Sanga Ra Stree Saha Maja Aasigala

ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ମଜା ଆସିଗଲା

Sanga Ra Stree Saha Maja Aasigala

Sanga Ra Stree Saha Maja Aasigala  ସମସ୍ତ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମୋର ସାଦର ପ୍ରଣାମ । ମୁଁ ଶିକୁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ପାଇଁ ଏକ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ମୋର ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗେହିଁଥିଲି କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୋ ଘର ପାଖରେ ମୋର ଜଣେ ବହୁତ ଜିଗିରି ସାଙ୍ଗ ଅଛି ତାର ନାଁ ସୁବାଷ । ସୁବାଷ ର ବିବାହ ଠିକ ହେବା ପରେ ମୁଁ ତାର ବାହାଘରର ସବୁ ଆରେଞ୍ଜମେଣ୍ଟ କରିଥିଲି । କାରଣ ସୁବାଷ ର ପରିବାର ସହ ମୋ ପରିବାର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ।

ସୁବାଷ ସହ ଯାହାର ବାହାଘର ଫିକ୍ସ ହେଇଥିଲା ତାର ନାଁ ରେଣୁକା । ରେଣୁକାର ହାଇଟ 5ଫୁଟ 3ଇଞ୍ଚ ଅଟେ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି । ତାର ସେକ୍ସି ଯବାନୀ ଏତେ ଘାଇଲା ଯେ ତାକୁ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ସଲାମ କରେ ଏବଂ ବିନା କିଛି କରିବି ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିଯାଏ । ତାର ମୁହଁ ଏକଦମ ଗୋଲ, ତା ଆଖିର ନଜର ରେ ପ୍ରେମର ନିଶା ଭରି ରହିଥାଏ, ରଙ୍ଗ ଏକଦମ ଗୋରା ।

ତାକୁ ଯଦି ଜିନ୍ସ ଓ ଟିସାର୍ଟ ପିନ୍ଧେ ଦିଆଯାଏ ତାର ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଫୁଟିକି ଦେଖାଯିବ । ରେଣୁକାର ଫିଗର ସାଇଜ 36-32-38 । ସୁବାଷର ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ମୋ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲିଗଲି । ପୁରା ୧୧ ମାସ ପରେ ମୁଁ ମୋର ଘରକୁ ଆସିଲି । ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସୁବାଷ ଓ ରେଣୁକା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିଲି । ସେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ ।

ମୁଁ ସୁବାଷକୁ ଧିରେ ଫୁସ ଫୁସ କରି ପଚାରିଲି ସୁବାଷ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଚଉଠି ରାତି କେମିତି କଟିଲା ?

ମୋ କଥାର ଜବାବରେ ସୁବାଷ ହସି କରି କହିଲା ଏକଦମ ମସ୍ତ

ମୁଁ ପଚାରିଲି – ସବୁଦିନ ମସ୍ତି ହେଉଥିବ ?

ମୋର ସାଙ୍ଗ କହିଲା – ହଁ ସାଙ୍ଗ, ବିନା ବସ୍ତ୍ରରେ ଯଦି ମୋର କୌଣସି ଦିନ ମୁଡ ନହେବ ରେଣୁକା ତା ଆଡୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଏ ।

ମୁଁ କହିଲି – କଣ ଏବେ ଭାଉଜ ପ୍ରେଗନେଟ ଅଛନ୍ତି କି ?

ସୁବାଷ କହିଲା – ନାରେ, ଏଇଠି ତ ସମସ୍ୟା

ମୁଁ –  କେଉଁଠି ଅସୁବିଧା?

ସୁବାଷ କହିଲା ରେଣୁକା ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଆରେ ଏତ ଭାଉଜଙ୍କର ଫାମିଲ ପ୍ଲାନିଂ ହୋଇଥିବ

ସୁବାଷ କହିଲା – ହଁ ଠିକ କଥା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଚାହୁଁଛି, ଗୋଟେ ବର୍ଷ ଭିତରେ ଆମେ କମ ସେ କମ ଗୋଟେ ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବା ପାଇଁ, କାହିଁକି ନା ପିଲା ନହେଲେ ପରିବାର ଖୁସି ଆସିବ ନାହିଁ

ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି ଦେଖେ ରେଣୁକା ଭାଉଜଙ୍କର ଖୁସି ଯେଉଁଥିରେ ତୁ ସେଇଆ କର । ଆଉ ଯଦି ତୁ ତାଙ୍କ କଥା ରଖିବୁ ନାହିଁ ତୋ ସହ ରେଣୁକା ଭାଉଜଙ୍କର ଫାଲୁତରେ ଝଗଡା ହେବ । ମୋର କଥା ସୁବାଷ ବୁଝିପାରିଲା ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ସାଙ୍ଗ, ମୁଁ ରେଣୁକାର ଖୁସିରେ ଖୁସି ଅଛି ।

ତାପରେ ଆମ ପାଇଁ ଭାଉଜ ଚା ଓ ଚଲାଖିଆ ନେଇ ଆସିଲେ । ଭାଉଜ କହିଲେ – ଶିକୁ ତୁମେ କେଉଁଠି ରହୁଛ ? ବିବାହର ପୁରା ୧୧ମାସ ପରେ ଆମ ସହ ତୁମର ଦେଖା ହେଉଛି ।

ମୁଁ – କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ଅଫିସରେ କାମ ବହୁତ ରହୁଛି ତେଣୁ ଏଠାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ସମୟ ମିଳେ ନାହିଁ

କିଛି ସମୟ ପରେ ସୁବାଷ ଉଠିଲା ଜଣା ନାହିଁ ତାର ଗୋଡ କେମିତି ଖସିଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପଡିଗଲା । ଭାଉଜ ପୁରା ଡରିଗଲେ ଏବଂ କାନ୍ଧିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମେ ଚିନ୍ତା କର ତାର କିଛି ହୋଇ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ଚେକ କରି ଦେଖିଲି ସୁବାଷର ଗୋଡ ହାଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ପରି ଜଣାପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି ନେଇ ତାର ବେଡ ରୁମରେ ଶୁଆଇଲି । ଭାଉଜ କାନ୍ଧି କାନ୍ଧି ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଭାଉଜ କାନ୍ଧି କାନ୍ଧି ସେ ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ କି ତାଙ୍କ ଲୁଗାର କାନି ଖସି ତଳେ ପଢିଛି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମେ ତୁମ କାନି କୁ ଠିକ କର ।

ମୁଁ ତାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନ ନେଇଗଲି ଡାକ୍ତର ସୁବାଷ ଗୋଡରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟର ବାନ୍ଧିଦେଲେ । ଏବେ ସୁବାଷର ଅବସ୍ଥା ଏମିତି ଥିଲା କି ତାକୁ ବେଡ ରେଷ୍ଟ ନେଉଥିଲା । ସୁବାଷ ମୋତେ କହିଲା – ଆରେ ତୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଛୁଟି ନେଇଯାଏ କାରଣ ରେଣୁକା ଏକା ଏକା ଏସବୁ କେମିତି କରିବ ? ଆଉ ତୁ ତାକୁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ଳିଜ ହେଲ୍ପ କରି ଦେ । ମୁଁ ରାଜି ହୋଇଗଲି ଏବଂ ମୁଁ ଅଫିସରୁ ୧୫ଦିନ ଛୁଟି ନେଇ ଆସିଲି ।

ତୃତୀୟ ଦିନରେ ମୋତେ ଭାଉଜ କହିଲେ – ଶିକୁ ମୋତେ ମାର୍କେଟ ନେଇ ଚାଲ ମୋତେ କିଛି କିଣି ଆଣିବାର ଅଛି

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ କଣ ଆସିବ କୁହ ମୁଁ ଯାଇ ନେଇ ଆସିବି

ସେ କହିଲେ – ତୁମେ ମୋତେ ମାର୍କେଟ ନେଇ ଚାଲ ମୋ କିଛି ଜିନିଷ ଆସିବ ଅଛି

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମାର୍କେଟ ନେଇଗଲି । ଭାଉଜ ମୋତେ ଗୋଟେ ଲେଡିଜ କର୍ନରରେ ଗାଡି ରଖିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ସେ ନିଜେ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ପୁରା ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଚାଲ ଏବେ । ଭାଉଜ ଯେମିତି ଗାଡିରେ ବସିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ ପଡିଗଲା ଏବଂ ସବୁ ସାମାନ ତଳେ ପଡିଗଲା ।ମୁଁ ଯେତେବେଳ ଜିନିଷ ଉଠାଉଥିଲି ଦେଖିଲି ସେଥିରେ ୫ଟା ଅଲଗା ଅଲଗା କଲରର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ସମାନ ରଙ୍ଗର ୫ଟା ବ୍ରା ଥିଲା ।

ମୁଁ ସେସବୁ ଉଠେଇଲି ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଇଦେଲି । ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଲାଜରେ ଲାଲ ପଡିଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ, ଜିନିଷ ଗୁଡା ଟିକେ ଦେଖି ନିଅ ସବୁ ଅଛି ନା

ସେ କହିଲେ – ହଁ ଶିକୁ ସବୁ ଠିକ ଅଛି, ଘରକୁ ଚାଲ

ବନ୍ଧୁମାନେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତୁ ଅଚାନକ ପାଗ ବିଗିଡିଗଲା ଏବଂ ବର୍ଷା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ବର୍ଷା ବହୁତ ଜୋରେ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ଆମେ ଏକ ଦୋକାନ କୁ ଚାଳିଆ ତଳକୁ ଚାଲିଗଲୁ ।  ସସେଇ ଦୋକାନ ଟି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଆଉ ସେଠି କେବଳ ଆମେ ଦୁହେଁ ଥିଲୁ । ଆମେ ଟିକେ ଏମିତି ସବୁ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ ।  ଭାଉଜ କହିଲେ – ଶିକୁ ତୁମର କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି କି ?

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ ମୋର ବିବାହଘର ଫିକ୍ସ ହୋଇ ସାରିଛି, ବାସ ଏବେ ଦେଖିବାର ଅଛି ଘର ଲୋକ କେବେ ବାହାଘର ଡେଟ ଫିକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ।

ଭାଉଜ କହିଲେ – ତୁମେ ତୁମ ଭାବି ପତ୍ନୀ କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଛ କି ନାହିଁ ?

ମୁଁ କହିଲି – ତା ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୁଏ ସବୁଦିନ ଏବଂ ମାସ ଶେଷରେ ଦେଖା ହୁଏ କାରଣ ସେ ବି ଦିଲ୍ଲୀରେ ରୁହେ

ଭାଉଜ ମୋତେ ଚିଡେଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲେ – କଣ ଖାଲି ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ଯାଏ ନା ଆଉ କିଛି କର

ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲି – ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଯାଏ ଆଉ ବହୁତ କିଛି ବି କରେ

ଏହି କଥାରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଜୋର ଦେଇ ପଚାରିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଆରେ କୁହ –  କଣ କଣ ସବୁ କର ?

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ ତୁମେ କଣ ସେ ସବୁ ଜଣା ନାହିଁ କି କଣ କଣ ହୁଏ ?

ଭାଉଜ କହିଲେ – ନା ନା ମୋତେ ଜଣା ନାହିଁ

ମୁଁ ଲାଜ ନକରି କହିଲି ଭାଉଜ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଖୁବ ମସ୍ତି କରୁ

ଭାଉଜ କହିଲେ – ଆଚ୍ଛା ! କେମିତିକା ମସ୍ତି କର ଟିକେ ଖୋଲି କରି କୁହ ହେ

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ ତୁମେ ବି ନା ସବୁ କିଛି ଜାଣିବି ନଜାଣିଲା ପରି ହେଉଛ

ଭାଉଜ କହିଲେ – ତୁମେ ମୋତେ ଟିକେ ଖୋଲି କରି କହିବ ନା ନାହିଁ

ମୁଁ କହିଲି – ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଖୁବ ସେକ୍ସ କରୁ

ମୋର ଏହି କଥା ଶୁଣି ଭାଉଜ ଚଗଲାମି ଭରା ହସ ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ  ।

ଭାଉଜ କହିଲେ- ତୁମେ ଭରି ନଟି, ବର୍ଷା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲାଣି ଏବେ ଘରକୁ ଚାଲ

ମୁଁ ହସି ଦେଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ହସି କରି ବସିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ବାହାରକୁ ଆସି କହିଲେ ଶିକୁ ଆମକୁ ସେଇ ଦୋକାନକୁ ଫୁଣିଥରେ ଯିବା ପାଇଁ ପଡିବ

ମୁଁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved