Sanga Stree Saha Masti Se Ghare Nathiba Bele

ସାଙ୍ଗ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ମସ୍ତି ସେ ଘରେ ନଥିବା ବେଳେ

Sanga Stree Saha Masti Se Ghare Nathiba Bele

Sanga Stree Saha Masti Se Ghare Nathiba Bele  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାଁ ଜିଲୁ ମୋର ଏହା ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରୁଛି । ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋର ଏବଂ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆକାଶ ର ସ୍ତ୍ରୀ ନିଧି । ସେ ତାର ସ୍ଵାମୀ କୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ନିଧି ବିଷୟରେ କିଛି କହିରଖୁଛି । ସେ ଜଣେ ସ୍ମାର୍ଟ ବୋଲଡ ହାଉସ ୱାଇଫ । ସେ ତାର ସ୍ଵାମୀ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନଥିଲା ଯିଏ ସବୁବେଳେ ତାର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲା, କାରଣ ସେ ସବୁବେଳେ ଚାହୁଁଥିଲା ବାହାରେ ନୂଆ ନୂଆ ଜାଗା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆଉ ତାର ଲାଇଫ କୁ ଏକ ନୂଆ ନୂଆ ଚାର୍ମର ମଜା କରିବା ପାଇଁ ।

ଯାହାକି ମୋର ସାଙ୍ଗ ଆକାଶ ତାର ଏଇସବୁ ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରିପାରୁନଥିଲା । ମୋ ସାଙ୍ଗ ଓ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ବେଳେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୁଏ । ନିଧି ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସିଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସିଛି । ଏଇ କାହାଣୀର ଆରମ୍ଭ ଏମିତି ହୁଏ କି ଗୋଟେଥର ସେମାନେ ମୋତେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲେ । ଟାଇମ ରାତି ୯ଟାକୁ ଫିକ୍ସ ହୋଇଥିଲା ।

ଯେବେ ବି ଆମେ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଡିନର କରୁଥିଲୁ ଆକାଶ ଓ ମୁଁ ଡ୍ରିଂକ କରୁଥିଲୁ । ସେ ଏସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ତାର ଘରେ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ଡୋର ବେଲ ବଜେଇଲି, ନିଧି ଆସି ଡୋର ଖୋଲିଲା । ନିଧି ସେତେବେଳେ ନେଟ ବାଲା ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ନିଧି ଜଣେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ମହିଳା ଯିଏ କି ମୋର ବନ୍ଧୁ ପତ୍ନୀ । ଯାହାର ଦୁଧ ୩୬, ଅଣ୍ଟା ୩୨ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ୩୮ ।

ମୋତେ ତାର ନେଟ ଶାଢୀରେ ତାର ଦୁଧର କ୍ଲିଭେଜ ବହୁତ ଭଲଭାବେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ନଚାହିଁ ମଧ୍ୟ ସେଠାରୁ ମୋର ନଜର ହଟେଇ ପାରୁନଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲା କି ଆକାଶ ଲେଟରେ ଆସିବେ । ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପାଇଁ ରହିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ମୁଁ ତାକୁ କଲ କରିବାରୁ ସେ କହିଲା ଜିଲୁ ଘରକୁ ଆସେ ନାହିଁ ପ୍ଳାନ କ୍ୟାନସେଲ କରୁଛି ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି ମୁଁ ତାର ଘରେ ଅଛି ସେ କଲ କାଟି ଦେଲା, ହେଇ ପାରେ ସେ କୌଣସି କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବ । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ନିଧିର ଫୋନକୁ ବି ମେସେଜ ଆସିଥିଲା କି ଜାନୁ ଆଜିର ପ୍ଳାନ କ୍ୟାନସେଲ, ଆଜି ମୁଁ ଯାଇପାରିବି ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ନିଧିର ମୁହଁରେ ମୁଁ ଚଗଲାମି ମିଠା ହସ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲି ।  ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ଭାଉଜ ମୁଁ ଆସୁଛି, ସାଙ୍ଗ ତ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି ।

ନିଧି – ଆରେ ତ ସେଠୁ କଣ ହେଲା ? ଖାଇବା ତ ସରିଛି ଖାଇକରି ଯାଅ

ମୁଁ – ନାଇ ଥାଉ ସେ ମୁଡ ଖରାପ ହୋଇଗଲା, ଆଜି ତୁମ ସ୍ଵାମୀ ଡ୍ରିଂକର ପ୍ଳାନ କରିଥିଲା

ନିଧି – କଣ ପାଇଁ ଚାଲିଯାଉଛ ଆଜି ଆମ ସହ ନିଅ ? ତୁମ ସାଙ୍ଗ ତ ମୋତେ କେବେ ପିଆନ୍ତି ନାହିଁ, ତୁମେ ଟିକେ ପିଆଇ ଦିଅ

ଏକଥା କହି ନିଧି ତାର ଗୋଡକୁ କ୍ରସ କରିଲା, ତାର ଜଙ୍ଘକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଉଥିଲା, ଭାବୁଥିଲି କେମିତି କହିବି ମୋର ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ କୁ ତାକୁ ? କିନ୍ତୁ ଡର ଥିଲା କି ସେ କିଛି ଖରାପ ଭାବିବ କାଳେ ।

ମୁଁ – ଭାଉଜ ଥାଉ, ତୁମେକେଉଁଠି ପିଉଛ ?

ନିଧି – ଇଚ୍ଛା ତ ବହୁତ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସେ କେଉଁଠି ପୁରା କରୁଛନ୍ତି

ମୁଁ – ହଉ, ଆଜି ମୁଁ ତୁମକୁ କିଛି ନୂଆ ଡ୍ରିଂକର ପିଆଇ ଦେବି

ଏବେ ନିଧି ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା ସେ କହିଲା ଏବେ ବହୁତ ଟାଇମ ଅଛି ଧିରେ ଧିରେ ଡ୍ରିଂକ କରିବା ମଜା ଆସିବ । ଏବେ ଆମେ ମାହୋଲରେ ମଜା ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଲାଇଟକୁ କମ କରିଦେଲୁ ଆଉ ସ୍ଲୋ ମ୍ୟୁଜିକ ଲଗେଇଲୁ । ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଆମେ ସୋଫାରେ ବସି ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ପିଉଥିଲୁ । ତିନି ପ୍ୟାଗ ପିଇଲା ପରେ ସେ ଟିକେ ନିଶାରେ ଥିଲା ।

ମୁଁ – କଣ ହେଲା ଭାଉଜ ? ତୁମେ ସୋଇପଡ ତୁମକୁ ନିଶା ହୋଇଗଲାଣି

ନିଧି – ନା କଥା ହେବା, ମୋର ବହୁତ ଦିନରୁ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ତୁମ ସହ ଏମିତି ନିରୋଳାରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ

ଏତିକି କହି ସେ ମୋ କାନ୍ଧରେ ଆଉ କାନ୍ଧରୁ ଜଙ୍ଘ ଉପରକୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ରଖି କହିଲେ ମୁଁ ଏମିତି ସୋଇଲେ ତୁମେ ଖରାପ ଭାବିବ ନାହିଁ ତ ?

ମୁଁ – ନା ମୁଁ ଏତିକି କହି ତାଙ୍କ ବାଳ ସହ ଖେଳିବା ରେ ଲାଗିଲି

ନିଧି – ତୁମେ କେତେ ଭଲ, ତୁମ ସହ କେତେ ଭଲ ଲାଗୁଛି

ମୁଁ – ତୁମେ ବି ବହୁତ ଭଲ, ଆକଷ ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ।

ଆମର କଥା ଚାଲୁଥିଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ନିଧିର ଶାଢୀ କାନି ଖସି ତଳେ ପଢିଛି । ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଏବେ ତାର ଦୁଧ ତାର ବ୍ଳାଉଜ ରୁ ବାହିର ଆସିଥିଲା । ଯାହା କି ବଡ ଓ ଗୋରା ଗୋରା ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ୟାକୁ ଦେଖି କାଳେ ମୋର ନଜର ଖରାପ ହୋଇଯିବ ତେଣୁ ମୁଁ ତାର ଶାଢୀ କାନିକୁ ଠିକ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାର ଶାଢୀ କାନି ଠିକ କରୁଥିଲି ନିଧି ଜାଣିପାରିଲା ଯେ ତାର ମୁଣ୍ଡ ତଳେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଯବାନ ହେଉଛି ।

ଏବେ ସେ ମସ୍ତି କରିବା ମୁଡରେ ଆସି ସାରିଥିଲା । ନିଧି ସିଧା ଖୋଲି କରି କହିଲା ଜିଲୁ ତୁମେ କେବେ ଠାରୁ ମୋର ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲ କଣ ପାଇଁ ମୋ କାନିକୁ ଠିକ କରିଲ ।

ମୁଁ – ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ଭୁଲରେ ପଡିଯାଇଛି ତେଣୁ କରି ଠିକ କରିଦେଲି ।

ନିଧି – ନା ଏ ତୁମ ପାଇଁ ପଡିଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଭଲକରି ଜାଣେ ତୁମର ମୋର ଦୁଧ ଭାରି ପସନ୍ଦ । ତୁମେ ମୋର ଦୁଧକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କର ଆଜି ମଉକା ଅଛି ଆଉ ଆକାଶ ବି ନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କିଛି ବି ହେଉ ନାହି । ଆସ ଆଜି ତୁମେ ଆଉ ମୁଁ ଦୁହେଁ ମିଶି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଦେହର ନିଆଁକୁ ଲିଭେଇବା । ଏତିକି ଶୁଣି ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେଲି, ତାର ଦୁଧ ବହୁତ ଗରମ ଥିଲା ।

ନିଧି – ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଜିଲୁ ଚାଲୁ କରିଦିଅ ଜମା ଆଉ ରୁହ ନାହି, ଜମା ବି ଅଟକିବ ନାହି । ଏତେ ଭଲପାଇବା ଆଜି ମୋତେ ଦିଅକି ମୁଁ ତୁମର ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହୋଇ ରହିବି । ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆହୁରି ଚିପ ଖୋଲି ଦିଅ ମୋ ବ୍ଳାଉଜକୁ ଆଉ ମୋର ଦୁଧକୁ ଭଲ କରି ତୁମର ସ୍ନେହ ଓ ଆଧାର ଦିଅ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବ୍ଳାଉଜ କୁ ଖୋଲିଲି ସେ ଭିତରେ ବ୍ଲାକ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କର ବ୍ରା ଖୋଲିବାରୁ ତାଙ୍କର ପିଂକ ନିପଲ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଭଲରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ଓ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ନିଧି – ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଭଲରେ ଚୁଚୁମ, ମଜା ଆସୁଛି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଜିଲୁ ଆଇ ଲଭ ୟୁ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *