ରାତିଅଧାରେ ହସ୍ପିଟାଲ ଭିତରେ ପିଉସୀର ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଗଲୁ ମାରିଲା ପୁତୁରା

ରାତିଅଧାରେ ହସ୍ପିଟାଲ ଭିତରେ ପିଉସୀ ର ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଗଲୁ ମାରିଲା ପୁତୁରା

Rati Adhare Hospital Bhitare Piusi Ra Bia O Gandi Galu Marila Putura

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ, ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରି, ମୋ ନାଁ ବିକାଶ ଏବଂ ମୁଁ ରାୟଗଡା ରୁ କହୁଛି । ମୋତେ ଆଣ୍ଟି ଟାଇପ ଏବଂ ବିବାହିତ ମହିଳା ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଏବେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ସିଧା ଷ୍ଟୋରି କୁ ଯାଉଛି । ଏଇ କାହାଣୀ ମୋର ପିଉସୀ ଙ୍କ ବିଷୟରେ । ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୩, ସେ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ବଡ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୪-୩୮, ସେ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ନର୍ସ ଅଛନ୍ତି । ମୋତେ ସେ ପିଲା ବେଳୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଲାଗନ୍ତି ।

ଯେବେ ବି ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ସେ ମୋର ରୁମରେ ସୁଅନ୍ତି । ସେ ରାତିରେ ନିଦରେ ସୋଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖି ଫାଇଦା ଉଠେଇ ଦିଏ । ଏମିତି ସବୁ ଚାଲିଥିଲା । ପରେ ମୁଁ କଲେଜ ରେ ପଢିଲି । ଏଇ ଜାନୁଆରୀ ରେ ମୋ କକା ଙ୍କର ହାର୍ଟ ଆଟକ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତି କରା ହେଲା । କକା ଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ ମୁଁ ସେଦିନ ରାତିରେ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ରହିଲି । ସେଇ ଦିନ ପିଉସୀ ଙ୍କର ନାଇଟ ସିପ୍ଟ ଥିଲା । ସବୁ କାମ ସରିଲା ପରେ ପିଉସୀ ମୋ ପାଖ କୁ ଆସିଲେ ।

ଆମେ ସେଇଠି ଡିନର କରି ନେଲୁ । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଘର ପରିବାର ବିଷୟରେ କିଛି କଥା ହେଲୁ । ମୋ ଧ୍ୟାନ ପିଉସୀ ଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଉପରୁ ହଟୁନଥିଲା । ପିଉସୀ ମୋତେ ନୋଟିସ କରି ନେଇଥିଲେ ବୋଧେ । ରାତି ୧୨ ଟା ହେଇଥିଲା ହସପିଟାଲ ପୁରା ଶାନ୍ତ ପଡିଯାଇଥିଲା । ପିଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ – ବିକୁ( ମୋ ଡାକ ନାଁ ) ଚାଲ ସୋଇପଡିବା, ଆମ ଷ୍ଟାପ ରୁମ ରେ ସେଇଠି କେହି ନାହାନ୍ତି ଗୋଟେ ସିଂଗଲ ବେଡ ପଡିଛି । ଆଜି ରାତିଟା ଆମେ ସେଇଠି ଏଡଜସ୍ଟ କରିନବା ।

ମୁଁ – ( ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି ) ଠିକ୍ ଅଛି ପିଉସୀ

ତାପରେ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ଆପ୍ରୋନ ବାହାର କରିଦେଲେ । ପିଉସୀ ସାଲୁଆର ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବୁବ୍ସ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା । ଫୁଣି ଆମେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଲାଗିଲୁ । ପିଉସୀ କାନ୍ଥ କଡକୁ ସୋଇଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ । ପାଖ ପାଖି ୨୦-୨୫ ମିନିଟ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ପିଉସୀ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଗଲେଣି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି । ବେଡ ଛୋଟ ଥିବାରୁ ଆମେ ଭିତର ର ଦୂରତା ବହୁତ କମ ଥିଲା । ଫୁଣି ମୁଁ ସାହାସ କରି ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ସାଲୁଆର ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇ ଗଲି । ଫୁଣି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି । ତାଙ୍କ ପେଟ ବହୁତ ମୁଲାୟମ ଥିଲା ।

ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଗଲା । ମୁଁ ମୋ ନିଜ ଉପରେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁ ନଥିଲି । ପୁଣି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଜୋରେ ଚିପି ଦେଲି । ତାଙ୍କ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା , ସେ ମୋ ଉପରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ ।

ପିଉସୀ – ଏସବୁ କଣ ହଉଛି ବିକୁ?

ମୁଁ – ସରି  ପିଉସୀ , ତୁମେ ମୋର ଏତେ ପାଖରେ ଥିଲ ତେଣୁ ମୁଁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ ।

ପିଉସୀ – ତୋତେ ଲାଜ ଲାଗିବା କଥା ଏମିତି ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ ।

ମୁଁ – ପିଉସୀ ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ, ତେଣୁ ତୁମକୁ ଏତେ ପାଖରେ ପାଇ ମୁଁ ମୋ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ହରେଈ ବସିଲି ।

ପିଉସୀ – ତୋତେ ମୋର ଏମିତି କଣ ପସନ୍ଦ ଆସିଗଲା ?

ମୁଁ – ସତ କହୁଛି ପିଉସୀ, ତୁମେ ଦୁଧ ମୋର ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ( ମୋତେ ନିଜକୁ ବି ଜଣା ନଥିଲା ମୁଁ ଏହା କେମିତି କହି ପାରିଲି )

ପିଉସୀ – କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ଭୁଲ କଥା

ମୁଁ – କିଛି ଭୁଲ ନୁହେଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲପାଇବା ର ଅଧିକାର ଅଛି

ଏତିକି କହି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହଗ କରି ନେଲି, ତାଙ୍କ ପିଠିକୁ ଆଉଁସି ଚାଲିଥାଏ ସେ କିଛି କହୁନଥିଲି । ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ଓଠକୁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ରଖି କିସ କରିବାରୁ ସେ ବି ମୋତେ କିସ କଲେ, ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହଁଙ୍କୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେକ କୁ କିସ କରିଲି । ସେ ବି ମଦହୋସ ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଡ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କମିଜ ଖୋଲି ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ରଖି ଦେଲି । ପୁରା ସପ୍ଟ ଦୁଧ,କଣ ଲାଗୁଥିଲା? ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଖୋଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ବ୍ରାଉନ କଲର ୨ ଇଞ୍ଚ ପାଖା ପାଖି ସାଇଜ ହେବ । ସେ ବି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଜୋରେ ଜୋରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ମାଡି ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥିଲେ । ସେ କହୁଥିଲେ ଖାଇଜା ମୋ ଦୁଧ, ମେଣ୍ଟେଇ ଦେ ମୋର ଦେହର ଭୋକ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାଲୁଆର ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ହାତ ଲଗେଇଲି ତାଙ୍କ ପୁରା ଶରୀରରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ମୁଁ ପୁରା ଭିତରକୁ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟି ଚାଲିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲି । ଏବେ ପିଉସୀ ମୋ ଦେହକୁ ଚାପି ଧରିଲେ । ସେ କହୁଥିଲେ ବିକୁ ତୁ ଆଜି ମୋର ସବୁ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିଦେ । ମୁଁ ଜୀବନରେ ଜଣେ ଏମିତି ଚିକିଣିଆ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ପୁରୁଷ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା କୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ଆଜି ତୁ ମୋର ଏଇ ଇଚ୍ଛା କୁ ପୂରଣ କରିଦେ ।

ମୁଁ – ପିଉସୀ ଏବେ ତ ତୁମକୁ ଏମିତି ସବୁଦିନ ବାଣ୍ଡର ସ୍ଵାଦ ମିଳିବ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଖୁବ ମଜା ଦେବି । ଏହା କହି ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେଲି । ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଗଳଙ୍କ ପରିକା ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲେ । ସତରେ ପିଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବହୁତ ଭଲରେ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ । ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଧା ଶୁଆଇ ଦେଲି, ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁ କୁ ମୋ କାନ୍ଧରେ ରଖିଲି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଧକା ରେ ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଟା ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି  ସେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ନିଜେ ନିଜେ ବନ୍ଧ କରିଦେଲି । ଏବେ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବା ରେ ଲାଗିଲି ।

ସେ ବି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ  ଉଈ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ଉଈ ଆହୁରି ଜୋରେ ମୋତେ ଗେହେଁ । ଆଜି ମୋର ଗଳୁ ମାରିଦେ । ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଝଡି ଗଲି । ସେ ବି ୨ ଥର ଝଡି ସାରିଥିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ସୋଇଗଲି । ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ହଗ କରି ଓଲଟା ସୋଇଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଠି ଉପରେ ମୋ ହାତ କୁ ବୁଲାଉଥିଲି । ଆଗକୁ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି । ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀରେ ଘସୁଥିଲି । ପିଉସୀ କହିଲେ – ଏବେ କଣ ତୋର ଇଚ୍ଛା  ତୋର ବିକୁ?

ମୁଁ – ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ତୁମ ଗାଣ୍ଡୀ ବୋଧେ ଭର୍ଜିନ ଥିବ ( କୁଆଁରୀ )

ସେ ମୋ ଆଡକୁ ପଲଟି ଗଲେ ଏବଂ କହିଲେ ନାଁ ନାଁ ବିକୁ ବହୁତ ପେନ୍ ହବ ।

ମୁଁ – ସେଇ ତ ଦେଖିବା ର ଅଛି, କେମିତି ଲାଗିବ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗିହାଁ ଖାଇବ । ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଢି ଗଲି, ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ ଚୂଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ଗରମ ହେଇ ଯାଉଥିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା ଶୁଆଇ ଦେଲି । ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଢି ଗଲି । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ମସାଜ କଲି । ପିଉସୀ କହିଲେ ଧିରେ କରିବୁ ବିକୁ ଏ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ନହେଲେ ସକାଳ କୁ ଚାଲି ପାରିବି ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ନଶୁଣି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି, ସେ ଚିଲେଇ ଉଠି କହୁଥାନ୍ତି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ବାହାର କର ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି, ମୁଁ ମରିଜିବି ରେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ରହି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଓ ବେକ କୁ କିସ କରି ଚାଲିଲି । ସେଶାନ୍ତ ହେଇଗଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି । ପୁରା ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁଲି । ଏବେ ମୁଁ ଥକି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ଗଲି । ତାପରଠୁ ଆମେ ପିଉସୀ ଓ ପୁତୁରା ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ଗିହା ଗୁହି ହେଇ ଯାଉ ।

 

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved