Whats App Ru Client Saha Sex

Whats App Ru Client Saha Sex

Whats App Ru Client Saha Sex  ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ରାହୁଲ ଆଜି ପୁଣି ଗୋଟେ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରି ନେଇକି ଆପଣମାନକ ପାଇଁ ନେଇକି ଆସିଛି। ଏଷ୍ଟୋରି ହେଉଛି ମୋର ଆଉ ମୋର ଗୋଟେ କ୍ଲାୟେନ୍ଟ ର ସେ ମୋ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ମୋତେ WhatsApp ରେ Msg କରି ମୋତେ ଡାକଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ପୁଷ୍ପା. ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହଟ ଆଣ୍ଡ ସେ ଗୋଟେ ହାଉସୁ ୱାଇଫ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ର ଗୋଟେ Big Bazaar ଅଛି Hyderabad ରେ Pushpa ର ବୟସ 32 ହେବ ତାଙ୍କର କିଛି ପିଲା ଛୁଆ ନାହାନ୍ତି ପୁଷ୍ପାର ର Body Size- 32-30-34 ଦେଖିବାକୁ ଯେମିନ୍ତି kajal Agarwal ପରି। ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ଷ୍ଟୋରି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରୁଛି  ସେ ମୋତେ ପ୍ରଥମେ MAIL କଲେ ମୋ mail ID –krishxstory69@Gmail.com ମୁ mail ଦେଖି ନଥିଲି ସେ ପୁଣି msg କଲେ ମୋ ନମ୍ବର କୁ -8455832625.

ପୁଷ୍ପା:- HI, My self Pushpa

Me:- HI ପୁଷ୍ପା

ପୁଷ୍ପା – ମୋତେ Body Massage ଦରକାର ଥିଲା ମୋ ଘରେ।

Me- କେବେ ଆଉ କୌଠି କି ତମ address କୁହ

ପୁଷ୍ପା- Charges କେମିତି ନେଉଛନ୍ତି

Me- ଘର କୌଠି

ପୁଷ୍ପା- ହାୟଦରାବାଦ

ମୁ – OK ତ୍ରାବେଲିଙ୍ଗ ତମର ଆଉ ଯାହା ତମଇଛା ଦେବ

ପୁଷ୍ପା- ମୁ ତମକୁ କେବେ ଆସିବାକୁ କହିବି

ମୁ- ok 2 ଦିନି ପରେ ସେ WhatsApp ରେ msg କଲେ ମୁ DP ଦେଖି ମୋର ପୁରା ଜାବ ବାହାରି ପଡିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଇଗଲା ଜେମିତୀ ପୁରା କାଜଲ ଅଗରବଲ ପରି।

ମୁ – NICE Dp

ପୁଷ୍ପା- Thanks

ମୁ – ଡ଼ିପି କଣ ତମର

ପୁଷ୍ପା – ସେ ଟିକିଆ ସ୍ମାଇଲ କରି ହମ୍ମ. କି କଣ ଦାଉତୁ ଅଛି କି?

ମୁ – ନା ନା  ତମର ଆଉ କିଛି ଫୋଟୋ ମିଳିପାରିବ?

ପୁଷ୍ପା – sure why not ସେ ତାଙ୍କର ୬ତା ଫୋଟୋ send କଲେ with ତାଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ସାଥିର ଭି

ମୁ- thanks

ପୁଷ୍ପା- ମନ ପାଇଲା ନା ଆଉ କଣ ଫୋଟୋ ଦେବୀ କହି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ

ମୁ – I want some pic

ପୁଷ୍ପା- which type

ମୁ – Your Boobs

ପୁଷ୍ପା – wait ୪ତା ଫୋଟୋ ଦେଲେ କଣ ହେଇଛି ସେ ଦୁଧ ଦୋସ୍ତ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠି ପଡିଲା ଏମିନ୍ତି ଲାଗିଲା କି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲଉଛି ଆଉ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖାଉଛି.

ପୁଷ୍ପା – hello hi Are you there. ୪ତା msg ଆସିବା ପରେ ମୁ ହୋସ କୁ ଆସିଲି ଆଉ ରିପ୍ଲାଇ କଲି

ମୁ- Yes Baby Tell me

ପୁଷ୍ପା- କୁଆଡେ ହଜିଗଲା ମୁ- ନାଇ ତମର ଦୁଧ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ କାମ ଦେଉଣୀ କେବେ ମିଶିବା

ପୁଷ୍ପା- ମୋ ସ୍ଵାମୀ କାଲି ରାତିକି ମୁମ୍ବାଇ ଯାଉଛନ୍ତି ସେ ୫ ଦିନି ପାଇ ଯାଉଛନ୍ତି ତମେ କାଲି କି ଆସ

ମୁ- ବେବୀ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମୁ ଆଜି evening ରେ ଆସୁଛି କାଲି 11am  ରେ ହାୟଦ୍ରାବାଦ ରେ ପହଞ୍ଚିବୀ

ପୁଷ୍ପା –ଏତେ ଭି ବ୍ଯାକୁଳ କଣ ପାଇଁ ମୁ- ତମେ ବୁଝିପାରିବନି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତମର ସେ ବ୍ରାଉନ ନିପଲ ଦେଖି ଆଉ ସ୍ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମୁ ଆଜି କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରେ ଆସୁଛି କହିଲି  ସେ ହ କଲେ.

ମୁ ଘରେ କହିଲି କି ମୋର ଟିକିଆ କମ ଅଛି ଭୁବେନଶ୍ବର ରେ ମୁ 6 ଦିନ ପରେ ଆସିବି କହି ଚାଲିଗଲି।

ଟ୍ରେନ ରେ ଚାଲୁ ଟିକେଟ କାଟି ac ରେ ଚଢି tc କୁ paisa ଦେଇକି ଚାଲିଲୀ ରାତି ରେ ପୁଷ୍ପା କଥା ଭାବି ଟ୍ରେନ ରେ toilet ରେ ପୁଷ୍ପା ର ଦୁଧ ର ଫୋଟୋ ଦେଖି  ମୁଠି ମାରି ସୋଇପଡିଲି। 11ରେ ଯେତେବେଳେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରେ ପହଞ୍ଚିଲି ମୁ ପୁଷ୍ପା କୁ CALL କଲି Phone switch off ମୁ ପୁରା ଡରିଗଲି ଆଉ ଭାବିଲି କି ମୋତେ ଚୁତିଆ ବନେଇଦେଲା ।

ମୁ ପ୍ରାୟ 2 ଘଣ୍ଟା try କଲି ଭାବିଲି return ହେଇଜୀବି  ପରେ ଚିନ୍ତା କାଲି ଆସିଛି ତ ରାମୋଜି ଫିଲ୍ମ ସିଟି ବୁଲି ଜୀବି କହି ବାହାରିଲି ଆଉ ଅଟୋ ଧରି ଚାଲିଲୀ ଅଧାବାଟରେ  ଗୋଟେ ନିଉ ନମ୍ବର ରେ ଫୋନ ଆସିଲା ଆଉ ସେ କହିଲା କି ମୁ ପୁଷ୍ପା କହୁଛି ମୁ କେବେ ହେଲେ ରାଗେ ନାହି ମୁ କହିଲି କଣ ହେଲା ଫୋନ off  ରଖିଛ ସେ କହିଲେ କି ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଫୋନ ତଳେ ପଡି ଭାଙ୍ଗି ଗଲା ତ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ ଫୋନ ନେଇକି ଯାଇଛନ୍ତି ନିଉ ଫୋନ ଆଣିବାଉ ଏଇଟା ମୋ ଘରର ଚାକରାଣୀ ର ମୁ କହିଲି OK ସେ ମୋତେ କହିଲେ କି ମୋତେ 6pm ରେ ଷ୍ଟେସନ ରେ ମିଶିବାକୁ ମୁ ହମ୍ମ କଲି।

6.30 କୁ ସେ ତାଙ୍କ ନିଜ ନମ୍ବର ରେ ଫୋନ କଲେ ଆଉ ମୋତେ ଡାକିଲେ ସେ bmw ରେ ଆସିଥିଲେ ମୋତେ ଦେଖି ସେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ HUG କଲେ ଆଉ ଡ୍ରାଇଭର କୁ କହିଲେ କି  ସେ  ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ କୁ ଯିବାକୁ ସେ car ରେ ମୋ ସାଥିରେ ପଛରେ ବସିଲେ ମୁ କେବେ ବି ଭାବି ନଥିଲି କି ସତରେ ହେତେ ହାଇଫାଇ ଷୋସାଇଟି ର ଝିଅ ମାନେ ଏମିନ୍ତି କରନ୍ତି ବୋଲି ମୁ ତ ଭାବିଲି ରାହୁଲ ତୋର ଆଜି ତ ନତରୀ ଫୁଟିଲା ଆମେ car ରେ ପରସ୍ବର କୁ ଦେଖୁଥିଲୁ ।

ସେ ପୁରା hot ଲାଗୁଥିଲେ red ଶାଢୀରେ ତାଙ୍କର ଗୋରା ଗୋରା ପେଟ ଖାଲି ଏମିନ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି କି କ୍ଷୀର ର ସମୁଦ୍ର ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ ଆଉ ସରି କହିଲେ ମୋ ପାଇଁ ତମକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିଲା। ମୁ ମ୍ଯାଡାମ ଇଏ ହେଉଛି ମୋର କାମ ଏଥିରେ ସରି କହିବାର କିଛି ଜରୁରତ ନାହି| ମୁ ନିଜକୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ମୁ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ହାତ ମାରିଦେଲି ।

ସେ ଡରିଗଲେ କାରଣ ମୁ କିଛି ନା କହି ଚାଲୁ ହେଇଗଳି ସେ ମୋ ତେ ମନ କଲେ ଆଉ ଆଖିରେ ଇସାରା କଲେ କି ଡ୍ରାଇଭର ଅଛି ସେତୁ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ କୁ ନେଲେ ସେଠାରେ ସେ କହିଲେ କି ଇଏ  ହେଉଛନ୍ତି ମୋ ବୁଆ କା ଲଡକା unka kuch problem Nahi hona chahiye. ସେଠାରେ ମୋତେ ଛାଡି ଦେଇ ସେ ଚାଲିଗଲେ ମୁ କିଛି ବୁଝି ପାରିଲିନି|

ରାତି 10.30 ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର କୁ ପଠେଇଲେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆଣିବାକୁ ମୁ ଆସିଲି ସେ ମୋତେ ଦାଇନିଙ୍ଗ କୁ ଡାକିଲେ ଡିନର କରିବାକୁ ଆମେ 2 ଜଣ ହି ଥିଲୁ ଆଉ ସବୁ ଚାକର ଚାକରାଣୀ ସବୁ ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ଥିଲେ ପୁଷ୍ପା ଆଜି ନିଜେ ମୋ ପାଇ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ସେ ପୁରା hot red କଲର ର ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ପୁରା ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା।

ମୁ ଯେମିନ୍ତୀ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲି ମୁ ନିଜେ ଜାଣିଛି ସେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ବସିଲେ ଆମେ ଡିନର କଲା ଟାଇମ ରେ ସେ ମୋ ଗୋଡ କୁ ଟଚ କଲେ ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ ମୁ ବୁଝି ଗଲି ପୁରା ଗ୍ରୀନ signal. ମୁ ବି ଶୂ ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମଝିରେ 2 ଗୋଡ କୁ ଆଉସୁ ଥିଲି ଆଉ ଆମେ ଖାଉଥିଲୁ ପାଣି ଗ୍ଲାସ ଟିକିଏ distance ରେ ଥିଲା

ମୁ ଟିକଏ ଉଠିଲି ପିଇବା ପାଇଁ ସେ ମୋତେ ବସିବାକୁ କହିଲେ ସେ ନିଜେ ଉଠି ପାଣି ଗ୍ଲାସ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସି  ମୋତେ ନିଜ ହାତରେ ପିବାକୁ ଦେଲେ ସେ ଯେମିନ୍ତୀ ଦେଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ପୁରା ବାଜୁଥିଲା ମୁ ପିଲି ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ଖାଇବା କେମିତୀ ହେଇଛି ମୁ କହିଲି ଖାଲି ତ ଦେଖିଛି ଖାଇଲି କେତେବେଳ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *