Shashur Bohu Nka Kamana ଶଶୁର ବୋହୁଙ୍କ କାମନା

 Shashur Bohu Nka Kamana  ଶଶୁର ବୋହୁଙ୍କ କାମନା

Shashur Bohu Nka Kamana, sasura bohu odia sex story,sasura bohu giha gehi,bohu gehii,sasura mote gehile  ରବିର ସ୍ତ୍ରୀ କମଳା ମରିବାର ୨ବର୍ଷ ହେଇଗଲାଣି । ଏବେ ସେ ୪୫ବର୍ଷର ଯୌନ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବା ଜଣେ ମରଦ । ସେ ତାର ବାଣ୍ଡର ଗରମକୁ ଥଣ୍ଡା କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ବିଆର ତଲାସରେ ଥିଲା । ତାର ଗୋଟେ ପୁଅ ଜୟ ଓ ତାର ଝିଅ ସୁଷମା ଥିଲେ । ଝିଅର ବିବାହ ଜ୍ଵାଇଁ ଗୌତମ ସହ ହେଇ ସାରିଥିଲା । ସେ ଆର୍ମୀ ଚାକେରିଆ । ଗୌତମର ପୋଷ୍ଟିଂ ଜାମୁରେ ହୋଇଥିଲା  ।

ସେ ସୁଷମା ଠାରୁ ଅଲଗା ରହିବା ପାଇଁ ମଜବୁର ଥିଲା । ସୁଷମା ୨୦ବର୍ଷର ଯବାନ ମହିଳା ଥିଲା । ସୁଷମା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗୋରୀ,ମନ୍ତ୍ରମୁଗ୍ଧ କରିଦେଲା ଭଲି,ବଡ ବଡ ଗାଣ୍ଡୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବେଳ ପରିକା ଦୁଧ । ମୋଟ ଓଠ ଓ ମୋଟା ଜଙ୍ଘ । ଅନେକ ଥର ରବି ତାର ଝିଅର ଶରୀରୀ କୁ କଳ୍ପନା କରି ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଛି । ଘର ପାଖା ପାଖି ଗାଁ ରେ ଝିଅକୁ ବାହା ଦେଇ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଝିଅକୁ ବହୁତ କମ ଦେଖା କରେ ।

କାରଣ ସେ ଚାହୁଁନଥିଲା ତାର ନିଜ ହାତ ସେ ତାର ବାପା ଝିଅର ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେବା ପାଇଁ । ରବିର ପୁଅ ଜୟ ତାର ପ୍ରେମିକା ଅଞ୍ଜଳିକୁ ବିବାହ କରି ତାର ଘର ବସେଇ ସାରିଥିଲା । ଅଞ୍ଜଳି ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର ୨୦ବର୍ଷର ଟୋକି ଥିଲା । ବିଲକୁଲ ସ୍ଲିମ, ସେକ୍ସି ଆଖି,ଲାମ୍ବା ଗୋଡ, ଆଉ ଭରପୁର ଦେହ ।

ଅଞ୍ଜଳିର ଜିଦ ଥିଲା କି ସେ ଅଲଗା ସହରରେ ଘର ନେଇ ରହିବ । ଜୟବି ତାକୁ ନେଇ ଅଲଗା ଘରେ ଭଡାରେ ରହିଲା । ରବି ଏବେ ଏକୁଟିଆ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଅଚାନକ ତାର ବୋହୁ ଅଞ୍ଜଳିର ଫୋନ ଆସିଲାକି ବାପା ତୁମେ ଏଠାକୁ ଚାଲି ଆସ । ମୋତେ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି । ସେ କହିଲା କି ତାର ପୁଅ ଜୟ ସହ ତାର ଝଗଡା ହୋଇଛି ।ସେ ମୋତେ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସେଠୁ ରବି ଜଳଦୀ ତାର ପୁଅ ଜୟର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା । ସେଠି ପହଞ୍ଚି ଦେଖିଲା କି ଅଞ୍ଜଳି କାନ୍ଧି କାନ୍ଧି ତାର ଅବସ୍ଥା ପୁରା ଖରାପ  । ତାପରେ ରବି ତାର ପାଖକୁ ଗଲା ଓ ପଚାରିଲା ବୋହୁ କଣ ହେଲା ? ତୁ ଏବେ ନକାନ୍ଧି ମୋତେ କହ କଣ ହୋଇଛି ? ତୁ ଡର ନାହିଁ… ତୋର ଶଶୁର ଅଛିନା ? ଅଞ୍ଜଳି କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ଅଞ୍ଜଳି ତାର ଶଶୁର ହାତକୁ ଗୋଟେ ଲଫାପାରେ କିଛି ଫଟୋ ବଢେଇ ଦେଲା।

ଯେତେବେଳେ ରବି ସେ ଫଟୋ କୁ’ ଯେମିତି ଦେଖିଛି ସେ ପୁରା ଚକିତ ହୋଇ ରହିଗଲା । ସେଇ ଫଟୋରେ ଜୟ ଅନ୍ୟ ଏକ ନାରୀ କୁ ଗେହୁଁଥିବାର ଫଟୋ ଥିଲା । ସେ ଫଟୋ ଗୁଡିକ ପୁରା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଗୋଟେ ଫଟୋରେ ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୟର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଥିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଫଟୋରେ ଜୟ ସେ ନାରୀ ର ବିଆ ଚାଟୁଥିଲା । ସେ ଫଟୋ ଗୁଡିକ ପୁରା ସଫା ଥିଲା ଆଉ ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟି ଚିହ୍ନା ଚିହ୍ନା ଲାଗୁଥିଲା ।

ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟି ବି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରୀ ଏବଂ ମସ୍ତ ଫିଗର ୨୫-୨୬ବର୍ଷ ମହିଳା ପରିକା ଲାଗୁଥିଲା । ତାପରେ ରବି ପଚାରିଲା ବୋହୁ ଏ କିଏ ? କେବେ ଠାରୁ ଚାଲିଛି ଏମିତି ସବୁ ? ତାପରେ ଅଞ୍ଜଳି କହିଲା ବାପା କଣ ତୁମେ ଜାଣି ନାହଁ ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକକୁ ? ଏ ମୋ ଭାଉଜ ରିନା… ଯାହାକୁ ତୁମ ପୁଅ ଫସେଇଛି ।

ତୁମର ପୁଅ ମୋ ସହ ଏବଂ ମୋ ନିଜ ଭାଉଜ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଛନ୍ତି ।  ସେଠୁ ରବି କହିଲା କି ଏ ବହୁତ ଲାଜ୍ୟାର କଥା ତାକୁ ମରିଯିବା ଦରକାର ଯିଏ ତାର ଭଉଣୀ ସମାନ ଭାଉଜ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଛି ଆଉ ଦିନ ରାତି ତା ସହ ରହୁଛି । ଅଞ୍ଜଳି କହିଲା ହଁ ବାପା ଆଉ ଏଠି ମୁଁ କଡ ଲେଉଟେଇ ମରୁଛି । ରବିର ନଜର ତାର କନ୍ଧୁଥିବା ବୋହୁର ଚେହେରାକୁ ତଳ ଉପର କରି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ତାର ନଜର ଦୁଧ ଉପରେ ଯାଇ ଅଟକି ଗଲା ।

ଅଞ୍ଜଳିର ଚୁଡିଦାର ବହୁତ ଲୋ କଟ ନେକ ଥିଲା ତାର ଦୁଧର ଅଧା ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ବୋହୁର ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝି ଫାଙ୍କକୁ ଦେଖି ଶଶୁରର ହୃଦୟ ତରଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ରବି ଜାଣିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ନାରୀ ସହ ଧୋକା ହୁଏ ସେ ରାଗ ଓ ଈର୍ଷାରେ କିଛିବି କରି ବସେ । ଏହି ସମୟରେ ତାର ବୋହୁକୁ କେହିବି ଶାନ୍ତ୍ଵନା ଦେଇ ଗେହିଁ ପାରିବ ସେ ଭବିଲା ସେ କଣ ପାଇଁ ନୁହେଁ ?

ଏମିତି ମାଲ ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିବା ଟା ଠିକ ନୁହେଁ ? ପୁଅର ବୋହୁ ତାର ବାପାର କାମରେ କଣ ପାଇଁ ନଆସିବ ? ରବି କହିଲା ବୋହୁ ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ ମୁଁ ଅଛି ନା ତୋତେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ । କହ ତୋତେ କେତେ ଟଙ୍କା ଦରକାର ୫ଲକ୍ଷ ୧୦ଲକ୍ଷ ତୋତେ ମୋର ସବୁ ପଇସା ଦେଇ ଦେବି ଯେମିତିକି ତୋର କୌଣସି କମି ରହିବା ନାହିଁ ଆଉ ତୋତେ କେବେ ରବିର ଆଗରେ ହାତ ପତେଇବା ପାଇଁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

ବାସ ତୁ ମୋର ଘରର ଇଜ୍ଜତ ରଖି ଦେ ଆଉ ଜୟ କଥା କାହାକୁ କହ ନାହିଁ । ତୋତେ କେବେ ବି କୌଣସି ଜିନିଷର ଦରକାର ତ ମୋତେ କହିବୁ । ରବି ଏକଥା କହି ବୋହୁକୁ ବାହୁରେ ଧରିନେଲା । ତାର କାନ୍ଧୁଥିବା ବୋହୁ ତାର ଦେହରେ ଲାଗିଗଲା । ଯେତେବେଳେ ଅଞ୍ଜଳିର ଗରମ ଦେହ ତାର ଶଶୁର ଦେହରେ ଲାଗିଲା ତାର ଦେହରେ ଗୋଟେ କରେଣ୍ଟ ଦୌଡିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଆଉ ତାର ପ୍ରଭାବ ବି ରବିର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡିଲା, ଆଉ ୪୫ବର୍ଷ ପୁରୁଷ ଦେହରେ ପୁରା ଜୋସ ଚାଲି ଆସିଲା । ସେ ତାର ବୋହୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ତାର ଗାଲକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । ଏପଟେ ବୋହୁ ଯେତେବେଳେ ଏତେ ଦିନ ପରେ ମରଦ ର ଦେହ ଛୁଆଁ ପାଇଲା ତାର ବିଆରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା । ସେ ଗୋଟେ ମିନିଟ ପାଇଁ ଭୁଲିଗଲା କି ରବି ତାର ସ୍ଵାମୀ ନୁହେଁ ତାର ସ୍ଵାମୀର ବାପା ଥିଲା ।

ରବି ବୋହୁକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଥିଲା ଆଉ ତାପରେ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଗଲା । ଅଞ୍ଜଳି ତାର କୋଳ ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ଯେତେବେଳେ ଶଶୁରର ବାଣ୍ଡ ବୋହୁର ଗାଣ୍ଡିକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଲା ବୋହୁ ବି ରୋମାଞ୍ଚିତ ହୋଇ ଉଠିଲା ଆଉ ଏପଟେ ଶଶୁର ବି ପଇସା ଦେବାର ପ୍ରତିଶୁତି ବି ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ତାର ଦେହର ଆବଶ୍ୟକ ହେଉଥିବା ସେକ୍ସର କଥା ଥିଲା ।

ସେ ଏବେ ଭାବିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା କି ଜୟ ଉପରେ ବଦଲା ନେବା ପାଇଁ ତାରା ବାପାକୁ ଜାଲରେ ଫସେଇ ଦେଲେ କେମିତି ହେବ ? ବାପାଙ୍କର ବାଣ୍ଡତ ବହୁତ ମୋଟା ଓ ତାଜା ଥିଲା ପରି ଲାଗୁଛି । ଯଦି ସେ ମାଗିୟା ଜୟ ମୋ ଭାଉଜକୁ ଫସେଇଛି ମୁଁ ବି ତାର ବାପାକୁ ମୋ ବିଆର ପାଳୁତ ରାଣ୍ଡୁଆ ମରଦ ବନେଇବି ଦେବି । ଆଉ ଏମିତିରେ ବି ବୟସ୍କ ମାନେ ଜଳଦୀ ପଟି ଯାଆନ୍ତି ।

ତାପରେ ବି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଗୋଟେ ତଗଡା ବାଣ୍ଡବି ଦରକାର । ଏବେ ସେ ଲାଗିଗଲା କି ଶଶୁରଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଇନକୁ ଆଣି ହେବ । ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ନିଜକୁ ପୁରା ଖୋଲା କରି ନେବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଅଟେ । ଅଞ୍ଜଳି ହସି କରି ତାର ଶଶୁରକୁ କହିଲା ମୋର ପ୍ରିୟ ଶଶୁର ତୁମେ କେତେ ଧ୍ୟାନ ରଖୁଛ ତୁମ ବୋହୁର ? ମୁଁ ତୁମର କଥା ରଖିବି ଆଉ ଘର କଥା ବାହାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିବି ନାହି ।

ଏକଥା କହି ସେ ତାର ଶଶୁର ଓଠକୁ ଚୁମି ଦେଲା । ଆଉ ରବି ବି ମହିଳାମାନଙ୍କ ମାମଲାରେ ବହୁତ ବୁଝିବାର ଲୋକ ଥିଲା ସେ ଜାଣିଥିଲା ତାର ବୋହୁକୁ ସେ ଗେହିବାରେ ତାର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ତାର ବାଣ୍ଡ ବୋହୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ବୋହୁ ବି କାମୁକ କଣ୍ଠରେ କହିଲା ବାପା ଏକଣ ହେଉଛି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ? ବୋଧେ ହୁଏ କୌଣସି ଶକ୍ତ ଜିନିଷ ମୋର ଗାଣ୍ଡିରେ ଚୁମା ଦେଉଛି । Shashur Bohu Nka Kamana

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved