ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ

ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ -1

Sanga Sathire Bhauni Gehilu Pare Stree Bia Gehilu – 1

କଲେଜ ସମୟରେ ମୋର ଏକ ଜିଗିରି ଦୋସ୍ତ ଥିଲା ମକୁ । ଆମର କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେକ୍ସି କାହାନ୍ନୀ ପଡି ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ମୁଠି ମାରି ଦେଉଥିଲୁ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୂହଁଙ୍କର ବାଣ୍ଡଙ୍କୁ ମୁହଁରେ ନେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମକୁ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଉଥିଲି ତାପରେ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଥଣ୍ଡା ହେଉଥିଲୁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ କିନ୍ନର ନଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ବିଆ ନମିଳିବାରୁ ଆମେ ଛାତ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲୁ ।

ଦିନେ ଆମେ ଗାଁର ଶେଷ ଭାଗ ଆଡକୁ ଯାଉଥିଲି ଦେଖିଲି ଗୋରା ରଙ୍ଗର ଯାବନ ଟୋକି ତାର ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ସାରିଥିଲା । ତାର ବ୍ୟାଗ ଓ ଓଢଣି ସେଇ ପାଖରେ ଥିଲା। ଦୁଇଜଣ ଟୋକା ସେ ଟୋକିକୁ ଲଗାତର ଗେହିଁ ଚାଲୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ସେଇ ଦୁଇଜଣ ଟୋକାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲି ସେମାନେ ମକୁ ଘର ସାହିର ଦୁଇ ଟୋକା ଅନୁଜ ଓ ଧରଣୀ ଥିଲେ । ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ୨୩-୨୪ ବର୍ଷର ସେଇ ଗୋରୀ ଟୋକିକୁ ମଜାରେ ଗେହିଁଚାଲିଥାନ୍ତି । ତାର ବାଳ ତାର ମୁହଁ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ସେ ଝିଅ କୁ ମୁଁ ଚିହ୍ନି ପାରୁନଥିଲି ।

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଅନୁଜ ସେ ଟୋକି ମୁହଁରେ ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଗେହୁଁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଅନୁଜ ତା ବିଆରେ ଝଡିଗଲା ସେ ଠିଆ ହେଲା ଏବଂ ତା ଓଢଣୀରେ ମୁହଁ ପୋଛିବାରେ ଲାଗିଲା । ତା ମୁହଁ ଦେଖି ଆମର ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା । ସେ ଆଉ କେହି ନଥିଲା ମକୁର ବଡ ଭଉଣୀ ନିତା । ମକୁ କହିଲା ଆରେ ଏ ତ ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ନିତା, ଏବେ ଯାଉଛି ତା ପାଖକୁ । ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ

ମୁଁ ମକୁ କହିଲି ନା ଯାନାହିଁ, ତା ପାଖକୁ, ଦେଖ ଏମିତିରେ ସେ ଗିହାଁ ଖାଇ ସାରିଲାଣି, ଯଦି ତୁ ସେଠିକୁ ଅଚାନକ ଯିବୁ ସବୁ ଗଡବଡ ହେଇଯିବ ଆଉ ଯଦି ଅନ୍ୟ କେହି ଜାଣିନିଏ ତାହଲେ ଘର ଲୋକମାନେ ବଦନାମ ହେଇଯିବେ । ସେ କହିଲା – ମୁଁ କଣ କରିବି? ମୁଁକହିଲି – ଚୁପ ଚାପ ଦେଖେ ଘରେ ଯାଇ ତାକୁ ବୁଝେଇବୁ । ମୁଁ ମକୁ କୁ ଅଟକେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ଆମେ ନିତା ନାନିର ସେକ୍ସ କରନାମା କୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଅନୁଜ ତାକୁ ତଳେ ପକେଇ ତା ଉପରେ ଚଢି ଗେହୁଁ ଥିଲା । ଅନୁଜର ଝଡି ଯାଇଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ହଲେଇ ଖଡା କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ।

ପ୍ରାୟ ୪୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସେକ୍ସ ଚାଲିଲା, ତାପରେ ସେ ଉଠିଲା ଏବଂ ତାର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ମୁହଁରେ ଓଢଣିକୁ ବାନ୍ଧି ସେ ସେଠାରୁ ଚୁପ ଚାପ ଚାଲିଗଲା । ସେଦିନ ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ନିତା ନାନୀ ଉପରେ ନଜର ରଖିଲୁ । ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ନିତା ନାନୀ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଗାଁର ଅନେକ ଟୋକାଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଉଛି । ଏହି ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ

ସେ ମକୁର ବଡ ଭଉଣୀ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଭଉଣୀ ହିସାବରେ ଦେଖେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଗିହାଁ ଖାଇବାର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ମ ଦେଖି ମୁଁ ତାକୁ ପକ୍କା କରିଦେଇଥିଲି ଗେହିଁବି ବୋଲି । ଏବେ ସେ ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ନୁହେଁ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଏବେ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସର ଭରା ଯୌବନ ଟୋକି । ଯିଏକି ତାର ଯୌବନର କୁ ଆୟତ କରି ରଖିପାରୁନଥିଲା । ମୁଁ ମିକୁ ସହ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁ କଥା କହିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଜାଣିପାରିଲା ମୁଁ ତା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ତାର ବି ଏଥିରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦେଲି । କାରଣ ତାର ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ଧାରଣା ବଦଳି ଯାଇଥିଲା ।

ତାପରେ ଆମେ ନିତା ନାନୀକୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲୁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଚକରରେ ମୋ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ରୁବିକୁ ବି ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ରୁବି ନିରୀହ ଥିଲା ତାର ଫାଇଦା ନେଇ ମକୁ ତାକୁ ପଟେଇ ଦେଲା । ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ନାହିଁ ମକୁ ତାର ଯବାନୀ ର ରସକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । ତାର ଲେମ୍ବୁ ପରି ଦୁଧ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ପୁରିଲା ପୁରିଲା ଦେଖାଗଲା। ମୋତେ ସନ୍ଧେହ ହେଲା ଏବଂ ତାପରେ ମୁଁ ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମୋ ଘରେ ଧରିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ସେଥିପାଇଁ କୌଣସି ଅବଶୋଶ ନଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ରୁବି ଏବେ ବଡ ହେଇଗଲାଣି ମକୁ ନହେଲେ ଆଉ କୋଉ ଟୋକା ତାର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଇ ତାକୁ ଗେହୁଁଥାନ୍ତା ।

ଏମିତିରେ କିଛି ଭୁଲ ନଥିଲା କାରଣ ସେ ମୋର ସବୁଠୁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା । ଆମ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଅଦଳ ବଦଳ କରି ଗେହୁଁ ବୋଲି । ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ

ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପରେ ମକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଚାଲିଗଲା । ନିତା ନାନୀର ବାହାଘର ହେଇ ଗଲା । ମୋ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ରୁବି ତାର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଠିକ କରି ନେଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ପଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ବିବାହ କରିନେଲି । କିନ୍ତୁ ସାନ ଭଉଣୀ ଓ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀକୁ ଗେହିଁ ମୋ ମନରେ ଆହୁରି ଅନେକ ପ୍ରକାର ଚିନ୍ତା ଆସିଲା । ଅସଲ କାହାଣୀର ଆରମ୍ଭ ଏଇଠୁ ହେଲା ।

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଅମ୍ରିତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ମର୍ଡନ ମହିଳା । ତାର ଦୁଧ ବି ବହୁତ ଭଲ ଆକାରର ବଡ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗେ । କାରଣ ତାର ଦୁଧ ଗୋରା ଓ ବଡ ଆକରର । ଉପରକୁ ଉଠି ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଏ । ଯାହା ପ୍ରତିଟି ସେକ୍ସି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ରହିବା ଦରକାର ତା ଠାରେ ସେସବୁ ଥିଲା । ଆମର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ ବହୁତ ଭଲରେ ଚାଲୁଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ସେକ୍ସ ସମୟରେ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଆମ ସେକ୍ସ ଲାଇଫରେ କିଛି କମି ଦେଖାଗଲା । ମୋତେ ଅମ୍ରିତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ସେତିକି ମଜା ଆସୁନଥିଲା ଯେତିକି ମଜା ମୁଁ ରୁବି ଓ ନିତା ନାନୀ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ପାଉଥିଲି । ମୋତେ ଗୃପ ସେକ୍ସ କରିବାର ନିଶା ଲାଗିଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପୁରା ଭୋଳି ଥିଲା । ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ

ଏମିତି ଭାବେ ଅନେକ ଦିନ ବିତିଗଲା । ଆଉ ତାକୁ ମୁଁ ଗେହିଁବା ସମୟରେ ଭାବୁଥିଲି କାସ ତାକୁ ଆଉ କିଏ ଗେହୁଁଥାନ୍ତା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି । ମୋର ଫାଣ୍ଟାସୀ ଥିଲା କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ କେହି ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଧାରି ଗେହିଁବ ଆଉ ମୁଁ ସେଇ ସେକ୍ସ କୁ ଦେଖିବି । ଆପଣମାନେ ଏହି ଷ୍ଟୋରି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୋର କେହି ସାଙ୍ଗ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଜୋରେ ଗେହୁଁଥାନ୍ତା । ମୁଁ ଥରେ ଅମ୍ରିତା କୁ କହିଲି ଆରେ ତୁମେ ଟିକେ ହାଇ ଷୋସାଇଟି ପରିକା ଚିନ୍ତା କର, ଏମିତି ସବୁବେଳେ ଗାଉଁଲି ହେଇ ରହିଯିବ ନା କଣ । ସହରୀ ଲୋକ ମାନେ ସେକ୍ସର ମଜା ଉଠେଇବା ପାଇଁ କେତେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଥିବା Next ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *