Sita Ratire Diara Bia Rasa Chatile

ଶୀତ ରାତିରେ ଦିଅର ବିଆ ରସ ଚାଟିଲେ

Sita Ratire Diara Bia Rasa Chatile

Sita Ratire Diara Bia Rasa Chatile  ମୋ ନିତା ଆଉ ମୋର ବୟସ ୨୮ ବର୍ଷ ର ବିବାହିତ ମହିଳା । ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସହ ଅର୍ଥାତ ଶଶୁର ଘର ଭୁବନେଶ୍ଵର ଠାରୁ 20 କିମି ଦୂର ଏକ ଗାଁ ରେ ରୁହେ । ଆମ ପରିବାର କହିଲେ ଶାଶୁ ଶଶୁର ମୋ ସ୍ଵାମୀ, ମୋ ଦିଅର ଏବଂ ମୋର ଗୋଟେ 3 ବର୍ଷର ଝିଅ କୁ ନେଇ ଆମ ହସିଲା ସଂସାର । ମୋର ବିବାହ ଆଜି ଠାରୁ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ରାଜେଶଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ।

ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଗୋଟେ ମେଡ଼ିସିନ କମ୍ପାନୀର ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଞ୍ଜର ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦରମା ବି ବହୁତ ଭଲ ଯେଉଁଥିରେ ଆମର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ । ମୋ ଶଶରୁ ସ୍କୁଲ ଟିଚର ଥିଲେ ୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ଚାକିରିରୁ ଅବସର ନେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ଗାଁ ରେ ବିଲ ବାଡି କଥା ଦେଖୁଛନ୍ତି । ମୋର ଦିଅର ଏବେ M.Sc କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ ।

ଦିଅର ଙ୍କର ଏବେ ବିବାହ ହୋଇ ନାହିଁ । ସେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରୁହନ୍ତି । ସେ ଘର ପାଖରେ ରହୁଥିବାରୁ ସେ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି । ଏବେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆଉ ବେଶୀ ବୋର କରିବି ନାହିଁ । କଥା ଆଜି ଠାରୁ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ତଳର । ଜାନୁଆରୀ ମାସ ଥିଲା ଭଲ ଥଣ୍ଡା ପଡୁଥିଲା । ମୋର ଜୀବନ ଠିକ ଠାକ ଚାଲୁଥିଲା । ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ।

ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ମୋର ବଡ ବଡ ଦୁଧ, ଗାଣ୍ଡି ବି ମସ୍ତ ଉଠି କରି ଅଛି । ମୁଁ ଏକଥା ନୋଟିସ କରିଛି ମୁଁ ଯେବେ କୌଣସି ଆଡେ ଯାଇଛି ମୁଁ ଲୋକର ମୋର ଗାଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧକୁ ଘୁରି ଘୁର ଦେଖନ୍ତି । ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସେକ୍ସରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲି କାରଣ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋଟା ଓ ଲାମ୍ବା । ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ପାଖା ପାଖି ୬.୫ଇଞ୍ଚ ହେବ । ସେ ମୋତେ ଖୁବ ଗିହଁନ୍ତି ।

ମୁଁ ବି ମଜା ନେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଗେହିଁ ହୁଏ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଅଫିସ କାମରେ ଗୋଟେ ଥର ପୁରାଅ ଗୋଟେ ମାସ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ୨-୩ ଦିନ ରହି ଚାଲି ଆସନ୍ତି । ସେ ଯିବାର ୩-୪ ଦିନ ହୋଇଥାଏ ମୋର ଦେହର କାମୁକତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଲ । ମୁଁ ଯେମିତି ସେମିତି ମୋର ଦୁଧକୁ ଦଲି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ନିଜକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ନିଏ ।

ଯାହାକୁ ରୋଜ ବାଣ୍ଡ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରେ ତାକୁ ଏଇ ଛୋଟ ଆଙ୍ଗୁଳି କଣ ଶାନ୍ତ କରି ପାରିବ!  ଏମିତି ଚାଲିଲା ଆଉ ୧୦ଦିନ ଚାଲିଗଲା । ସେଦିନ ମୋ ଦିଅର ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚାଲିଯିବାର ଥିଲା । ତାପରେ ଖବର ଆସିଲା କି ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ମାମୁଁ ଯିଏ କି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ରୋଗରେ ବଢିଥିଲେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା ।

ମୋର ଶାଶୁ ଓ ଶଶୁରଙ୍କୁ ସେଠି ଯିବା ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା । ସେମାନେ ବିବେକ କୁ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ସେମାନେ ରାୟପୁର ଚାଲିଗଲେ । ମୋର ମୋ ଦିଅରଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଭଲ ପଡେ । ଆମେ ହସ ମଜା କରୁ । ସେଦିନ ରାତି ହୋଇଗଲା ଆଉ ଆମେ ଖାଇ ସୋଇଗଲୁ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଦ ଆସୁନଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ଗେହିଁ ହେବା ପାଇଁ ତଡପୁଥିଲି ।

ତାପରେ ମୋତେ କେତେବେଳେ ନିଦ ଲାଗିଗଲା ମୋତେ ଜଣାପଡିଲା ନାହିଁ ।  ଆଗାମୀ ଦିନ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବାର୍ଥରୁମ ଗଲି ଦେଖିଲି ମୋ ଦିଅର ଗାଧୋଉଛନ୍ତି । ସେ ବାର୍ଥରୁମ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ । ମୋର ନଜର ତାଙ୍କର ବଡ କଳା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡିଲା, ଯିଏକି ଝୁଲୁ ଥିଲା ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଲାଜେଇ ଗଲି ଏବଂ ମୁଁ କିଚେନକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ତାପରେ ମୋ ଦିଅର ଟିଫିନ କରି ବୁବନେଶ୍ଵର ଚାଲିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚାଲି ଆସିବି । ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଭାବି ଚାଲିଲି କାରଣ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ କାଫି ବଡ ଓ ମୋଟା ଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ବି ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି । ରାତିରେ ବିବେକ ଘରକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ଆମେ ବସି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଚାଲ ଏବେ ଶୋଇବା ଏବେ ବହୁତ ରାତି ହେଲାଣି । ପାଖା ପାଖି ରାତି ୧୧ଟା ବାଜି ଥିଲା । ଦିଅର କହିଲେ ଭାଉଜ ଆଉ ଗୋଟେ କମ୍ବଳ ଦରକାର ରାତିକୁ ବହୁତ ଶୀତ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ଆଲମାରି ଉପରୁ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ମୋ ବେଡରୁମରେ ଥିଲା । ସେ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି, ଆଉ ସେ ମୋ ବେଡ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଆଲମାରି ଉପରକୁ ତାଙ୍କ ହାତ ପାଉନଥିଲା । କମ୍ବଳ ବହୁତ ଉପରେ ଥିଲା । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଚେୟାର ନେଇ ଆସୁଛି ଯାହା ହଲରେ ଥିଲା । ମୁଁ କହିଲା ଚେୟାର କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ ତୁମେ ମୋତେ ଟେକି ଦିଅ । ସେ ମୋର ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ଧରିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଟେକି ଦେଲେ । ମୋର ବିଆ ବିଲକୁଲ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଖରେ ଥିଲା । ମୁଁ ପୁରା ଗରମହୋଇଗଲି ।

ଆଉ ମୋର ବିଆକୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଜାଣିପାରୁନଥିଲି ମୁଁ କଣ କରୁଛି ? ମୁଁ ଗେହି ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଭାବୁଥିଲେ ମୁଁ କମ୍ବଳ ବାହାର କରୁଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ କମ୍ବଳ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ବିବେକ ତାଙ୍କର ରୁମକୁ ଯିବାରେ ଲାଗିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ବିବେକଙ୍କୁ କହିଲି ବିବେକ ଏଇଠି ସୋଇଯା ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି, କେହି ବି ଘରେ ନାହାନ୍ତି ।

ସେ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଆଉ ଆମେ ଆମ ବେଡରେ ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲୁ । ମୁଁ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲି ସେତେବେଳେ । ମୋ ଝିଅ ସୋଇ ସାରିଥିଲା । ତାର ଅଲଗା ବେଡ ଥିଲା ଯାହା କି ସେଇ ରୁମରେ ଥିଲା । ବିବେକ ଏବେ ଦୁଇଟା କମ୍ବଳ ଘୋଡୀ ହୋଇଗଲେ । ସେ ବାନିୟାନ ଆଉ ଗୋଟେ ହାଲ୍ଫ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ମୁଁ ବି କମ୍ବଳ ଘୋଡୀ ହୋଇ ଲାଇଟ ଅଫ କରିଦେଲି ।

ଆଉ ନାଇଟ ଲ୍ୟାମ୍ପ ଅନ କରିଦେଲି ଯାହା ଦ୍ଵାରା ହାଳକା ଆଲୋକ ରୁମରେ ଥିଲା । ଏବେ ରାତି ୧୨ଟା ବାଜି ସାରିଥିଲା । ମୋ ଦିଅର ସୋଇ ସାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଦ ଲାଗୁ ନଥିଲା । ଏବେ ମୁଁ ମୋର ଶାଢୀ ଖୋଲି ଦେଲି କାରଣ ତାକୁ ପିନ୍ଧି ଶୋଇବା ପାଇଁ ମୋତେ ଅଜବ ଲାଗୁଥିଲା । ଏବେ ମୁଁ କେବଳ ବ୍ଳାଉଜ ଓ ଶାୟା ପିନ୍ଧିଥିଲି । ତାପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବିନା ସେକ୍ସରେ ରହି ପାରିବି ନାହିଁ ।

କାରଣ ମୋ କଡରେ ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ସୋଇଥିଲା । ଯିଏ କି ମୋ ଦେହର ନିଆଁ କୁ ଲିଭେଇ ପାରିବ । ଏବେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ବିବେକ ମୋ ଆଡକୁ କଡ ଲେଉଟେଇ ସୋଇଲେ । ମୁଁ ସେଠୁ ମୋର କମ୍ବଳ ଉଠେଇ ଦେଲି ଆଉ ଶାୟାକୁ ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଲି । ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ବିବେକର ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ ନେଇଗଲି । ମୋତେ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ବିବେକକୁ ଉଠେଇବାର ଥିଲା  ।

ସେଠୁ ମୁଁ ଧିରେ କରି ବିବେକଙ୍କର କମ୍ବଳ ଉଠେଇ ତଳକୁ ଫୋପାଡି ଦେଲି । ଆଉ ନିଜେ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋ ପଛ ପଟେ କିଛି ହଲଚଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମାନେ ଥଣ୍ଡା ଲାଗିବାରୁ ବିବେକଙ୍କ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା … କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉ ଟିକେ ବଢେଇଲି । ମୁଁ ଫିଲ କରିଲି କି ବିବେକଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଛି ।

ମୁଁ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରିଲି । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଫିଲ କରିଲି ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ବିବେକ ଆଉଁସୁଛନ୍ତି । ଆଉ ମୋ ଦେହର ଗରମ ଆହୁରି ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋତେ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା କି ମୁଁ ସୁଖରେ ସାଗର ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛି । ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ମୁ ବିବେକକୁ ମୋ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରିବି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ କାବୁରେ ରଖିଲି । ଏବେ ବିବେକ ଧିରେ କରି ମୋ ପେଟ ଉପରେ ତାଙ୍କର ହାତକୁ ଆଣି ରଖିଲେ ।

ସେ ମୋ ପେଟରେ ହାତ ରଖି ପେଟକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଧିରେ କରି ସିଧା କରିଲେ ତାପରେ ମୁଁ ସିଧା ହୋଇ ସୋଇଗଲି । ଆଉ ଶୋଇବାର ନାଟାକ କରିଚାଲିଲି । ତାପରେ ବିବେକ ମୋର ବ୍ଳାଉଜ ର ବଟନ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ବ୍ରା ର ହୁକ । ମୁଁ ଏସବୁ ଆଗରୁ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲି । ଏବେ ବିବେକ ମୋ ଦୁଧ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲା ।  Sita Ratire Diara Bia Rasa Chatile

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *