Sangara Maa Bia Re Chari Bandaku Paseilu

ସାଙ୍ଗର ମା ବିଆରେ ଚାରି ବାଣ୍ଡକୁ ପସେଇଲୁ

Sangara Maa Bia Re Chari Bandaku Paseilu

odia sex story,odia sex kahani,odia sex stories,odia sex gapa,gan jhia sah sex,randi sah sex,kuanri jhia sah sex,maa pua sex story

Sangara Maa Bia Re Chari Bandaku Paseilu  ହାଏ ସାଙ୍ଗମାନେ ନୂତନ କାହାଣୀ କି ସ୍ୱାଗତ.  ଏ କାହାଣୀରେ ମୁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି କେମିତି ଆମ ସାଙ୍ଗର ମାକୁ ପୁରା ଚାରି ଚାରି ଟୋକାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା.

ଆରମ୍ଭ କରିବା  ପରୀକ୍ଷା ପରେ ପ୍ରାୟ ସବୁ ପିଲାମାନେ ଟିକେ ବଦମାସୀ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି.  ଆମେ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲୁ.  ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ର ଘର ବାଡ଼ି ପଟେ ଛୋଟ cricket ପଡିଆ ଥିଲା ତାକୁ ଆମେ ସଫା କରି ଖେଳୁ. ଆମ ଟିମରେ ଦଶ ଜଣ ଥିଲୁ. ଆମେ ୭ ଜଣ ସମବୟସ୍କ ଆଉ ବାକି ତିନି ଆମଠୁ ବଡ ଥିଲେ.  ଏମିତି ସବୁଦିନ ଚାଲିଥାଏ.  ଓଡିଶାରେ ହୁଡହୁଡ ବାତ୍ୟା ପରେ ଆମ ପଡିଆ ବହୁତ ପାଣି ହେଇଯାଇଥିଲା.

ତାକୁ ସଫା କରିବାକୁ ଡାକିବାରୁ ସମସ୍ତେ ବାହାନା କରି ରହିଗଲେ.  କେବଳ ମୁ, ରାଜୁ, ଜଗା ଗଲୁ ଲାଟୁ ଘରକୁ ପଡିଆ ସଫା କରିବାକୁ.  ଆମେ ଗଲାବେଳକୁ ଲାଟୁ ଘରେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆହୁରି ଜୋରେ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା.  ଝରକା ପଟେ ଦେଖିବାରୁ ଦେଖିଲୁ ଲାଟୁ ତା ବୋଉକୁ ଶୁଆଇ ତା ବିଆରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରୋଉଚି.  ତା ବୋଉ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ହିନ୍ଦୀ heroine ଅମିଶା ପଟେଲ ଭଳି.  ତାକୁ ଦେଖି ଆମ ବାଣ୍ଡ ମନ ସବୁକିଛି ଅସମ୍ଭାଳ ଅବସ୍ଥା.

ସେଦିନ ସମସ୍ତେ ସେଇଠି ବସି ଯୋଜନା କଲୁ କେମିତି ଲାଟୁ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବୁ.  ଲାଟୁର ବାପା ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି.  ତେଣୁ ଏ ମା ପୁଅ ନିଜ ନିଜ ଭିତରେ ଚୋଦା ଚୋଦି ହୁଅନ୍ତି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିଲୁ ଲାଟୁର ମା ରାତି 8ଟା ପରେ two piece ବିକିନୀ ପିନ୍ଧନ୍ତି. କିନ୍ତ ଆମେ carom ଖେଳିବା ବେଳେ ସେ ତା ଉପରେ ଗାଉନ ଗଳେଇ ଦେଇ ଆସନ୍ତି ଆମେ ଏ ସବୁ ଜାଣିଥାଉ.  ସେଇ ଘଟଣାର ପରଦିନ ତା ଘରକୁ 7.30 ରେ ଗଲୁ carom ଖେଳିବାକୁ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ ଯାଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ରୋଷଇ ଘରେ କେବଳ ବିକିନୀ ପିନ୍ଧି ରୋଷଇ କରୁଥିଲେ ମୋତେ ଅନ୍ୟର ସ୍ୱରରେ କଥା ହେଇ ଆସେ.  ତେଣୁ ମୁ ସେ ବିଦ୍ୟା ତାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରୟୋଗ କଲି.  ମୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଲାଟୁ ସ୍ୱରରେ କଥା ହେଲି ଓ ତାଙ୍କୁ କହିଲି କି ସବୁ ସାଙ୍ଗ ଚାଲି ଗଲେଣି ଏବେ ଆମ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ କିନ୍ତୁ କିଛି ଅଲଗା ଉପାୟରେ.  ମୁ ତାଙ୍କୁ ସେଇ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଗୋଟେ ରୁମାଲ ବାନ୍ଧି ଦେଇ କହିଲି ଆଜି ତୁମେ ଅନ୍ଧ ଭଳି ରହିବ ଓ ମୁ ତୁମକୁ ଗେହିଁବି.

ସେ ହଁ କହିବାରୁ ମୁ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି ସେ ପୁରା ଚୁଚୁମି ପକୋଉଥାନ୍ତି.  ଓଓହଃ କି ମଜ଼ା.  ତା ପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ଦୂଧ ଦଳି ଚୁଚୁମିଲି.  ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଭିତରେ ଦୁଇ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଲିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥିଲା ତା ପରେ ଚଡି ନ ଖୋଲି ଟିକେ ପାଖେଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି.  ଓଃ କି ସୁଖ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବା ସମୟ ରେ ତଳ ଉପର ହେବା ସମୟରେ ରୁମାଲ ଖୋଲିଗଲା ସେ ମୋତେ ଦେଖି ପୁରା ଅବାକ.

ମୁ କହିଲି ଯଦି ପାଟି କରିବ ତେବେ ତୁମ ଭିଡ଼ିଓ viral କରିଦେବୁ କହି ଖାଲି ମୋବଇଲ ta ଦେଖେଇଲି ସେ ବି ବିଶ୍ୱାସ କରିଗଲେ ୟା ପରେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଜଗାକୁ ଇସାରା କରି ଡାକିଲି ସେ ଆସି ତାଙ୍କୁ କେବଳ ଚଡିରେ ଦେଖି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ଜୋର କରି ପୁରେଇ ଦେଲା. ମୁ ବି ଡେରି ନକରି ବିଆରେ ପସେଇ ଦେଲି ଏବେ ସେ ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥିଲା.  ତା ପରେ ଜଗା ବିଆରେ ଓ ମୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଲୁ ଓ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚାଲିଲୁ.

ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ମୁ ଚାଲିଗଲି ଓ ରାଜୁକୁ ଇସାରା ଦେଲି ସେ ଗଲା ଓ ଖୁବ ଗେହିଁ ଚାଲି ଆସିଲେ.  ତା ପରେ ଆଣ୍ଟି ସେଇ ଉପରେ କେବଳ ଗାଉନ ଗଳେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଦେଖିଲା ଯେ ତା ମା ଗାଲରେ ଲାଳ ଲାଗିଛି. ସେ ଯେହେତୁ ସବୁଦିନ ତା ମା ବିଆରେ ପେଲୁଛି ତାକୁ ବୁଝିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିଲା ନାହିଁ ତାହା କୋଉ ଲାଳ ତ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତା ମାକୁ ପଚାରିଲା ମା ଆଜିର ଗିହଣା କେମିତି ଲାଗିଲା.  ଆମେ ସମସ୍ତେ ଅବାକ ହେଇଗଲୁ ତା ପରେ ସେ ଯାହା କହିଲା ଆମ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା.  ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ତା ମାକୁ ନୁହେଁ ତା ମା ଆମକୁ ଗେହିଁଚି.

ଆମେ 3ସାଙ୍ଗ ଭାବୁଥିଲୁ କି ଆମେ ତା ବୋଉକୁ ଗେହିଁଛୁ ସେଇଟା ଭୁଲ ବାସ୍ତବରେ ତା ବୋଉ ଆମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା.  ଅର୍ଥାତ ମା ପୁଅ ଝରକା ଖୋଲା ରଖି ଗିହାଁଗେଁହି  ହେଉଥିଲେ ଯେମିତି ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବୁ.  କାରଣ ଆମେ ଥରେ ଆଣ୍ଟି ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ କ୍ୟାରମ ଖେଳିବା ସମୟରେ ମୋବାଇଲରେ ବିପି ଦେଖି ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହ ନଙ୍ଗଳା ହେଇ ହଲେଇବାର ସେ ଲୁଚିକି ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ.

ଆଉ ସେଇଦିନଠୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ବୀଆ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିଲା.  ବାସ୍ତବରେ ସେ ଏତେ ଭୋକିଲା ହେଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବା ଏକାକୀ ତାଙ୍କ ପୁଅର ବି ସମର୍ଥ ନଥିଲା.  ତେଣୁ ଆଣ୍ଟି ଆହୁରି ବାଣ୍ଡକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲେ.  ଯେହେତୁ ଆମକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ସୁଖ ଦେବାକୁ ମା ପୁଅ ଯୋଜନା କରି ଏ କାମ ସବୁ କରିଥିଲେ.

ଆମେମାନେ ଏ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଖୁସି ହେଇଯାଇଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ 9ଟା ବାଜି ଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ ଓ ସେ ମା ପୁଅ ତାଙ୍କ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କଲେ.  ବାଟରେ କଥା ହେଲୁ କାଲି cricket ବନ୍ଦ କରି ଦିନ ବେଳେ ଗେହିଁବୁ.  ତା ପରେ ଯିଏ ଯାହା ଘରକୁ ଯାଇ ପରଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଲୁ.  ପରଦିନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମନା କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲୁ.  ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚି ଦେଖିଲୁ ଆଣ୍ଟି ଗୋଟେ ହଟ ପେଣ୍ଟ ଆଉ ଟାଇ ଟି ଗଞ୍ଜି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି.  ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ 36size ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା ଫୁଲିକି ରହିଛି ଗାଣ୍ଡି କଥା ନ କହିବା ଭଲ ପୁରା ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ଓହଳି କି ଅଛି.  ତାକୁ ଦେଖୁଦେଖୁ ଆମେ ଆମ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ନିଜ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ଟେଂଗେଇ ଦେଇ ରଖିଲୁ.

ଆମକୁ ଏ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଆଣ୍ଟି ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଡାକିଲେ ସେ ଆମକୁ ଏ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି କଣ ହେଇଚି ବୋଲି ପଚାରି ବୁଝିବା ବଦଳରେ ସେ ବି ତା ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବୋଉକୁ ଦେଖେଇଲା ଆଉ କହିଲା ମୁ ଏକା ସିନା ତତେ ସନ୍ତୋଷ ଦେଇପାରୁନି ଆଜି 4ଜଣ ମିଶିକି ତତେ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେବୁ.  ଆମ ଚାରି ଜଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଏଇ ପ୍ରକାର ମୋର 6, ରାଜୁର 6, ଜଗାର 5ଆଉ ଜଗାର 5.5 ଇଞ୍ଚ.  Sangara Maa Bia Re Chari Bandaku Paseilu

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

One Reply to “Sangara Maa Bia Re Chari Bandaku Paseilu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *