Sir College Room Bhitare Mote Nijare Karinele

ସାର କଲେଜ ରୁମ ଭିତରେ ମୋତେ ନିଜର କରିନେଲେ

Sir College Room Bhitare Mote Nijare Karinele

Sir College Room Bhitare Mote Nijare Karinele ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମିନୁ ( ନାମ ପରିବର୍ତନ ) । ମୋର ବୟସ ୧୯ବର୍ଷ । ଟୋକା ମାନେ ମୋତେ କୁହନ୍ତି ମୁଁ ଗୋଟେ କସ ମାଲ । ମୋ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬ ୩୨ ୩୮ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ମଡର୍ନ ଝିଅ ଟେ । ମୁଁ ବହୁତ ହଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସବୁବେଳେ ପସନ୍ଦ କରେ, ମୁଁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଜିନ୍ସ ଓ ଟପ ପିନ୍ଧିଯାଏ । ମୋର ଛାତିର ଦୁଇ ପାହାଡ ଟୋକାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ ।

ମୋ ଦୁଧର ନିପଲ ଟପର ବାହାରାକୁ ଫୁଟି ଦେଖାଯାଏ । ମୋ ଗାଣ୍ଡିବି ପଛକୁ ବାହାରିଥାଏ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ମୋର ଗାଣ୍ଡି ଝକ ମକ କରୁଥାଏ । ମୋର ଚିକଣି ବିଆକୁ ଗେହିଁବା ମୋ ପଛରେ ଅନେକ ଟୋକା ପଡିଥାନ୍ତି । ମୋର ବିଆ ସେଉର ଦୁଇ ଫାଲ ପରି । ସେଥିରେ ଯେଉଁ ଜୁସ ଭରି ରହିଛି ତାକୁ ପିଇବା ସବୁ ଟୋକା ପାଗଳ । ମୋତେ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ ।

ମୋତେ ବଡ ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ମୁଁ ଅନେକ ଥର ସେକ୍ସ କରି ସାରିଛି । କିନ୍ତୁ ସେକ୍ସର ନିଶା ମୋ ମୁଣ୍ଡରୁ ଉତ୍ତୁରୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ସବୁ ସମୟରେ ସେକ୍ସ କରିବା ଆତୁର ହୋଇଥାଏ । ମୁଁ ଦେଖି କେହିବି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିବା ବାଧ୍ୟ ହୋଇଯିବ । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋ ଘର ନିଆଳିର ଗୋଟେ ଛୋଟ ଗାଁରେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମାମୁଁ ଘରେ ସହରରେ ରୁହେ ।

ମୁଁ ପଢା ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାପା ମୋତେ ସହରକୁ ପଠେଇ ଦେଲେ ମୋ ମାମୁଁଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ । ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଗାର୍ଲସ କଲେଜରେ ମୋ ନାଁ ଲେଖେଇ ଦେଲେ । ସେଠି ଦୁଇଜଣ ଜେନ୍ସ ଟିଚର ଥିଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ସରକାରୀ କଲେଜରେ କିଭଲି ପଢାହୁଏ,ପାଠ ପଡା ନାମକୁ ମାତ୍ର । କଲେଜରେ ରାଜେଶ ସାର (କାଳ୍ପନିକ ନାମ) ବହୁତ ଚର୍ଚିତ ଥିଲେ ।

କଲେଜରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ସେ କୁଆଡେ ଭାରି ବେଧୂଆ ଟାଇପର ଆଉ ଅନେକ ଟୋକିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଲରେ ପକେଇ ଗେହିଁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ବିଶ୍ଵାସ ହୁଏ ନାହିଁ । ଆମ କଲେଜରେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଝିଅ ପଢନ୍ତି । କଲେଜ କ୍ୟାମ୍ପସ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା ଆଉ ଚାରିପଟେ ବାଉଣ୍ଡରୀ ବୁଲାଉଥିଲା । ବାଉଣ୍ଡରୀ ପାଖରେ ଗୋଟେ ନଳକୂପ ଅଛି ଆଉ ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟୟଲେଟ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ।

କଲେଜରେ ୨୦-୨୫ ବଖରା ଘର ତିଆରି ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ କ୍ଳାସ କେବଳ ୧୦-୧୨ ବଖରାରେ ହୁଏ । ଧିରେ  ଧିରେ ରାଜେସ ସାର ମୋତେ ସେକ୍ସ ନଜରରେ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଅନାଉଥାନ୍ତି । ସେ ମୋ ଜବାନିର ମଜା ଲୁଟିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ସହ ମୋ ସହ ମିଳା ମିଶା କରି ମୋ ସହ ଦୋସ୍ତି କରି ନେଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ବେଧୂଆ ବେଧୂଆ କହୁନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କର ବଉତ ଇଜ୍ଜତ କରେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ ବୋଲି ଭାବେ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ଯାଇଥିଲି ସେଠୁ ଆସିବା ବେଳେ ଗୋଟେ ଶୂନଶାନ ରୁମ ଭିତରୁ କାହାର ଆବାଜ ଶୁଣିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୁଁ ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହିଗଲି । ରାଜେସ ସାର ଅନିତାକୁ ବାହୁରେ ଧରିଥିଲେ ଆଉ ତାର ସାଲୱାର ସୁଟରୁ ତାର ଦୁଧକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ଚୁଚୁମୁଥିଲେ ।

ତାପରେ ରାଜେସ ସାର ତାକୁ ତଳେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ ମୋ ସହ ପଢୁଥିବା ମୋର ବାନ୍ଧବୀ ଅନିତା ମୁହଁରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଅନିତା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ଏସବୁ ମୁଁ ଦେଖି ଡରିଯାଇଥିଲି । ରାଜେସ ସାର ସେ ବନ୍ଦ କୋଠରିରେ ଦିନରେ ଅନିତାକୁ କ୍ଳାସ ସମୟରେ ବିଆର ବାଜା ବଜେଇଦେଲେ । ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ଡରିଯାଇ ଦୌଡି କରି ମୁଁ ମୋ କ୍ଳାସକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ଏବେ ମୋର ବିଶ୍ଵାସ ହୋଇଗଲା ଯେଉଁ କଥା ସାରଙ୍କ ନାଁରେ ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ ତାହା ୧୦୦% ସତ କଥା । ମୁଁ ସେବେ ଠାରୁ ସାରଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋ ସହ ବାହାନ କରି ନଳକୂଅ ଆଡକୁ ଡାକି ନେଲେ ଆଉ ସେଠି ବହୁତ ସାରା ଖାଲିରୁମ ଥିଲା । ସାର ମୋତେ ସେ ଖାଲି ରୁମକୁ ଟାଣି ନେଲେ ଆଉ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ନା ସାର ! ନା ନା ସାର ! ଏସବୁ ଠିକ ନୁହେଁ, ମୁଁ କହୁଥାଏ ।

ମିନୁ! ସତରେ ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଆଉ ତୋତେ ବି ବିବାହ କରିବି । ଚାଲି ଆ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ରାଜେସ ସାର କହୁଥିଲେ । ଏହି କାହାଣୀକୁ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

ଏସବୁ ମିଛ କଥା, ମୁଁ ତୁମକୁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅନିତା ସହ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିଛି, ସାର ତୁମେ କେବଳ ବିଆର ପୂଜାରୀ, ତୁମେ ସେ ପ୍ରେମ ପ୍ରେମ କଥା ବୁଝ ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ।

ମିନୁ ! ଆଜି ପରେ ମୁଁ ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ଛାଡିଦେବି, ମୋ ମା ରାଣ ଖାଇ କହୁଛି । ତୁମ ପ୍ରତି ଥିବା ମୋର ଏ ପ୍ରେମ ପୁରା ସତ୍ୟ । ମୁଁ ତୁମକୁ ବିବାହ କରିବି,ଚାଲି ଆସ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ, ସାଙ୍ଗମାନେ ଏମିତି ସବୁ କଥା କହି ସାର ମୋତେ ପେଟେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ରେ ରାଜିହୋଇଗଲି । ଭିତରୁ ସାର ଡୋର ଲକ କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ବି ସାରଙ୍କ ଉଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ସାର ମଜା ନେଇ ମୋର ରସିଲା ଓଠକୁ ପିଇଯାଉଥିଲେ । ମୋତେ ବି ମଜା ଆସୁଥିଲା । ସେ ସେମିତି ଠିଆ ଠିଆ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଚାପି ଧରିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଠିଆ ହେଳୁ । ତାପରେ ରାଜେସ ସାର ମୋର ଦୁଧ ଉପରକୁ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ଆକାଶିଆ ରାଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଓ ଧଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ଧଳା ରଙ୍ଗର ଓଢଣି ମୁଁ ପକେଇଥିଲି । ସାର ମୋର ଓଢଣିକୁ ବାହାର କରିଦେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋର ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୬ ଥିଲା ଓ ବହୁତ ରସିଲା ଥିଲା । ସାର ମୋର ଟାଇଟ ଓ ନରମ ଦୁଧ ପାଇଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲେ । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋର ସାର୍ଟ ଉପରୁ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲେ ।

ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି କାମୁକତା ସାଉଣ୍ଡ କରୁଥାଏ । ଧିରେ ଧିରେ କରି ସାର ମୋର ଦୁଧ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ସାର୍ଟ ଭିତରେ ହାତକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ମୁଁ ସେମିଜି ପିନ୍ଧିଥିଲି । ରାଜେସ ସାରଙ୍କ ହାତ ମୋ ସେମିଜି ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।

ସେ ମୋର ଡାହାଣ ଦୁଧକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ । ସାର ମୋର ଧଳା ଦୁଧିଆଲି ସ୍ଥନକୁ ଦେଖି ସାର ବେକାବୁ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ପୁରା ମୋର ଦୁଧ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ନଇଁ ପଡି ମୋର ଡାହାଣ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋର ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ କରି ଆବାଜ ବାହାରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ରାଜେସ ସାରଙ୍କ କଥାରେ ବିଶ୍ଵାସ କରିଯାଇଥିଲି କି ସେ କେବଳ ମୋତେ ଭଲପାଆନ୍ତି । ସେ ନଇଁକରି ମୋର ରସ ଭରା ଭଣ୍ଡା ପରି ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି ଏବଂ ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଜାବି ଧରିଥିଲି । ସେ ଅନେକ ସମୟ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋର ବାଦାମି ରଙ୍ଗର ଦୁଧ ଭୁଁଡିକୁ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଚିହିକି ଉଠିଲି ଓ ମୋର ଦେହରେ ଶିହରଣରେ ଥରି ଉଠିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର ମୋର ବାମ ପଟ ଦୁଧକୁ ସାର୍ଟ ଉପର ପଟୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଲେ । ତାକୁ ବି ମନ ଭରି ଚିପିଲେ ଏବଂ ଚୁଚୁମିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ବେଞ୍ଚ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲେ । ଏହି କାହାଣୀକୁ ଆପଣ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ଓ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।

ନାଇ ସାର ! ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବି ନାହିଁ , ଅସନା ଲାଗୁଛି ମୁଁ କହିଲି

ଆରେ ମିନୁ ତୁ ଗୋଟେ ଥର ଚୁଚୁମି ଦେଖେ ନା, ତୋତେ ଭଲ ଲାଗିବ ରାଜେସ ସାର କହି ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ମୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ହାତରେ ଧରି ତଳ ଉପର କରିଲି । ତାପରେ ଆମେ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ ଆଉ ତାପରେ ରାଜେସ କ୍ଳାସର ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ।

ରାଜେସ ସାର କେବଳ ମୋତେ ଲାଇନ ଦେଉଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ସେ ମୋତେ ଆହୁରି ଭଲ ଲାଗିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆମେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ସେ ଏକେଣା ଥିବା ରୁମରେ ମିଳା ମିଶା କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଯେବେ ବି ସାର ମୋ ସହ ସେ ରୁମରେ ଦେଖା କରୁଥିଲେ ସେ ମୋର ସାର୍ଟ ରୁ ଦୁଧ ବାହାର କରି ଚିପନ୍ତି ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମେ ।

ଏବେ ତାଙ୍କୁ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାର ମୋତେ କଲ କରିଲେ

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved