Randi Ku Gehi Taku Help Karili Randi Sex Gapa

Randi Ku Gehi Taku Help Karili  ରାଣ୍ଡିକୁ ଗେହିଁ ତାକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଲି

Randi Ku Gehi Taku Help Karili  ମୋ ନାଁ ଅଭି, ମୁଁ ବହୁତ ବେଧୁଆ ଟାଇପର ପିଲାଟେ । ମୋର ବିବାହ ହେଇ ନାହିଁ । ମୁଁ ଗୋଟେ ସପ୍ତାହରେ ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇ ତିନି ଥର ନ ଗେହିଁଛି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରେ ନାହିଁ ।

କିଛି ଦିନ ତଳର କଥା ଯେତେବେଳେ ମୋ ପାଖରେ ପଇସା ନଥିଲା ମୁ ୪ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁ ପାରି ନଥିଲି, ତାପରେ ମୁଁ ଏମିତି ଏକ ରାଣ୍ଡୀକୁ ଖୋଜିଲି ଯିଏ କମ ପଇସାରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବ । ସେ ରାଣ୍ଡୀର ନାମ ନିର୍ମଲା, ଆଉ ତା ବୟସ ୨୫ବର୍ଷ ଥିଲା । ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭଲ ଘରର ଝିଅ ପରିକା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ନେଇ ଗଲି ଯେଉଁଠି କେହି ନଥିଲେ । ସେଠି ପହଞ୍ଚି ମୁଁ ତାକୁ କିଛି ଖାଇବା ପିଇବା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି । ସେ ମନା କରିଦେଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ଆଉ ତା ଉପରେ ଭୋକିଲା ବାଘ ପରି ଡେଇଁ ପଡିଲି । ମୁଁ ଗୋଟେ ଝଟକାରେ ତାର ଓ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲି । ତାପରେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଆଟକା କରିଲି । ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ବହୁତ ଜୋରରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ଓ ତାର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହ ତାର ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦେଉଥିଲି । ତାକୁ ବହୁତ ଜୋରେ ପୀଡା ହେଉଥିଲା ତେଣୁ ସେ ବିଳାପ କରୁଥିଲା । ତା ଆଖିରେ ଲୁହ ବୋହିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ବହୁତ ଭଲରେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଘୋଡୀ ହେବା ପାଇଁ କହିଲି । ମୁଁ ତାର ପଛ ପଟୁ ତାର ଗାଣ୍ଡି ଓ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ତୁରନ୍ତ କହିଲା – ପଛ ପଟ କନା ରେ କିଛି କର ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାର ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଜୋରଦାର ସଟ ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଗୋଟେ ଧକାରେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତା ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଚିଖ ବାହାରୁ ଥାଏ । ସେ ରାଣ୍ଡୀ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଆଗାମୀ କ୍ଷଣରେ ସହଜରେ ସବୁ କିଛି ସହି ନେଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାର ବାଳ ଧରିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରିଲି । ଜୋରଦାର ସଟ ମାରିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲି ।

ମୋର ପ୍ରତିଟି ଷଟ ସେ ତା ପାଟିରୁ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଆବାଜ ଆସୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ପୁରା ହେବାର ଥିଲି ମୁଁ ମୋ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲି । ସେ ବୁଝିଗଲା କି ମୁଁ ଝଡିବାର ସମୟ ଆସିଲାଣି । ସେ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ଭିତରେ ଛାଡ ନାହିଁ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ ଅଛି ।

ମୁଁ ଶଟ ମାରିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲି । ଆଉ ତା ବିଆ ଭିତରେ ହିଁ ସବୁ ମାଲ ଛଢି ଦେଲି । ଝଡିବାରେ ମୁଁ ତା ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି । ସେ ଟିକେ ରାଗି ଯାଇ କହିଲା ମୁଁ ତୁମକୁ କହିଥିଲି ନା ମୋ ଭିତରେ ଛାଡିବ ନାହିଁ ? ତା କଥାରେ ମୁଁ କୌଣସି ଜବାବ ଦେଲି ବାସ ଟିକେ ହସି ଦେଲି ।

ସେ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଧୋଇ ହୋଇ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲା । ମୁଁ ଏବେ ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଉଣ୍ଡ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ଗେହିଁ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସ ଉଠ ହେବା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଥକି ଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସିଧା ଶୁଆଇ ଦେଲି ଓ ତାର ଗୋଡକୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ଧକା ପେଲା ମାରିବା ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେବାରୁ ମୁଁ ମୋ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲି । ଏଇ ଥର ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତାର ଆଖିରୁ ଲୁହ ଧାର ବୋହୁ ଥାଏ । ମୋତେ ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପୁରା ମସ୍ତିରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ ।

ଏଥର ବି ତା ଭିତରେ ଝଡି ଗଲି । କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ କିଛି ନକହି ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବେଡରେ ଆରମସେ ସୋଇଥିଲି । ମୁଁ ମୋର ଶେଷ ରାଉଣ୍ଡ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲି । କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ବାର୍ଥରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲା । ସେ ମୋ ପାଖେ ଆସି ସୋଇଗଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଫୁଣି ଘୋଡୀ ହେବା ପାଇଁ କହିଲି ।

ସେ ତୁରନ୍ତ ଘୋଡୀ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ମୋ ପୋଜରେ ଆସିଗଲା । ତାର ଗାଣ୍ଡି ଓ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଫୁଣିଥରେ କହିଲା – ପ୍ଳିଜ ପଛ ପଟେ କିଛି କରିବ ନାହିଁ ।

ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି ଶଟ ମାରିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି ସେ ଆଗରୁ ହଟି ଗଲା । ଆଉ ଠିଆ ହେଇଗଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ମୋତେ ତୋର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି

ସେ କହିଲା – ତୁମେ ଯେତେ ଇଚ୍ଛା ଯେମିତି ଇଚ୍ଛା ଗେହିଁ ପାର, କିନ୍ତୁ ଗାଣ୍ଡିରେ କିଛି କର ନାହିଁ ପ୍ଳିଜ । ଏବେ ମୋତେ ତା ଗାଣ୍ଡି ନମାରିଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାନ୍ତି ମିଳିବାର ନଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଡବଲ ପଇସା ଦେବି । ସେ ଚୁପ ଚାପ ଠିଆ ହେଇ ରହିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କଣ କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ଅଛି କି ?

ସେ କହିଲା – ତୁମେ ବୁଝିପାରିବ ନାହିଁ

ମୁ ତାକୁ କହିଲି – ତୁମେ ତୁମ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ କୁହ… ଯଦି ନକହିବ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି

ସେ ଟିକେ ଭବିଲା ଆଉ କହିଲା ତୁମେ କଣ ଆଉ କିଛି ପଇସା ଦେଇ ପାରିବ ?

ମୁଁ କହିଲି – ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିବା ପାଇଁ ଦେ ତୋତେ ଆହୁରି ଦେଢ ଗୁଣା ଦେବି ।

ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଘୋଡୀ ହେଇଗଲା । ସେ କହିଲା ପ୍ରଥମରୁ ଟିକେ ଧିରେ କରିବ ଓ ଜଳଦୀ ଖତମ କରିଦେବ । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ତେଳ ବୋତଲ ଧରି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଭଲ କରି ମାଲିସ କରିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି ଗୋଟେ ଶଟ ମାରିଲି । ପାଖା ପାଖି ମୋର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।

ନିର୍ମଳା ତା ମୁହଁକୁ ତକିଆରେ ଚାପି ଦେଲା । ମୁଁ ଆଉ ଦୁଇ ଷଟ ପାରିବାରୁ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା । ସେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ କରି ଚିଲେଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ରହିଲି, ତାପରେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ପୋଜିସନ ବଦଳେଇବା ପାଇଁ କହିଲି ।

ସେ ଯେତେବେଳେ ବୁଲିଲା ମୁଁ ତାର ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲି ତାର ମୁହଁ ପୁରା ନାଲି ପଡି ଯାଇଥିଲା । ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ଧାରା ଯେମିତି ବୋହୁ ଥିଲା ମାନ ନଦୀ ବୋହୁଛି । ମୁଁ ତାର ଏ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ରହିଗଲି । ତାପରେ ସେ ଧିରେ କରି କହିଲା କେମିତି ପୋଜିସନ ନେବି । ସେ ସମୟରେ ମୋତେ ବହୁତ ଅଲଗା ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ତୋତେ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ?

ସେ ଧିରେ କରି କହିଲା – ତୁମେ ତୁମ କାମ କର

ତାର କଣ୍ଠରେ ପୀଡା ସ୍ପଷ୍ଟ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା । ଯାହାକୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ମୁଁ ସିଧା ସୋଇଗଲି ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲି ।

ସେ କହିଲା – ମୁଁ ଏମିତି କରି ପାରିବି ନାହିଁ

ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ଘୋଡୀ ହେଇଯାଏ । ଏହି ପରି ସେ କଲା ତାର ବିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ମୁହଁ ମୋ ମୁହଁ ଆଗରେ ଥିଲା । ସେ ଟିକେ ନଇଁବା ରୁ ତାର ଦୁଧ ମୋ ଛାତିକୁ ଛୁଉଁ ଥିଲା। ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ଏମିତି କେମିତି ବାଣ୍ଡକୁ ନେବି ।

ମୁଁ କହିଲି ମୁ ତୋର ବିଆକୁ ଗେହିଁବି । ଏକଥା ଶୁଣି ତା ମୁହଁରେ ହାଲକା ହସ ଦେଖା ଗଲା। ଯାହାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ନିଜେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ନେଇଗଲା ଆଉ ଗେହିଁ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଏଥର ତା ମୁହଁରୁ ଅଲଗା ଆବାଜ ଆସୁଥିଲା । ଯାହା ମୋତେ ବି ପୁରା ମଦହୋସ କରି ଦେଉଥିଲା । ସେ ଉପରୁ ଆଉ ମୁଁ ତଳ ଆଡୁ ଷଟ ମାରୁଥିଲି ।

ପ୍ରତି ଷଟରେ ସେ ଯେବେ ଆଗକୁ ଆସୁଥିଲା ମୋତେ କିସ କରି ଦେଇ ଚାଲୁଥିଲା । ଏବେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଏତେ ମଜା ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡରେ ନଥିଲା । ଏବେ ମୋର ଝଡିବା ସମୟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁଚୁମୁ । ସେ ଖୁସିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ମୁହଁରେ ହିଁ ପୁରା ହେଇଗଲି ।

ଯେଉଁ ମାନେ କାହାଣୀକୁ କେବଳ ମୋନରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ପଢୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏ କାହାଣୀ ଏଇଠି ସରିଲା । ଗେହିଁ ସାରିଲା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବିନା କପଡା ରେ ସୋଇଥିଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ରାଣ୍ଡୀ କାମ ନିଶ୍ଚୟ କରୁଛ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ରାଣ୍ଡି ପରି ଲାଗୁ ନାହଁ ।

ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ ଆଉଥରେ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲା ତାର କୌଣସି ପରିବାର ନାହିଁ । ଆଉ ଜଣେ ବଡ ଭଉଣୀ ଅଛି ତାକୁ କ୍ୟାନ୍ସର ହୋଇଛି ଆଉ ତାର ଉପଚାର ପାଇଁ ତାର ପ୍ରାଇଭେଟ ଜବର ଦରମା କମ ପଡୁଛି । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ତାକୁ ଏକାମ କରିବା ପାଇଁ ପଡୁଛି ।

ସେ କଥା କଥାରେ କହିଲା କି ସେ ଯେତେବେଳେ ଏ କାମ କରୁଛି ତାକୁ ଲାଗୁଛି କି ତାର ବଳତ୍କାର ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ମୋ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁ କିଛି ସହି ନେଉଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ ଦୁଖ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେଦିନର ପଇସା ଦେଲି । ଏବଂ ତା ଠାରୁ ତା ଫୋନ ନମ୍ବର ଆଣିଲି । ଆଉ ପରେ ତାକୁ ଟଙ୍କା ୧୦,୦୦୦ ଦେଲି । ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ଆଉ ଯେବେ ଦରକାର ହେବ ମୋତେ କହିବ ମୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଥିଲା ମୋ କାହାଣୀ Randi Ku Gehi Taku Help Karili ଆପଣମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରି ଆପଣଙ୍କ ମତ ରଖନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *