school madam nka jouna lalasa-ସ୍କୁଲ ମ୍ଯାଡାମ ଙ୍କ ଯୌନ ଲାଳସା

ସ୍କୁଲ ମ୍ଯାଡାମ ଙ୍କ ଯୌନ ଲାଳସା

school madam nka jouna lalasa

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,odia sex kahani

 

ମୋ ନାଁ ଅଖିଲ, ମୁଁ ଏହି ସାଇଟରୁ ଅନେକ କାହାଣୀ ପଢିବା ପରେ ଆଜି ଭାବିଲି ମୋ ସହିତ ଘଟିଥିବା କାହାଣୀକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରି ଟିକେ ଖୁସି ଭରି ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି । ମୋର ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ, ମୋର ଫିଗର ଠିକ ଠାକ ଏବଂ ମୋ ହାଇଟ ୫ ଫୁଟ ୯ ଇଞ୍ଚ । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବେଶୀ ବୋର ନକରି ସିଧା କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଆସୁଛି ।

ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଗୋଟେ ସ୍କୁଲକୁ ପଢେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି । ସେହି ସ୍କୁଲରେ ୬ ଜଣ ଲେଡି ଟିଚର ଏବଂ ମୋତେ ମିଶେଇ ୩ ଜଣ ପୁରୁଷ ଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ । ସେଠି ଜଣେ ମାଡାମ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ନାମ ନିତୁ । ତାଙ୍କର ବୟସ ୩୦ ବର୍ଷ ଏବଂ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କୁ ଯିଏ ଥରେ ଦେଖିବ ବାସ ତାଙ୍କୁ ସେ ଚାହିଁ ରହି ଥିବ ।

ସେ ୫ ଫୁଟ ୫ ଇଞ୍ଚର ଜଣେ ମସ୍ତ ସେକ୍ସି ଲେଡି ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବିଷୟରେ କଣ କହିବି । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ବିଷୟରେ ମୁଁ କିଛି କହି ପାରିବି ନାହିଁ । ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ନିତୁକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିଲି ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଲାଜକୁଲା ଥିଲି ତେଣୁ କିଛି କହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ଯେତେବଳେ ମୋର ସ୍କୁଲରେ ୧-୩ ମାସ ହୋଇଗଲା ମୋ ସହ ସମସ୍ତେ ଖୋଲି କରି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରୁ ନିତୁ ମୋ ସହ ବେଶୀ ଖୋଲି କରି କଥା ହେଉଥିଲା । ସେ ମୋର ପାଖା ପାଖି ରହିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । ଗୋଟେ ଦିନ ନିତୁ ମୋତେ କହିଲା କି ତାର ସ୍ଵାମୀ ସହର ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଜବ କରୁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ୨ ମାସ ଥରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ନିତୁ ଓ ତାଙ୍କର ଝିଅ କେବଳ ଘରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଝିଅର ବୟସ ପାଖା ପକ୍ଷୀ ୭ ବର୍ଷ  ।

ନିତୁ ସବୁବେଳେ ମୋ ସହ ତାର ପ୍ରତି ଟି କଥା କୁ ସେୟାର କରେ । ମୋ ସହ ଏକଦମ ଖୋଲି କରି କଥା ହୁଏ । ଗୋଟେ ଦିନ ନିତୁ ମୋତେ ପଚାରିଲା ତୁମର କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି କି ? ମୁଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି କି ଏଇ କଣ ପଚାରୁଛି । ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜେଇଲି ନିତୁ କହିଲା ମୋ ଆଗରେ କଣ ଲାଜ କରୁଛ ? ମୁଁ ନା କରି ମୋର ମୁଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲି ।

ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଜମା ମିଛ କୁହ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ମୋର କେହି ପ୍ରେମିକା ନାହାନ୍ତି । ନିତୁ କହିଲା ତୁମେ ଏତେ ଭଲ କଣ ତୁମକୁ କେହି ମିଳୁ ନାହାନ୍ତି ? ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ନା ମୋର ଏଇ ସବୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋତେ ତାର ଘରକୁ ଡାକିଲା । ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଝିଅର ବାର୍ଥ ଡେ ଥିଲା ।

ସ୍କୁଲର ସମସ୍ତ ଟିଚର ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ସେ କେବଳ ମୋତେ ଡ଼ାକିଥିଲେ । ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିତୁର ଘରକୁ ଗଲି । ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଘରେ ନିତୁ, ନିତୁର ଝିଅ ଏବଂ ନିତୁର ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଘରେ । ତାପରେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ସ୍କୁଲ ଷ୍ଟାଫ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ କେବଳ ମୋତେ ଡକା ହୋଇଛି । ଆମେ ତିନି ଜଣ ମିଶି କରି ବାର୍ଥ ଡେ ପାଳନ କରିଲୁ ।

ସେଦିନ ମୁଁ ସେଠି ରାତି ୯ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଲି ତାପରେ ସେ କହିଲା ଖାଇବା ଖାଇ କରି ଯାଅ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ନିତୁ ବେଶୀ ବାଧ୍ୟ କରିବା ରୁ ମୁଁ ରହିଗଲି । ନିତୁର ଭଉଣୀର ଶାଶୁଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ ତାର ଫୋନ ଆସିବାରୁ ସେ ଚାଲିଗଲା । ସେ ଖାଇବା ନ ଖାଇ ଚାଲିଗଲା । ଏବେ ଘରେ ଆମେ ଥିଲୁ ।

ପାଖା ପାଖି ରାତି ୧୦ ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ଖାଇବା ଖାଇଲୁ । ଖାଇବାର ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ନିତୁର ଝିଅ ସୋଇଗଲା । ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହିଁ କେତେବଳେ ସମୟ ରାତି ୧୧ ଟା ୧୫ ହୋଇଗଲାଣି । ରାତି ଅଧିକ ହେବା କାରଣ ରୁ ନିତୁ ମୋତେ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଛାଡିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ନିତୁ ମୋର କଥା ଶୁଣିଲା ନାହିଁ ।

ମୋତେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ନିତୁ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ଚାଲି ଆସିଲା । ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ନିତୁ ଗୋଟେ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଗଲା । ଟିଭି ଦେଖିବା ସମୟରେ ନିତୁ ମୋତେ କହିଲା ତାର ସ୍ଵାମୀ ୪ ମାସ ହେଲା ଘରକୁ ଆସି ନାହାନ୍ତି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ତୁମେ କେବେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛ ?

ତାର ଏଇ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତ ତାର ଆଡକୁ ଦେଖି ଚାହିଁ ରହିଲି କି ଏଇ କଣ ପଚାରୁଛି ? ମୁଁ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ନିତୁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ତାର ହାତକୁ ଆଣି ରଖି ଦେଲା । ମୋତେ ଟିକେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । କାରଣ ମୁଁ କେବେ ଏମିତି କରି ନଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଆଉ ଥରେ ପଚାରିବାରୁ ମୁଁ ଫୁଣି ଥରେ କହିଲି ନା । ସେ କହିଲା ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବ ?

ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିତୁ କହିଲି ଏ କଥା ଭୁଲ ଅଟେ । ସେ କହିଲା ମୁଁ ପାଖା ପାଖି ୧ ବର୍ଷ ହେଲା ସେକ୍ସ କରି ନାହିଁ । ସେ କହିଲା କି ତାର ସ୍ଵାମୀ ଯେବେ ବି ଘରକୁ ଆସନ୍ତି କେବଳ ତାଙ୍କ କାମରେ ଲାଗି ରହନ୍ତି । ସେ ମୋ ସହ କିଛି କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମିତି କହି ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ଧରି ହାତରେ ହଲେଇବା ରେ ଲାଗିଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

admin

2 thoughts on “school madam nka jouna lalasa-ସ୍କୁଲ ମ୍ଯାଡାମ ଙ୍କ ଯୌନ ଲାଳସା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved