୋର ଆଗରୁ କେବେ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଇଦିନ କେମିତି କଣ ହେଇଗଲା ଭାବିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଛି।

ମୁଁ ଓ ମୋର କଟକର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ମିଶିକି ରଥକୁ ପୁରୀ ଯିବାର ଥିଲା, ଏ ପ୍ଳାନ ଆମେ ଦୁଇ ମାଷ ଆଗରୁ କରିଥିଲୁ, ସେଥି ଆମେ ସେବେଠୁ ହୋଟେଲ ବୁକ ବି କରିଦେଇ ଥିଲୁ, ତାର କିଏ ପୁରୀରେ ଚିହ୍ନା ଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କୁ କହି ଆମ ପାଇଁ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ବୁକ କରିଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଯିବା ପୂର୍ବଦିନ ତା ମାମୁଁଙ୍କର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବାରୁ ସେ ଗଲା ନାହିଁ, ଏକା ଗଲେ ଭଲ ଲାଗିବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଖୋଜୁଥିଲି ମନେ ମନେ।

ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ରିତୁ ଦିଦି ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା, ମୁଁ ମନ ଦୁଃଖରେ ବସିଥିବା ଦେଖି ସେ ପଚାରିଲା, ସିବୁ ତୋର କାଣା ହେଇଛି, ତୋର ମୁହଁ ଟା ଏଇଁତି ସୁଖୀ ଯାଇଛି, ମୋର ବୋଉ ଦିଦିର କଥା ଶୁଣି କହିଲା, ସେ ପୁରୀ ଯିବାର ଲାଗି ବାହାରିଥିଲା, ତାର ସାଙ୍ଗର ମାମୁଁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯିବାରୁ ତାର ସାଙ୍ଗ ଯିବର ନାହିଁ ବୋଲି କହିଲା, ଏକ କେଇଁତି ଯିବ ବୋଲି ଭାବି ମନ ଦୁଃଖରେ ବସିଛି।

ଦିଦି ସେଠୁ କହିଲା କାଇଁ ଯିବୁ ଆର ବର୍ଷକୁ ଯିବୁ, ଏବେ ଗଲେ ବି କେଉଁଠି ରହିବୁ, ଲଜ କି ହୋଟେଲ ମିଳିବ ନାହିଁ, ବୋଊ ସେଠୁ କହିଲା ପୁରୀରେ ତାଙ୍କେ କିଏ ଚିହ୍ନା ଅଛନ୍ତି ସେ ହୋଟେଲ ଦୁଇ ମାସ ଆଗରୁ ବୁକିଙ୍ଗ କରିଦେଇଛନ୍ତି, ସେଥିରି ଲାଗି ତାର ମନ ଦୁଃଖ, ଦିଦି ମୋର ସେଠୁ କହିଲା ହଉ ଠିକ ଅଛି ତୁହି ମନ ଦୁଃଖରେ ଆଉ ବସନା, ମୁଁଇ ତୋର ସହ ଯିବି, ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯିବାର ପାଇଁ, ତୁହି ରାଜି ଟି, ମୁଁଇ ଦିଦି କୁ କହିଲି ତୁଇ ସତ କହୁଛୁ ନା, ଦିଦି କହିଲା ତୋର ସହ ମଜା କରିକି ତାହିଁରେ ମୋର କି ଶୁକ ଅଛି କହିଲୁ, ମୁଁଇ ସତ କହୁଛି ତୋର ସହ ଯିବି। ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇ ଦିଦିକୁ ଥ୍ୟାଙ୍କସ କହିଲି।

ଆମେ ୧୩ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଗଲୁ, ଦୁଇଟା ସ୍ଳିପର ସିଟ ମିଳିଥିଲା, ରାତିରେ ବସ ଭିତରେ ଏସି ଲାଗିଥାଏ, ଦିଦି ମୋ ଉପରେ ତା ଗୋଡ ଆଣି ଥୋଇଲ ସେ ନିଦରେ ଏସବୁ କରୁଥିଲା, ତା ଛାତି ମୋ ଛାତି ସହ ଟଚ ହଉଥାଏ, ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ଏମିତି କୌଣସି ଝିଅର ଦେହ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ନଥିଲି, ମୋର ଏସବୁ ପ୍ରଥମ ଥର ହୋଇଥିବାରୁ ମୋ ଅବସ୍ଥା କଣ ଥିବ ଆପଣମାନେ ଅନୁମାନ କରି ଜାଣିପାରୁଥିବେ। ଦିଦି ବି ସକାଳୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିଥିଲା, ସେ ବି କିଛି କହିଲା ନାହିଁ ମୁଁ ବି କିଛି କହିଲି ନାହିଁ। ମୋର ତା ପ୍ରତି ତଥାପି ଖରାପ ଭାବନା ଆସି ନଥିଲା।

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆମେ ସକାଳ ୭.୩୦ ପାଖା ପାଖି ପହଞ୍ଚିଗଲୁ, ଟିକେ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ମୁଁ କହିଲି ଏଥର ଯିବା!, ଦିଦି କହିଲା ବସରେ ବୋରିଙ୍ଗ ଲାଗିଲାଣି ତୁ ବସ ଯିବା ପାଇଁ ମୋତେ କହନା, ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଟ୍ରେନ ଯିବା ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା, ଆମେ ଟ୍ରେନ ଯେମିତି ଚଢିଚୁ ଭିଢ ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଦିଦି କହିଲା ଆମେ ବସ ରେ ଯାଇଥିଲେ ଭଲ ହେଇଥାନ୍ତା, ମୁଁ କହିଲି ତୁ କହିଲୁ ବୋଲି ଆମେ ଆସିଲେ, ଦିଦି କହିଲା ହଉ ଯାହା ହେଲାଣି ଆଉ ଚାଲ ଯିବା, ଆଉ କିଛି ବାଟ ନାହିଁ।

ଭିଡ ଏମିତି ହେଲାଯେ ଆମେ ଠିଆ ହବା ପାଇଁ ଜାଗା ନଥିଲା, ଖୁଦା ଖୁଦୀ ହେଇ ଆମେ ଠିଆ ହେଳୁ, ଦିଦି ଦେହ ମୋ ଦେହକୁ ଲାଗି ଠିଆ ହେଇଥିଲା, ସେତେ ଯେମିତି ଆମର ଗୋଟିଏ ଦେହ, ତାର ଦୁଧ ଦିଟା ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଚାପି ହେଇଯାଇଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ କୁ ଟଚ କରୁଥିଲା, ଠେଲା ପେଲା ଭିତରେ ବେଳେ ମୋ ଓଠ ଦିଦିର ଓଠ ସହ ଟଚ କରୁଥିଲା, କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ସହ ଚାପି ହୋଇ ତାର ମୁଷଳ ରୂପ ଧାରଣ କରିସାରିଥିଲା, ମୋ ମନ କୁ ପାପ ଛୁଉଁ ଥିଲା, ସେଇଠୁ ମୋର ଦିଦି ପ୍ରତି ଖରାପ ନଜର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା।

ଠିକ ମାଲତୀପାଟପୁର ଷ୍ଟେସନ ରେ ଟ୍ରେନ ଦୁଇ ମିନିଟ ପାଇଁ ରହି ଯେତେବେଳେ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଝିଙ୍କି ହେଇଯିବାରୁ ମୋର ବୋହିଗଲା, ଦିଦି ସବୁ ଜାଣିପାରିଲା, ଆଉ ମୋତେ ଅଣେଇ ମୁଚୁକି ମୁଚୁକି ହସୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥିଲା, ବାସ ଏଇ ଭିତରେ ଆମେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ, ଟ୍ରେନରୁ ଯେତେବେଳେ ଊଳେଇବା ବେଳେ ଦିଦି ମୋ ପ୍ଯାଣ୍ଟ ଓଦା ହେଇଥିବାର ଦେଖି ହସିଲା, ମୁଁ ତାକୁ ଲାଜରେ କିଛି କହିପାରୁନଥାଏ ।

କିନ୍ତୁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ ତୋତେ ଆଜି, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତ ଡ୍ରେସ କୁ ଦେଖିଲି ତାର ଡ୍ରେସ ବି ମୋ ବୀର୍ଯରେ ସାମାନ୍ୟ ଓଦା ହେଇଯାଇଥାଏ, ମୁଁ ସେଠୁ ହସିଲି ସେ ଯେମିତି ଦେଖିଛି ମୋ ଉପରେ ରାଗିକି କହିଲା, ତୁ ନା ମଣିଷ କୁ ବାଟ ଚଳେଇଦବୁ ନାହିଁ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଏବେ ମୋତେ ଦେଖିକି ହସୁଥିଲୁ, ଏଥିରେ ମୋର କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ ତାପରେ ଏମିତି ଆମେ ହାଲକା ଝଗଡା ହେଇ ଅଟୋ ଧରି ହୋଟେଲ ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ।

ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚି ଆମେ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କଲୁ, ଏବଂ ମିଲ ଖାଇ ଠାକୁର ଦର୍ଶନ କରି ଆମେ 4ଟା ବେଳକୁ ଆସି ରୁମରେ ସୋଇପଡିଲୁ, ବହୁତ ଥକା ଲାଗୁଥିଲା, ତେଣୁ ଉଠୁ ଉଠୁ 6ଟା ବାଜିଗଲା, ଯେମିତି ମୁଁ ଉଠିଛି ମୋ ଦିଦିର ଚେହେରା ମୋ ଆଗରେ ନାଚି ଉଠିଲା, ମୁଁ ଖାଲି ଗୋଟିଏ କଥା ଭାବୁଥିଲି ଦିଦି ସହ କେମିତି ସେକ୍ସ କରିବି।
ମୁଁ ଆଗରୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରୁ ଭାଇ ଭଉଣୀ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢିଛି ଏମିତି ଆହୁରି କିଛି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ସବୁ ପଢିଥିଲି ସେଇଥିରୁ ଗୋଟେ ଆଇଡିଆ ମିଳିଗଲା, ମୋତେ, ଦିଦି କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠିଲା, କିଛି ସମୟ ବସି ମୋତେ କହିଲା, ସମୁଦ୍ର କୁଳ ଆଡେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯିବା, ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ଆହୁରି ଦୁଇଦିନ ରହିବା କାଲି ସକାଳେ ଯିବା ଆଜି ଭାରି ହଳିଆ ଲାଗୁଛି, ଦିଦି ହଉ କହି ସେ ବାର୍ଥରୂମ ଚଆଲିଗଲା।

ସେଇ ସମୟ ଭିତରେ ମୁଁ ମୋ ଟାବେଲ୍ଟ ଓପେନ କରି ଏକ୍ସଭିଡିଓସ ରୁ କିଛି ବିପି ଡାଉନଲୋଡ କରିଦେଲି, ଆଗରୁ ବି କିଛି ବିପି ଥିଲା ସେଥିରି, ତାକୁ ପ୍ଲେ କରିଦେଲି, ଭିଡିଓ ପ୍ଲେୟାର ମୋଡ କୁ ଲୁପଅଲ ସେଟ କରିଦେଲି ମାନେ ଗୋଟେ ଭିଡିଓ ସାରିଲା ପରେ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଅଟୋମେଟିକ ପ୍ଲେ ହବ।
ଦିଦି ଯେମିତି ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ବାହାରିଛି ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଫୋନରୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଫୋନ କୁ ରିଙ୍ଗ କରି ବାହାରକୁ ପଳେଇଲି, ପାଖା ପାଖି 15-20 ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ଆସି ଦେଖେ ଦିଦି ବିପି ଦେଖୁଛି, ଦିଦି ବି ମୋର ବେଳେ ବେଳେ ତା କଥା ଆମ ସହ ସେୟାର କରେ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ବହୁତ କ୍ଳୋଜ କିନ୍ତୁ ଏତେବି ନଥିଲୁ ଯେ ସେକ୍ସ କଥା ହେଉଥିଲୁ।

ଦିଦି ବି ବିପି ଦେଖି ଟିକେ ଟିକେ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଲାଜ ନକରି ପୁରା ଫ୍ରି ରେ ପଚାରିଲା, କଣ କିରେ ଏସବୁ ଦେଖୁଛୁ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୋର ସିନା ବିଏଫ ଅଛି ତୁ ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହଉଛି ଭାଇ ଙ୍କ ସହ …..( ଦିଦିର ଲଭର ଅଛି ଆଉ ସେ ପୁଅ ସହ ବି ତାର ବାହାଘର ଠିକ ହେଇଯାଇଛି ଜାନୁୟାରୀ ବେଳକୁ ହବ, ଆଉ ସେ ଭାଇଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିସାରିଛି, ସେକଥା ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁ) ମୋର କିଏ ଅଛି।
ଦିଦି ସେଠୁ କହିଲା ତାହେଲେ ଡେରି ନକରି ମୋ ଭାଉଜ ଠିକ କର, (ଏତିକି କହିବା ଭିତରେ ମୁଁ ଦିଦି ପାଖରେ ଯାଇ ବସି ତାସହ ବସି ବିପି ଦେଖିଲିନି କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି କହୁନଥାଏ) ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ ଆଜି ଟୋକି ମୁଡ କୁ ଆସିଗଲାଣି, ଏଇ ସୁଯୋଗ କୁ ହାତ ଛଡା କଲେ ଆଉ ମିଳିବ ନାହିଁ, ମୁଁ ତାକୁ ସାହସ କରି କହିଦେଲି ଆଜି ମୁଁ କୋଊ ଝିଅ କଥା ଭାବି ଏସବୁ ଦେଖୁଣି ଦିଦି ସେଠୁ କହିଲା ତା ହେଲେ ଆଉ କାହା ପାଇଁ ମୁଁ କହିଲି ତୁ କଣ କିଛି ଜାଣିନୁ, ସେ କହିଲା ଜାଣିନି ପାରୁନି ବୋଲି ତୋତେ ପଚାରିଲି, ମୁଁ କହିଲି ତୋ ପାଇଁ।

ଦିଦି କହିଲା ଦେଖ ମୋର କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ ତୁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ମୋର ଏମିତି ସିଚୁଏଶନ କେବେ ହେଇନଥିଲା କେମିତି ସମ୍ଭାଳି ଥାନ୍ତି, ସେଠୁ ଦିଦି କହିଲା ହଉ ଛାଡେ ସେ କଥା ମୋର ଭୁଲ ହେଇଛି, ଦିଦି ସେଠୁ କହିଲା କଣ ନୂଆ ଅଛି ଦେଲୁ, ମୁଁ ସେଠୁ ଆମେରିକାନ ବିପି ଓପେନ କଲି ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁହେଁ ମିଶି ବିପି ଦେଖିଲୁ, ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ ତ ଏସବୁ କରିସାରିଲୁଣି, ଆଉ କଣ ଦେଖୁଛୁ, ସେ ସେଠୁ କହିଲା, ନା ରେ ଏଇ ତିନି ମାସେ ହେଲା ଆମେ ସେକ୍ସ କରିନୁ, ସେଥି ପାଇଁ ମନ ଟିକେ ହଉଛି, ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣି ଆହୁରି ଖୁସି ହେଇଗଲି ଆଉ ତାକୁ ପଚାରିଲି ହେଲେ କଣ ପାଇଁ?

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved