Sanga Ra Maa O Bhauni Ku Gehili

Sanga Ra Maa O Bhauni Ku Gehili ସାଙ୍ଗର ମା ଓ ଭଉଣୀକୁ ଗେହିଁଲି

Sanga Ra Maa O Bhauni Ku Gehili,  odia group sex stoy,ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାଁ ଶ୍ରବଣ, ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୧୦ଇଞ୍ଚ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ୭.୫ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଓ ୩ଇଞ୍ଚ ମୋଟା । ଏହି କାହାଣୀ ମୋର ଟିନା ଓ ତା ମମିଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିବା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି । ମୁଁ ଗୋଟେ ଘରେ ଭଡା ରେ ରହୁଥିଲି । ସେ ପରିବାରରେ ୪ଜଣ ରହୁଥିଲେ ଅଙ୍କଲ ଆଣ୍ଟି,ଟିନା ଓ ତାର ଭାଇ ସୌରଭ । ମୋର ସୌରଭ ସହ ବହୁତ ଭଲ ଦୋସ୍ତି ଥିଲା ।

ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୫୦ବର୍ଷ ହେବ, ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବୟସ ୩୮-୪୦ ଭିତରେ ହେବ । ସୌରଭ ଗୋଟେ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ,ମୁଁ ବି ସେହି କମ୍ପାନୀରେ କାମକରେ ତାର ବୟସ ୨୪ବର୍ଷ ଏବଂ ଟିନାର ବୟସ ୨୦ବର୍ଷ । ସେହି ସମୟରେ ମୋର ବୟସ ୨୩ବର୍ଷ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଅଙ୍କଲଙ୍କୁ ବିପି ହାଇ ହେଇଯିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପାରାଳାଇସ ହେଇଯାଇଛି ।

ସୌରଭ ସେହି ସମୟରେ ସହରରେ ନଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେ ପରିବାରକୁ ବହୁତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଯେମିତି ମୁଁ ସେ ପରିବାର ର ନିକଟତର ହୋଇଛି, ମୁଁ ଟିନା ସହ କ୍ଳୋଜ ହେବାରେ ବି ଲାଗିଲି । ଅଙ୍କଲଙ୍କୁ ପାରାଲିସ ହୋଇଯାଇଛି ତେଣୁ ସେ କିଛି କରିପାରୁନଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ଏବେ ଘର ଖର୍ଚ ଚଳେଇବା ଭାରି ମୁସକିଲ ହେଇଯାଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଘର ଭଡାରେ ଦେବାରେ ଭାବିଲେ ।

ତାଙ୍କ ଘରେ ଗୋଟେ ଘର ଆଟାଚ ଲାଟିନ ବାର୍ଥରୁମ ଥିଲା ଯାହାର ଗୋଟେ ଡୋର ବାହାର ପଟକୁ ଥିଲା । ସୌରଭ ମୋତେ କହିଲା ତୁ ସେ ଘର ଛାଡି ଆମ ଘରେ ଭଡା ରେ ରହିବା ପାଇଁ ଚାଲିଆ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ମୋର ବି ଟିକେ ଚିନ୍ତା କମ ହେଇଯିବ । ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ କମ୍ପାନୀ କାମରେ ବାହାରେ ରୁହେ ଆଉ ତୁ ବି ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ ଅଜଣା ଲୋକ ନୁହେଁ ସେଥିପାଇଁ କାହାକୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ହଁ କରିଦେଲି ଓ ସେଠିକୁ ସିପ୍ଟ ହୋଇଗଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ସୌରଭ ଟୁରରେ ଥିଲା ଟିନାକୁ କଲେଜ ଯିବାର ଥିଲା ତାର ବାର୍ଥରୁମର ପାଣିର ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ ସେ ମୋତେ କହିଲା କଣ ମୁଁ ତୁମ ବାର୍ଥରୁମ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ, ସେ ମୋ ବାର୍ଥରୁମରେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲି ଆସିଲା । ସେହି ସମୟରେ ତାର ବାପା ପାୱାର ଫୁଲ ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇ ସୋଇଥିଲେ ।

ଆଣ୍ଟି ସେ ସମୟରେ ପଡିଶା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମୋ ମନରେ ସେକ୍ସର ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଟିନା ବହୁତ ମସ୍ତ ମାଲ ଥିଲା ହାଇଟ ୫ଫୁଟ, ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୪ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କଥା ପଚାର ନାହି, ସେ ଟିକେ ଶ୍ୟାମଳୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏମିତି ହଟ ମାଲ ଥିଲା କି କାହାର ବି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯିବ । ମୁଁ ତାର କଥା ଉତ୍ତେଜିତ ହେବାରେ ଲାଗିଲି କି ସେ ମୋ ବାର୍ଥରୁମ ବ୍ୟବାହର କରିବ ।

ସେ ଯେମିତି ମୋ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରେ ପଶି ଭିତରୁ ଲକ କରିଛି ମୁଁ ମୋ ଡୋର ଲକ କରିଦେଲି ଓ ମୋ ଲାପଟପରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଲଗେଇ ଦେଲି । ସେ ମୁଭିର ସାଉଣ୍ଡ ଏମିତି କରିଦେଲି କି ଯେମିତି ସେ ଶୁଣିପାରିବ । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଟିନା ଧୀରେ କରି ବାର୍ଥରୁମ ଡୋର ଖୋଲିଲା ଏବଂ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ଲାଗିଲା କି ରୁମରେ କଣ ଚାଲିଛି ?

ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ଓ ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲି ଓ ଟିନା ନାଁରେ ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋର ଆଖି ଟିକେ ଖୋଲା ଥିଲା ମୁଁ ଦେଖୁଥିଲି କି ଟିନା ଡୋର କଡରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଡୋର ପାଖକୁ ଗଲି ଟିନା ପଛକୁ ଚାଲିଗଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ତରତରରେ ଡୋର ବନ୍ଦ କରିବା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ କବାଟ ଖୋଲିଲି ଓ ଟିନାର ନାଁ ନେଇ ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଏବେ ଟିନାକୁ କିଛି ବୁଝାପଡୁନଥିଲା କି ରୁମରେ କଣ ହେଉଥିଲା । ସେ ତାର ମୁହଁକୁ ପଛକୁ କରିଦେଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲା ନାହି । ଏବେ ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଝିଅ ଚାହୁଁଛି କିନ୍ତୁ ଦ୍ଵିବିଧାରେ ଅଛି । ମୁଁ ଟିନାକୁ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ଗାଣ୍ଡିରେ ମାଡି ହୋଇ ରହିଗଲା । ମୋର ଦୁଇ ହାତ ତାର ଛାତିର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲୁଥାନ୍ତି । ଏବେ ସେ ମୋ ଠାରୁ ଖସି ଚାଲିଯିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଟିନା ମୁଁ ତୋତେ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି ତୋତେ ଗେହିଁବି ବୋଲି ସ୍ଥିର କରିନେଇଛି । ଆଜି ମଉକା ମିଳିଛି ତୁ ମୋର ଓ ମୁଁ ତୋର କାମନା ନିଆଁକୁ ପ୍ରଶମିତ କରିଦେବା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସହ ତୋର ବିଆର ଭେଟ କରିଦେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ଓ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଏବେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ମୋର ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାକୁ ଟେକି ଆଣି ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତାକୁ ଜଳଦୀ ଲାଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ଏବେ ଦୁଇ ଯବନା ଟୋକା ଓ ଟୋକି ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଗରେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏବେ ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି କଣ ମସ୍ତ ଗୋଲାପି ବିଆ ଥିଲା ତାର ? ତାର ବିଆରୁ ମାଷ୍ଟ ବାସ୍ନା ଆସୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ତାର ବିଆ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ୬୯ ପୋଜିସନରେ ଆସି ତାର ବିଆକୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ଓ ତାର ମୁହଁଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଏବେ ଆମେ ଦୁହେଁ ମଜା ନେଇ ଚାଲିଥିଲୁ ଏବଂ ରୁମ ସାରା ମସ୍ତ  ସେକ୍ସର ସାଉଣ୍ଡ ଗୁଜରିତ ହେଉଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଟିନାକୁ ସିଧା ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ଉପର ଚଢିଗଲି ଓ ତାର ବିଆ ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିକୁ ଲଗେଇ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଟିନା ରାଣୀ ତୋ ବିଆରେ ବାଜା ଦେବି ?

ସେ କହିଲା ହଁ ଗେହିଁ ଦିଅ ୟାକୁ, ଏଥିରେ ବହୁତ ଖୁଜୁଳି ହେଉଛି, ଆଜି ଏୟାର ସବୁ ଖୁଜୁଳି ମିଠେଇ ଦିଅ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଜୋ ହୁକୁମ ମୋ ଜାନୁ । ମୁଁ ତାର ବିଆ ମୁହଁରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମୁଣ୍ଡି ରଖି ଦାବି ଦେଲି । ତାର ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଦାବିଲି । ସେ ତାର ଅଣ୍ଟାକୁ ଟିକେ ଉପରକୁ କରି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ଦେଲା ।

ଏବେ ମୋର ଅଧାରୁ ଅଧିକା ବାଣ୍ଡ ତାର ବିଆ ଭିତରେ ପସିଗଲା । ତାର ମୁହଁ ଆଃ କରି ଜୋର ସାଉଣ୍ଡ ଆସି ରୁମ ସାରା ଖେଳିଗଲା । ମୁଁ କିଛି ସେମିତି ପଡି ରହିବା ବୋଲି ଠିକ ମନେ କଲି । ତାର ଆଖିର ଲୁହକୁ ମୋ ଜିଭରେ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । କେତେବେଳେ ତାର ଓଠକୁ ତ କେତେବେଳେ ତାର ଗାଲକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ତାର ଦରଜ ଟିକେ କମିଳା ସେ ତାର ଅଣ୍ଟାକୁ ଟିକେ ଉପରକୁ କରିଲା । ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି । ଏବେ ଆମେ ପାଗଳ ପରିକା ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ବାହୁରେ ଧରି ସେକ୍ସ ଦୁନିଆକୁ ଚାଲିଗଲୁ । ସେ ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଉପରକୁ କରି ଗେହିଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଉପର ପଟୁ ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ । ଆମେ ଏକା ସାଥିରେ ଅଣ୍ଟାକୁ ଆଗ ପଛ କରି ଗେହିଁ ହେଇ ଚାଲିଥାଉ ।

ଆମକୁ ମସ୍ତ ମଜା ଆସୁଥାଏ । ପାଖା ପାଖି ୨୫ମିନିଟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଝଡିବାର ଥାଏ, ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେଉଁଠି ଛାଡିବି ? ସେ କହିଲା ମୋ ପାଟିରେ ଛାଡି ଦିଅ। ସେ ଏଇ ଭିତରେ ଦୁଇଥର ଝଡି ସାରିଥାଏ । ଏବେ ମୁଁ ତାର ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଝଡି ଗଲି  । ସେ ମୋର ସବୁ ପାଣି ପିଦେଲା ଓ ତାର ଓଠରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରିଦେଲା ।

ସତ କହିଲେ ବନ୍ଧୁମାନେ ଯବାନ ଟୋକି କୁ ଗେହିଁବାରେ ଯେଉଁ ମଜା ଥାଏ ବୟସକ୍କ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ସେ ମଜା ନଥାଏ । ଯେଉଁ ମଜା ଗୋଟେ ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କ ନାରୀ ଦେଇଥାଏ ସେ ମଜା ଟୋକି ଦେଇ ପାରେ ନାହିଁ । ସେ ଘଣ୍ଟା ଦେଖି କହିଲା ମୋର ଡେରି ହେଉଛି ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ୟା ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହ ହୋଇଥିଲ? ସେ କହିଲା କି ତାର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ କରିଥିଲା ।

ସେ ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା, ମୁଁ ଟାଉଲ ପିନ୍ଧି ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ଡୋର ଖୋଲିଛି ତାର ମମି କବାଟ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ମୋର ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଗଲା, ଆଜି ମଲୁରେ ପୁଅ । ତାଙ୍କ ଚେହେରାରୁ ଜଣା ପଡୁଥିଲା ସେ ରାଗିକରି ଅଛନ୍ତି। ସେ ମୋତେ ଭିତରକୁ ଠେଲି ଦେଇ କହିଲେ କାହା ସହ ତୁମ ମୁହଁ କଳା କରୁଥିଲ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved