Swami Nka Banda Tharu Bhinei Nka Banda Bhala

ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠାରୁ ଭିଣେଇଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଭଲ

Swami Nka Banda Tharu Bhinei Nka Banda Bhala

Swami Nka Banda Tharu Bhinei Nka Banda Bhala  ମୁଁ ଅଞ୍ଜନା,ମୋ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି ଦୁଇଟା ବାଣ୍ଡର ମଜା ବିଷୟରେ ଆଉ କେଉଁ ଥିରେ ମୁଁ ଅଧିକ ମଜା ପାଇଲି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି କାହାଣୀ ମାଧ୍ୟମରେ କହି ରଖୁଛିକି ମୋ ଘରେ ମୋ ବ୍ୟତୀତ ମୋ ବାପ ମା ଓ ମୋର ଗୋଟେ ବଡ ଭଉଣୀ ରୁହେ । ଯାହାର ବିବାହ ଏଇ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ।

Swami Nka Banda Tharu Bhinei Nka Banda Bhala

ମୋର ଭେଣେଇ ଭାଇ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଓ ହଟ ଟାଇପର ପୁରୁଷ । ତାଙ୍କର ଯେଉଁ ଦିନ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ସେ ସେହି ଦିନ ହିଁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ମାରି ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ସେହିଦିନ ହିଁ ଜାଣି ଯାଇଥିଲି କି ଦିଦି ପରେ ଭଣେଇ ଭାଇ ମୋ ସହ ନିଶ୍ଚୟ ସେକ୍ସ କରିବେ । ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଆମେ ମା ସହିତ ଦିଦି ମନ୍ଦିର ଯାଇଥିଲା ।

ଆଉ ଭଣେଇ ଭାଇ ଘରେ ଥିଲେ । ମୁଁ ଏକା ଥିବାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ କିଚେନରେ ଜିଜୁ ମୋର ଓଠକି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଲାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ । ପଛ ପଟେ ମ୍ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡୁଥିଲେ ଆଉ ଆଗକୁ ହାତ ବଢେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲେ । କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁମାନେ ସେଇ ଦିନ ମୋ ବିଆରୁ ଏତିକିରେ ପାଣି ବାହାରିଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ ସେଦିନର ଭେଣେଇଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡର ସ୍ପର୍ଶ କେବୀ ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ଭେଣେଇଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ସମୟ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ ଭଉଣୀ ତା ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଖୁବ କମ ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ବୁଝିପାରିଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଜଗି ରଖିଥିଲା ଯେମିତି ଭେଣେଇ ମୋ ଠାରେ ମୁହଁ ନମାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଳ୍ପ କିଛି ସମୟ ଆମକୁ ମିଳେ ଆଉ ଭେଣେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପି ମୋର ପାଣି ବାହାର କରି ଦିଅନ୍ତି ।

ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ଦିଦିକୁ ଡେଙ୍ଗୁ ହୋଇଥିଲା । ଡକ୍ଟର କହିଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିସନ ହେବା ପାଇଁ । ଦିଦି ଆଡମିଶନ ହେଲା । ହେଲେ ହସ୍ପିଟାଲର ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଜଣେ ହିଁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରାତିରେ ରହି ପାରିବେ । ତେଣୁ ଦିଦି ପାଖରେ ମମି ରହିଗଲା । ରାତି ୧୧ଟା ପାଖା ପାଖି ଆମେ ଫେରି ଆସିଲୁ । ପାପା କୌଣସି କାମରେ ସହର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ।

ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ମୋ ମୋ ଭେଣେଇ ଥିଲୁ । ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଭେଣେଇ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ମୋର ଓଠରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ଏଇଟା ମୋ ପାଇଁ ଠିକ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର ପାହାଚରେ ମୋର ଗୋଡ ଖସିଗଲା । ମୁଁ ଭେଣେଇଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଟେକି ନେଇ ବେଡରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ସେ ମୋତେ ନେଇ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ଭେଣେଇ ମୋର ଟି ସାର୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ଏବେ ବି ମୋର ଦୁଧ ବ୍ରା ଭିତରେ ଥିଲା । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଉପରୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ବାହାରିଲା ୱାଃ…  ତାପରେ ସେ ପଛ ପଟକୁ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବ୍ରାର ହୁକ କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ।

କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁମାନେ ସେ ମୋତେ ଏମିତି ପ୍ରେମ କରିବା ରେ ଲାଗିଲେ କି ଯେମିତି ଶୋଷ କୁ ପାଣି ମିଳିଗଲା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଉଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଥିବା ହାଲକା ହାଲକା ବାଳକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋର ଦୁଇ ହାତକୁ ଉପରକୁ କରି ଦେଇ ମୋର କାଖର ବାଳକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୋ ଦେହରେ ଏକ ଅଜବ ଶିହରଣ ଓ ଗୁଦି ଗୁଦି ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ବହୁତ ଆଚ୍ଛା ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ । ସେ ମୋର ସାର ଦେହରେ କିସ କରି ତଳକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ନାଭିକୁ ଜିଭରେ ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଲେ । ଅସଲ କାମତ ଏବେ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା । ସେ ମୋର ବିଆର ବାଳକୁ ବହୁତ ଧିରେ କରି ଆଉଁସିଲେ । ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ହସିଲେ, ମୋତେ ପଚାରିଲା କଣ ଏଇ ଅଛୁଆଁ ।

ମୁଁ ହଁ କରି ତାଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଲି । କାରଣ ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରି ନଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଭିତର ଦେଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଭିତରଟା ପୁରା ତରଭୁଜ ପରି ଲାଲ ଅଛି ତୁମ ବିଆ । ଆଜି ମୁଁ ଏହି ତରଭୁଜର ଜୁଷ ବାହାର କରିବି ମୋ ଶାଳି ସାହେବାଣି। ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଦେଖିବା ତୁମେ କେମିତି ଜୁଷ ବାହାର କରୁଛ ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଖ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଜୁଷ ବାହର କରି ଦେବି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ ମୋ ବିଆରୁ ଚିକିଟା ଚିକିଟା ତରଳ ପଦାର୍ଥ ବାହାରିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଆଉ କହିଲେ କଣ ଗଜବ ଟେଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି ! ତୁମ ବିଆରେ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ଅଲଗା ଅଛି ମୋ ରାଣୀ ।

ଭେଣେଇ ଅନେକ ସମୟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଜିଜୁ ମୋ ବିଆରେ ଏବେ ବହୁତ ଖୁଜୁଳି ହେଉଛି । ପ୍ଳିଜ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଗଲୁ କୁ ଶାନ୍ତ କରି ଦିଅ । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କର ହାତୁଡି ପରିକା ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲେ । ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆର କଣାରେ ରଖି ପେଲି ଦେଲେ । କଣ କହିବି ପାଠକ ମାନେ ସେଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଥିଲା, ମୋ ବିଆ ଫାଟି ରକ୍ତ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେ ସବୁ କଥା ନଭାବି ମୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ଜିଜୁ ଉପର ଆଡୁ ଧକା ମାରୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତଳ ଆଡୁ ଧକା ମାରୁଥିଲି । ଆଉ ପୁରା ରୁମ ପଚ ପଚ ସାଉଣ୍ଡରେ ପୁରା କମ୍ପୁଥିଲା । ଆଉ ମୁହଁରୁ କେବଳ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁଥିଲା । ଆଉ ଜିଜୁ ଉଫ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଫ ଶାଳି ଦେଖେ ବାଣ୍ଡର କମାଲ, ନେ ବାଣ୍ଡ…

ଏମିତି ସବୁ ଗାଳି ଦେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଭାଇନା ମୋତେ ୪ଥର ଗେହିଁ ଥିଲେ । ତାପରେ ସକାଳ ହେବା ପରେ ଆମେ ନାନୀ କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଲୁ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଦି ଆସିଗଲା । ତାପରେ କେତେବେଳେ ବାର୍ଥରୁମରେ ତ କେତେବେଳେ କିଚେନରେ ତ କେତେବେଳେ ଛାତ ଉପର ସିଡି ଘରେ ଯେଉଁଠି ବି ମଉକା ମିଳୁଥିଲା ଆମେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହୋଇ ଯାଉଥିଲୁ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved