SirNka StreeKu Patei Gehili ସାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି

SirNka StreeKu Patei Gehili ସାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପଟେଇ ଗେହିଁଲି

SirNka StreeKu Patei Gehili , odiasexstory,odia teacher student sex story,madam nku gehili sex gapa,  ନମସ୍କାର, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗୋଟେ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆଶା କରୁଛି ମୋ କାହାଣୀ ସମସ୍ତ ପାଠକମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ଖାସ କରି ଟୋକି ଓ ଆଣ୍ଟି ମାନଙ୍କୁ । ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋ ପରିଚୟ ଦେଇ ଦେଉଛି । ମୁଁ ଅଜୟ, ଓଡିଶା ବାଲେଶ୍ଵରରୁ କହୁଛି । ମୋର ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରୁ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ।

କାହାଣୀଟି ସେତେବେଳର ଯେତେବଳେ ମୁଁ ଇଂରାଜୀ ଟ୍ୟୁସନ ପାଇଁ ଜଣେ ସାରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଥିଲି । ଆମେ ଚାରିଜଣ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଯାଉଥିଲୁ । ସାର ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ୪ଟାରେ ଡାକୁଥିଲେ ଓ ୫ଟାରେ ଛାଡି ଦେଉଥିଲେ । ଆମେ ସବୁଦିନ ଟ୍ୟୁସନ ଯାଉଥିଲୁ । ସାର ବିବାହିତ ଥିଲେ । ସାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏକଦମ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲେ ଓ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଥିଲେ । ଯେଉଁ ଦିନ ଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲି ତାଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି । ତାଙ୍କ ନାଁ ରଞ୍ଜିତା ।

ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ରଞ୍ଜିତା ସବୁଦିନ ଦ୍ଵିପ୍ରହରେ ଶୁଅନ୍ତି ଆଉ ସାର ଆମକୁ ହଲରେ ପଢାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଉଠିବା ସମୟ ୪.୩୦ । ସେ ସବୁଦିନ ୪.୩୦ ଉଠନ୍ତି ଓ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ବାର୍ଥ ରୁମକୁ ଯାଆନ୍ତି । ବାର୍ଥରୁମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କମନ ଥିଲା । ଆମେ ଯେଉଁଠି ପଢୁଥିଲି ସେଇଠିକୁ ଲାଗି ବାର୍ଥରୁମ ଥିଲା । ସେ ଏତେ ଜୋରେ ମୁତୁ ଥାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେସର ଆମକୁ ଶୁଭୁଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମନ ହୁଏ ବାସ ଥରଟିଏ ତାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମିଳିଗଲେ ଜୀବନରେ ଖୁସି ମିଳିଯିବ ।

ଏମିତି ଦିନ ଚାଲିଯାଉଥିଲା, ଏବଂ ଆମ ସାରଙ୍କ ଆମ ସ୍କୁଲରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍କୁଲକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଗଲା ଯାହାକି ଘର ଠାରୁ ଦୂର ଥିଲା । ସାର ଆମକୁ କହିଲେ ମୋତେ ସମୟ ହେବ ନାହି ମୋର ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହେଇଗଲା ତେଣୁ ତୁମେ ମାନେ ଆଉ ଏକ ସାର ଦେଖ । ସାର ଆଉ ଏକ ଅପସନ ରଖିଥିଲେ । ସାର କହିଲେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ସେଇ ବିଷୟ ପଢେଇପାରିବ ଯଦି ତୁମେ ମାନେ ଚାହଁ ତେବେ ସେ ତୁମକୁ ପଢେଇବ ।

ମୋର ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମନା କରିଦେଲେ । ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ସାରଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁ ରଞ୍ଜିତା ମାଡାମଙ୍କ ପାଖେ ଟ୍ୟୁସନ ହେବା ପାଇଁ ରାଜି ହେଇଗଲି । ସାର ଯେତେବେଳେ ଚାଲିଗଲେ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ତୋ ମାଡାମଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖିବୁ । ଯଦି କିଛି ଦରକାର ହୁଏ ତାଙ୍କୁ ଆଣି ଦେବୁ । ମୁଁ ସାରଙ୍କୁ ଭରସା ଦେଲି କି ମୁଁ ସବୁ କରିଦେବି । ତାପରେ ସାର ଚାଲିଗଲେ । ମାଡାମ ଘରେ ଏକା ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର କୌଣସି ପିଲା ପିଲି ବି ନଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ମାଡାମଙ୍କ ପାଖେ ଟ୍ୟୁସନ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । କିଛି ଦିନ ଭିତରେ ମୁଁ ମାଡାମଙ୍କର ଗୋଟେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଇଗଲି । ମୁଁ ମାଡାମଙ୍କର ପ୍ରତେକ ଟି କଥା ମାନୁଥିଲି । ମାଡାମ ମୋତେ ଜଣେ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ହିସାବରେ ବହୁତ ଭଲପାଉଥିଲେ । ଧିରେଧିରେ ଗୋଟେ ମାସ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିନ ମାଡାମଙ୍କୁ କହିଲି ଆପଣଙ୍କର ସାରଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡୁ ନାହିଁ । ମାଡାମ କହିଲେ ମନେତ ବହୁତ ପଡୁଛି କିନ୍ତୁ ଆଉ କୌଣସି ରାସ୍ତା ନାହିଁ ।

ମୁଁ ମାଡାମଙ୍କୁ ସାହସ କରି କହିଲି ମାଡାମ ଗୋଟେ କଥା କହିବି, ତାପରେ ମାଡାମ କହିଲେ ତୁମ ପଚାରିବା ଆଗରୁ ତୁମେ ମୋ ଠାରୁ ଗୋଟେ କଥା ଶୁଣି ରଖ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପୁରା ସାଙ୍ଗ ହେଇ ମିଶୁଚେ ତୁ ମୋତେ ମାଡାମ ନୁହେଁ କେବଳ ରଞ୍ଜିତା ବୋଲି ଡାକିଲେ ଚଳିବ । ଆଉ ଏମିତିରେ ତୁ ମୋ ଘରେ ପୁରା ଦିନ ରହୁଛୁ ତେଣୁ ମୋତେ ମାଡାମ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଭଲ ଲାଗୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲି ।

ତାପରେ ମାଡାମ କହିଲେ ତୁ କିଛି ପଚାରୁଥିଲୁ – ମୁଁ ସାହସ କରି କହିଲି ରଞ୍ଜିତା….  । ତାପରେ ମୁ ଚୁପହେଇଗଲି । ରଞ୍ଜିତା କହିଲେ କଣ କହ । ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ରାଣ ପକେଇ ମୋତେ କହିଲେ କହ ନହେଲେ ମୁଁ ତୋ ସହ କଥା ହେବି ନାହିଁ କି ମୋ ପାଖକୁ ଟ୍ୟୁସନ ଆସିବୁ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଖରାପ ଭାବିବ ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ନା, ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ନାହିଁ ।

ଏମିତି କହିବା ପରେ ରଞ୍ଜିତା ଚୁପ ହୋଇଗଲା ଓ ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁ ରହିଲେ । ମୁଁ ଡରି ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ସରି କହିଲି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ସରି ନୁହେଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ଥ୍ୟାଙ୍କସ୍ କହିବା ଦରକାର। ତୁ ମୋ ପାଇଁ କେତେ ଚିନ୍ତା କରୁଛୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ କଥା ଜମା ଚିନ୍ତା କରୁ ନାହାନ୍ତି । ସେ ମୋ ଗାଲ ଉପରେ ଗୋଟେ କିସ କଲେ । ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଡିନର କରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଘର କୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ଆମ ଭିତରେ ଏମିତି ପ୍ରେମ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲି, ସେ ଦେଖା ଯାଉନଥିଲେ। ମୁଁ ସବୁ ଆଡେ ଖୋଜି ପାଇଲି ନାହିଁ । ବାର୍ଥରୁମ ଗେଟ ଖୋଲା ଥିଲା । ମୁଁ ଗେଟ ଖୋଲି ଯାହା ଦେଖିଲି କେବେ ଚିନ୍ତା କରି ନଥିଲି । ରଞ୍ଜିତା ବାର୍ଥରୁମ କମୋଡର ଉପରେ ବସିଥିଲା । ପାଖରେ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ଗାଉନ ଥୁଆହୋଇଥିଲା। ସେ ପୁରା ନ୍ୟୁଡ ଥିଲା ।

ସେ ତାର ବାମ ହାତର ତିନି ଆଙ୍ଗୁଠି ତାର ବିଆ ରେ ପୁରାଉଥିଲା ଓ ବାହାର କରୁଥିଲା । ଡାହାଣ ହାତରେ ସେ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚାଲୁଥାଏ । ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା ଆଉ ସେ ମଜା ନେଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ପାଖା ପାଖି ୨-୩ ମିନିଟ କିଛି ନକହି ସେମିତି ଦେଖୁଥିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ହାର୍ଡ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ମନ ହେଉଥିଲା ଏବେ ଯାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଦେବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ରଖିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ କହିଲି ରଞ୍ଜିତା – ଏକଣ? । ରଞ୍ଜିତା ପୁରା ଡରିଗଲା ସେ ତାର ଗାଉନ ଉଠେଇ ତାର ଦେହକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ସେ ମୋତେ ଦେଖି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ହଲରେ ସୋଫା ଉପରେ ଯାଇ ବସିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କପଡା ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଆସିଲେ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି କହିଲେ ତୁ ଜାଣି ନାହୁଁ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ତାର ସ୍ଵାମୀ ବିନା କେମିତି ରହୁଛି ?

ସେକ୍ସ ତ ସମସ୍ତଙ୍କର ଦରକାର । ସେ ଏତିକି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କାନ୍ଧିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଵସ୍ତ କଲି । ସେ ମୋତେ କାହାକୁ ନକହିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ବି ନୁହେଁ । ମୁଁ ରାଜି ହୋଇଗଲି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯଦି ତୁମର ସେକ୍ସ ଏତେ ଦରକାର ତାହାଲେ ମୁଁ ତୁମର ଏ ଅଭାବକୁ ପୁରା କରି ପାରିବି । ଏମିତି କହିବାରୁ ସେ ମୋତେ ଆହୁରି ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲେ ।

ସେ ମୋତେ କିସ ଦେଇ କହିଲେ ସତ ? କଣ ତୁମେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବ? ମୋ ସ୍ଵାମୀକୁ କହିବ ନାହିଁ । ତୁମେ କେତେ ଭଲ । ସେ ମୋତେ ଫୁଣି କିସ ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ବି ତାକୁ ମୋ ବାହୁରେ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆମେ ଏମିତି ରହିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଯିବାକୁ ବାହାରିବା ରୁ ସେ ମୋତେ କହିଲେ କୁଆଡେ ଯାଉଛୁ? ମୋତେ କେବେ ସେଇ ସୁଖ ଦେବ ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ଆସିବି । ତାପରେ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଦେଖିଲି ସେ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦର ଟ୍ରାନ୍ସପାରେଣ୍ଟ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ତା ଭିତରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପେଟ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । କାରଣ ସେ ବିବାହିତ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଥିଲା । ମୋତେ ଏମିତି ମହିଳା ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ବଡ ବଡ ଥିଲା ଓ ଗୋଲ ଗୋଲ । SirNka StreeKu Patei Gehili

ସେ ପୁରା ଗୋରା ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ବହୁତ ମସ୍ତ ଥିଲା । ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଗରମ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଆଖି ବଡ ବଡ ଥିଲା ଓ ଓଠ ମୋଟା ମୋଟା ଥିଲା । ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଲାମ୍ବା ଲାମ୍ବା ଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡ ଠୁ ଗୋଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପୁରା ମସ୍ତ ଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇ ଡୋର ଲକ କରିଦେଲେ । ତାଙ୍କ ବାଳ ଖୋଲା ଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ସବୁ ପୋଜ ରେ ଗେହିଁ ତାଙ୍କ ଯୌନ ଗରମ କୁ ଥଣ୍ଡା କରିଦେବୀ । ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲେ ଚାଲ ଦେଖିବା । ତାଙ୍କର ଏମିତି କହିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାହୁରେ ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ସଲ ସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେ ଜୋସରେ ଆସି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ସଲ ସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତତେ ଧରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ କଷ୍ଟରେ ଚିହିକି ଉଠୁ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ ଏମିତି କରିକରି ତାଙ୍କ ଉପରୁ ତାଙ୍କ ଶାଢୀ କାନି ଖସେଇ ଦେଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved